Upadek Atlantydy, część 6

Poniższy niezwykły przekaz o cywilizacji Atlantydy jest dla zdecydowanej większości ludzi nie do uwierzenia, ze względu na ugruntowane przekonania na bazie fałszywej wiedzy, w tym fałszywej historii, jaka publicznie jest dostępna na Ziemi. Ale potwierdza to, co poniżej napisane, już wiele dostępnych publicznie przekazów np. Dolores Cannon w 5 tomowym “Splecionym Wszechświecie” i innych książkach ( na naszej stronie jest kilka fragmentów), . Także książki Ashayany Dean pt. “PODRÓŻNICY tom I “Śpiący uprowadzeni”, tom II “Tajemnice Amenti. Tłumaczenie przez Ashayane Dean płyt CDT Szmaragdowego Przymierza” część 1 i 2 nie tylko potwierdzają to co napisane poniżej o Atlantydzie, ale prezentują też zarys zaawansowanej wiedzy naukowej, na Ziemi publicznie nie znanej, której jedynie niedokładne, nieliczne fragmenty znają wtajemniczeni i Watykan. Polecamy również powiązany, na końcu film na stronie KIP pt. “Wielki Wybuch i Ewolucja. Masońskie Kłamstwa”.

Redakcja KIP

***

Otwórzcie oczy, rozpoczęło się długo oczekiwane przebudzenie

Piramidy i drugi księżyc

Kryształowe Przebudzenie

Kryształ Arki Antygrawitacji

Podsumowanie i nowy początek

Otwórzcie oczy, rozpoczęło się długo oczekiwane przebudzenie

Chciwość i zazdrość to życie w świecie 3D. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są jednością w 5D. Obudź się i uświadom sobie, że to nie przyszłość przynosi nam mądrość, ale raczej przeszłość. Nasi przodkowie, Tartarzy i Atlantydzi, byli tysiąc razy mądrzejsi od dzisiejszej ludzkości! Skup swój wzrok nie na bzdurach dnia dzisiejszego, ale na prawdziwej historii przeszłości, aby zdobyć mądrość na przyszłość, której szukasz!

Piramidy i drugi księżyc

Świat Atlantydy, mitycznego zatopionego miasta, które od wieków fascynuje i wprawia w osłupienie ludzkość. Atlantyda została niedawno odkryta na starożytnej rzymskiej mapie, która dostarcza odpowiedzi, a także ujawnia jej prawdopodobną lokalizację.

Atlantydzi korzystający z Prawa Jedności używali kryształów na wiele łagodnych sposobów i środków. Ich powrót ponownie otworzy możliwość korzystania z kryształów. Przysięga Prawa Jedności gwarantuje, że nigdy więcej nie dadzą się nabrać na to, by ta technologia wpadła w niepowołane ręce. Pamiętajcie, że każdy z nas uczestniczy w tej wieczystej przysiędze!

W podziemnym mieście w Arkansas istniało wysoce zaawansowane laboratorium Atlantydy, które zajmowało się tym i innymi zastosowaniami energii krystalicznych, w tym hiper-wymiarową teleportacją.

Główne punkty siatki w Złotym Wieku Atlantydy, a także w naszej przyszłości, zostały wzmocnione przez piramidy. Atla-Ra wraz z Sojuszem Syryjsko-Plejadiańskim wprowadziły je połączone z krystaliczną energią do sieci energetycznych.

Niektóre piramidy były używane do odbierania i przesyłania energii między planetami w naszym Układzie Słonecznym i w innych gwiezdnych wszechświatach. Niektóre piramidy są wielowymiarowe, tworząc ośmiościany, które współpracują ze sobą w świętych polach geometrycznych pomiędzy polami fizycznymi i niefizycznymi.

Piramidy te są bramami do równoległych pól wymiarowych tego, co można by nazwać “Królestwem Anielskim” lub raczej królestwem antymaterii.

