Premier Słowacji Robert Fico zamierza rozliczyć aferę covidową: “Wyjaśnimy słowackiej opinii publicznej, co do cholery wydarzyło się podczas covidowego cyrku”.

Zygmunt Białas

“Wyjaśnimy słowackiej opinii publicznej, co do cholery wydarzyło się podczas covidowego cyrku”.

W swoim przemówieniu w parlamencie słowacki premier Robert Fico zapowiedział utworzenie komisji w celu wyjaśnienia, w jaki sposób i dlaczego mogła zdarzyć się covidowa hucpa, jak poważne są szkody spowodowane szczepionką i kto skorzystał na umowie pomiędzy firmą Pfizer a UE. Poniżej przedstawiam tłumaczenie powyższego przemówienia premiera:
 
Panie i panowie progresywnej Słowacji i opozycji, czy widzieliście statystyki mówiące, jak wzrosła liczba zgonów z różnych przyczyn sercowo-naczyniowych w wyniku szczepień?

Odrzucacie to?

Twierdzicie, że szczepienia są najlepsze na świecie?

Czy wiecie, ile przeterminowanych szczepionek nam zostało i ile pieniędzy zmarnowano w ten sposób? Co wiecie o zakupach sprzętu medycznego i testów?

Czy wiecie, że mamy bardzo jasne dowody na powiązanie firmy z Trnawy z covidowymi transakcjami?

– Zakupy na setki milionów, zupełnie niepotrzebne.

I wszyscy śmialiście się z innych krajów. Naśmiewaliście się z Rosji, która opierała się na zasadzie indywidualnych wizyt pacjentów w aptekach. I oni poradzili sobie z tym znacznie lepiej niż my na Słowacji.

Mieliśmy 21 tysięcy zgonów, które kojarzymy z tym, że rządy, które sprawowały władze od 2020 roku, nie potrafiły rządzić, a skupiały się jedynie na korzyściach ekonomicznych i oczywiście kłaniały się firmom farmaceutycznym, które dostarczały w ogromnych ilościach niepotrzebne środki medyczne i szczepionki.
 
O europejskich realiach nawet nie chcę mówić. Wiecie, byłem bardzo otwarty i powiedziałem przewodniczącej Komisji Europejskiej [Ursuli von der Leyen – przypis ZB], że jest oczywiste, iż jest podejrzana o powiązanie z największym zakupem szczepionek w historii Komisji Europejskiej, że wymieniała tajne SMS-y z dyrektorem firmy Pfizer i zadrwiła, przedstawiając posłom do Parlamentu Europejskiego raport, który został całkowicie zaciemniony po jego opublikowaniu.
 
Nigdy nie zrozumiemy prawdy o tym, jaką rolę odegrały firmy farmaceutyczne i kto tak naprawdę zorganizował cały cyrk covidowy.

W związku z tym, panie i panowie, rząd Republiki Słowackiej zdecydował się zawrzeć w deklaracjach rządowych obietnicę zajęcia się tą kwestią. Słowackie społeczeństwo po prostu potrzebuje odpowiedzi, co to właściwie było.

Dlaczego szczepiono ludzi różnymi eksperymentalnymi szczepionkami?

Dlaczego przeprowadzono powszechne testy?

Kto je kupił?

Dlaczego je zakupiono?

Jakie ilości zostały zakupione?

Ile pieniędzy to kosztowało?

– Wyjdą miliardy!
 
Możecie to przekręcać i obracać, bo nie wiecie nic poza tym, jak lekceważyć opinie innych ludzi. A demokracja oznacza czasami szanowanie innych opinii. Już trzeci tydzień rozmawiamy o prawie karnym: nikt was nie obraża, my słuchamy i wy mówicie.

Nie zgadzamy się z tym i zdecydowaliśmy, że powinniśmy powołać komisarza rządowego, który zajmie się tymi kwestiami. Dziś nie tylko powołaliśmy komisarza rządu, ale także upoważniliśmy go do zbierania informacji w różnych instytucjach. W szczególności będziemy zwracać się o informacje do Głównego Inspektora Sanitarnego. Skontaktujemy się też z Narodowym Centrum Informacji Zdrowotnej.
 
Na podstawie tego, co mamy do dyspozycji, chcemy wiedzieć, co się właściwie wydarzyło. Uważam, że poseł Rady Narodowej, doktor Kotlár, jest dostatecznie wyposażony w informacje. Widzę, że jest przygotowany, także jeśli chodzi o skompletowanie zespołu.

