Spisek Władzy Realnej: Bitwa o potęgę militarną – niepokojący zamach stanu kontra zamach stanu (wideo)

Autor: Medeea Greere22 stycznia 2024 r Zaktualizowano:22 stycznia 2024 r

UDOSTĘPNIJ

Spisek Władzy Realnej: Bitwa o potęgę militarną – niepokojący zamach stanu kontra zamach stanu (wideo)

Medeea Greere, niezależny wydawca, jest teraz na Telegramie pod adresem https://t.me/AMGNEWS2022 i istnieje tylko dzięki wsparciu czytelników, ponieważ publikujemy Prawdę, wolność i miłość dla świadomości publicznej. Dziękujemy za wsparcie!


Witamy w epickim starciu między obrońcami republiki a tymi, którzy chcą ją podważyć!

W kraju znanym z wartości demokratycznych i przejrzystych rządów pojęcie głębokiego państwa może wydawać się czymś z politycznego thrillera. Jednak ostatnie wydarzenia i wydarzenia wzbudziły obawy, że rzeczywiście może istnieć mroczna kabała działająca za kulisami, mająca jeden cel – przejęcie kontroli nad armią Stanów Zjednoczonych.

Rozdział 1: Demaskowanie władzy realnej

Termin “głębokie państwo” odnosi się do sieci wpływowych osób w agencjach rządowych, wojsku i innych instytucjach, które, jak się uważa, sprawują ukrytą władzę i wpływają na politykę krajową. Chociaż koncepcja ta może wydawać się niektórym naciągana, dowody sugerują, że jest w niej coś więcej niż na pierwszy rzut oka.

Te mroczne postacie manipulują kluczowymi decyzjami i forsują własne programy, niezależnie od woli narodu amerykańskiego lub wybranych urzędników. Implikacje są zdumiewające, ponieważ grożą podważeniem samych podstaw demokracji.

Rozdział 2: Rola wojska

Centralnym elementem tego spisku głębokiego państwa jest armia amerykańska, instytucja tradycyjnie postrzegana jako obrońca wartości narodowych i ochrona przed zagrożeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Jednak ostatnie działania sprawiły, że wiele osób kwestionuje lojalność i motywy wojska.

Pod rządami administracji Trumpa nastąpił zauważalny zwrot w kierunku bardziej asertywnej postawy wojskowej. Zmiana ta była postrzegana jako środek ochrony amerykańskich interesów i odstraszania potencjalnych przeciwników. Jednak wzbudziło to również zdziwienie wśród tych, którzy uważali, że wojsko przekracza swoje granice.

Rozdział 3: DNC, Obama, Biden i CIA

Aby w pełni zrozumieć machinacje głębokiego państwa, należy przyjrzeć się jego powiązaniom z demokratycznym establishmentem, w szczególności z postaciami takimi jak Barack Obama, Joe Biden i Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA). Zarzuca się, że aktorzy ci odegrali kluczową rolę w kształtowaniu agendy głębokiego państwa.

Administracja Obamy charakteryzowała się rozszerzeniem władzy wykonawczej, a niektórzy twierdzili, że położyło to podwaliny pod wzrost wpływów głębokiego państwa. Prezydentura Joe Bidena przyniosła ze sobą powrót do bardziej dyplomatycznego podejścia, ale pozostają pytania o to, czy agenda głębokiego państwa pozostanie niezmieniona.

Rozdział 4: Przeciąganie liny o potęgi militarne

Rdzeń spisku obraca się wokół kontroli nad siłami wojskowymi. Twierdzi się, że głębokie państwo dąży do ograniczenia władzy prezydenta nad decyzjami wojskowymi, skutecznie podważając zasadę cywilnej kontroli nad wojskiem.

Podczas gdy niektórzy mogą twierdzić, że jest to niezbędne zabezpieczenie przed potencjalnymi nadużyciami władzy, inni postrzegają to jako bezczelną próbę podważenia autorytetu władzy wykonawczej i podważenia woli narodu amerykańskiego.

Rozdział 5: Wojsko USA kontra władza realna

Ostatnie wydarzenia pokazały rosnący podział w amerykańskiej armii. Z jednej strony są tacy, którzy wierzą w przestrzeganie zasad demokracji i przestrzeganie łańcucha dowodzenia. Z drugiej strony są osoby podejrzane o udział w tajnej operacji głębokiego państwa, mającej na celu przejęcie kontroli nad siłami wojskowymi.

