MASONERIA i SYJONIZM – 1. Apokaliptyczne “kataklizmy” synagogi szatana

Ludobójstwa w Palestynie i zaplanowana pandemia śmiercionośnych szczepionek

Autor: Fabio G. C. Carisio -20 styczeń 2024 r


VT potępia czystki etniczne Palestyńczyków przez USA/Izrael280 MILIARDÓW DOLARÓW AMERYKAŃSKICH PODATNIKÓW ZAINWESTOWANYCH od 1948 roku w amerykańsko-izraelską operację czystek etnicznych i okupacji; 150 mld USD bezpośredniej “pomocy” i 130 mld USD w kontraktach
“ofensywnych” Źródło: Ambasada Izraela w Waszyngtonie i Departament Stanu USA.


“Do anioła kościoła w Smyrnie napisz: Są to słowa Tego, który jest Pierwszym i Ostatnim, który umarł i zmartwychwstał. Znam wasze utrapienia i wasze ubóstwo, a jednak jesteście bogaci! Wiem o oszczerstwach tych, którzy mówią, że są Żydami, a nimi nie są, ale są synagogą szatana”.
Św. Jan Apostoł i Ewangelista – Apokalipsa św. Jana (Ap 2, 8-10)


Na okładce premier izraelskiego reżimu syjonistycznego Benjamin Nethanyau i “papież masonerii” Albert Pike

Uwaga – niektóre cytaty Amerykanów zostały przetłumaczone ze źródeł w języku włoskim, więc wybacz wszelkie błędy stylistyczne lub różnice w stosunku do oryginału

Autor: Fabio Giuseppe Carlo Carisio

VERSIONE IN ITAIANO

«Objawienie od Jezusa Chrystusa, które dał Mu Bóg, aby pokazać swoim sługom, co ma się wkrótce wydarzyć. Oznajmił to, posyłając swego anioła do swego sługi Jana.  który świadczy o wszystkim, co widział — to znaczy o słowie Bożym i świadectwie Jezusa Chrystusa. Błogosławiony, który czyta na głos słowa tego proroctwa, i błogosławieni, którzy go słuchają i biorą sobie do serca to, co jest w nim napisane, bo czas jest bliski».

Ten Prolog do Apokalipsy św. Jana Ewangelisty, jedynego apostoła, który umarł bez męczeństwa w nagrodę za wierność Jezusowi pod krzyżem Golgoty, został odczytany na nowo w ostatnich dniach, po prawie milionie ofiar śmiertelnych spowodowanych w ostatnich latach wojnami na Ukrainie i w Syrii. Irak i Libia (by wymienić tylko najbardziej znane) oraz po ludobójstwie armii izraelskiej w Palestynie, w którym w ciągu kilku tygodni bomby zmasakrowały ponad 8 tys. dzieci wraz z ok. 22 tys. dorosłych, powinniśmy być zainspirowani głęboką refleksją duchową także na mocy proroctwa o Armagedonie, ostatecznej bitwie wojsk przepowiedzianej w Ziemi Świętej w tym samym tekście o Apokalipsie, która w Po grecku, dobrze jest pamiętać, że oznacza tylko “objawienie”, “proroctwo”, a nie “katastrofę”.

https://www.gospanews.net/en/2023/12/30/genocide-in-palestine-barrage-of-complaints-vs-zionist-regime-before-international-courts/embed/#?secret=6ARGTpa1qZ#?secret=OfEI36xe4g

Nabierają one równie tragicznego znaczenia, jeśli pomyślimy o holokauście milionów ofiar spowodowanym zarówno przez pandemię wywołaną przez SARS-Cov-2 zbudowany w laboratorium, jak i przez zabójcze szczepionki, za pomocą których pozbawiona skrupułów Wielka Farmacja testuje światową populację jak ogromny ludzki królik doświadczalny, aby osiągnąć transhumanistyczny cel eugenicznej kultury zdrowia: zaprzeczenie Natury i Wszechmogącego Boga tradycji judeochrześcijańskiej, która przetrwała 7 tysięcy lat prób unicestwienia.

