NIECH SCZEZNĄ, czyli jak za judaszowe srebrniki “białe kitle” sprzedały swoje rodziny, znajomych i nieświadomych oszustwa i zbrodni rodaków.

Myślenie podstawowe. Tylko prawda jest ciekawa

8 lutego odbyła się Sejmie konferencja prasowa Grzegorza Brauna i Konfederacji na której członkowie tej partii ujawnili  powiązania reżimowych lekarzy z firmami farmaceutycznymi! 

Mówiąc wprost: “kwiat polskiej medycyny” okazał się prawie w całości skorumpowany przez firmy farmaceutyczne. “Medycy” którzy przez cały okres tak zwanej pandemii oszukiwali nas nie istniejącą chorobą, straszyli śmiercią i naganiali do szczepień, robili to bo im za to zapłacono! Wymienieni niżej popełnili przestępstwo nie informując stosownych instytucji o konflikcie interesów.  I jest to jedno z wielu przestępstw które popełnili!!


Na liście płac firm farmaceutycznych znaleźli się:

Andrzej Horban, Anna Piekarska, Dariusz Maciejewski, Justyna Kowalska, Konstanty Szułdrzyński, Miłosz Parczewski, Krzysztof Pyrć, Krzysztof Simon, Krzysztof Tomasiewicz, Małgorzata Pawłowska, Michał Myśliwiec  Mirosław Czuczwar, Piotr Kuna, Piotr Radziwon, Piotr Szymański, Radosław Owczuk, Radosław Sierpiński, Rafał Krenke, Rafał Nizankowski, Robert Fisiak, Wojciech Szczeklik, Piotr Pierzchalski, Roman Topór- Mądry, Łukasz Szumowski, Adam Niedzielski. (źródło: https://wolnosc.info/pilne-grzegorz-braun-i-konfederacja-ujawniaja-powiazania-rezimowych-lekarzy-z-firmami-farmaceutycznymi/ 
Z danych opublikowanych przez firmy farmaceutyczne wynika, że skorumpowali oni kilkanaście tysięcy polskich lekarzy, dla przykładu tylko jedna firma skorumpowała kilka tysięcy lekarzy. (źródło: ŚWIADCZENIA PRZEKAZANE PRZEZ AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o. i spółki z jego grupy kapitałowej )

O ile przed erą kowida kontakty obywateli z tak zwaną służbą zdrowia były obarczone dużym ryzykiem utraty zdrowia i życia (przypomnę, że w USA błędy w sztuce lekarskiej stanowią trzecią przyczynę zgonów po chorobach serca i nowotworach. Lekarze uśmiercają w tym państwie ok 200 tysięcy ludzi rocznie), o tyle obecnie  wiedząc o powszechnym skorumpowaniu lekarzy przez firmy farmaceutyczne, oczekiwanie pomocy medycznej  od przestępców w białych kitlach, jest naiwnością.

Gdy kilkanaście lat temu wybuchł w Izraelu strajki generalny lekarzy, to po 4 miesiącach jego trwania śmiertelność spadła o 30%.

Naiwność polskich medyków i  ich zaślepienie kasą nie pozwala im zauważyć, że byli oni i są  przeznaczeni do likwidacji w pierwszej kolejności!

Jak można było nie zauważyć, że na całym świecie, w tym w Polsce, medycy byli przymuszani do szczepień jako pierwsza grupa zawodowa?

Fakty wskazują, że “wyszczepiono” ich tym samym trującym zajzajerem co i wszystkich obywateli! Wielu z nich wącha już kwiatki od spodu, a do grona nieboszczyków dołączają w szybkim tempie następne “białe kitle”, jeśli byli na tyle głupi by uwierzyć  zleceniodawcą mordu szczepionkowego!!

Dla koncernów farmaceutycznych -które uczyniły medyków swoim zbrojnym w strzykawki ramieniem- są oni już zbędni. Okłamali miliardy ludzi, zastraszyli ich śmiertelną chorobą o nazwie grypa, którą nazwali kowid 19,  terrorem zapędzili  do rzeźni szczepionkowych, …teraz trzeba tylko cierpliwie poczekać na spodziewane efekty, a do tego lekarze nie są już potrzebni!
Tak dokona się sprawiedliwość dziejowa wymierzona przez zleceniodawców zbrodni  bezpośrednim wykonawcom!

Wielu z nich nie zdarzy wydać judaszowych srebrników za które sprzedali  swoje rodziny, znajomych i nieświadomych oszustwa i zbrodni rodaków!!

Niech sczezną, pohańbieni na wieki!

Anthony Ivanowitz
10.02.2024r.
www.pospoliteruszenie.org

Wybrane komentarze

Repsol20sobota, 10 lutego 2024, 15:07:58

RhumekFr11sobota, 10 lutego 2024, 16:17:09

Ewidentnie …

… niezaprzeczalne fakty. Nie wszystkie “szczepionki” były “uzbrojone”, ale to już tylko ..
…jak lotek… z nieco większymi szansami na … życie.

