⚠Niemcy i Francja, jako wasale USA. ⚠

Fakty-Kontra-news – Alternatywa

Czy ludzie w krajach Unii Europejskiej widzą niebezpieczeństwo utraty życia w wyniku debilnej polityki przeciwko Rosji. Czy czują się zdradzeni przez rządy ???.


Unia Europejska to wasal Ameryki.  A w niej Niemcy i Francja z marionetkami u władzy. 

Dwa kraje dwie przyczyny.  Marionetki pociągane przez reżim USA. 

Kłamią, że nie mają miliardów euro dla potrzebujących mieszkańców w Unii Europejskiej,  ciągle są płatne lekarstwa, płatna pomoc medyczna i wysokie podatki i według rządzących kłamców brakuje euro na  poprawę jakości życia w Niemczech i we Francji.

Ale gdy chodzi o interesy hegemona USA to Scholz i Macron mają setki miliardów euro z kasy europejskich podatników dla złodzieja i kryminalistów w Kijowie mordujących cywilów.


Jak Stany Zjednoczone zmuszają Francję i Niemcy do finansowania upadającego bander landu konfliktu Zełenskiego.

Jak więc Stanom Zjednoczonym udaje się niszczyć największe gospodarki Europy Zachodniej ?.
Jak Ameryka “przekonuje” swoich europejskich wasali sojuszników do pompowania pieniędzy na Ukrainę w obliczu własnych wewnętrznych dysfunkcji.

Francja i Niemcy ogłosiły niedawno, że zobowiążą się do dalszego wsparcia kryminalistów reżimu na Ukrainie w 2024 r. Ponieważ pomoc USA utknęła w martwym punkcie z powodu konfliktów politycznych, Waszyngton w coraz większym stopniu polega na krajach europejskich, aby nadrobić braki.

Jednak po niepowodzeniu kontrofensywy reżimowego ukrowehrmachtu w 2023 r. Kijów w panice żąda pieniędzy i zachodniej broni a tu i ówdzie  pojawiają się na Zachodzie publikacje w stolicach europejskich  o niewielkich szansach na sukces tego UPA dłego kraju.

Węgrzy nie zbroją Ukrainy a Słowacja głosi i wydaje się, że ma  trzeźwo  myślącego  przywódcę z obietnicami zaprzestania dostaw broni. Takie sygnały są też słyszane ze strony Republikanów w USA. 

Jak więc Stanom Zjednoczonym udaje się zmusić do ogromnych wydatków niektóre z największych gospodarek Europy Zachodniej ? 


Niemcy to bardzo interesujący kraj. – Amerykanie mają ogromne wpływy w Niemczech od zakończenia drugiej wojny światowej. A kiedy Amerykanie zainstalowali w Niemczech swoje bazy i postanowil okupować Niemcy i pozostać tam, aby mieć pewność, że Niemcy nie wyłonią się jako superpotęga na kontynencie, wywarli bardzo duży wpływ na kontynent zachodnio europejski właśnie za pośrednictwem Niemiec.

Aby wypełnić swoje zobowiązania wobec zachodniego hegemona, Niemcy muszą podjąć się lub wykazać dodatkowy wysiłek we wszystkim, co robią kraje europejskie. – Tak więc, na przykład, jeśli Stany Zjednoczone sprzeciwiają się oskarżeniom wniesionym przez Republikę Południowej Afryki przeciwko zbrodniom popełnianym przez Izrael to na żądanie USA, Niemcy powinny być pierwszym krajem, który po Stanach Zjednoczonych wyrazi sprzeciw. Tak amerykańscy żydzi egzekwują swoje bo w innym przypadku oskarżają Niemców o holocaust.

Prawda jest taka, że od momentu zaistnienia w obecnych czasach żydowskiego państwa pod nazwą Izrael to żydzi dokonują holocaust na Palestyńczykach. Uwaga, w ciągu obecnej żydowskiej inwazji na Gazę i Zachodni Brzeg Jordanu żydzi zamordowali ponad 26 tysięcy Palestyńczyków w tym tysiące dzieci … !!!.

Dzisiaj ukazał się komunikat, że żydzi według palestyńskiego Ministerstwa Zdrowia Gazy w wyniku wojny zamordowali co najmniej 27 585 Palestyńczyków, a tysiące kolejnych może być pogrzebanych pod gruzami. Do tej pory doszło do jednego zawieszenia broni, które trwało tydzień pod koniec listopada.

