Raport specjalny! Globalne przebudzenie ADRENOCHROMU przeraża satanistyczną elitę! Ujawniono nowe sekrety – częściowa lista klubu “podbite oko” (wideo trzeba zobaczyć)

Medeea GreereAutor: Medeea Greere25 styczeń 2024 r

UDOSTĘPNIJ

Raport specjalny! Globalne przebudzenie ADRENOCHROMU przeraża satanistyczną elitę! Ujawniono nowe sekrety – częściowa lista klubu “podbite oko” (wideo trzeba zobaczyć)

Raport specjalny! Globalne przebudzenie ADRENOCHROMU przeraża satanistyczną elitę! Ujawniono nowe sekrety!

Jeśli nie wiesz, czym jest klub podbitego oka, zrób rozeznanie i dowiedz się, jakie zło się za nim kryje.

Najpierw trochę tła, jeśli nie jesteś zaznajomiony, a następnie przewiń w dół, aby zobaczyć film, który opublikowałem, podając więcej informacji niż kiedykolwiek widziałeś.

Co oni mówią….

Raz to przypadek. Dwa razy to zbieg okoliczności. Trzy razy to ……?

A może kilkanaście lub dwa tuziny?

Nie, nie mówię o “Liście do zabicia” Clintona.

Mowa o “Klubie Czarnego Oka”.

Wielu z was prawdopodobnie o tym słyszało, ale na wypadek, gdybyś nie przygotował się na to, że twój umysł zostanie zdmuchnięty.

Ilu znasz w swoim życiu dorosłych, którzy kiedykolwiek cierpieli z powodu podbitego oka?

Naprawdę zły….ogromny czarno-niebieski połysk?

Klucz

Żadnych, osobiście.

Nigdy nie wtoczyłem się do pracy i nie widziałem, jak Joe w sąsiednim biurze nagle ma ogromne podbite oko we wtorek rano.

Ale dla wpływowych polityków i celebrytów?

To się zdarza cały czas!

Dziwne, nie sądzisz?

Wystarczy rzucić okiem, a myślę, że będziesz zszokowany:


Dlaczego zawsze jest to LEWE oko?

A dokładnie to samo miejsce?


W zeszłym roku przyniosłem wam najnowszego wprowadzonego….

Prezes Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, John Roberts.

Jestem pewien, że to tylko OGROMNY zbieg okoliczności:

A dziś?

Przynoszę wam najnowszego członka ….. nikogo innego jak Rękawiczki Romneya!

Do diabła, mówisz!

Spójrz:


OSTRZEŻENIE: Watykan zażądał, aby trzymać to pod kluczem: “Modlitwa Boża – Jednominutowa modlitwa z czasów biblijnych”

Częściowa lista Klubu “Podbite Oko”

Chociaż oficjalnie nie jest to organizacja, klub “Black Eye” odnosi się do rosnącej liczby polityków, celebrytów, elit biznesowych i głów państw, którzy nagle i tajemniczo skończyli z podbitymi oczami. Chociaż kilku z nich doznało urazów prawego oka, większość występuje po lewej. Wśród tych, którzy ulegli tej przypadłości, są George Bush, Kanye West i papież.

Ale skąd ta obecna i okresowa wysypka Czarnych Oczu?

I dlaczego zjawisko to w nieproporcjonalny sposób dotknęło ludzi o znacznej władzy i wpływach?

Wydaje się, że w Klubie “Podbite Oko” istnieją dwie główne kategorie. Ci, którzy mocno siedzą na stanowiskach rządowych/politycznych i ci w rozrywce/Hollywood. Czy są inni w dziedzinie nauki i wojskowości? Jestem pewien, że są.

Teorie na temat tego dziwnego zjawiska krążą w Internecie i wahają się od rytuału tajnego stowarzyszenia, który polega na uderzeniu uczestnika w głowę, po porwanie przez kosmitów i “skalpowanie dusz” w celu zastąpienia naszych światowych przywódców obcą świadomością.

Inna teoria głosi, że jest to forma kary używana jako rodzaj kontroli i równowagi w tajnych stowarzyszeniach. A jeszcze inne teorie skłaniają się ku wdrażaniu technologii przedłużania życia lub operacjom przygotowawczym do podróży poza świat.