Ale tym wiemy już od dawna, miedzy innymi od Anthonyiego a nie od Brauna.
Ciekawym pokłosia tej “sensacji”

KSTsobota, 10 lutego 2024, 17:50:27

Lekarz czyli “przedłużenie długopisu” …

… tak w żargonie REP-ów czyli przedstawicieli handlowych firm farmaceutycznych pogardliwie nazywane jest to białokitlowe bydło, które potrafi się sprzedać nawet dosłownie “za długopis”.
Oczywiście im wyżej w hierarchii bydła białokitlowego dane “przedłużenie długopisu” się znajduje to trzeba go skorumpować odpowiednio większą liczbą długopisów lub ich ekwiwalentu czy to w gotówce czy w innych formach skorumpowania jak jakaś wycieczka zagraniczna czy popijawa w jakiejś lepszej knajpie połączona z kurwieniem się już dosłownym.
Proszę zwrócić uwagę na kwoty za jakie skurwiło się to białokitlowe profesorskie w większości bydło – są to czasem kwoty tak śmiesznie niskie rzędu przykładowo 3000 zł, którą to kwotę taki “profesor dr hab. n.med.” jest w stanie wyciągnąć od swoich pacjentów w gabinecie prywatnym dosłownie w jedno popołudnie !
Żeby się skurwić za tak nędzną kasę to trzeba być jakąś wyzutą ze wszelkiego honoru i moralności sprzedajną kurwą, przy czym panie “lekkich obyczajów” przy tym bydle są ewidentnie wzorcem cnoty i moralności oraz etyki zawodowej.
Moim “ulubieńcem” w stadzie białokitlowego bydła jest niejaki “prof” Flisiak, do którego jeszcze nie udał się żaden umrzyk z pretensjami, że umarł od śmiercionki tak przez “profesora” zachwalanej, co sam publicznie głosi i uznaje za swój zawodowy “sukces” ! Najlepsze jest to, że ten skończony cymbał z profesorkim tytułem wierzy głęboko w to co sam jak ostatni idiota pieprzy. Oznacza to, że to białokitlowe bydło zostało na uczelniach medycznych tak doszczętnie otumanione w zakresie fałszywej “wiedzy medycznej” , a w szczególności tej dotyczącej “wirusów”, chorób “zakaźnych” i “szczepionek”, że głęboko wierzy w te pseudonaukowe brednie uważając siebie za “wybitnych ekspertów i mędrców”.
Idę o zakład, że czarci pomiot jest dumny ze swojego dzieła i kwiczy z dzikiej rozkoszy widząc jak doszczętnie ogłupił i skurwił te swoje białokitlowe marionetki.
To dzięki właśnie tym ścierwom za ich poradą poszły inne “profesorskie gamonie” jak rektorzy wyższych uczelni terroryzujący swoich studentów i pracowników do prawie że przymusowego wyszczepienia się, a także “generałowie niezwyciężonej armii” co to szantażowali sobie podległych żołnierzy przymusem wyszczepienia.
No cóż – niech ono wszyscy sczezną i idą do ojca swego czyli do Diabła !

Nibiru sobota, 10 lutego 2024, 18:27:30

Łowcy skór, fur i komór

POKAŻ LEKARZU, ILU PACJENTÓW MASZ NA CMENTARZU !!!

Opublikowano za: https://anthony.neon24.net/post/175185,niech-sczezna

Comments

 1. czystesale says:

  “Na liście płac”

  Lista tabelarycznie

  https://pppolsku.wordpress.com/2024/02/26/pl_medycyna_kadry/

 2. czystesale says:

  Medycyny rockefellerowska

  jest podstawą tzw. “nowoczesnej” medycyny opartej na syntetycznych i innych opatentowanych preparatach, jak też różnorodnej aparaturze medycznej. Te wszystkie produkty medycyny rockefellerowskiej i tzw. “testy” odgrywają ważną rolę w generacji zysku, czyli lichwy płaconej przez “ubezpieczonych” w najróżniejszych kasach chorych.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Lichwa

  Kasy chorych, pierwsze powstały w Niemczech za Bismarka, który był rozczarowany stanem zdrowotnym mięsa armatniego, poborowych, jakie dostarczało społeczeństwo niemieckie, szybko zostały wzięte pod kontolę przemysłu medycznego i są warunkiem jego istnienia.

  Zwykle takie organizacje jak partie, rządy, WHO, ONZ, MFW wygodnie jest przyjmować za bandy, co ułatwia zrozumienie ich działań,

  – – https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  MFW wyjaśniono w tymże linku

  podobnie jest praktycznie traktować pandemię, jako zbrodnię przeciwko ludzkości, mord masowy, także mord masowy nazistów w II. Wojnie byłby niemożliwy, bez zbronidczego zaangażowania kadr medycznych. Wydarzenia plandemii Covid nie są niczym niezwykłym, personel medyczny ma szczególną łatwość zadawania śmierci: dostęp do trucizn, możliwość ich podania, warto o tym pamiętać przy każdym kontakcie z nim, tzn. należy zawsze zachować krytyczny stosunek do wypowiedzi tego personelu. Co rusz wstrząsa opinią publiczną wyrok sądowy przeciwko przedstawicielom personelu medycznego, których oskarżono i dowiedziono, że umyślne spowodowanie śmierci, tzn. zamordowali zwykle wiele osób powierzonych ich opiece.

  Medycyna rockefellerowski to scementowanie wszystkich działających w dziedzinie medycznej w celu powiększenia zysków, służba medyczna nie jest żadną służbą zdrowia tylko służbą zysku. Znakomicie potwierdza to eksplozja zachorowań nowotworowych.

Wypowiedz się