Dziś 10.02.2024 w Rafah żydzi zamordowali 27 Palestyńczyków. !!!

I nikt, żaden kraj nie odważy się by zbombardować Izrael tak by ukrócić ludobójstwa dokonywana przez żydów na oczach całego świata.  Nawet żadne państwo arabskie nie pomoże narodowi Palestyny. IZRAELSCY MORDERCY robią co tylko zechcą i żyją w całkowitej bezkarności  !!!

Marionetkowe władze w Niemczech wykonują rozkazy amerykańskiego hegemona !.
Jeśli Stany Zjednoczone mówią, że Rosja jest wrogiem, to Niemcy powinny być pierwszym krajem w Europie, który uderzy w ten sam bęben, uderzy w bębny propagandy wojennej i zapewni wsparcie i dostawy dla banderowskiej Ukrainy i zbrodniarzy –.

Brak pieniędzy dla niemieckich rolników –  A aż 50 miliardów euro dla Ukrainy. 

Reżim w Niemczech twierdzi, że Niemcy czerpią korzyści z napływu ukraińskich migrantów w wyniku konfliktu, nazywając kraj „gospodarką migracyjną”. Reżim w Niemczech twierdzi też, że  tania siła robocza z całego kontynentu ma kluczowe znaczenie dla siły gospodarczej Niemiec, zwłaszcza że zachodnie sankcje nałożone na Rosję nie mają wpływu na pogorszenie stanu gospodarki a tym samym na pogorszenie nastrojów w Rosji a wręcz przynoszą odwrotny skutek bo uderzają w Niemcy (i w inne kraje w Unii Europejskiej) zwiększając koszty energii a tym samym koszty produkcji i ceny detaliczne gotowych produktów dla konsumentów.

Polityka ta nie pozostaje jednak bez konsekwencji w postaci rosnącego sprzeciwu wewnętrznego niemieckiego społeczeństwa. Ta sytuacja grozi wręcz odrodzeniem nazistowskiej  partii w Niemczech.  

Jedno jest pewne, że utrata rosyjskiego gazu ma bardzo szkodliwy wpływ na konkurencyjność niemieckiego przemysłu i inwestycje. Obecnie Niemcy znajdują się w recesji. 

A jak wygląda sprawa dotycząca Francji, drugiego motoru w Unii Europejskiej. .
Pomijam fakt, że Francja to kraj który niegdyś posiadał liczne kolonie i prowadziła politykę kolonializmu, rabując wszelkie surowce i wykorzystując niewolniczą sił roboczą ludów krajach podbitych. To po drugiej wojnie światowej Francja utraciła swoją dominację w świecie i stała się wasalem Stanów Zjednoczonych. 

Francję łączą ze Stanami Zjednoczonymi wprawdzie inne stosunki niż Niemcy, niemniej jednak Francja jest wasalem USA chociaż w kwestii Ukrainy ma swoje powody, aby nadal wspierać banderowski reżim i jego zbrodnicze wysiłki militarne na Ukrainie.

Arogancja prowadzi do zguby.
Obydwa kraje mocno zainwestowali w sprawę Ukrainy i w zapewnienie, że nie będzie zwycięstwa Rosji, a zwycięstwo Rosji będzie poważną katastrofą dla NATO i całej istniejącej koncepcji “bezpieczeństwa europejskiego”, a tak naprawdę to koncepcji neokolonializmu czyli wspólnego Drang nach Osten którą te kraje podzielają.

W sytuacji zwycięstwa Rosji i likwidacji neonazistowskiej junty i bandy z Zełenskim na Ukrainie.
Reżimy w Niemczech i we Francji stracą kontrolę nad własną polityką wewnętrzną, a tym samym ich własna  egzystencja zostanie  poważnie zagrożona. Tak stanie się jeśli odwrócą się od ukraińskiej narracji propagandowej polegającej na notorycznych kłamstwach, którą promują przez ostatnie lata.

 Ale czy w Niemczech i we Francji ludzie zaczynają myśleć i po prostu mają już dość  ?

W związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego odbywającymi się w czerwcu, gdyby mieszkańcy nie tylko Niemiec i Francji ale i w innych krajach europejskich zaczęli w końcu samodzielnie  myśleć,  to wówczas liderzy marionetki wraz z politykami marionetkami powinni zostać surowo ukarani przy urnach wyborczych, chociaż jest to mało prawdopodobne gdyż miliony ludzi nie zna faktów prawdy a do tego spora część nie myśli samodzielnie.  

Teraz gdy do Rosji przyjechał amerykański dziennikarz T. Carlson  i rozmawiał z prezydentem Rosji Władimirem Putinem na Zachodzie  już przed spotkaniem Putina z Carlsonem w USA i w UNII EUROPEJSKIEJ politycy i ich medialne sługusy wpadli w histeryczną panikę, boją się prawdy jak diabeł święconej wody, że Amerykanin T Carlson  ujawni prawdę o nazistowskich rządach kijowskiego rezimu i zbrodniach wojennych ukraińskich sil zbrojnych mordujących cywilów i atakujących domy, szkoly, sklepy, szpitale.

Panika z tego powodu jest tak ogromne, że w USA uruchomiono ryczące trąby by ryczeć ile sił i ile się da, że Carlson to zdrajca, szkalując T. Carlsona na wszelkie podłe sposoby, nawet chcą dla niego więzienie lub nie wpuszczenia spowrotem do USA.

 Wśród logicznie myślących ukazują się głosy na Zachodzie mówiące, że nasilenie działań wojennych na Ukrainie jest niekorzystne dla całego kontynentu, gdyż uniemożliwia Rosji zjednoczenie się z resztą kontynentu i utworzenie prawdziwej siły kontrhegemonistycznej przeciwko hegemonii Stanów Zjednoczonych.

Wszystko w interesie najbogatszych ŻYDÓW w USA ….  ! 

Prezydent Francji E. Macron wraz z kanclerzem Niemiec O. Scholzem tak głęboko fanatycznie zaangażowali  się w narrację konfliktu w Donbasie i na resztek terytorium Ukrainy jako egzystencjalną walkę o interesy hegemona, że trudno byłoby im nagle wycofać się ze wsparcia dla banderowskiego reżimu.

W Waszyngtonie Biden i jego klika, ma nad swoimi wasalami władzę. Wykorzysta ich, wpędzając kraje członkowskie Unii Europejskiej w kłopoty z ich najbliższym sąsiadem, czyli Rosją. Stany zawsze wciągają swoich wasali w amerykańskie wojny i międzynarodowe konflikty. Waszyngton postara się by marionetkom USA nie było łatwo wyjść z konfliktu, bo na horyzoncie wciąż jest następny kraj do usmażenia. A tą ofiarą do smażenia na horyzoncie jest konflikt z Chinami.

Podsumowując myślenie amerykańskich decydentów, amerykańskiego  hegemona, który na swoje imperialistyczne cele:  „Postawimy Niemcy i Francję w takiej sytuacji, w której będą płacić za Ukrainę. A  my USA w każdej chwili możemy zwinąć manatki and – GO HOME !  dokładnie tak jak uciekaliśmy z Wietnamu i z Afganistanu.  

Natomiast Stany Zjednoczone osiągnęły już pewien cel konfliktu, zwiększając sprzedaż swojej broni, wywierając presję by siły zbrojne państw w NATO po obu stronach Atlantyku, unowocześniły swoje arsenały na czym skorzysta głownie amerykański przemysł zbrojeniowy, biznes producentów broni. 

Chociaż ich główny cel, jakim było zadanie ciosu Rosji, kompletnie nie powiódł się. A mimo to, zachodnie rządy nie są w stanie przyznać się społeczeństwu do swojej porażki. W stolicach zachodnich  krajów panuje haniebne zakłamanie, panuje cenzura na faktyczną prawdę i taki sposób myślenia, który wyklucza przyznanie  się do błędu, bo być może wierzą, że to jakoś minie, że jakoś coś się wydarzy.

Warto się zastanowić czy społeczność międzynarodowa, a zwłaszcza mieszkańcy Europy Zachodniej, wyrobili sobie własną opinię na temat tego, co się dzieje –. Czy przy braku dostępu do prawdziwych faktów i przy cenzurze i takiej zaklamanej narracji szkalującej non stop Rosję i wychwalającej bander Ukrainę, czy  ludzie wyrobili sobie opinie na temat własnych rządów..