Poprosiłem go, aby omówił wszystko w rządzie, zanim złożymy jakiekolwiek publiczne oświadczenia. I jestem absolutnie, powtarzam, absolutnie przekonany, że jego praca przyniesie rezultaty, które opublikujemy i poinformujemy o wszystkim słowacką opinię publiczną.
 
Dziś wiemy jedno: poprzednie rządy absolutnie nie poradziły sobie z pandemią i mają na sumieniu 21 tysięcy zmarłych osób. I z tego, co wiemy, zarobili mnóstwo pieniędzy na niepotrzebnych zakupach różnych środków medycznych i szczepionek. Dziękuję.
 
https://report24.news/slowakischer-premierminister-will-wahrheit-ueber-covid-impfschaeden-und-pfizer-deals-aufdecken/
 
Opracował: Zygmunt Białas
 
A u nas? – Cisza. Może doczekamy w Polsce podobnych prób rozliczeń, gdy premierem będzie Grzegorz Braun, który powoła dr. Zbigniewa Martykę na szefa komisji do zbadania przekrętów covidowych. Głównym sprawozdawcą byłby Jan Pospieszalski albo Grzegorz Płaczek.
 
Pesymista i sceptyk powiedzą, że to nierealne, ale też różne nieoczekiwane zdarzenia miały już miejsce. I gdyby tak się stało, mógłbym już spokojnie przejść na blogerską emeryturę (ZB).

Wybrane komentarze

ikulalibal95sobota, 27 stycznia 2024, 02:00:21

Kiedy wczoraj z rana w tv pokazywali

miting w Bratysławie żądający wsadzenia do ciupy premiera Fico,od razu przyszło mi do głowy że pewnie to skutek jakiś jego działań które nie spodobały się w Brukseli lub Waszyngtonie choć to na dobrą sprawę to samo.
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-fico-do-wiezienia-45-tys-osob-protestowalo-na-slowacji,nId,7291760#crp_state=1

zygmuntbialas85sobota, 27 stycznia 2024, 02:10:29

“… pewnie to skutek jakiś jego działań które nie spodobały się w Brukseli lub Waszyngtonie choć to na dobrą sprawę to samo”. –

— Przytoczę (z pamięci) słowa Fidela Castro, które są Panu zapewne znane: ‘Następną wojną w Europie będzie wojna Rosji z faszystami, którzy będą siebie nazywali demokratami’. – I te demokraty stwarzają teraz piekło tam, gdzie się pojawią.

Cocodrilo115sobota, 27 stycznia 2024, 02:44:12

miting w Bratysławie żądający wsadzenia do ciupy premiera Fico. Czyli, niech Fico nie Fica bo może się zdarzyć jakaś kolorowa rewolucja.

Monaco73sobota, 27 stycznia 2024, 05:47:36

Jak nie kowid to wymyślą srovid a jak nie wojna na upadlinie to zbrodniarze z SZATAN AMERYKI wymyśli wojny gdzieś na świecie.
Szatan Ameryki z norą w Waszyngtonie bez rozprzestrzeniania zarazy, bakterii, virussen i krwawych wojen nie może istnieć, USA to prawdziwy wampir krwiopijca. Zbrodniarz nr. 1.

zygmuntbialas43sobota, 27 stycznia 2024, 09:55:24

“Jak nie kowid to wymyślą srovid a jak nie wojna na upadlinie to…”.

— Myślę, że ten arsenał środków zastraszających będzie miał (powoli) coraz mniejsze oddziaływanie i znaczenie. Potrzeba czasu. Już ewentualny nowy covid nie wystraszy całej planety. Podobnie z wojnami: w pewnym momencie musi zabraknąć Amerykanom środków do prowadzenia swej rozbójniczej polityki.

