Sąd wojskowy USA aresztował amerykańskiego Prokuratora Generalnego ( oryginalnego, nie sobowtóra lub klona) Merricka Garlanda

Autor: Michael Baxter -30 styczeń 2024 r

Amerykańskie siły specjalne aresztowały w poniedziałek prokuratora generalnego Merricka Garlanda, prokuratora generalnego Merricka Garlanda, po długotrwałym nadzorze, który rozpoczął się w zeszłym tygodniu, kiedy wysiadł z samolotu, który wystartował z Warszawy i wylądował na międzynarodowym lotnisku Dulles.

Faktyczne zatrzymanie, jak powiedziały źródła w biurze generała Erica M. Smitha Real Raw News, miało miejsce w ekskluzywnej rezydencji w Greenbelt w stanie Maryland, gdzie Garland miał spotkać się ze swoją kanadyjską odpowiedniczką, zastępcą prokuratora generalnego Kanady Shalene Curtis-Micallef.

Śledztwo Białego Kapelusza w sprawie Garlanda rozpoczęło się w dniu jego nominacji, 11 marca 2021 r., po tym, jak U.S. Army Cyber Command (ARCYBER) podsłuchało rozmowę telefoniczną między nim a głosem brzmiącym bardzo podobnie do głosu Josepha R. Bidena. Garland brzmiał na nim bardziej jak szef niż pracownik, instruując Bidena, aby wykorzystał każdą okazję, by potępić J6ers jako “kryminalnych powstańców”, a ich przywódcę, Donalda Trumpa, bolesnego przegranego i negacjonistę wyborczego, próbującego utrzymać się przy władzy.

Garland powiedział, że jego Departament Sprawiedliwości będzie ścigał niepodważalnych zarzutów przeciwko powstańcom, a ostatecznie samemu Trumpowi, ale powiedział Bidenowi, że operacja może potrwać lata, ponieważ Trump “zdobył serca i umysły obłąkanej MAGA” i miał przyjaciół na potężnych stanowiskach politycznych. – Ty odegrasz swoją rolę, a my zajmiemy się resztą – powiedział Garland.

Do maja 2021 r. FBI skupiało się wyłącznie na schwytaniu patriotów, którzy pokojowo odwiedzili Kapitol, “Dom Ludu”, 6 stycznia. Biuro Garlanda codziennie ogłaszało nowe aresztowania i coraz poważniejsze zarzuty, podczas gdy jego sojusznicy z MSM bombardowali naiwną opinię publiczną fikcyjnymi, fantastycznymi historiami o milicjach i MAGA, które na rozkaz Trumpa brutalnie szturmowały Kapitol, aby zabić Michaela Pence’a i zapobiec wstąpieniu Bidena na prezydenta.

Mniej więcej w tym samym czasie White Hats ustanowił lokalny i zdalny nadzór nad biurami Garlanda w Waszyngtonie i luksusowym domem w Alexandrii w stanie Wirginia. Podczas gdy ARCYBER podsłuchiwał telefony Garlanda i śledził jego cyfrowe ślady, buty na ziemi wskazywały paraboliczne mikrofony i teleobiektywy na jego dom i biuro. Ilekroć Garland podróżował samochodem, dyskretnie podążali za jego kawalkadą, ponieważ Garland zawsze podróżował z uzbrojoną świtą.

Mniej więcej w tym samym czasie White Hats zdali sobie sprawę, że mają problem: po przeprowadzeniu cyfrowej analizy kryminalistycznej na zdjęciach, nagraniach wideo i audio, ARCYBER doszedł do wniosku, że mężczyzna w ich celowniku, choć wyglądał, mówił i chodził jak Garland, był w rzeczywistości przekonującym sobowtórem w masce protetycznej i tresce.

Wkrótce potem, w lipcu, White Hats dowiedział się o pięciu obserwacjach Merricka Garlanda w różnych miastach po przeciwnych stronach kraju tego samego dnia. W jakiś sposób Garland pojawił się jednocześnie w Waszyngtonie, Chicago, San Antonio, Portland i Los Angeles, prowadząc Białe Kapelusze do nieuniknionego wniosku: Garland miał wielu sobowtórów, z których każdy był wyszkolony tak, aby naśladować jego mowę i maniery. 23 lipca 2021 roku White Hats jednocześnie obserwował sobowtóry Garlanda uczestniczące w wydarzeniach w Richmond, Wirginii i Las Vegas.