LUDOBÓJSTWO PALESTYŃCZYKÓW I HOLOKAUST ZASZCZEPIONYCH

W obliczu tego niezwykłego “holokaustu pande-medic”, który stał się niewidzialny przez negacjonizm tych, którzy rządzą polityką i nauką w posłuszeństwie siłom Nowego Porządku Świata, wyraźnie teoretyzowanego jako ewolucja NATO przez węgiersko-amerykańskiego plutarchę George’a Sorosa w 1993 roku, palestyńskie ofiary, ukraińskie, syryjskie konflikty spowodowane właśnie konfliktami zbrojnymi zaplanowanymi przez Sojusz Atlantycki i anglosaski wywiad jawią się jako zwykłe, nieuniknioną konsekwencją nienawiści i okrucieństwa, które nękają historię ludzkości od czasów Kaina. Ta nazwa wróci później…

https://www.gospanews.net/en/2021/05/18/us-israel-affairs-bombs-for-735mln-pfizers-vaccines-for-21bn-thats-why-biden-protects-bibis-war/embed/#?secret=MGlRw2Qjon#?secret=Yn8Bd2xPLm

Dlatego biblijne odniesienie w Księdze Objawienia do “tych, którzy ogłaszają się Żydami, a nie są, ale należą do synagogi szatana” nie pojawia się na próżno w przypadku syjonistycznego przywódcy Netanjahu, który dokonuje ludobójstwa Palestyńczyków po tym, jak masowo zaszczepił swoich rodaków Izraelczyków dla gigantycznego przekroju między lobby zbrojeniowym a Big Pharmą z amerykańskim prezydentem Joesphem Bidenem.

https://www.gospanews.net/en/2023/12/10/wuhan-gates-73-half-of-century-of-covert-bioweapon-development-leading-to-faucis-sars-cov-2-and-mrna-lethal-vaccines/embed/#?secret=VAP1ln2pZz#?secret=WmwxlUWDDp

Nowoczesne środki telekomunikacyjne – tam, gdzie nie są blokowane, jak w Gazie, aby uniemożliwić lekkomyślnym reporterom dokumentowanie zbrodni wojennych zarządzonych przez izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu, już nazwanych “Hitlerem XXI wieku” przez tureckich prawników, którzy domagają się jego oskarżenia – sprawiły, że krwawe ludobójstwo milcząco zalegalizowane przez Zachód i przeprowadzone w kościołach i szpitalach Palestyny stało się przerażające. przynosząc przed oczy i uszy krzyki, które błagają o zemstę i sprawiają, że sens przebaczenia chwieje się nawet u chrześcijan, cała ta szatańska męka wydaje się porównywalnymi krzykami z ciszy implodującej w sercach dzieci rozdartych śmiertelnym zapaleniem mięśnia sercowego lub w mózgach pożartych przez turbo-raka ofiar niepożądanych reakcji na szczepionki mRNA Covid.

https://www.gospanews.net/en/2023/11/15/turkish-lawyers-want-icc-to-charge-with-genocide-netanyahu-the-21st-century-hitler/embed/#?secret=fZo4cpxSTF#?secret=I3tG6vYNaD

Właśnie dlatego, że ich ryk przeciwko śmierci jest cichy, złamany w gardle przez nagłą chorobę, której władze polityczne, zdrowotne i sądownicze zbyt często nie chcą wykryć i ujawnić śladów NIEWYDOLNOŚCI SYSTEMU. Właśnie o Nowym Porządku Świata, który szuka Bożego miłosierdzia za pomocą bezlitosnego ludzkiego rozumu, zdolnego zabić 8-miesięczną dziewczynkę, Indi Gregory, chociaż miała konkretną nadzieję na pomoc.

KATAKLIZM PRZEPOWIADANY PRZEZ “PAPIEŻA” AMERYKAŃSKIEJ MASONERII

Jeśli to wszystko nie jest przypadkiem, ale wydaje się być międzynarodowym i historycznym spiskiem przewidzianym w bardzo odległych czasach przez amerykańskiego “papieża masonerii”, generała z Południa, o którym już pisaliśmy, który był jednym z konfederackich zwolenników wojny secesyjnej, ale także wśród założycieli KuKluxKlanu i wśród wyznawców obrzędów satanistycznychAlberta Pike’a.

https://www.gospanews.net/en/2023/10/30/satans-holocaust-no-more-words-images-are-enough-minute-of-silence-to-pray-warning-chilling-video/embed/#?secret=COnoI4REVL#?secret=2lFgpu2zP3

Wspomnieliśmy już o jego obszernej korespondencji z masonem 33 stopnia Najwyższej Rady Starożytnego Przyjętego Rytu Szkockiego Giuseppe Mazzinim, który dzięki finansowaniu zakapturzonych przyjaciół lóż londyńskich, gotowych go przyjąć, mimo że był zbiegłym terrorystą w Europie, zaplanował Wyprawę Tysiąca Masońskich Partyzantów Giuseppe Garibaldiego, z którym Królestwo Włoch wydarło część Rzymu z rąk papieskich Państwo w gigantycznym i prymitywnym spisku przeciwko chrześcijaństwu i Kościołowi katolickiemu, częściowo osłabionym jedynie przez wiarę rządzącej dynastii sabaudzkiej.

