PILNY! WYWIAD WOJSKOWY: Plan operacji błękitnego nieba i oczyszczenia Q, Gambit Melanii Trump, Połączenie z górą Cheyenne, Wojskowa precyzja za kulisami

Medeea GreereAutor: Medeea Greere7 lutego 2024 r Zaktualizowano: 7 lutego 2024 r 

PILNY! WYWIAD WOJSKOWY: Plan operacji błękitnego nieba i oczyszczenia Q, Gambit Melanii Trump, Połączenie z górą Cheyenne, Wojskowa precyzja za kulisami

Medeea Greere, niezależny wydawca, jest teraz na Telegramie pod adresem https://t.me/AMGNEWS2022 i istnieje tylko dzięki wsparciu czytelników, ponieważ publikujemy Prawdę, wolność i miłość dla świadomości publicznej. Dziękujemy za wsparcie!


W mrocznych czeluściach globalnej polityki rozgrywa się tajna partia szachów, w której Donald Trump, Melania Trump i Tucker Carlson są nieoczekiwanymi pionkami w walce o wysoką stawkę z nieuchwytnym głębokim państwem. W miarę jak cienie się wydłużają, a prawda staje się niejasna, ten artykuł zagłębia się w tajne manewry, strategiczne sojusze i wybuchowe rewelacje kształtujące współczesny krajobraz geopolityczny.

W świecie, w którym percepcja często przeważa nad rzeczywistością, walka o kontrolę nad narracją stała się nowym polem bitwy. Witamy w wojnie cieni, w której prawda jest ofiarą, a władza jest dzierżona przez niewidzialnych. Ten artykuł służy jako latarnia morska, rzucająca światło na ciemne zakamarki globalnej polityki, ujawniając machinacje głębokiego państwa i odważnych dusz, które ośmielają się rzucić wyzwanie jego hegemonii.

Schemat: Operacje Błękitnego Nieba i Upoważnienie Q

U podstaw tego tajnego konfliktu leży strategiczny majstersztyk znany tylko nielicznym wybrańcom: Blue-Sky / SKY-BLUE. Działając pod przykrywką tajemnicy, sojusz ten wykorzystuje moc dostępu Q Clearance, aby ominąć tradycyjnych strażników mediów, dostarczając niefiltrowane prawdy bezpośrednio masom. W dobie dezinformacji i manipulacji dostęp ten stanowi broń o niezrównanej sile, zdolną do kształtowania opinii publicznej i kwestionowania ustalonego porządku.

Gambit Melanii

W posunięciu, które wywołało wstrząs w establishmencie politycznym, Melania Trump wykonała wyrachowaną grę, popierając Tuckera Carlsona na wiceprezydenta. Ten nieoczekiwany manewr sprawił, że Carlson znalazł się w centrum uwagi, pozycjonując go jako potężną siłę zdolną dotrzeć do milionów ze swoim niefiltrowanym przesłaniem.

Sprzymierzając się z Carlsonem, Melania zasygnalizowała swoją gotowość do zakwestionowania status quo i zakłócenia zakorzenionych struktur władzy, które dominują na scenie politycznej.

Powstanie Tuckera Carlsona: globalny fenomen

Z dnia na dzień Tucker Carlson przekroczył granice amerykańskiej polityki, stając się globalnym fenomenem. Jego przesłanie, niefiltrowane i bezkompromisowe, odbiło się echem wśród milionów ludzi na całym świecie, wzbudzając strach w sercach tych, którzy starali się kontrolować narrację.

Jego wywiady z kontrowersyjnymi postaciami, takimi jak Alex Jones, i ekskluzywne spotkanie z Władimirem Putinem posłużyły jako bezpośrednie wyzwanie dla dławiącego uścisku mediów głównego nurtu nad informacjami, ujawniając kłamstwa i zniekształcenia, które od dawna kształtują dyskurs publiczny.

