Miedwiediew: “Użyjemy specjalnych głowic (nuklearnych); Nie mamy wyboru”

ŚWIAT HALA TURNERA ŚRODA, 7 LUTEGO 2024 ODSŁON: 19800

Były prezydent Rosji, Dmitrij Miedwiediew, po raz kolejny bez ogródek powiedział narodom Zachodu, że Rosja użyje broni jądrowej w wojnie z NATO, ponieważ “nie mamy wyboru”.

W publicznym poście w mediach społecznościowych wczoraj wieczorem Miedwiediew przedstawił podstawowe fakty:

Sunak, Scholz, Macron, Norwegowie, Finowie, Polacy i inni szefowie NATO powtarzają: “Musimy być gotowi na wojnę z Rosją”. Choć Rosja wielokrotnie podkreślała, że konflikt z NATO i państwami członkowskimi UE nie był w planach, to niebezpieczny bełkot wciąż trwa.

Powody są oczywiste. Trzeba odwrócić uwagę wyborców, aby uzasadnić wielomiliardowe wydatki na uciążliwą banderową Ukrainę. Rzeczywiście, gigantyczne sumy pieniędzy są wydawane nie na rozwiązywanie problemów społecznych, ale na wojnę w umierającym kraju, obcym podatnikom, z ludnością, która jest rozproszona po całej Europie i teraz terroryzuje swoich obywateli.

Dlatego szefowie tych państw podkreślają to na co dzień: konieczne jest przygotowanie się do wojny z Rosją i dalsze udzielanie pomocy Ukrainie, dlatego konieczne jest produkowanie większej ilości czołgów, rakiet, dronów i innej broni.

Ale nie wszyscy europejscy szefowie cynicznie okłamują swoich obywateli. Jeśli – broń Boże! – taka wojna wybuchnie, nie pójdzie zgodnie ze scenariuszem Specjalnej Operacji Wojskowej. Nie będzie się z nią walczyć w okopach przy użyciu artylerii, pojazdów opancerzonych, dronów i EW.

NATO jest ogromnym blokiem wojskowym, całkowita populacja państw członkowskich Sojuszu wynosi około 1 miliarda ludzi, a ich łączny budżet wojskowy może sięgać nawet 1,5 biliona dolarów.

Tak więc, ponieważ nasze możliwości wojskowe są tak nieporównywalne, po prostu nie będziemy mieli wyboru. Odpowiedź będzie asymetryczna. Do obrony integralności terytorialnej naszego kraju wykorzystane zostaną pociski balistyczne i manewrujące przenoszące specjalne głowice.

Opiera się ona na naszych dokumentach doktryny wojskowej i jest wszystkim dobrze znana. I to jest właśnie ta Apokalipsa. Koniec wszystkiego.

To dlatego zachodni politycy muszą mówić gorzką prawdę swoim wyborcom i przestać brać ich za bezmózgich kretynów; wytłumaczyć im, co tak naprawdę się stanie, a nie powtarzać w kółko fałszywą mantrę o przygotowywaniu się do wojny z Rosją.

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/medvedev-we-will-use-special-nuclear-warheads-we-have-no-choice

Comments

 1. czystesale says:

  Putin do T. Curlsona

  Na pytanie, kto wysadził rurociąg gazu odpowiedział, naturalnie wy (USA).

  Na pytanie o RFN, Putin stwierdził, że
  a. członkowie rządu są niekompetentni, co widzi zresztą każdy w miarę pojętny człowiek
  b. rząd nie dba o interesy RFN a jedynie interesy tzw. “kolektywnego Zachodu”, który można utożsamić z CiWS

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#CiWS

  gdyż ten dyktuje poczynania administracji, niezależnie jak przestępcza czy zbrodnicza by nie była, przypomnieć tu można Hiroszimę/Nagasaki czy ostatni mord masowy w Gazie.
  ad. b.
  A o czyje interesy troszczy się rząd w Polsce i to od czasu tzw. “transformacji ustrojowej” i “prywatyzacji” imienia Balcerowicza po dzień dzisiejszy ?

  Jaką rolę dla Polaków przewidzieli animatorzy rządu w Warszawie zarówno tego poprzedniego jak i obecnego w wojnie z Rosją ?

 2. adamd says:

  quote;
  “Tak więc, ponieważ nasze możliwości wojskowe są tak nieporównywalne, po prostu nie będziemy mieli wyboru. Odpowiedź będzie asymetryczna. Do obrony integralności terytorialnej naszego kraju wykorzystane zostaną pociski balistyczne i manewrujące przenoszące specjalne głowice.”
  W co się bawić w co się bawić?
  Krótka informacja… pociski balistyczne i manewrujące przenoszące specjalne głowice. Mamy więc pociski supersoniczne i głowiczki specjalne.. np. termo baryczne, lub tradycyjne z TNT wzbogaconym co nieco w dodatki..
  Teatr dla sapiensów kiepsko kumatych trwa.
  Co nie wyklucza mordobicia ostatecznego, tzn. wyludnienia płaskiej nieruchomej Ziemi.. bo uciec nima gdzie z kulki umieszczonej w cyberprzestrzeni..
  A jak to się zaczęło z tą A-bombą?

  https://world-scam.com/Pages/Pl/bomba%20-%20ostatnia%20aktualizacja%2015%20grudnia%202023.htm

  I co teraz? a?

Wypowiedz się