Pominęliśmy jednak kilka fragmentów, które w świetle dzisiejszych wydarzeń nabierają potwornego znaczenia, co dodatkowo dowodzi odcisku masonerii, niczym Znaku Bestii, w każdym religijnym i politycznym konflikcie, cudownie szczegółowo przewidzianym przez generała Pike’a.

https://www.gospanews.net/en/2023/05/27/freemasonry-and-satanism-albert-pikes-story-southern-general-grand-master-of-charlestons-lodge-ku-klux-klan-co-founder/embed/#?secret=bsEppJhDz7#?secret=Z5F0v5w04d

W tych pierwszych odcinkach przeanalizujemy konspiracyjny współudział masonerii z syjonizmem. W następnym z nazizmem i dżihadystycznym islamizmem, gdzie w poprzednim śledztwie analizowaliśmy rolę zakapturzonych mężczyzn między kapitalizmem a komunizmem.

Trzecia wojna światowa będzie musiała być wywołana przez wykorzystanie różnic wywołanych przez agentów Iluminatów między politycznym syjonizmem a przywódcami świata islamskiego. Wojna będzie musiała być tak ukierunkowana, aby islam (w tym państwo Izrael) zniszczył się nawzajem, podczas gdy w tym samym czasie pozostałe narody, ponownie podzielone i przeciwne sobie, będą zmuszone walczyć ze sobą aż do całkowitego wyczerpania fizycznego, psychicznego, duchowego i ekonomicznego”.

Tak napisał Pike do Mazziniego 15 sierpnia 1871 roku w liście, zgodnie z rewelacjami komandora kanadyjskiej marynarki wojennej Williama Guya Carra, które później opisał w swojej słynnej książce z 1954 roku Pawns in the Game. Oświadczył, że dowiedział się o liście od antymasona, kardynała José María Caro Rodrígueza z Santiago w Chile, autora książki The Mystery of Freemasonry Unveiled (Hawthorne, Kalifornia, Christian Book Club of America, 1971).

https://www.gospanews.net/2021/11/04/lopinione-iv-novembre-onore-ai-caduti-del-grande-inganno/embed/#?secret=Ce5Bu8P9Eu#?secret=gULulNzQP9

Urzędnik Marynarki Wojennej może być uważany za bardzo wiarygodnego, ponieważ pracował również dla kanadyjskiej służby wywiadowczej podczas II wojny światowej, a w 1944 roku opublikował Checkmate in the North, książkę o inwazji sił Osi, która miała mieć miejsce w rejonie CFB Goose Bay (Kanadyjska Baza Sił Zbrojnych Goose Bay).

Książki Carra często omawiają lucyferiański spisek tego, co nazywał “Światowym Ruchem Rewolucyjnym”, ale później przypisał ten spisek bardziej konkretnie “Synagodze Szatana”.

Termin ten nie odnosił się do judaizmu, jak napisał: “Pragnę jasno i dobitnie oznajmić, że nie wierzę, że Synagoga Szatana (S.O.S.) jest żydowska, ale, jak powiedział nam Chrystus w określonym celu, składa się ona z ‘Wiem bluźnierstwo tych, którzy mówią, że są Żydami. i nie są, lecz są synagogą szatana’. (Obj. 2:9 i 3:9).

Albert Pike, papież amerykańskiej masonerii

Kanadyjski komandor poinformował o tym, o czym wspomnieliśmy już w poprzednim śledztwie na temat Pike’a, a co postaramy się umieścić w kontekście biblijnym, ezoterycznym i historycznym w kolejnych wierszach.