Departament Sprawiedliwości nadal więził niewinnych patriotów. Sobowtóry Garland fajnie pojawiały się w wielu miejscach jednocześnie, co nie zostało zgłoszone przez MSM. Białe Kapelusze stanęły przed dylematem – czy złapać oszustów, czy poczekać, aż prawdziwy Garland podniesie swoją paskudną głowę, gdziekolwiek się znajdował.

W 2021 i 2022 roku generał David H. Berger nadal dowodził wojskowym ramieniem ruchu Białych Kapeluszy. On i rada Białych Kapeluszy spędzili niezliczone godziny zastanawiając się nad tą kwestią, przy czym rada była podzielona co do tego, czy schwytanie sobowtórów zmusi skrofułową Garlandę do zejścia głębiej pod ziemię. Źródło z Camp Pendleton powiedziało RRN, że gen. Berger szukał opinii Trumpa, ale prezydent ufał, że generał podejmie właściwą decyzję. Słusznie czy niesłusznie, gen. Berger wydał dekret, że prawdziwy Garland musi zostać złapany, zanim wojsko ruszy przeciwko sobowtórom.

“Bał się, że ściganie oszustów w pierwszej kolejności doniesie Garlandowi” – powiedziało źródło RRN. Zdarzały się nieporozumienia, ale to był jego wybór”.

Mimo to bez odpowiedzi pozostało pytanie: Gdzie był prawdziwy Merrick Garland?

Możliwa odpowiedź na to pytanie pojawiła się w połowie 2022 roku. Piąta kolumna w Departamencie Sprawiedliwości twierdziła, że Garland, wiedząc, że znaczna część amerykańskiej armii, która wspierała prezydenta Trumpa, będzie szukała zemsty za oskarżenie przez niego czynnej służby i emerytów, którzy pokojowo uczęszczali do J6, uciekł ze Stanów Zjednoczonych i żył w luksusie w Warszawie, skąd zdalnie kontrolował Departament Sprawiedliwości.

Piąta kolumna nie wiedziała dokładnie, kiedy Garland uciekł, ale oszacowali, że było to mniej więcej wtedy, gdy Władimir Putin rozpoczął specjalną operację wojskową na Ukrainie, chociaż czas wydawał się przypadkowy.

Poproszeni o uzasadnienie swoich twierdzeń weryfikowalnymi dowodami, piąta kolumna dostarczyła do biura gen. Bergera nagrane rozmowy telefoniczne między Garlandem a Departamentem Sprawiedliwości oraz odszyfrowane e-maile, które Garland wysłał dyrektorowi FBI Christopherowi Wrayowi, które zawierały obszerne listy osób, które Garland chciał aresztować. Nazwisko prezydenta Trumpa, pogrubioną czcionką, pojawiło się na liście, podobnie jak nazwisko generała Bergera i innych prominentnych oficerów w społeczności Białych Kapeluszy. Mimo to gen. Berger miał słuszne podejrzenia. Dowód mógł zostać sfałszowany.

W jaki sposób ta komunikacja umknęła wszechwidzącym, wszechsłyszącym oczom i uszom ARCYBER i Dowództwa Cyberprzestrzeni Sił Korpusu Piechoty Morskiej, których agenci sumiennie monitorowali transmisje Władzy Realnej? A zakładając, że Garland był w Polsce, jak generał mógł się upewnić, że jest to oryginalny artykuł, a nie kolejny sobowtór?

Te i inne pytania dręczyły radę Białych Kapeluszy. Historia nauczyła ich jednak, że Deep Staters podążają za przewidywalnym wzorcem. Zawsze w końcu wracają na miejsce zbrodni. W międzyczasie jednak rządy terroru Departamentu Sprawiedliwości wobec bogobojnych, niewinnych patriotów nie słabły.

Dyskusja na temat wyeliminowania sobowtórów Garlanda powróciła, gdy gen. Berger abdykował ze swojego stanowiska i mianował gen. Smitha swoim następcą w styczniu 2023 r. Bardziej agresywny gen. Smith podobno chciał pokonać dublerów, ale według źródeł zmienił zdanie po prywatnym spotkaniu z gen. Bergerem.