 Czy ludzie w krajach Unii Europejskiej widzą niebezpieczeństwo utraty życia, całego swojego dorobku  ? Czy  czują  się zdradzeni przez rządy. Bo jeżeli nie to znaczy, że dla rządzących mafijnych elit ludzie stali się posłusznym bydłem do wykorzystania.  A jeżeli jednak mimo notorycznych ze strony rządzących serwowanych publice kłamstw i podwójnych standardów i obłudy widzą dla siebie zagrożenie bytu, zdrowia, życia to myślę, że konflikt na Ukrainie jest ostatnim gwoździem do trumny obecnego neoliberalnego faszystowskiego mafijnego wyzutego z zasad moralności, zdegenerowanego establishmentu na Zachodzie.

Ale tak czy inaczej w opinii ludzi uczciwych te “elity” liderzy, politycy,  rządy w Polsce i na Zachodzie popierające zbrodnicze reżimy na Ukrainie i w Izraelu poniosły moralną porażkę.

Ten kto popiera i toleruje bestialstwo sił reżimowych w stosunku do ludzi bezbronnych na Ukrainie gdy ukraińscy nazisci palili ludzi w Odessie i mordowali ludzi w Donbasie i gdy żydowscy syjoniści bestialsko mordują bezbronnych ludzi w Gazie to taki stwór jest pozbawiony humanizmu, jest zwyrodniałym degeneratem.   

Niestety cały ten na kolektywnym Zachodzie  establishment to banda degeneratów i popleczników zbrodniarzy banderowskiej Ukrainy  reżimu kijowskiego i żydowskich syjonistów. 

Wybrane komentarze

JMK sobota, 10 lutego 2024, 11:30:54

Prawdziwy…holokaust to zrobili żydzi narodom Rosji po 1917 roku.

św.p. Szewach Weiss tłumaczył tych żydowskich zbrodniarzy nazywając ich “odszczepieńcami”. Kiedyś ogrom ich zbrodni w ZSRR wyjdzie na światło dzienne.
Co do Francji i Niemiec to tylko gen.de Gaulle miał jaja aby pogonić siedzibę NATO z Paryża i zawiesić udział Francji w NATO. To po odmowie przez jankesów wymiany dolarów na złoto. Dolar miał wtedy podobno pokrycie w złocie. Jak się okazało była to bajka.
Wg informacji ludzi, którzy wiedzą więcej ode mnie każdy kanclerz Niemiec podpisuje “dokumenty wasalne” okupantowi Niemiec.
Nikt w Europie nie ma większych szans podskoczyć jankesom bo banksterzy z Wall Street i City of London finansowo trzymają wszystkie kraje (poza Koreą Płn., Iranem za “jaja”. Nawet Chińczyków i Rosję.

babaraba sobota, 10 lutego 2024, 11:57:22

Juz wielokrotnie tu pisalam

Od lat Francja rzadza szydzi – N.Sarkozy, Fr.Hplland i obecnie ” najgorszy, czyli najpodlejszy” z szydow – E.Macron, ktory prawdopodobnie jest agentem CIA ( po licznych ” kursach” w USA i pracy w banku Rotshildow) , na ktorego hegemon ma duzo hakow ( chocby ukryte premie podczas pracy u Rotshildow , czy pomoc USA w dojsciu do wladzy) … Nie wiem jak w Niemczecch, lecz we Francji popularnosc MMicrona siega 20%, jest lekcewazony przez swoich i znienawidzony ( takze jako szyd) przez muzulmanska lewice . Narod francuski jako taki nie ma zadnego wplywu na polityke zagraniczna kraju, zas ostatni minister MSZ – S.Séjourné jest znanym 38 letnim pedalem, bylym “mezem” 34 letnieo szyda-pd G.Attala, obecnie preliera !!!! Te dziwaczne osoby u steru kraju nie sa wcale samodzielne i dlatego nie moga prowadzic niezaleznej polityki…Kraj stacza sie po rowni pochylej, lecz lud zaczyna chyba to dostrzegac – czego przykladem sa chociazby ostatnie protesty wiesniakow …A to nie koniec , lecz raczej poczatek, chociaz oplacani zasilkami muzulmanie siedza cicho ( placa im z nic nie rbienie i produkcje dzieci )!!!
https://www.msn.com/fr-fr/actualite/monde/carlson-%C3%A9puis%C3%A9-par-la-propagande-du-kremlin-l-interview-de-poutine-vue-par-les-m%C3%A9dias-russes-et-am%C3%A9ricains/ar-BB1i2YxW?ocid=msedgntp&pc=U531&cvid=0e48a3c59e5f4811