Mniej ekstremalna teoria utrzymuje, że zjawisko to nie jest niczym więcej niż przemysłem rozrywkowym wykorzystującym niedawne oświecenie opinii publicznej o istnieniu Iluminatów. Załóżmy jednak na chwilę, że to tylko marketing medialny.

Oznaczałoby to, że przemysł rozrywkowy wykorzystuje okultystyczne rytuały, aby manipulować ludźmi w celu uzyskania określonego zachowania i świadomości. Efekt końcowy jest taki sam. A fakt, że prawie każdy odnoszący sukcesy artyści pop i rap używa symboliki Illuminati w swoim akcie, otwarcie telegrafuje rytuał.

Ludzie mogą udawać, że to gra, ale jeśli odgrywasz rytuał, to w rzeczywistości uczestniczysz w rytuale. Rytuał, który przenika hierarchiczne szczeble przemysłu rozrywkowego i w oczywisty sposób definiuje sukces.

Mitt Romney 27-28 lutego 2021 r.

Senator Mitt Romney twierdzi, że “upadłem, straciłem przytomność, ale mam się lepiej” w poniedziałek 1 marca 2021 r. Chociaż żartował, że podbiło mu się oko w wyniku wyjazdu na konwencję CPAC, stwierdził, że był w Bostonie w odwiedzinach u wnuków, kiedy upadł, co wymagało założenia kilku szwów w brwi i wardze, a także spowodowało podbite oko.


Jimmy’ego Cartera Październik 6th, 2019

Jimmy Carter dołączył do Black Eye Club w wieku 95 lat, kiedy pojawił się na scenie w Ryman Auditorium w Nashville w stanie Tennessee, w ramach projektu Habitat for Humanity. Prezydent Carter twierdzi, że upadek w jego domu wcześniej tego dnia (6 października 2019 r.) jest przyczyną urazu, który wymagał założenia 14 szwów.


Berniego Sandersa Marzec 2019

Twierdzi, że miał podbite oko i szwy po przecięciu głowy na krawędzi szklanych drzwi prysznicowych.


George’a Busha Styczeń 2002

Oficjalne wyjaśnienie – Zakrztusił się preclem, zemdlał, spadł z kanapy i uderzył o podłogę. Według dr Abdula Giwy, lekarza z izby przyjęć w szpitalu St. Lutes=Roosevelt, prezydent prawdopodobnie padł ofiarą “zespołu wazowagalnego”, rzadkiego zjawiska, w którym nerw błędny, który reguluje tętno, jest stymulowany, a sygnał spowalnia pracę serca. Ofiary mogą zemdleć, a potem często wyglądają blado.

“Może to być spowodowane wieloma przyczynami, zwykle stresem, ale także połknięciem czegoś” – powiedział Giwa. “Gdy pokarm przechodzi przez przełyk, przechodzi przez nerw błędny”.

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 17:35. że 5:35 sprowadza się do liczby 13.

Harry Reid 2011

Oficjalne wyjaśnienie- Poślizgnął się i upadł podczas biegania w deszczu. Doznał również zwichnięcia barku.


1 stycznia, 2015

Druga kontuzja oka Harry’ego Reida w ciągu 4 lat.

Prawe oko, liczne kości wokół oka, utrata wzroku, złamane żebra, wstrząśnienie mózgu.

Oficjalne wyjaśnienie – Wiem, że krąży wiele plotek na temat tego, co się stało, ale to bardzo proste. Moja żona i ja byliśmy w naszym nowym domu. Robiłem ćwiczenia, które wykonuję od wielu lat z tymi wielkimi gumkami recepturkami i, uh, jedna z nich złamała się i obróciła mnie, a ja uderzyłem w te szafki i zraniłem się w oko.


Johna Kerry’ego Styczeń 2012

Oficjalne wyjaśnienie – Podbite oczy otrzymane po złamaniu nosa podczas gry w hokeja na lodzie.


Książę Andrzej Czerwiec 2017

Oficjalne wyjaśnienie – Pałac odmówił komentarza.


Johna McCaina Lipiec 2017

Chirurdzy z Mayo Clinic usunęli 5-centymetrowy skrzep krwi podczas “minimalnie inwazyjnej kraniotomii z nacięciem brwi”, zgodnie z oświadczeniem Mayo Clinic Hospital wydanym przez biuro McCaina.