Przełamanie oblężenia: kontrofensywa przeciwko mediom głównego nurtu

Media głównego nurtu, od dawna oskarżane o współudział w machinacjach głębokiego państwa, znajdują się w defensywie. Platformy takie jak Twitter-X, na czele z wizjonerem Elonem Muskiem, stały się nowymi polami bitwy w wojnie o prawdę.

Tutaj zakazane głosy znajdują schronienie, a zakazane prawdy są obnażane dla wszystkich. Dni medialnych strażników są policzone, ponieważ ludzie odzyskują kontrolę nad narracją i domagają się przejrzystości od rządzących.

Połączenie z górą Cheyenne: wojskowa precyzja za kulisami

Pod powierzchnią tego mrocznego konfliktu kryje się sieć strategicznych sojuszy i tajnych operacji, zaaranżowanych z wojskową precyzją. Góra Cheyenne, symbol amerykańskiego centrum obronnego, służy jako epicentrum tej tajnej wojny, gdzie wykluwają się plany i zawierane są sojusze w tyglu tajemnicy.

Tutaj siły wolności jednoczą się przeciwko tyranii głębokiego państwa, zdeterminowane, by odzyskać kontrolę nad swoim losem i ukształtować przyszłość wolną od ucisku.

Globalna szachownica: ujawnianie korupcji, ujawnianie programów

Ale ta wojna nie ogranicza się do wybrzeży Ameryki; rozciąga się na cały świat, usidlając Unię Europejską, Organizację Narodów Zjednoczonych i wiele innych organów międzynarodowych w swojej sieci oszustwa. Instytucje te, rzekomo mające za zadanie promowanie pokoju i dobrobytu, zostały przejęte przez niewidzialne siły, zmanipulowane tak, aby służyły interesom nielicznych wybranych kosztem wielu.

To tutaj, na globalnej szachownicy, bitwa o prawdę zostanie wygrana lub przegrana, gdy odważne dusze odważą się rzucić wyzwanie zakorzenionym strukturom władzy, które dążą do podporządkowania sobie ludzkości.

Zbliża się burza: świat czeka na objawienie

Gdy na horyzoncie zbierają się burzowe chmury, siły wolności przygotowują się do ostatecznego starcia. Rewelacje obiecane przez tych, którzy ośmielają się rzucić wyzwanie głębokiemu państwu, grożą zachwianiem fundamentów globalnej władzy, ujawniając kłamstwa i korupcję, które od dawna maskują się jako prawda.

Świat patrzy z zapartym tchem, jak gra w szachy osiąga punkt kulminacyjny, a los ludzkości wisi na włosku.

W końcu nie jest to tylko walka o kontrolę nad narracją; Jest to walka o duszę samej ludzkości. Gdy siły wolności jednoczą się przeciwko ciemności, robią to nie dla osobistych korzyści czy chwały, ale dla dobra przyszłych pokoleń, które zasługują na świat wolny od tyranii i ucisku.

Stawka nie mogła być wyższa, ale nagrody też nie. Bo ostatecznie zwycięstwo nie będzie należeć do potężnych czy uprzywilejowanych, ale do tych, którzy ośmielą się marzyć o lepszym świecie i walczyć o niego każdą cząstką swojego jestestwa.

Raport specjalny! Siły Zbrojne (Q) i EBS: Według Dowództwa Lądowego, cały świat jest obecnie objęty międzynarodowym lub globalnym stanem wojennym

Globalny stan wojenny, dowództwo naziemne i powstanie CARE

Świat, jaki znamy, znajduje się w opresyjnym cieniu międzynarodowego stanu wojennego, zaaranżowanego nie przez poszczególne narody, ale przez figurę Dowództwa Lądowego. Podczas gdy rządy na całym świecie walczą o odzyskanie suwerenności, główne globalne instytucje, takie jak MFW, ONZ, Bank Światowy i WEF, rozpadły się, pozostawiając miejsce na pojawienie się zrestrukturyzowanej Globalnej Agencji Wywiadowczej (GIA) i powstanie potężnej nowej siły znanej jako CARE.

