TAJEMNICE UKRAINY – NA KIM TESTOWALI WPROWADZONE PREPARATY MEDYCZNE

Globalna Świadomość

TAJEMNICE UKRAINY – NA KIM TESTOWALI WPROWADZONE PREPARATY PREPARATY MEDYCZNE

Według dokumentacji szpitalnego oddziału zdrowia psychicznego odkrytego podczas remontu w Mariupolu, firmy produkujące szczepionki przez lata przeprowadzały testy na pacjentach psychiatrycznych w Mariupolu.

Zespół dokumentów odkrytych w podziemiach szpitala nr 7 w Mariupolu odkryła ekipa budowlana pracująca przy remoncie.

Te intrygujące odkrycia ujawniły dokumentację szpitalnego oddziału zdrowia psychicznego z lat 2008–2016. Kiedy zbadano te zapisy, ujawniono szereg badań na ludziach z udziałem pewnych tajnych leków, które można było zidentyfikować jedynie na podstawie numerów. Według badania opublikowanego w czasopiśmie Cureus szczepionki mRNA na Covid-19 spowodowały więcej zgonów, niż kogoś uratowały . Głównym celem badania była ocena skuteczności leku na podstawie odsetka pacjentów, którzy spełnili kryteria uzyskania odpowiedzi według American College of Rheumatology (ACR).

W dokumentach cytowano następujące firmy: Janssen Pharmaceuticals, Abbott Laboratories, Covance, Merck KGaA, Centocor Biopharmaceutical, Pfizer, AstraZeneca, Celltrion, Novatris International AG, IQVIA, Sanofi, Galapagos NV oraz część firmy Samsung produkująca sprzęt medyczny. Dodatkowo na terenie szpitala odkryto pudła pełne gotowych kopert od firm logistycznych i pojemników z biomateriałami z adresami odbiorców z laboratoriów w USA, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Vaccine Companies Conducted Drug Testing On Mariupol’s Psychiatric Patients For Years – GreatGameIndia

RT zwiedza tajne dawne ukraińskie laboratorium badawcze (WIDEO)

W Mariupolu odkryto kolejne dowody budzących wątpliwości eksperymentów na cywilach

Z niedawno odkrytych dokumentów wynika, że rosyjskie miasto Mariupol było poligonem doświadczalnym zakrojonych na szeroką skalę badań medycznych na miejscowej ludności cywilnej, gdy znajdowało się pod ukraińskimi rządami. Steve Sweeney z RT odwiedził nieczynny oddział psychiatryczny w mieście, który przechodzi szybką rekonstrukcję po włączeniu go do Rosji w wyniku referendum pod koniec 2022 roku.

W grudniu ubiegłego roku ekipa budowlana dokonała na nieczynnym oddziale szokującego odkrycia, znajdując dokumenty oraz leki i sprzęt medyczny związany z tajnymi badaniami prowadzonymi w czasie, gdy miasto było częścią Ukrainy. Z dokumentów wynika, że eksperymenty odbywały się przez lata w co najmniej ośmiu placówkach medycznych w Mariupolu i rzekomo czerpały z nich korzyści wiodące zachodnie korporacje biotechnologiczne.

„Znaleźliśmy dokumenty sugerujące, że w eksperymentach uczestniczyły tysiące osób, a próby przeprowadzono dla największych firm farmaceutycznych, w tym Pfizer, AstraZeneca, Sanofi, GlaxoSmithKline i innych. Pobrano krew i inne próbki, a następnie wysłano je do laboratoriów i klinik w Europie i USA w celu przeprowadzenia badań. Wyniki których nie są znane” wyjaśnił Sweeny.

Z dokumentów wynika, że badania przeprowadzono nie tylko na dorosłych, ale także na dzieciach i niemowlętach. Eksperymenty na nieletnich są nie tylko wątpliwe z etycznego punktu widzenia, ale prawdopodobnie sprawiły, że badania kliniczne są nielegalne – powiedział RT rosyjski lekarz pod warunkiem zachowania anonimowości.