ZOBACZ TEŻ: FISA: KLUCZE do odkrycia WOJSKOWEGO ZAMACHU STANU – Inside the KILLBOX

Jawne operacje, takie jak szturm na Kapitol 6 stycznia 2021 r., jeszcze bardziej zwiększyły napięcia i podsyciły podejrzenia o trwający zamach stanu głębokiego państwa.

Rozdział 6: Odliczanie do wojskowego zamachu stanu

W miarę jak walka o potęgę militarną nasila się, staje się oczywiste, że Stany Zjednoczone znajdują się w krytycznym momencie. Wszystko, co się teraz dzieje, wskazuje na potencjalny przewrót wojskowy, który może mieć głębokie implikacje dla narodu.

Pozostaje pytanie: czy głębokie państwo odniesie sukces w swojej tajnej misji przejęcia kontroli nad wojskiem, czy też obrońcy demokracji zwyciężą i będą bronić zasad, na których zbudowano Stany Zjednoczone?

Stany Zjednoczone znalazły się na rozdrożu, a widmo zamachu stanu w ramach “głębokiego państwa” wisi na horyzoncie. Walka o potęgę militarną trwa, a los amerykańskiej demokracji wisi na włosku.

Jako obywatele mamy obowiązek zachować czujność, kwestionować działania rządzących i strzec zasad, które uczyniły nasz naród światłem nadziei i wolności. Prawda może być owiana tajemnicą, ale to od nas zależy, czy ją odkryjemy i zapewnimy, że zwycięży demokracja. Od tego zależy przyszłość Ameryki.

W tych niepewnych czasach jedno jest pewne: walka o kontrolę nad potęgami militarnymi jest daleka od zakończenia, a los narodu wisi na włosku. Tylko czas pokaże, czy zamach stanu przeprowadzony przez głębokie państwo zakończy się sukcesem, czy też ostatecznie zwycięży demokracja.

ŹRÓDŁO WIDEO: Q) Jeździec burzy /Oficjalna strona – https://t.me/qthestormrider777

Plan decentralizacji i ciągłość rządu: oskarżenia o wojskowy zamach stanu przeciwko Bidenowi, Obamie, Clinton, Rockefellerom, CIA, Władzy Realnej – operacje teorii gier

Tajny wojskowy zamach stanu przeciwko byłemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi stopniowo wyłania się z cienia, odsłaniając sieć oszustw, manipulacji i politycznych szachów o wysoką stawkę. W miarę jak odkrywane są kolejne warstwy tego skomplikowanego spisku, staje się jasne, że stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, angażując najwyższych urzędników rządowych, agencje wywiadowcze i desperacką próbę kontrolowania narracji.

Saga rozpoczyna się od aresztowania Trumpa, wstrząsającego wydarzenia, które wywołało reakcję łańcuchową prowadzącą do ujawnienia na niespotykaną dotąd skalę. Miękkie publiczne ujawnienie ujawnia zmowę między kampanią Bidena a agentami głębokiego państwa, w tym szokujące rewelacje byłego dyrektora CIA Mike’a Morella. Przyznanie się Morella, że zaaranżował list od szpiegów, aby fałszywie zdyskredytować potępiające rewelacje dotyczące laptopa Huntera Bidena, próbując wpłynąć na wybory w 2020 r., łączy się teraz z głębszym i bardziej złowrogim wojskowym zamachem stanu przeciwko Trumpowi.

Za kulisami: Kurtyna podnosi się, aby ujawnić tajne manewry głębokiego państwa, w którym Biden, Obama, Clinton i agencje wywiadowcze spiskowali, aby podważyć pozycję urzędującego prezydenta. Laptop Huntera Bidena, wypełniony wybuchową zawartością, staje się kluczowym elementem układanki, łączącym się z siecią korupcji, prania brudnych pieniędzy i handlu ludźmi. Zasłona tajemnicy otaczająca wojskowy zamach stanu przeciwko Trumpowi zaczyna się unosić, ujawniając skoordynowane wysiłki mające na celu kradzież wyborów, wywołanie skandalu Russia Gate i zorganizowanie aresztowania Trumpa.

Rozwijająca się narracja rzuca światło na powiązania CIA z wojną na Ukrainie, odsłaniając mroczny gobelin politycznych machinacji. W miarę odsłaniania kolejnych warstw opowieści staje się jasne, że uzbrojona infrastruktura głębokiego państwa CIA, FBI i Departamentu Sprawiedliwości została wprawiona w ruch, zagrażając samej tkance demokracji.