Rządy walczą teraz o resztki swojej suwerenności, podczas gdy niegdyś wszechpotężne instytucje, takie jak MFW, ONZ, Bank Światowy i WEF, straciły na znaczeniu. W ich śladzie, nowo zrestrukturyzowana Globalna Agencja Wywiadowcza (GIA) i pojawienie się CARE są gotowe do przekształcenia świata, jaki znamy.

Ale co pociąga za sobą ta sejsmiczna zmiana i jak wpływa na globalny krajobraz finansowy? W tym artykule zagłębimy się w szczegóły tych niezwykłych wydarzeń, rzucając światło na zbliżającą się restrukturyzację IRS, nagłe zwolnienie wpływowych postaci, takich jak Janet Yellen, oraz zbliżające się przekazanie aktywów przez amerykańską Rezerwę Federalną i Departament Skarbu. Trzymajcie się swoich miejsc, drodzy czytelnicy, gdy będziemy podróżować przez tę burzliwą ścieżkę, odsłaniając prawdy, które zbyt długo pozostawały ukryte.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ TUTAJ: https://amg-news.com/special-report-military-forces-q-and-the-ebs-according-to-ground-command-the-entire-world-is-currently-under-international-or-global-martial-law/

BOOM! Ważne zrzuty i bardzo tajne informacje, które są ukryte w Watykanie – operacje wojskowe i kilka gałęzi operacji Deep Dark i operacji sojuszniczych

Wielkie Przebudzenie to znacznie więcej niż geopolityka i obnażenie korupcji oraz agendy głębokiego państwa…… Jest połączony z nieskończoną wiedzą NIESKOŃCZONA ENERGIA

Złota wiedza o Świetle… Woda święcona.

Woda istniała przez kwintylony lat stworzenia tutaj w naszym wszechświecie i w różnych wszechświatach i różnych wymiarach przeszłych, teraźniejszych i przyszłych chwil. Naukowiec nadal nie może tak naprawdę zrozumieć wody i kwantowych ruchów wody, a zwłaszcza pełnego połączenia wody z ciałem, umysłem i (duchem).

Świętość wody w ludzkim ciele jest związana z podróżami w czasie. Nieskończoność. Przez wieki uważano, że materia może istnieć tylko w trzech stanach. Takich jak woda, która może istnieć w postaci cieczy, lodu i pary. Ludzkie komórki składają się w siedemdziesięciu procentach z wody, ale większość tej wody nie znajduje się w żadnym z tych trzech stanów. Niedawno dowiedzieliśmy się, że z wodą istnieje czwarty stan. Ten czwarty stan nazywany jest stanem plazmy, fazą żelową, strefą wykluczenia lub strukturą wody. I to jest to, co przepycha krew przez cały układ sercowo-naczyniowy.

Napędzana energią podczerwieni z otoczenia, woda w naszym ciele staje się elektrycznym układem napędowym. Pewien procent wody w naszym ciele staje się wodą strukturalną, a reszta pozostaje normalną wodą w stanie ciekłym lub wodą luzem. Woda strukturalna staje się naładowana ujemnie i tworzy galaretowate zewnętrzne ściany naszych naczyń włosowatych, żył i tętnic.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ EHER: https://amg-news.com/boom-important-drops-and-very-classified-information-that-is-hidden-in-the-vatican-military-operations-and-several-branches-of-deep-dark-operations-and-alliance-operations/

BUM! Władza realna jest w poważnych tarapatach: Tucker Carlson, Władimir Putin, Donald Trump i bitwa o prawdę!