Platynowy kryształ w Arkansas jest wyjątkowo zaprogramowany do łączenia się z równoległymi wszechświatami i dostarczania anielskiego królestwa antymaterii. W związku z tym przebudzenie Platynowego Kryształu znacznie zwiększy moc głównych piramid planety, zwłaszcza Wielkiej Piramidy w Gizie.

Rzeczywiście, podczas 12. fali w 2012 roku, Giza stała się wykładniczo potężniejsza niż kiedykolwiek od czasu Złotego Wieku Atlantydy.

Tym, czego nie wspomina większość teorii atlantyckich w obecnej epoce, jest użycie i natura “Drugiego Księżyca” Atlantydy. Był to satelita Crystalline, “urządzenie sterujące” całym systemem.

Do dnia dzisiejszego istnieją wzmianki o “Drugim Księżycu” w piramidach Majów, a Ra-Ta rzeczywiście odnosił się do niego poprzez Edgara Cayce’a. Jako jedna ze stacji dokujących Crystal Satellite w Arkansas w pobliżu Little Rock, na terenie dzisiejszego Parku Stanowego Toltec Mount Pyramids. Tam, gdzie istniał zapas osiowej energii tonalnej, podłączenie stacji dokującej do Crysto-Disc na Mount Pinnacle.

W zależności od nachylenia osi Ziemi w określonej porze roku, dysk krystaliczny mógłby działać w celu intensyfikacji i nadawania energii do innych dysków, które następnie działałyby jako odbiorniki do rozpraszania energii tam, gdzie jest to potrzebne.

Były one następnie przesyłane do wszystkich sieci, w tym do systemu Crysto Ley, podczas gdy energia ta była głównym źródłem, z którego zasilane były wszystkie części planety, szczególnie w Atlantydzie i podczas niej.

Krystaliczne przebudzenie

Krystaliczne Przebudzenie przechodzi przez Kryształowy Wir; mianowicie Kryształy Mistrzowskie; Krystaliczny Dysk Słoneczny i Krystaliczna Siatka definiują się jako wspierające Wniebowstąpienie. Wzniesienie jest w rzeczywistości krystalicznym przejściem. Kryształ nie jest tylko minerałem, jest raczej wibracją doskonałego porządku, jest częstotliwością doskonałości, a jeśli chodzi o wibracje, tym, co nazywacie Niepokalaniem.

Nieskazitelność odnosi się do dostosowania działań do dokładnych przekonań. To “chodzenie podczas mówienia”. Świadome minerały w stanach krystalicznych są generatorami, które wspierają wzrost do spójnych energii i wymiarów.

Krystaliczna energia, a właściwie całe królestwo minerałów, przekazuje się ludzkości zarówno za pomocą środków fizycznych, jak i eterycznych. I zawsze tak było.

Krystaliczna esencja mineralogiczna jest zasadniczo rdzennym rezonansem tej samej twórczej siły, która stanowi Kosmos. W związku z tym imperia Krystalicznych Minerałów i Ludzkości są ze sobą ściśle powiązane, w taki sposób, że jedno nigdy nie jest pozbawione kontaktu lub subtelnej komunikacji z drugim.

Wasze fizyczne ludzkie ciała zawierają krystaliczne cząsteczki i bogaty wachlarz minerałów, które mają unikalny związek z Ziemią.

W związku z tym harmoniczne relacje minerałów i cząstek krystalicznych zarówno w ciałach fizycznych, jak i eterycznych są utrzymywane w spójnej jednorodności z relacjami Ziemi. W ten sposób wynikowe stosunki częstotliwości zarówno Ziemi jak i Człowieka są utrzymywane w niezbędnej równowadze dla dobrego samopoczucia i zachęty.

Każda nowa Era Kosmiczna przynosi zmiany i transformacje. Zarówno Ziemia, jak i Ludzkość doświadczają długo oczekiwanego przebudzenia. Ta metamorfoza obejmuje globalne ocieplenie i dostosowanie wielu zjawisk środowiskowych. Ważnym aspektem Nowej Krystalicznej Ery jest celowe wezwanie do Krystalicznych i Mineralnych Królestw Ziemi do zwiększenia przepływu energii otrzymywanej z jądra Ziemi.