DARMOWY PREZYDENCKI MEDAL WOLNOŚCI! To Twoja szansa na zdobycie repliki nagrody PRESIDENTIAL MEDAL OF FREEDOM za DARMO:

Publiczne ujawnienie: Kongres znalazł się teraz w posiadaniu wybuchowej zawartości laptopa Huntera Bidena, obiecując rewelacje, które wywołają wstrząs w krajobrazie politycznym. Ujawniają się informatorzy z ważnymi dowodami, ujawniając skradzione wybory, skandal Russia Gate i zaaranżowane aresztowanie Trumpa. Uzbrojone CIA i FBI, splecione z interesami głębokiego państwa, są obnażone na oczach opinii publicznej.

Wojny SI i blokada informacyjna: Gdy wojskowy zamach stanu przeciwko Trumpowi osiąga punkt krytyczny, w społeczności wywiadowczej pojawia się inne pole bitwy. Systemy sztucznej inteligencji w białych kapeluszach, sprzymierzone z prawdą i sprawiedliwością, przeprowadzają nieustanny atak na ściany infrastruktury sztucznej inteligencji CIA. W Waszyngtonie wybucha poważna panika, gdy głębokie państwo desperacko próbuje kontrolować prawdziwe przecieki przed ujawnieniem.

Depesze i raporty: Chaos nasila się, gdy raporty Departamentu Sprawiedliwości (DOJ), FBI i CIA wskazują, że informatorzy zakończyli przesłuchania przez wojskowych śledczych, Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego i U.S. Marshals. Wewnętrzne śledztwa prowadzone przez agentów FBI i CIA w białych kapeluszach jeszcze bardziej zaostrzają panikę w Pentagonie. Białe kapelusze kreta, śpiocha i potrójnego agenta ujawniają swoją lojalność, rozpoczynając kontrofensywę przeciwko głębokiemu państwu.

RÓWNIEŻ: WYWIAD WOJSKOWY: Donald Trump ma “wielkie, mocne przesłanie” – USA szykują się do podróży Udręki militarne, USSF, białe kapelusze, generał dywizji Paul Eaton ostrzegły przed wojną domową w 2024 r. i triumfem Muska nad korupcją cyfrową

Panika kodu nuklearnego: W szokującym odkryciu okazuje się, że plan głębokiego państwa, aby uzyskać wojskowe kody nuklearne od Trumpa, poniósł spektakularną porażkę. Nieudany nalot na operację Trumpa uniemożliwia głębokiemu państwu rozpętanie wojny nuklearnej, złowrogiej sztuczki mającej na celu wywołanie globalnego chaosu i odwrócenie uwagi od ich tajnych działań – plandemii, stworzenia wirusa, szczepionek śmierci i wojskowego zamachu stanu przeciwko Trumpowi.

Zaznacz tak, aby zegar: Ostatnie chwile mijają, gdy białe kapelusze świętują swój sukces w infiltracji głębokiego państwa. Aktorzy wewnątrz głębokiego państwa budzą się do brutalnej rzeczywistości, że ich starannie skonstruowany reżim się rozpada. Niegdyś niewidoczni lalkarze zostali zdemaskowani, a świat patrzy, jak wielki projekt władzy realnej imploduje.

Ujawnione depesze i wydarzenia z 2024 roku: operacje wojskowe, upadki korporacji i powstanie cyfrowych wojowników w Wielkim Przebudzeniu

W samym sercu 2024 roku przez globalny krajobraz przetoczy się fala sejsmiczna, ujawniając serię wydarzeń, które zmienią samą tkankę naszej rzeczywistości. Zapnij pasy, gdy zagłębimy się w wybuchowe rewelacje dotyczące operacji wojskowych, korporacyjnych gigantów i legionu cyfrowych wojowników zapoczątkowujących erę Wielkiego Przebudzenia.

Podczas gdy świat przygotowuje się na nieprzewidziane, szepty o tajnej operacji wojskowej z udziałem Sił Kosmicznych Stanów Zjednoczonych (USSF) i grupy białych kapeluszy w społeczności wywiadowczej zaczęły przenikać do cienia. Scena jest gotowa na ujawnienie, które obiecuje obnażyć korupcję zakorzenioną w systemach sztucznej inteligencji (AI), w szczególności ich podstępny wpływ na cyfrowe systemy głosowania.