BUM! Władza realna drży ze strachu, a wpływ Tuckera Carlsona wstrząsa światem jak nigdy dotąd. W zdumiewającym wywiadzie, który zebrał oszałamiającą liczbę 267 milionów wyświetleń, Tucker Carlson zagłębił się w sedno sprawy, która sprawia, że Władza Realna drży w butach. Co sprawia, że potężna elita chowa się w cieniu? Zanurzmy się głęboko w króliczą norę i odkryjmy sekrety, spiski i prawdę, którą Władza Realna desperacko chce ukryć.

Wprowadzenie: Kolosalny zasięg Tuckera Carlsona jest niezaprzeczalny, co czyni go siłą, z którą należy się liczyć w świecie mediów i dziennikarstwa. Jego niedawny wywiad z prezydentem Donaldem Trumpem, który przyciągnął oszałamiającą liczbę 267 milionów wyświetleń na nieujawnionej platformie, pokazuje niesamowitą władzę, jaką ma nad masami. Ale tym, co wywołało wstrząs w korytarzach władzy, jest to, co Tucker robi w sprawie Rosji, kraju, który Władza Realna chce utrzymać w tajemnicy.

Terror Władzy Realnej: Władza Realna, tajna sieć wpływowych osób działających za kulisami, od dawna jest przedmiotem spekulacji i teorii spiskowych. Ich uścisk na dźwigniach władzy nie jest tajemnicą, ale ich najmroczniejsze sekrety pozostały owiane tajemnicą. Aż do teraz. . .

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ TUTAJ: https://amg-news.com/booom-the-deep-state-are-in-real-trouble-tucker-carlson-vladimir-putin-donald-trump-and-the-battle-for-truth/

https://amg-news.com/booom-the-deep-state-are-in-real-trouble-tucker-carlson-vladimir-putin-donald-trump-and-the-battle-for-truth/embed/#?secret=PjWY7PVdt3#?secret=VSy6mspYcJ

Zasady redystrybucji treści

Opublikowano za: https://amg-news.com/urgent-military-intel-the-blueprint-blue-sky-operations-and-q-clearance-melania-trump-gambit-the-cheyenne-mountain-connection-military-precision-behind-the-scenes/

Wszystkie osie czasu sumują się i dowodzą operacji wojskowej i okupacji:


1. Wiersz węża czytany przez kandydata Donalda Trumpa – styczeń 2016r.

2. Wybory prezydenckie 2016 – listopad 2016

3. Prezydent elekt Trump i Putin w Fox News = “gotowi do ‘resetu’… Będę pracować z Trumpem” – 9 listopada 2016 r.

4. Podręcznik prawa wojennego (okupacja wojskowa i negocjacje itp.) – grudzień 2016r.

5. Ustawa o sądownictwie wojskowym (Sąd Najwyższy wyjaśniający, że prawo wojskowe jest odrębne od prawa cywilnego; duży nacisk na terminologię trybunału wojskowego) – 2016r.

6. Wojsko stoi za CIC Trump (Wywiad Wojskowy i opaski na głowę JAG; Optyka) na inauguracji – styczeń 2017r.

7. Arabia Saudyjska koronuje Trumpa na króla – maj 2017r

8. Ogłasza Kapitol Izraela w Jerozolimie – grudzień 2017r.

9. Rozporządzenie wykonawcze 13818 – Ogłasza stan wyjątkowy w celu rozwiązania problemu łamania praw człowieka – grudzień 2017 r.