Monaco sobota, 10 lutego 2024, 14:46:08

Dzisiaj ukazał się komunikat, że żydzi według palestyńskiego Ministerstwa Zdrowia Gazy w wyniku wojny zamordowali co najmniej 27 585 Palestyńczyków, a tysiące kolejnych może być pogrzebanych pod gruzami. Do tej pory doszło do jednego zawieszenia broni, które trwało tydzień pod koniec listopada.

Dziś 10.02.2024 w Rafah żydzi zamordowali 27 Palestyńczyków. !!!

I nikt, żaden kraj nie odważy się by zbombardować Izrael tak by ukrócić ludobójstwo dokonywane przez żydów na oczach całego świata. 
Nawet żadne państwo arabskie nie pomoże narodowi Palestyny. IZRAELSCY MORDERCY są całkowicie bezkarni, robią co tylko zechcą mordują bezbronnych Palestyńczyków, ludzi, dzieci, kobiety, mężczyzn, starców przy całkowitym przyzwoleniu ze strony “cywilizowanego” świata !!!

Hańba tym władzom w Europie, które zawsze tak ochoczo na cały świat dały swój parchaty ryj gdy chodziło o jedną osobę w Rosji, w Chinach czy w Iranie głosząc o tyranii a teraz gdy Izrael systematycznie dokonuje ludobójstwa to na Zachodzie te wszystkie parchate ryje milczą a wręcz blokują krwawą prawde o żydowskich zbrodniarzach.

Playset sobota, 10 lutego 2024, 12:35:36

“N⚠ iemcy i Francja,. Jako wasale USA

Prędzej, czy później Naród im podziękuje – tak jak temu poniżej na załączonym linku.https://www.youtube.com/watch?v=_vVAPNCTrhs

Monaco sobota, 10 lutego 2024, 15:01:09

Wypadek i śmierć

PiS wykorzystuje jako polityczne paliwo w ciągłym podsycaniu ognia nienawiści.

Brat za śmieć brata zwala winę na innych chociaż z żera go świadomość, że jest winien tragicznej śmierci brata.

Doskonale pamiętamy w jakim pośpiech było przygotowany ten lot.
I jaka była presja na pilotów by za wszelką cenę w trudnych warunkach atmosferycznych lądował.

Tu warto przypomnieć lot do Gruzji do oszołoma Saakaszwili tych ekstremistów z PISu z Lechem w roli prezydenta i jego skandaliczne naciski na pilota, który nie chciał lecieć nad terenem działań wojennych. Za to, że odmówił był represjonowany i wyrzucony z pracy.

Alfax sobota, 10 lutego 2024, 15:22:38

Czołowe instytucje gospodarcze w Niemczech ogłosiły ponure dane gospodarcze. We wspólnej prognozie na ten rok zakładają spadek produktu krajowego brutto (PKB) o 0,6 proc.
Wysoka inflacja, rozczarowujący eksport i rosnące stopy procentowe znacznie spowalniają gospodarkę. W 2024 r. spodziewany jest ponowny spadek. Inflacja osiągnie w tym roku 6,1 procent . Niemieckie przedsiębiorstwa eksportowe borykają się z wysokimi cenami energii, rozczarowującą sprzedażą. Według prognoz eksport skurczy się w tym roku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Tagesschau.