Sprawę dodatkowo zagmatwało potwierdzenie laboratoriów klonowania Władzy Realnej w Missouri (grudzień 2022 r.) i na Alasce (styczeń 2023 r.). Chociaż zespoły sił specjalnych, które zniszczyły te laboratoria, nie znalazły cylindrów klonujących Merricka Garlanda, White Hats przyznali, że wciąż nieodnalezione laboratoria mogą mieć klony Garlanda przesączające się w cylindrach dojrzewających.

Ten strach i szybki postęp w holografii, sztucznej inteligencji i technologii Deep Fake sprawiły, że oszołomieni i oblężeni Białe Kapelusze zaczęli się zastanawiać, jak głęboko sięgało oszustwo.

Piąta kolumna upierała się jednak, że Garland ukrywa się w Polsce, aby uniknąć aresztowania przez wojsko.

Czas płynął wolno, a 17 stycznia 2024 r. piąty Informator, którego White Hats uznał za renomowanego, zwrócił się do biura gen. Smitha z obiecującymi informacjami. Wydawał się gorączkowo przekonany, że Garland ponownie wjedzie do Stanów Zjednoczonych 26 stycznia na tajne spotkanie z członkami Departamentu Sprawiedliwości USA i Kanady 30 stycznia, po czym szybko i potajemnie wyjedzie do Polski. Piąty Informator znał plan podróży Garlanda, ale nie wyjaśnił, dlaczego miałby ryzykować utratę wolności i spotkać się z kanadyjskimi urzędnikami w USA, skoro mógł to zrobić bezpiecznie, lądując gdzieś w Kanadzie.

“Skąd wiesz, że nie otrzymałeś dezinformacji? Skąd wiesz, że nie zostało ci to dane po to, by cię zdemaskować? – zapytał generał Smith piątego felietonistę.

“Nie mogę powiedzieć, że w 100%. Ale ufam mu. I czy naprawdę chcesz przegapić tę szansę?” – odpowiedział Informator z “piątej kolumny”.

Generał zdecydował, że ryzyko jest warte nagrody i poprosił dowódcę 5 Grupy Sił Specjalnych, pułkownika Brenta Lindemana, członka rady Białych Kapeluszy, o koordynację operacji mającej na celu postawienie Garlanda przed wymiarem sprawiedliwości.

Pułkownik Lindeman wyraził swoje obawy, argumentując, że nie ma sensu, aby Garland organizował spotkanie zamiast klona lub sobowtóra, ponieważ Kanadyjczycy nie byli osobistymi znajomymi, a zatem nie mieliby możliwości odróżnienia go od fałszywego, zwłaszcza jeśli inni urzędnicy Departamentu Sprawiedliwości USA byli obecni, aby wesprzeć Garlanda.

— Na wyjeździe czy nie. Musimy się tym zająć. Mam przeczucie” – powiedział gen. Smith pułkownikowi Lindemanowi.

Pułkownik Lindeman miał jeszcze jedno pytanie: “Wszystko, co muszę wiedzieć, to czy chcesz go odizolować i zabrać samego przed spotkaniem, czy złapać ich grupę”.

Nasze źródło powiedziało, że generał Smith wybrał pierwszą opcję, ponieważ złapanie wielu Deep Staters zazwyczaj komplikowało operacje wojskowe. “Mamy Garlanda. On jest paczką” – powiedział generał.

Piąty Informator podał biuru generała adres eleganckiego Airbnb, zarezerwowanego na nazwisko rzecznika Departamentu Sprawiedliwości Xochitla Hinojosy, gdzie Garland miał spotkać się ze swoimi gośćmi po południu 30 stycznia.

Jego samolot wylądował w piątek po południu. Gdy tylko Garland opuścił odprawę celną, otoczyło go czterech mężczyzn w ciemnych garniturach i okularach przeciwsłonecznych, osłaniając go przed wścibskimi spojrzeniami. Zawieźli go do czekającej limuzyny i pojechali trasą, która miała ich zaprowadzić pod adres, który podano Białym Kapeluszom, gdzie siły specjalne już zorganizowały obserwację.