Odblokowywanie cennych informacji: Dowiedz się, czego rząd nie chce, abyś wiedział w tym filmie:


Michał Noonan Luty 2015

Oficjalne wyjaśnienie – Departament Finansów stwierdził, że Noonan przeszedł operację oka, ale odmówił dalszych wyjaśnień. Dr Gray zdiagnozował, że ma jednostronny wytrzeszcz lub wytrzeszcz, inaczej znany jako wybrzuszenie oka. Była to podobno jego druga operacja oka w ciągu kilku lat.


Książę Filip Kwiecień 2013

Oficjalne wyjaśnienie – Pałac wydał komunikat prasowy, że właśnie obudził się z podbitym okiem.

Luty 2015

Oficjalne wyjaśnienie – NIE PODANO OFICJALNEGO WYJAŚNIENIA.


Papież Franciszek Wrzesień 2017

Oficjalne wyjaśnienie – Uderz go w twarz na telefonie komórkowym papieża


Papież Benedykt XVI Październik 2017

Oficjalne wyjaśnienie – Papież upadł


Madonna kwiecień 1998

– powiedziała rzeczniczka Madony, Liz Rosenberg. “Bawiła się w “a kuku” ze swoim dzieckiem, prawie wstydzę ci o tym powiedzieć, bo brzmi to tak uroczo. Ale tak właśnie się stało. Następnie wyjaśniła, że podskakiwała na kolanach swojej 18-miesięcznej córki Lourdes, kiedy główka dziecka uderzyła w kość pod jej okiem.


Kanye Westa Kwiecień 2014

Oficjalne wyjaśnienie – Został uderzony w losowej grze nokautu po opuszczeniu klubu nocnego.


Kelly’ego Osbourne’a Sierpień 2008

Oficjalne wyjaśnienie – Zawartość jej szafki wypadła i spadła na głowę.


Roberta Downeya Jr. grudzień 2012

Oficjalne wyjaśnienie – Nie podano żadnego wyjaśnienia.


Ryana Goslinga maj 2009

Oficjalne wyjaśnienie – Makijaż. Jednak doznał kolejnego podbitego oka, gdy został uderzony przez Harrisona Forda podczas “nieudanego wyczynu kaskaderskiego” podczas kręcenia Blade Runnera lata później.


Richarda Bransona

Oficjalne wyjaśnienie – Przedsiębiorca jechał po ciemku na Virgin Gorda, jednej z Brytyjskich Wysp Dziewiczych, ze swoimi dziećmi, kiedy uderzył w wybój na drodze, powodując, że został przerzucony przez kierownicę.


Lady Gaga czerwiec 2012

Oficjalne wyjaśnienie – Został uderzony w twarz kijem podczas występu.


Johna Stamosa maj 2008

Oficjalne wyjaśnienie – wypadek w kickboxingu


Justyna Biebera Styczeń 2011

Oficjalne wyjaśnienie – walka


Steve Buscemi (2001)

Oficjalne wyjaśnienie – bójka w barze


Reese Witherspoon wrzesień 2011

Oficjalne wyjaśnienie – Uczestniczył w wypadku samochodowym.

Jamiego Olivera Luty 2012

Oficjalne wyjaśnienie – Spadł ze schodów w swoim domu.

Rytuał?

Pomysł, że wszyscy ci ludzie biorą udział w rytuale, wcale nie jest naciągany. Kulty i społeczeństwa istnieją i istniały od zarania dziejów i są nadal bardzo żywe. Jeśli nie jesteś świadomy, że to się dzieje, po prostu idź na katolicką mszę i obserwuj, jak to się rozwija. W naszej współczesnej kulturze jesteśmy na nie znieczuleni od dzieciństwa, kiedy po raz pierwszy postawiono nas przed telewizorem.

Widzieliśmy ich przedstawianych w kreskówkach i filmach, a od czasu do czasu trafiają do wiadomości. Ostatnio wyciekły nagrania wideo lub ceremonia “Cremation of Care” w Bohemian Grove. Wcześniej na dziedzińcu odbywał się rytuał Czaszki i Piszczeli, filmowany z punktu obserwacyjnego muru otaczającego kompleks.