Odkrywanie korporacyjnych tytanów: W nieprzewidzianym zwrocie akcji Microsoft, niezrównany tytan świata korporacji, jest na skraju upadku. Poufne informacje sugerują, że zbliżający się upadek jest misternie powiązany z siecią korupcji i manipulacji, a ujawniono, że Elon Musk ma zamiar wkroczyć i przejąć oblężonego giganta. To bezprecedensowe posunięcie zostało okrzyknięte strategicznym majstersztykiem przez białe kapelusze kierujące przewrotem, którym przewodzi nie kto inny jak Ezra Kash Trump.

TAKŻEMisja Białych Kapeluszy w celu ujawnienia światowego zamachu stanu globalnej elity: wydarzenie cywilizacji z pogranicza śmierci, Davos/4 Rzesza, operacje wojskowe i nie tylko

Wyznanie wojskowego zamachu stanu: Przygotuj się na bombowe wyznanie, ponieważ oczekuje się, że Microsoft i USSF publicznie przyznają się do współudziału w wojskowym zamachu stanu, wplątując się w wielki spisek z Centralną Agencją Wywiadowczą (CIA) i Agencją Zaawansowanych Projektów Badawczych w Dziedzinie Obronności (DARPA). Narracja rozwija się, gdy figury szachowe poruszają się, ujawniając złowrogi sojusz, który wykracza poza interesy korporacji i granice narodowe.

Czynnik X piżma: Elon Musk, enigmatyczny przedsiębiorca i wizjoner stojący za Teslą i SpaceX, wyłania się jako centralna postać tego rozwijającego się dramatu. Oczekiwane przejęcie Microsoftu przez Muska jest okrzyknięte strategicznym kontrposunięciem przeciwko skorumpowanym siłom, które przeniknęły do krajobrazu technologicznego. Szachownica jest ustawiona, a Musk X ma być siłą destrukcyjną potrzebną do oczyszczenia przemysłu z jego ciemnego podbrzusza.

Sojusz Prawdy i Objawienie Tuckera: W okopach wojny informacyjnej Sojusz Prawdy, kierowany przez Tuckera, wyłania się jako latarnia morska.

Ich misja: ujawnić korupcję, która jątrzyła się na najwyższych szczeblach władzy. Tucker, ze swoim nieugiętym przywiązaniem do prawdy, staje się zwiastunem rewelacji, które wywołają wstrząs w społeczeństwie.

Jak Melania Trump pozostaje piękna Wszystkie sekrety urody Pierwszych Dam UJAWNIONE!

Cyfrowi wojownicy i Wielkie Przebudzenie: Gdy dla mediów głównego nurtu bije dzwon śmierci, potężna armia ponad 1,5 miliarda cyfrowych wojowników powstaje z popiołów. Wielkie Przebudzenie, napędzane niezłomnym duchem poszukiwaczy prawdy, zwiastuje nową erę rozpowszechniania informacji. Pole bitwy nie ogranicza się już do tradycyjnych punktów sprzedaży, ale rozciąga się na sferę cyfrową, gdzie ci wojownicy niosą pochodnię prawdy do najdalszych zakątków globu.

Upadek mediów głównego nurtu: W tyglu 2024 roku media głównego nurtu stoją w obliczu kryzysu egzystencjalnego, jakiego nigdy wcześniej nie było. Niegdyś szanowane instytucje kruszą się pod ciężarem własnego oszustwa, torując drogę zdecentralizowanemu i niefiltrowanemu przepływowi informacji. Agonia mediów głównego nurtu rozbrzmiewa jako zwycięstwo cyfrowych wojowników, którzy niestrudzenie walczyli z manipulacją narracyjną zaaranżowaną przez władze.

CZERWONA PIGUŁKA: Odkryj sekret używany przez byłego naukowca CIA, aby otworzyć twoje “trzecie oko”

Rok 2024 zapisze się w historii jako epoka objawienia, w której machinacje władzy i korupcji zostaną obnażone. Gdy kurtyna zostaje odsunięta, świat jest świadkiem powstania cyfrowych wojowników, upadku korporacyjnych gigantów i rozplątania starannie utkanego gobelinu oszustwa. Wielkie Przebudzenie jest na wyciągnięcie ręki, a wraz z nim wyłania się nowa era – zdefiniowana przez przejrzystość, odpowiedzialność i nieustanne dążenie do prawdy.