Arkansas i Brazylia są kompozycjami dwóch największych mas kryształów kwarcu w powiązanych formach geologicznych na planecie, są one kluczowe dla tego wezwania. To wezwanie prowokuje stymulację, która wpływa na całą Ziemię, ale szczególnie na mineralogiczne kieszenie kryształów, które odbierają i przesyłają potężne wzorce energetyczne na całej planecie Ziemia. Rozciąga się jednak na jeszcze szerszy zakres. Podczas gdy sfera mineralogiczna planety Ziemia rzeczywiście definiuje planetę, która jest naprawdę najstarszą “emocjonalną” formą życia na naszej planecie, różnorodność krystalicznych zasobów mineralnych obejmuje ogromną część całego Kosmosu.

Ogłoszone Wzniesienie jest w rzeczywistości nadejściem nowej Ery Krystalicznej. Sprowadzi Platynowy Promień 11-11-11, a to otworzy Dyski Crysto. To wydarzenie przekoduje krystaliczną energię zarówno Planety, jak i Ludzkości.

Kryształ Arki Antygrawitacji

Atlantydzi posiadali wiedzę o hiperwymiarowej fizyce kwantowej i rozumieli, że przeciwbieżne specyficzne pola magnetyczne wokół cylindrycznych kryształów tworzą fale antygrawitacyjne. Do perfekcji opanowali umiejętność nakładania krystalicznej tarczy wokół krystalicznych struktur, minerałów i złota, aby tworzyć różne jednostki generujące hiperwymiarowe rozbieżne pola energii. Tak zwane ARK lub Covenant obejmują urządzenia kondensatorowe, które mogą służyć jako “przenośne” generatory różnych form energii. Rzeczywiście, istniało wiele pamiętnych jednostek zwanych Arką Przymierza!

Oryginały tych kondensatorów zostały wykonane z kryształu ARK-Gravity i użyte do antygrawitacji. Arka Kryształ Grawitacji został stworzony przez modyfikacje ogromnego naturalnego kryształu na obszarze poniżej Arkansas, w pobliżu Wzgórz Tolteków.

Poprzez skanalizowanie i udoskonalenie pól magnetycznych tych naturalnie występujących osadów magnetycznych kamienia ołowianego, znalezionych w Arkansas, naukowcy byli w stanie skierować sygnały wyrafinowanego namagnesowania tak, aby obracały się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara wokół specjalnie uformowanych kryształów i pól krystalicznych do celów antygrawitacyjnych. Energie te zostały wykorzystane do naładowania antygrawitacją “Kryształowego Satelity” lub Drugiego Księżyca.

Urządzenie o nazwie “Nazistowski Dzwon” było nieudaną próbą odtworzenia tego efektu. Niemieccy naukowcy, którzy pracowali nad “nazistowskim dzwonem”, byli w rzeczywistości częścią aryjskich techników, którym pozwolono zostać przeszkolonym przez Atla-Ra podczas Upadku Atlantydy, w ramach Wielkiego Pojednania omówionego w poprzednim odcinku. Gdyby Niemcom udało się to osiągnąć za pomocą innych technologii, II wojna światowa miałaby inny wynik. Do czego nie dopuszczono.

W rzeczywistości krystaliczne urządzenia używane do łączenia skoncentrowanych fal mózgowych z tworzeniem antygrawitacji z ich kondensatorów były częścią procesu wykorzystywanego do podnoszenia ogromnych kamiennych bloków i budowania struktur, takich jak między innymi piramidy. (Kamienne Henge)

Interesujące może być to, że wymiary opisane w podręcznikach religijnych na temat Arki Obietnicy są takie same jak wymiary sarkofagu w Komorze Króla Wielkiej Piramidy. Zostanie to omówione bardziej szczegółowo w przyszłej odsłonie. Na razie bądźcie pewni, że Arka nadal jest na swoim miejscu.