Myślę, że to zabawne, że nie jest nawet tajemnicą, że elity z całego świata angażowały się w rytuały i ceremonie od początku istnienia państw narodowych przez całą historię, a jednak wierzymy, że w dzisiejszym świecie w jakiś sposób wyrosły z tej praktyki i zostały zastąpione przez Przysięgi Urzędu. i uroczystości publicznych.https://www.youtube.com/embed/r5dHhvpHIjM?feature=oembed

Podczas gdy takie rzeczy zdarzają się i stały się częścią publicznego pokazu podczas pokojowego przekazania władzy, istnieją dudziarze do zapłaty poniżej publicznej sfery świadomości. Ci dudziarze są przede wszystkim organizacjami odpowiedzialnymi za zgodę tych kandydatów. Jeśli nadal wierzysz, że prezydenci są wybierani, a nie wybierani, zachęcam cię do przeprowadzenia badań.

Skalpowanie dusz Termin skalpowanie
dusz został ukuty przez Sherry Shriner, chociaż pomysł ten istniał od lat 40. XX wieku i był przedstawiany w klasykach science fiction, takich jak inwazja porywaczy ciał. Słynny miniserial “V” z lat 80. również był emitowany w tym temacie. Prawdopodobnie najświeższe i najdokładniejsze przedstawienie tej teorii można jednak zobaczyć w serii Gwiezdne wrota. W serialu Goa’uldowie to pasożytnicza rasa starożytnych astronautów, którzy integrują się ze swoim gospodarzem.

Powstała w ten sposób istota jest potężną rasą podbojów i dominacji nad galaktyką, w dużej mierze bez litości, współczucia czy wyrzutów sumienia.

Sherry wierzy, że głowy państw i hollywoodzkie elity są porywane, a ich oko poddawane jest operacji. Oto fragment z jej strony internetowej:

“Biorą oślizgłego, chudego węża o długości około 6-8 cali, szarawego koloru… Wygląda bardziej jak długi, oślizgły robak, a otwórz usta osoby i włóż ją do gardła… Ci gadzi kosmici pracują w grupach. W prawdziwej formie większość z nich ma ponad 6 stóp i 4 cale wysokości. Obserwują i badają osobę, która jest celem ataku, aby wiedzieć o niej wszystko, a kiedy przejmą kontrolę nad jej mózgiem i ciałem, dosłownie mogą działać i stać się tą osobą. Robią to nawet swoim dzieciom, aby dzieci nie robiły zamieszania, że coś jest nie tak z mamą lub tatą, ponieważ coś jest z nimi nie tak. Nie zależy im na niszczeniu życia dzieci. Wszyscy są zimnymi i bezdusznymi, pozbawionymi emocji, które nie myślą o miłości, współczuciu czy ludzkich emocjach i sentymentach. To są emocje, które muszą nauczyć się udawać, kiedy przejmują ludzkie ciało, aby móc wtopić się w społeczeństwo jako człowiek”.

To, co robią, to przekształcają całą swoją istotę lub świadomą jaźń w tę trąbkę i wyrzucają ją z głowy, a następnie poruszają się w nosicielu, takim jak człowiek, i wchodzą do oka człowieka. Jeśli mają pomoc, gałka oczna gospodarza może zostać wyciągnięta, a trąbka może zostać umieszczona w tylnej części oka, gdzie następnie będzie się poruszać i spiralnie wokół nerwu wzrokowego osoby, a także przejmie kontrolę nad mózgiem tej osoby. Mówi o tym Donald Marshall. Jest częścią Projektu Ujawnienia Lucyfera, w którym ujawniają ludzkości wszystkie swoje metody, technologię i nikczemne plany.

Wow… To dość ciężka sprawa. Nie jestem do końca pewien, skąd ona to wie, ale jest sporo osób, które stoją za tą teorią. Gdybym miał argumentować za tą teorią, wskazałbym na osę pajęczynę, osę klejnotową, motylicę wątrobową lancetową, Euhaplorchis californiensis i robaki włosowe. Jest też Toxoplasma gondii, która występuje obficie u kotów i już przenosi się na ludzi.