“Wiedzieliśmy wtedy, że nie dostaniemy go bez walki” – powiedział nasz informator. “Miał czterech federalnych i wiedzieliśmy, że co najmniej dwóch z nich będzie przyklejonych do jego boku przez cały czas. Stało się kwestią tego, czy zlikwidujemy całą czwórkę i narobimy większego bałaganu, niż musimy, czy też spróbujemy zminimalizować straty. Decyzja ta należała do dowódcy oddziału”.

Siły specjalne namierzyły dom. Kiedy mężczyzna, który wyglądał jak Garland, przekroczył próg, nigdy nie wychodził na zewnątrz. Zespół spędził piątkową noc, sobotę i niedzielę ucząc się harmonogramów federalnych, zanim zaatakował dom o 3:00 nad ranem w poniedziałek. Siły specjalne “zneutralizowały” dwóch federalnych, którzy wyszli z domu, aby patrolować teren. Czterech żołnierzy zakradło się do środka i włożyło kulę z tłumikiem do nakarmionego leżącego na kanapie w salonie na dole. Ostatni strażnik, na korytarzu przed sypialnią Garlanda na piętrze, zginął, gdy żołnierz zarzucił mu garotę na szyję, dusząc go.

Żołnierz otworzył zamek w drzwiach sypialni, a następnie dźgnął śpiącego Garlanda środkiem uspokajającym wystarczająco silnym, aby uspokoić go przed podróżą do centrum przetwarzania JAG.

– Jest w areszcie. I wiemy, że to nie jest sobowtór. Przeprowadzane są testy, aby upewnić się, że nie jest klonem. Nie trzeba dodawać, że w tej chwili nie jest zbyt szczęśliwy. Nie mogę powiedzieć, że go obwiniam, ponieważ będzie sądzony za zdradę w GITMO” – powiedział nasz informator.

Późnym popołudniem w poniedziałek, gdy Garland krzyczał w celi, Departament Sprawiedliwości wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że Garland tymczasowo przekaże władzę zastępcy prokuratora generalnego Lisie Monaco, podczas gdy on przejdzie rutynową operację pleców w ten weekend. Nasze źródło powiedziało, że jest to zaciemnienie, aby zarówno zatuszować aresztowanie, jak i przygotować kolejnego sobowtóra, który zajmie jego miejsce.

“Zakładając, że Garland, którego dostaliśmy, nie jest klonem ani sobowtórem, teraz również je usuniemy. Garland, którego mamy, nie ma charakterystycznych oznak klona – płaskostopie, brakujące zęby trzonowe, brakujące genitalia – więc uważamy, że jest prawdziwy” – powiedział nasz informator.

Opublikowano za: https://realrawnews.com/2024/01/merrick-garland-arrested/

Comments

 1. opolczyk says:

  Pragnę poinformować redakcję KIP, aby uważała na publikacje strony Real Raw News. W rubryce About US pisze wyraźnie:

  “Disclaimer:

  Information on this website is for informational and educational and entertainment purposes. This website contains humor, parody, and satire. We have included this disclaimer for our protection, on the advice on legal counsel.”

  Strona produkowała już teksty o aresztowaniu i straceniu w Guantanamo Billa Gatesa, Busha juniora i całą masę innych wymysłów – w ramach parodii i satyry.

  Dlatego radzę z tej strony nic nie przedrukowywać

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Chociaż życzliwą uwagę, przyjmujemy ze zrozumieniem, to uważamy, że aresztowania w USA trwają od kilku lat, a tego przecież ścierwomendia nigdy nie podadzą. Dowody tego są jedynie pośrednie, w tym m.in. duże przyspieszenie ucieczki “szczurów z tonącego okrętu” globalistycznego w dziedzinach: mendialnych, finansowych, politycznych, i innych. To co widzimy na powierzchni sceny politycznej jest jedynie teatrem, który jednak coraz bardziej ludzi budzi. To co dzieje się pod powierzchnią sceny politycznej wychodzi na powierzchnie jedynie w postaci drobnych okruchów informacji i wydarzeń, które trzeba jeszcze umieć poskładać ze sobą. Szersze ujęcie zagadnienia jest na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/12/potwierdzamy-ze-istnieje-plan-lektor-pl/

Wypowiedz się