Podsumowanie i nowy początek

Kryształy atlantyckie otwierają eteryczną bramę do portali wymiarowych, które pozwolą ludzkości z życiem opartym na węglu połączyć się z życiem biopragmatycznym. Dokładniej; istniejesz w obu wielowymiarowych równoleżnikach, 3 i 5D.

Rzeczywiście pochodzisz z Syrii, Arkturii, Plejad i wielu innych! Wszyscy jesteście wielowymiarowymi iskrami naszego Boga Mistrza Stwórcy! To prawda! Brama otworzy się dalej po aktywacji krystalicznego wiru w Arkansas w 2011 roku, ci z was, którzy połączyli się z Kryształami Mistrzowskimi, będą mogli doświadczyć swojej własnej wielowymiarowości. Równie radosne i z biegiem czasu bardzo łatwo, gdy rozwiniesz iloraz Światła i nieskazitelność, aby to zrobić.

W dynamice wiru Arkansas znajduje się krystaliczna energia, jakiej nikt z was nigdy nie doświadczył od czasu Złotego Wieku Atlantydy ponad 20 000 lat temu.

W obrębie kwantowej krystalicznej częstotliwości możesz uzdrowić to, co wymaga naprawy, otworzyć to, co należy zmienić, co oferuje niezwykłe zestrojenie z wiedzą o niezniszczalnej błogości.

W ramach tej wznoszącej się energii będziecie mogli połączyć się z żywą krystaliczną siłą, która wspiera ekspansję Mer-Ka-Na w wielowymiarową boskość. Do twej Boskiej Jaźni! To prawda i ten czas jest teraz. Jest to powrót macierzyńskiego społeczeństwa, kultury i energii duchowej w wysublimowanej równowadze, która nazywa się “Prawem Jedynego”.

Jest to długo oczekiwane “zakończenie” transformacji przeszłości. Jest to nowy początek duchowego zastosowania Prawa Jedynego. Jest to Wniebowstąpienie, Wiek Krystaliczny. Ale tym razem “zrobisz to dobrze”.

To koniec starej energii! I to dzieje się teraz. Innymi słowy; początek Nowej Ziemi, która zaczyna się w Kryształowym Wirze, dlatego nazywa się to Wniebowstąpieniem, jest to Krystaliczne Przejście. Śpiący budzą się!

Historia Atlantydy pokazana tutaj w sześciu częściach jest najważniejszą wiedzą, która pomaga przebudzonym dalej we wzniesieniu do wyższych światów, które zaczyna się od piątego wymiaru. Wiele inkarnacji obecnych obecnie na planecie Ziemia jest wybranymi duszami, aby w tym uczestniczyć. Jest to historyczne wydarzenie, jakiego nigdy wcześniej nie widziano we wszystkich współczesnych Wszechświatach. Bądź dumny, zaszczycony i szczęśliwy, że możesz się do tego przyczynić.

Część 1; Część 2; Część 3; Część 4; Część 5;

Atlantyda jest WRESZCIE na mapie! – NOWE DOWODY! (2023)

Wyobraź sobie, że żyjesz w świecie, w którym wielka cywilizacja zniknęła pod falami, pozostawiając po sobie tylko legendy i tajemnice. Świat, w którym starożytna wyspa złota i chwały leży ukryta pod powierzchnią morza, czekając na odkrycie. Świat, w którym bogowie ukarali dumę i chciwość potężnego ludu, unicestwiając go w kataklizmie.

To świat Atlantydy, mitycznego zatopionego miasta, które od wieków fascynuje i intryguje ludzkość. Ale czy Atlantyda jest tylko mitem, czy też jest prawdziwa? Zdumiewające odkrycie na starej rzymskiej mapie może przynieść odpowiedź i ujawnić możliwą lokalizację Atlantydy.

Jakie jeszcze tajemnice kryją się w głębinach oceanu lub w zakątkach ziemi? Dołącz do nas, gdy odkrywamy tajemnicę Atlantydy i innych legendarnych miejsc, które zawładnęły naszą wyobraźnią.

Opublikowano za: https://finalwakeupcall.info/en/2023/12/08/the-fall-of-atlantis-final-part-6/

Wypowiedz się