Wszystkie te pasożyty aktywnie wpływają na zachowanie żywiciela w celu zakończenia cyklu rozrodczego. Ponad 50% ludzi w krajach rozwiniętych wierzy w istoty pozaziemskie. A jeśli istnieją istoty pozaziemskie, musimy założyć, że niektóre z nich mogą nie być życzliwe i same w sobie. Oczywiście, to tylko burza mózgów. Ale to naprawdę nie jest taki duży skok, jeśli spojrzymy na liczby.

Czy Klub Czarnych Oczu ma coś wspólnego z wszystkowidzącym okiem Iluminatów?

Brytyjski magazyn “ID” ozdabia każdą z okładek portretem twarzy kogoś, kto albo zakrywa prawe oko, albo zasłania lewe. Ten dwumiesięcznik poświęcony jest modzie, muzyce, sztuce i kulturze młodzieżowej. O co im chodzi? Czy to tylko zabawa, moda i nowoczesna kultura młodzieżowa?

A co z tymi wszystkimi innymi rękami zakrywającymi jedno oko, które można znaleźć w rozrywce i mediach?

Od mody po sztukę, muzykę, design, odzież i biznes. Zasłanianie jednego oka przeniknęło prawie KAŻDĄ noc marketingu na świecie, a celem jest zawsze następne pokolenie.

Dlaczego teraz?

Ale oto ważne pytanie. Dlaczego teraz? Co zmieniło się pod koniec lat 90-tych, co spowodowało ten wysyp czarnych oczu w połączeniu z pojawieniem się wszechwidzącego oka Iluminatów? Nie mieliśmy tego w latach 80., 70. czy 60. Nie, to nowe zjawisko.

ODPOWIEDŹ: INTERNET

Domyślam się, że globalna elita musiała przyspieszyć swoją linię czasową. Internet po prostu im uciekł. W 2017 roku zaczęli go ponownie wciągać poprzez cenzurę YouTube, Facebooka, Twittera i Google. Cztery główne platformy w dzisiejszym Internecie. Internet miał zastąpić telewizję, tak jak telewizja podążała za radiem, a radio za gazetą, gazeta za ratuszem. Tylko że wcześnie stracili nad nim kontrolę.

Zapytaj dowolnego twórcę treści YouTube o cenzurę, a jeśli nie tworzy filmów o kotach lub samouczków kulinarnych, poinformuje Cię o zakazie cienia, przerwach w subskrypcji i demonetyzacji. Elity zdały sobie sprawę, że nie mogą kontrolować przepływu idei, ale mogą kontrolować ekspozycję, jaką te idee otrzymują i kto ostatecznie się z nimi zetknie.

TO JEST OBECNE POLE BITWY.

Gdy plany elity wyszły na jaw, nie wolno im już było działać w cieniu, więc po prostu zmienili taktykę. Wierzę, że zaczęli otwarcie wyznawać swoją religię. Rzucając go z powrotem w twarz tym, którzy ich demaskowali. Kpina z całości przy jednoczesnym kontynuowaniu pracy na pełnych obrotach.

Jest dla mnie oczywiste, że pojawienie się wszechwidzącego oka Iluminatów i czarnych oczu, które widzimy od połowy lat 90-tych, jest po prostu świadomym i nieświadomym programowaniem społeczeństwa, aby znieczulić ich na to, co nadchodzi. W rzeczywistości posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że jest to część rytuału i czerpie energię, którą wykorzystują i wykorzystują do własnych celów. Cokolwiek powoduje te podbite oczy, jedno jest faktem. Nie ukrywają ich, ale obnoszą się z nimi.

Jeśli wydaje ci się to odległe, może to być spowodowane tym, że nigdy nie miałeś styczności z tym materiałem. Być może żyjesz w świecie piłki nożnej, imprez biurowych i grillowania. Może być tak, że jesteś jednym z wielu setek milionów, którym udało się trzymać z dala od tej starożytnej okultystycznej nauki i wierzą, że jest to fantazja. Trudno jest zobaczyć mury więzienia, gdy więzienie ma 1000 mil średnicy. Jest wiele więzień. Więzienie mentalne, więzienia duchowe, więzienie strachu i więzienie rzeczywistości, która została dla was skonstruowana od urodzenia.

Zasady redystrybucji treści

Wypowiedz się