KST21sobota, 27 stycznia 2024, 11:11:28

Nadal ślepiec pogania głuchego …

… a te wszystkie “komisje do zbadania cyrku covidowego” to świetna zasłona dymna dla tego co naprawdę i dlaczego się stało.
Proszę zauważyć, że próby rozliczenia tej “afery” sprowadzają się tylko i wyłącznie do znalezienia tych co na tej hucpie nakradli się po same uszy, a nie podzielili zagrabioną kasą z kim trzeba.
Idę o zakład, że NIKT nie ruszy ani “ekspertów srowidowych”, ani “bohaterskich funkcjonariuszy służby srowidowej” oraz tych wszystkich co wydawali “jedynie słuszne nakazy i zakazy bohatersko walcząc ze straszliwą srandemią”.
Tak będzie dlatego ponieważ NADAL NIKT nie kwestionuje samego istnienia “wirusów”, ani fundamentu współczesnej “medycyny” opartej na fałszywej teorii zarazków oraz równie fałszywym micie rzekomej skuteczności “szczepionek”.
Czarci pomiot inwestując przez ponad 100 lat w “medycynę rockefellerną” opartą na KŁAMSTWIE osiągnął swój ponadczasowy cel jakim było TOTALNE OGŁUPIENIE LUDZKOŚCI oraz wyprodukowanie gigantycznej armii zbrodniarzy ubranych w białe kitle zwanych “lekarzami” i “medykami”, którzy wprost doskonale wywiązaji się ze swojego zbrodniczego działania nawet samemu tego nie wiedząc, gdyż sami są już tak doszczętnie ogłupieni i zmanipulowani, że są zbrodniarzami uchodząc za “dobrodziejów” i “ratując zdrowie i życie” !
Czy Wy ludzie rozumiecie jak DOSKONAŁE JEST TO KŁAMSTWO ?!
Tak więc te wszystkie “komisje do zbadania afery srowidowej” znajdą oczywiście ileś tam “kozłów ofiarnych”, których publicznie się obrabuje z tego co oni najpierw nakradli, ale faktycznych łajdaków w białych kitlach NIKT nie ruszy, bo najpierw musiano by całkowicie zaorać współczesną “medycynę”, a w zasadzie tę ją część, która była zaangażowana w ten srowidowy cyrk.
Trzeba byłoby wsadzić na długoletnie odsiadki do więzień prawie połowę tzw “służby śmierci i chorobie” włącznie z aptekarzami, laborantami przeprowadzającymi fałszywe testy, a nawet klechów trzeba byłoby wsadzić do pierdla za to , że zmuszali wiernych do zakładania masoneczek.
Po prostu do pierdla musian by posłać “pół światu”.
Dlatego poza szumem i histerią NIC kompletnie się nie stanie i podstawy “naukowe” współczesnej zakłamanej i oszukańczej a także przede wszystkim ZBRODNICZEJ medycyny nie zostaną nawet dotknięte.
A lud głupi jak wierzy w wirusy i morowe powietrze tak nadal będzie w to wierzyć i trząś d..pą na każade oszukańcze info z TV o tym, że gdzieś tam ktoś tam zdechł na kolejnego srowida.
I o to właśnie chodzi czarciemu pomiotowi żeby nadal ta “religia wirusowo-śmiercionkowa” była POWSZECHNA i niczym nie zachwiana.
Reszta dokona się już dosłownie sama ….

Alfax00sobota, 27 stycznia 2024, 15:00:08

“Robert Fico, zamierza rozliczyć. ….”

Miejmy nadzieje że tym razem spełni oczekiwania.

Bo w kwestii pomocy dla kraju z ideologią bandery o nazwie studnia bez dna dochodzą słuchy, że Fico już nie jest przeciwko by Unia Europejska darowała miliardy euro z budżetu UE dla kijowskiego reżimu.

zygmuntbialas00sobota, 27 stycznia 2024, 17:08:42

“… dochodzą słuchy, że Fico już nie jest przeciwko by Unia Europejska darowała miliardy euro z budżetu UE dla kijowskiego reżimu”. –

— Bo też trzyma się brukselski reżim. Trudno się od nich uwolnić tak, by nie ponieść ogromnych strat.

Opublikowano za: https://zygumntbialas.neon24.net/post/175004,27-01-2024-robert-fico-zamierza-rozliczyc-afere-covidowa

Comments

  1. piechota says:

    Nie żaden tam “przekręt kowidiowy” ale kowidiowe zbrodnie przeciwko ludzkości, największe ludobójstwo czyli globalne wymordowywanie ludzi w dziejach ludzkości! I wraz ze słowacki rządem powinna być zorganizowana Wielka Norymberga 2.0 wraz ze zmianą prawa, które spowoduje stracenie setek a może tysięcy masowych zbrodniarzy stojących na czele kowidiowej megazbrodni!

Wypowiedz się