Oscar11sobota, 10 lutego 2024, 16:26:25

“Biemcy i Francja,. Jako wasale USA”

A który “wyzwolony” przez USA kraj nie jest wasalem USA ?
I pytanie pomocnicze … to było wyzwolenie czy podbój przy okazji wyzwolenia.
kolejne pytanie jaka jest demokracja w tych “wyzwolonych” krajach skoro od lat narody ciągle głosują na agenturę USA.
i …żeby nie było… znam jeden kraj wyzwolony po wyzwoleniu USA..
to Afganistan… ten kraj się pozbył wyzwoliciela…
znam jeszcze kilku kandydatów… na wyzwolonych po wyzwoleniu przez USA
to oczywiście Irak i Syria… są blisko wyzwolenia.. no i jeszcze chyba Libia też..
Europie daleko do wyzwolenia od wyzwolenia…
a Polska solidaruchów idzie wprost w przeciwnym kierunku…ściąga do Polski wojska USA… solidaruchy się tym przechwalają… są z tego dumni..
taki Macierewicz określający się jako “wolnościowiec” jest niezwykle dumny ze sprowadzenia Armii USA na teren Polski.. (głęboka schzofrenia)
drugi to Błaszczak… i wielu innych..
Polska ma jedne z najgłupszych rządów na świecie … łagodnie mówiąc.. bo to chyba nie tyle głupota co ZDRADA.
“Polskie” rządy solidaruchów zachowują się jawnie jak agentura USA (PIS) i Berlina (PO) a kanapy gorliwie kolaborują.

Za Hitlera też tak było we Francji. na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii…
a nawet na nie istniejącej Ukrainie…(Bandera)
Jeżeli oni wszyscy byli “wolnościowcami” to solidaruchy też są takimi samymi “wolnościowcami”.
Dzisiaj to chyba oczywiste tak jak było to oczywiste w 1944r.
Wtedy większość wolnościowców skończyła na szubienicach…
Jak będzie teraz ? nie wiem… wiem że smród, klimat jest podobny jak wtedy..
.

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.neon24.net/post/175184,n-iemcy-i-francja-jako-wasale-usa

Comments

 1. czystesale says:

  Wasal

  “Unia Europejska to wasal Ameryki.”, nie tyle USA co CiWS

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#CiWS

  optycznie wygląda to dość podobnie, ale CiWS jest organem, który kieruje nie tlyko UE ale i USA. CiWS ma wiele macek oplatających globalne imperium, USA są jedną z wielu.

  Znajomość początków UE zmusza do przyjęcia, że UE jest nie tylko wasalem ale też kreacją CiWS, co w znacznej mierze realizowali ich agenci nie tylko z USA.

  https://archive.org/download/ksiazka_nazistowskie-korzenie-ue/ksiazka_nazistowskie-korzenie-ue.pdf

  “Jak Stany Zjednoczone zmuszają Francję i Niemcy do ” plądrowania ludności ? To nie USA, która zmusza, to są reprezentanci CiWS, n.p. Blackrock, Vanguard i inni, którzy
  a. dokonali doboru kadr rządowych, to co wystawiono na stanowiska kierunjące w rządach, szczególnie w RFN, to skończona hołota, w RFN wielu z tych zajmujących stanowiska ministerialne to ludzie bez jakiegokolwiek wyuczonego zawodu. Sam kanclerz jest podejrzany o milionowe przestępstwa finansowe, jego poprzedniczka, to też ciekawy przypadek.
  b. zadanie, jake te dobrane kadry otrzymały, to skokowe zwiększenie zadłużenia krajów, co wiąże się z terenem operacji Blackrock, Vanguwar i podobnych.

  Podobne zadanie otrzymały kadry ustanowione w Wolnej Polsce, proszę sobie przypomnieć prywatyzację imienia Balcerowicza, a i następujące później rządy nie omieszkały ściągać na Polaków bicza długów.

  Wielu fachowców zwraca uwagę na to, że system finaców globalnego imperium rozpada się, to nie chodzi tylko o dolara, ten cały system jest zepsuty, dlatego w przyspieszonym tempie CiWS stara się wdrożyć CBDC

  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/02/ciemne-dni-dla-petrodolara/comment-page-1/#comment-17301

  jeśli się uda, to za jednym zamachem może CiWS ograbić całość pieniędzy ludności i tylko za zasługi przydzielać niewolnikom odpowiednie ilości, aby zaapatrzyli się w to, co zdaniem CiWS powinni konsumować, n.p. chleb tylko z kijowskiego zboża, lub przyjmować przeznaczone dla nich “lekarstwa”/trucizny, czy “szczepionki”/patogeny. Chodzi o masową likwidację ludzkiego pogłowaia

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Demon

  dobrze jest sobie uświadomić, co było wykute w kamieniu o nazwie “Georgia Gudestones”

Wypowiedz się