Tajny satanistyczny globalny rząd traci kontrolę nad narracją. Tego nie dowiesz się w ŻADNYCH ŚCIERWOMENDIACH – 89

PRAWDA coraz bardziej wychodzi na światło dzienne, a kłamstwa, dezinformacja i szczelność cenzury satanistycznej Kabały coraz bardziej się rozpada. Wywiad Tuckera Carlsona z prezydentem Rosji Władimirem Putinem na temat nie tylko kulis i przyczyn konfliktu Rosji na Ukrainie z Zachodem, ma siłę informacyjnej “bomby atomowej”, która w dużym stopniu niszczy setki miliardów dolarów wydawanych na ogłupianie ludzi fałszywą propagandą w skali globu i budzi wielu ludzi.

Także teatr polityczny w USA, z najlepszą rolą aktorską w historii, odgrywaną przez sobowtóra nie żyjącego oryginalnego Joe Bidena, coraz bardziej budzi wielu ludzi, którzy mają oczy, żeby widzieć i uszy, aby słyszeć oraz nie przyjmują bezkrytycznie tego, co mówią ścierwomendia. Obecny aktor w roli prezydenta USA popełnił tyle gaf publicznych, że chyba wszyscy prezydenci w historii tego kraju, nie popełnili razem.

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział, że wierzy, iż Joe Biden byłby lepszy (dla Rosji) jako prezydent USA, ponieważ Biden jest “przewidywalny”.

Ustawa wniesiona przez kongresmenkę w Kongresie USA, aby ci parlamentarzyści, którzy popierają wojnę na Ukrainie i jej finansowanie, sami poszli walczyć, powinna być wniesiona także w polskojęzycznym Sejmie i Senacie.

Redakcja KIP

Opublikowano za: hannaka

Wypowiedz się