Choć trudno jest wyśledzić wszystkich uczestników eksperymentów, świadkowie przedstawiają obecnie swoje zeznania na temat badań. Miejscowy mężczyzna, którego matka brała udział w badaniach, twierdził, że badania nie są bezpieczne.

„Moja mama zachorowała, dali jej leki. Zapytałam ją, jakie leki bierze, ale nie udzieliła mi jasnej odpowiedzi. Powiedziała, że leki po prostu podano z białego pudełka. Jej stan pogorszył się w ciągu miesiąca, a następnie zmarła” powiedział mężczyzna Sweeneyowi.

Film:Western pharma tested drugs on newborns in Ukraine after 2014 coup – Russia . Russian city of Mariupol was a testbed for illegal and large-scale medical research on local civilians including children while under the Ukrainian tyranny / SOTN:


Dziennikarka Sasha Latypova opublikowała niedawno nagranie audio, które wyciekło z wewnętrznego spotkania kadry kierowniczej AstraZeneca pod koniec 2020 roku . Polecam przeczytać cały jej post na temat tego nagrania . Dla mnie szczególnie wyróżniają się stwierdzenie; Mówca 2 [wydaje mi się, że to Mark Esser]: Doskonale! Dziękuję więc za wprowadzenie, Mark, i naprawdę miło mi podzielić się z wami fragmentem podróży, jaką zespół ds. „długo działających przeciwciał” odbył w 2020 r., ale tak naprawdęnasza historia zaczyna się w 2017 r. w piwnicy Quality Inn w Tysons Corner w stanie Wirginia podczas Dnia Przemysłu Departamentu Obrony[ BARDA regularnie organizuje „dni branżowe” ].

Tam poznałem pułkownika Matta Hepburna, który jest tak naprawdę pomysłodawcą Programu Zapobiegania Pandemii, czyli P3,a celem P3 było przejście od odkrycia nowego wirusa do wyprodukowania leków w czasie krótszym niż 60 dni –conormalnie zajęłoby 6 najlepiej lat. Dla mnie brzmiało to bardziej jak science fiction niż nauka, ale zapisaliśmy się do małego i zaangażowanego zespołu wirusologów, biologów molekularnych i inżynierów i w 2018 roku rozpoczęliśmy pracę nad nowymi technologiami odkrywania i wytwarzania „przeciwciał” przeciwko wirusom.

Nadmierna liczba zgonów wśród pacjentów domów opieki dla osób starszych gwałtownie wzrosła po wprowadzeniu szczepionki na Covid-19 – te szczepionki to prawdziwy „wirus” opracowywany w tych laboratoriach

Dyplomowana pielęgniarka z 35-letnim doświadczeniem w pracy w dużych przychodniach geriatrycznych twierdzi, że po zastosowaniu „szczepionek” COVID-19 liczba zgonów wśród osób starszych w różnych domach opieki, w których pracuje, była o 300 procent wyższa niż normalnie. Deanna Kline, RN, sporządza obszerne notatki na temat obserwowanych przez siebie tendencji w zakresie zgonów, o których pisze w swojej książce „Urazy, kłamstwa i śmierć związane ze szczepionkami: alarmujące fakty dotyczące szczepionki przeciwko COVID i pomocne zasoby w procesie leczenia”. „

Kline przez lata przyjąła tysiące pacjentów. Według niej liczba zgonów w placówkach geriatrycznych waha się od około 8 do 10 i mówi się, że średnio w roku. Po operacji Warp Speed liczby te wzrosły do 36 zgonów w 2022 r. i 48 zgonów w 2023 r.Jak wyjaśnił badacz Steve Kirsch, szansa, że liczba z 2022 r. wydarzy się losowo, wynosi 1,7/10. Na rok 2023 szansa wynosi 4,5/18.