Wojny o trzęsienia ziemi, machinacje władzy realnej i bitwa o prawdę

Przez wiele miesięcy krążyły pogłoski o zbliżających się wojnach o trzęsienia ziemi, odrzucane przez wielu jako zwykłe teorie spiskowe. Jednak ostatnie wydarzenia sugerują znacznie bardziej złowrogą rzeczywistość. Aktywność sejsmiczna w Japonii rozpaliła spekulacje i zaczynają wychodzić na jaw intrygujące powiązania między trzęsieniami ziemi, globalną polityką i tajnymi interesami.

Japońskie połączenie: W miarę jak Japonia chwieje się po ostatnich trzęsieniach ziemi, wyłania się narracja łącząca aktywność sejsmiczną z decyzjami politycznymi. Odrzucenie wpływów Rothschildów i Grupy Davos postawiło Japonię w intrygującej sytuacji, z krążącymi pogłoskami o tajnych umowach z Rosją w sprawie kluczowych zasobów i ropy. Czy niepokoje sejsmiczne mogą być ceną za niepodległość, czy też w tych wojnach o trzęsienia ziemi kryje się coś więcej, niż widać na pierwszy rzut oka?

Najgłębszy stan: Poza polityką międzynarodową rozwija się bardziej złowieszczy plan. Szokujące jest to, że dowody sugerują, że Władza Realna, we współpracy z DARPA, CIA, HAARP i DNC, planuje najbardziej znaczące trzęsienie ziemi w historii USA. Od północnych krańców Kanady po skąpane w słońcu wybrzeża Kalifornii i dalej aż po Meksyk, Zachodnie Wybrzeże jest rzekomo na celowniku.

UWAGA: Watykan zażądał, aby trzymać to pod kluczem: “Boska Modlitwa – Jednominutowa modlitwa z czasów biblijnych” – WIDEO PONIŻEJ

Zbliżająca się katastrofa w Kalifornii: Przygotuj się na to, co nie do pomyślenia, gdy nasilają się szepty dotyczące zbliżającej się katastrofy w Kalifornii. Rzekomo trwają operacje w głębokiej ciemności w celu zaaranżowania wstrząsu sejsmicznego o bezprecedensowej skali. Motyw? Manipulowanie wyborami, wywoływanie masowej paniki, kontrolowanie cyklu informacyjnego i uchwalanie drakońskich praw pod pozorem walki z dezinformacją w Internecie. Czy stoimy u progu sejsmicznej zmiany nie tylko w fizycznym krajobrazie, ale także w sferze społeczno-politycznej?

Odkryte globalne agendy: Macki tych wojen o trzęsienia ziemi rozciągają się daleko poza granice Ameryki. Europa znalazła się w krzyżowym ogniu sejsmicznych manipulacji, odzwierciedlających nikczemne plany rozwijające się w USA. W miarę jak rozgrywają się te sejsmiczne ruchy szachowe, zaczynają pojawiać się szepty o globalnej agendzie klimatycznej i wrzących napięciach geopolitycznych.

Białe kapelusze w cieniu: Za kulisami wyłania się promyk nadziei. Białe Kapelusze, gotowe do ujawnienia potajemnego użycia broni meteorologicznej na bezprecedensową skalę, przygotowują się do publicznego ujawnienia. Podczas gdy ci niedoceniani bohaterowie przygotowują się do uchylenia rąbka tajemnicy na temat wojen o trzęsienia ziemi, walka o prawdę zajmuje centralne miejsce.

ZWIĄZANE Z: Źródła FBI: Hillary Clinton nazwana “osobą zainteresowaną” w śledztwie w sprawie handlu dziećmi w celach seksualnych – PizzaGate Skandal pedofilski amerykańskich elit: Hillary Clinton, Barack Hussein Obama, John i Tony Podesta

Wezwanie Patriotów do broni: Dla Patriotów mieszkających w tych sejsmicznych punktach zapalnych wiedza to potęga. Skomplikowana sieć Wojen Trzęsień Ziemi wymaga uwagi, ponieważ globalny kabał rozgrywa swoje ostatnie karty, aby zasiać zamieszanie i chaos. W obliczu zbliżających się wojen aresztowań zrozumienie dynamiki tej tajnej bitwy staje się sprawą najwyższej wagi.