10. CIC Trump idzie przed królową – 14 lipca 2018 r

11. Putin wręcza piłkę nożną CIC Trump (“piłka jest po twojej stronie”; nie brał udziału w Mistrzostwach Świata 2022) – 16 lipca 2018

12. Rozporządzenie wykonawcze 13848 – wrzesień 2018 r.

13. CIC Trump tworzy historię; wjazd do Korei Północnej – czerwiec 2019r.

14. Krajowa Inicjatywa Kwantowa – rozporządzenie wykonawcze 13885 – sierpień 2019r.

15. Utworzenie Sił Kosmicznych jako Oddział Wojskowy – grudzień 2019r.

16. Wirus Corona Sars po raz pierwszy wspomniany amerykańskiej opinii publicznej jako zagrożenie z Chin – luty 2020r.

17. Ogłoszono jeszcze dwa stany wyjątkowe – 13 i 27 marca 2020 r.

18. Rozporządzenie wykonawcze 13912 Federalizacja 1 000 000 Gwardii Narodowej do statusu służby czynnej – 27 marca 2020 r.

19. CIC Trump cytuje atak gorszy niż Pearl Harbor i 9/11 razem wzięte – maj 2020r.

20. Oddziały Gwardii Narodowej stawiają ogrodzenie wokół budynku Kapitolu (47 US Code 606) – styczeń 2021r.

21. CIC Trump otrzymuje pełną ocenę Konstytucyjną z mocy prawa i ceremonię inauguracji stopnia wojskowego – 20 stycznia 2021r.

22. “Joe Biden” łamie 20. poprawkę do Konstytucji Stanów Zjednoczonych i wiele innych naruszeń – 20 stycznia 2021r.

23. Samoloty stale przekraczające 33 mile w promieniu strefy zakazu lotów DC – styczeń 2021 r. do dnia dzisiejszego 24. “Biden” przedłuża rozporządzenie wykonawcze 13848 (po raz pierwszy) – wrzesień 2021r.

25. Quantum.gov uruchomiony – wrzesień 2021

26. New York Times donosi, że trybunały wojskowe odbędą się w połowie 2023 r. – w grudniu 2021 r.

27. Armia i oddziały przekazują całą komunikację do Sił Kosmicznych pod dowództwem ONE (Biden ani razu nie wspomniał o Siłach Kosmicznych; zero artykułów prasowych z jego nazwiskiem związanym z Siłami Kosmicznymi) – sierpień 2022r.

28. Główna optyka i komunikacja w przemówieniu CIC Trumpa – 15 listopada.

29. Więcej artykułów prasowych ustanawiających centra dowodzenia siłami kosmicznymi bez wzmianki o Bidenie – grudzień 2022 r.

Za: https://operationdisclosureofficial.com/2024/02/08/restored-republic-via-a-gcr-as-of-february-8-2024/

Od Redakcji KIP w tym temacie:

Comments

  1. alibabka12 says:

    dlaczego w dialogu Putina i Karlstona ? nie WYMIENIONO ??? ANI WZMIANKI ,SLOWA CZY NAWET ALUZJI !!! ODNOSNIE TEGO NARODU KTORY …………….SPOSCIL WPIERDOL:) biblia opisuje ten wpierdol …WALKA BOGA YAHVE (tatus jezusa chrystusa:) Z JAKUBEM !! . NASTPNIE TEN POBITY BOG POSYLA DO ISRAELITOW SWOJEGO UMILOWANEGO SYNA! JEZUSA! ABY TEN NAUCZAL TEN NAROD : MILOSCI DO BLIZNIEGO ! PRZEBACZANIA !DAROWANIA KRZYWD , A NAWET MILOWANIA SWOICH OPRAWCOW!! ZYDZI NAROD NIE GLOPI I NAIWNY POZNALI SIE ZE JEZUS TO SZPIEG!! BOGA YAHVE I …..POSPIESZNIE UKRZYZOWALI GO? ALE ……..BOG OJCIEC POMIMO ZE SAM DOSTAL WPIERDOL:) NASTEPNIE ZAMORDOWANO MU SYNA!! NADAL NIEZMECZENIE 🙂 KOCHA SWOJ WYBRANY NAROD?? TYLKO PYTANIE ? DLACZEGO KOCHA ? JA MYSLE ZE ZE STRACHU!!! O OSKARZENIE O ANTYSEMITYZM:):):)

Wypowiedz się