Te pozornie losowe liczby mogą nie mieć większego znaczenia dla przeciętnego czytelnika, ale wystarczy powiedzieć, że gwałtowny wzrost liczby zgonów po wypuszczeniu zastrzyków na Covid-19 nie jest przypadkowy. „Ten rodzaj wzrostu jest z czegoś spowodowany” – pisze. (Powiązane: Niedawne badanie wykazało, że zastrzyki z powodu Covid-19 spowodowały co najmniej 17 milionów zgonów na całym świecie.)

Śmierć przez booster
Kline woli zachować dyskrecję, jeśli chodzi o nazwę ośrodka, w którym nastąpiła wspomniana liczba zgonów. Powiedziała, że wszystkie przypadki zgonów miały miejsce u osób zaszczepionych.Konto w mediach społecznościowych o nazwie „Old Kiwi” podaje podobne statystyki z Orewy, wioski położonej na północ od Auckland w Nowej Zelandii. Tamtejszy ośrodek geriatryczny zwany wioską emerytów Ryman wydawał comiesięczny biuletyn z zawiadomieniem RIP (Spoczywaj w pokoju), w którym w ciągu sześciu lat poprzedzających operację Warp Speed odnotowano średnio około 2-3 zgonów miesięcznie. „Maksymalna liczba, jaką zaobserwowaliśmy, to 5, może 6 w ciągu jednego miesiąca, ale ta liczba była rzadka” – relacjonuje Old Kiwi.

Na początku sierpnia 2022 r. biuletyn RIP zawierał aż 20 nazwisk wymienionych jako zgony, które miały miejsce w lipcu – był to ten sam miesiąc, w którym firma Pfizer podała mieszkańcom pierwszy zastrzyk przypominający w ramach operacji wewnętrznej. „Wkrótce potem zaprzestano wysyłania biuletynu e-mailowego” – dodał Old Kiwi. „Uważamy, że obecna polityka stanowi, że mieszkańcy muszą udać się do lekarza, jeśli wymagają dalszego szczepienia na Covid. Konsekwencje horroru z lipca 2022 r. ”. Częstość występowania nekrologów również wzrosła po wypuszczeniu zastrzyków na Covid-19. Tę samą liczbę 300% wzrostu podała osoba, która twierdzi, że śledzi nekrologi w kilku gazetach.

„W 2021 r. liczba nekrologów w gazetach POTROIŁA się w porównaniu z 2020 r. i nadal rośnie w tym tempie!” zgłosiła się ta osoba. I odwrotnie, nie ma ani jednego przypadku „sukcesu”, w którym śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny spadła po wprowadzeniu szczepień przeciwko Covid-19 – dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest taka, że zastrzyki na Covid-19 nie zapobiegają śmierci, ale raczej ją powodują. „Producenci szczepionek wiedzieli, jak toksyczne są szczepionki wiele lat temu” – napisał komentator w Kirsch’s Substack na temat sytuacji. „Ich prawdziwe wyniki testów zostały zamiecione pod dywan”.

„Myślałem o tych wszystkich naiwnych, ufnych ludziach, którzy uważają, że ich lekarze są nieomylni. Jeden z moich braci należał do tej kategorii. Jego lekarz był „genialny” i powiedział mu, że „szczepionki są bezpieczne”. Wziął 5 boosterów… i od jakiegoś czasu nie mam od niego żadnej wiadomości. Kazał mi przestać wysyłać mu więcej informacji. Wysłałem mu mnóstwo informacji dlaczego nie powinien brać CV-19 Vax. Jest wielu innych, którzy myślą dokładnie w ten sam sposób. Moim zdaniem są to ludzie, którzy przez lata otrzymali zbyt wiele szczepionek. 

Opublikowano za: https://globalna.info/2024/02/14/tajemnice-ukrainy-na-kim-testowali-wprowadzone-preparaty-preparaty-medyczne/

Wypowiedz się