Konkluzja: W miarę jak wojny o trzęsienia ziemi rozwijają się na arenie globalnej, wezwanie do działania rozbrzmiewa szerokim echem. Patrioci muszą być czujni, poinformowani i zjednoczeni przeciwko machinacjom Władzy Realnej. To sejsmiczne odkrycie wykracza poza trzęsienia ziemi; Obnaża podstawy władzy i kontroli. Rozpoczęła się walka o prawdę i tylko dzięki świadomości i jedności możemy mieć nadzieję na przetrwanie burzy, która szaleje pod naszymi stopami.

Oglądanie, czekanie, wygrywanie: Prezydent Donald Trump opublikował dziś rano ten film MUST WATCH na Truth Social, po masowym ujawnieniu pedofilii władzy realnej

W oszałamiającym posunięciu, które wywołało szok w całym krajobrazie politycznym, prezydent Donald Trump zabrał się dziś do Truth Social, aby zaprezentować film MUST WATCH ujawniający pedofilię Władzy Realnej. Z niezrównanym pokazem zuchwałości Trump nie tylko kpił z czołowych graczy Władzy Realnej, ale także zamieścił potępiające zdjęcia Billa Clintona.

Przygotujcie się, ludzie, ponieważ jest to zwycięskie okrążenie Trumpa i jest to nic innego jak polityczne trzęsienie ziemi, które odbije się echem w całej historii!

PRZECZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ – https://amg-news.com/watching-waiting-winning-president-donald-trump-posted-this-must-watch-video-on-truth-social-this-morning-following-the-massive-exposure-of-deep-state-pedophilia/

Wybuchowa deklaracja Putina: “Poprzednie wybory w USA zostały sfałszowane poprzez głosowanie korespondencyjne”.

Prezydent Rosji Władimir Putin rozpalił świat polityczny swoją wybuchową deklaracją: “Poprzednie wybory w USA zostały sfałszowane poprzez głosowanie korespondencyjne”. Gdy opada kurz, konieczne staje się przeanalizowanie tej spornej kwestii, która od dawna się w cieniu amerykańskiej demokracji.

Przygotujcie się, wyruszając w otwierającą oczy podróż do serca kontrowersji związanych z głosowaniem korespondencyjnym, badając twierdzenia o oszustwach, opinie ekspertów i sejsmiczny wpływ na wybory w 2020 roku.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ: https://amg-news.com/putins-explosive-declaration-the-previous-u-s-elections-were-rigged-through-mail-voting-video/

ŁAMANIE!!! To się dzieje. Słuchajcie. W zeszły poniedziałek przeszliśmy ze starego systemu pieniądza fiducjarnego kabała do systemu pieniądza QFS

BREAKING NEWS: Świat, jaki znamy, przeszedł sejsmiczną zmianę, a ty możesz nawet nie być tego świadomy. W posunięciu, które może zmienić globalny krajobraz finansowy, Kwantowy System Finansowy (QFS) wyłonił się z cienia, zastępując stary system pieniądza fiducjarnego kabała.

Ta rewolucyjna zmiana jest niczym innym jak rewolucją finansową, a my jesteśmy tutaj, aby odkryć tajemnice i ujawnić prawdy dotyczące QFS. Zapnijcie pasy, bo to się dzieje, i to szybko!

CAŁY ARTYKUŁ TUTAJ: https://amg-news.com/breaking-its-happening-listen-up-just-last-monday-weve-moved-from-the-old-cabal-fiat-money-system-to-the-qfs-money-system-video/

RÓWNIEŻ:Nowa lista banków, które są podłączone do systemu QFS lub są w trakcie łączenia – QFS + RTGS Zaufaj planowi! – https://amg-news.com/new-list-of-banks-that-are-connected-to-the-qfs-system-or-are-being-connected-qfs-rtgs-trust-the-plan/

ZWIĄZANE Z: Dla tych z was, którzy nie śpią: GESARA, QFS, GCR/RV, ISO 20022, BASEL III, protokół QFS 20 i dinar iracki – QFS ISO -2OO22 Stellar Blockchain Financial System (wideo) – https://amg-news.com/for-those-of-you-awake-gesara-qfs-gcr-rv-iso-20022-basel-iii-protocol-qfs-20-and-the-iraqi-dinar-qfs-iso-2oo22-stellar-blockchain-financial-system-video/

ZWIĄZANE Z: Rozpoczęcie procesu realizacji kampera – w ekskluzywnym świecie centrów odkupienia! – https://amg-news.com/getting-the-process-of-rv-redemption-started-inside-the-exclusive-world-of-redemption-centers/

Proszę, podziel się światem!

Zasady redystrybucji treści

Opublikowano za: https://amg-news.com/the-deep-states-plot-the-battle-for-military-powers-a-worrying-coup-vs-coup-video/

Wszystkie osie czasu sumują się i dowodzą operacji wojskowej i okupacji:


1. Wiersz węża czytany przez kandydata Donalda Trumpa – styczeń 2016r.

2. Wybory prezydenckie 2016 – listopad 2016

3. Prezydent elekt Trump i Putin w Fox News = “gotowi do ‘resetu’… Będę pracować z Trumpem” – 9 listopada 2016 r.

4. Podręcznik prawa wojennego (okupacja wojskowa i negocjacje itp.) – grudzień 2016r.

5. Ustawa o sądownictwie wojskowym (Sąd Najwyższy wyjaśniający, że prawo wojskowe jest odrębne od prawa cywilnego; duży nacisk na terminologię trybunału wojskowego) – 2016r.

6. Wojsko stoi za CIC Trump (Wywiad Wojskowy i opaski na głowę JAG; Optyka) na inauguracji – styczeń 2017r.

7. Arabia Saudyjska koronuje Trumpa na króla – maj 2017r

8. Ogłasza Kapitol Izraela w Jerozolimie – grudzień 2017r.

9. Rozporządzenie wykonawcze 13818 – Ogłasza stan wyjątkowy w celu rozwiązania problemu łamania praw człowieka – grudzień 2017 r.

10. CIC Trump idzie przed królową – 14 lipca 2018 r

11. Putin wręcza piłkę nożną CIC Trump (“piłka jest po twojej stronie”; nie brał udziału w Mistrzostwach Świata 2022) – 16 lipca 2018

12. Rozporządzenie wykonawcze 13848 – wrzesień 2018 r.

13. CIC Trump tworzy historię; wjazd do Korei Północnej – czerwiec 2019r.

14. Krajowa Inicjatywa Kwantowa – rozporządzenie wykonawcze 13885 – sierpień 2019r.

15. Utworzenie Sił Kosmicznych jako Oddział Wojskowy – grudzień 2019r.

16. Wirus Corona Sars po raz pierwszy wspomniany amerykańskiej opinii publicznej jako zagrożenie z Chin – luty 2020r.

17. Ogłoszono jeszcze dwa stany wyjątkowe – 13 i 27 marca 2020 r.

18. Rozporządzenie wykonawcze 13912 Federalizacja 1 000 000 Gwardii Narodowej do statusu służby czynnej – 27 marca 2020 r.

19. CIC Trump cytuje atak gorszy niż Pearl Harbor i 9/11 razem wzięte – maj 2020r.

20. Oddziały Gwardii Narodowej stawiają ogrodzenie wokół budynku Kapitolu (47 US Code 606) – styczeń 2021r.

21. CIC Trump otrzymuje pełną ocenę Konstytucyjną z mocy prawa i ceremonię inauguracji stopnia wojskowego – 20 stycznia 2021r.

22. “Joe Biden” łamie 20. poprawkę do Konstytucji Stanów Zjednoczonych i wiele innych naruszeń – 20 stycznia 2021r.

23. Samoloty stale przekraczające 33 mile w promieniu strefy zakazu lotów DC – styczeń 2021 r. do dnia dzisiejszego 24. “Biden” przedłuża rozporządzenie wykonawcze 13848 (po raz pierwszy) – wrzesień 2021r.

25. Quantum.gov uruchomiony – wrzesień 2021

26. New York Times donosi, że trybunały wojskowe odbędą się w połowie 2023 r. – w grudniu 2021 r.

27. Armia i oddziały przekazują całą komunikację do Sił Kosmicznych pod dowództwem ONE (Biden ani razu nie wspomniał o Siłach Kosmicznych; zero artykułów prasowych z jego nazwiskiem związanym z Siłami Kosmicznymi) – sierpień 2022r.

28. Główna optyka i komunikacja w przemówieniu CIC Trumpa – 15 listopada.

29. Więcej artykułów prasowych ustanawiających centra dowodzenia siłami kosmicznymi bez wzmianki o Bidenie – grudzień 2022 r.

Za: https://operationdisclosureofficial.com/2024/02/08/restored-republic-via-a-gcr-as-of-february-8-2024/

Wypowiedz się