Pierwsza wojna światowa musiała zostać stoczona, aby umożliwić “Iluminatom” obalenie władzy carów w Rosji i przekształcenie tego kraju w twierdzę ateistycznego komunizmu. Różnice wywołane przez agentów “Iluminatów” między Imperium Brytyjskim a Niemieckim zostały wykorzystane do podżegania do tej wojny. Po zakończeniu wojny trzeba było zbudować komunizm i wykorzystać go do zniszczenia innych rządów i osłabienia religii”.

https://www.gospanews.net/en/2024/01/01/final-countdown-to-end-1948s-nakba-israeli-govt-admits-the-zionazi-genocides-goal-depopulate-gaza-strip/embed/#?secret=BnW9veZZ4P#?secret=PoO4tsY7wH

Cytując konfederackiego generała Pike’a, który był Wielkim Mistrzem Loży Matki w Charleston (ale także, według wszelkiego prawdopodobieństwa, jedynym Południowcem, który do niedawna miał pomnik ku jego pamięci w USA, wyrzeźbiony przez Włocha, ale niedawno zniszczony przez wandali), komandor dodał:

Druga wojna światowa musiała być wywołana przez wykorzystanie różnicy między faszystami a politycznymi syjonistami. Wojna musiała być prowadzona w celu zniszczenia nazizmu i zwiększenia potęgi politycznego syjonizmu, aby umożliwić ustanowienie suwerennego państwa Izrael w Palestynie. W czasie II wojny światowej musiała powstać Międzynarodówka Komunistyczna, tak silna jak całe chrześcijaństwo. W tym momencie ten ostatni musiał zostać powstrzymany i utrzymany pod kontrolą, dopóki nie będzie potrzebny do ostatecznego kataklizmu społecznego”.

Ponowna lektura tych zdań po opublikowaniu śledztwa w sprawie niedawnego izraelskiego planu wojskowego ludobójstwa i przymusowego exodusu Palestyńczyków w Egipcie i Europie stanowi niepokojące i palące potwierdzenie, ale nie wystarcza do zrozumienia najgłębszych motywacji diabolicznego spisku NWO.

https://www.gospanews.net/en/2023/03/08/why-rockefellers-standard-oil-was-axis-ally-of-hitler-nazis/embed/#?secret=yTCsBmTrn7#?secret=lhbyEs5aF2

15 sierpnia 1871 roku, jak ujawnił Carr, papież amerykańskiej masonerii Pike ujawnił Mazziniemu, że pod koniec III wojny światowej ci, którzy aspirują do Rządu Światowego, spowodują największy kataklizm społeczny, jaki kiedykolwiek widziano.

«Uwolnimy nihilistów i ateistów i sprowokujemy straszliwy kataklizm społeczny, który jasno pokaże narodom, w całej jego okropności, skutki absolutnego ateizmu, pochodzenie barbarzyństwa i krwawej działalności wywrotowej».

A potem znowu:

Wtedy wszędzie obywatele, zmuszeni do obrony przed światową mniejszością rewolucjonistów, tymi niszczycielami cywilizacji i tłumami rozczarowanymi chrześcijaństwem, którego czciciele będą pozbawieni orientacji w poszukiwaniu ideału, otrzymają prawdziwe światło poprzez powszechną manifestację czystej doktryny Lucyfera w końcu objawione opinii publicznej, manifestacja, po której nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa i ateizmu podbitego i zmiażdżonego jednocześnie”.

https://www.gospanews.net/en/2023/04/05/zelensky-servant-of-nato-and-satan-not-of-ukrainian-people-orthodox-bishop-arrested-before-easter-another-esplosive-attack-planned-by-kiev/embed/#?secret=IiVnPhlDe9#?secret=PkD5alljOm

ANALIZA GEOPOLITYCZNA III WOJNY ŚWIATOWEJ WE FRAGMENTACH

Jeśli uważnie przeanalizujemy to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich dwudziestu lat, odczytując je ponownie przez pryzmat analizy wywiadu geopolitycznego, możemy połączyć te dramatyczne wydarzenia, które dowodzą stopniowego narastania III wojny światowej “w niejednolitym wzorze, we fragmentach lub w małych kawałkach”, jak kilkakrotnie zdefiniował to papież Franciszek.

11 września 2001 – Od World Trade Center do wojny w Afganistanie

Możliwa do uniknięcia masakra ataków na bliźniacze wieże ułatwiona przez przeszkody stawiane przez amerykański kontrwywiad Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) w śledztwie dyrektora antyterrorystycznego FBI Johna O’Neilla (który zginął w World Trade Center, gdzie został zatrudniony po zwolnieniu z sabotażu jego działalności zawodowej). Ukryta rola izraelskiego kontrwywiadu Mossad wyszła na jaw natychmiast, wraz z niepokojącym potwierdzeniem, że dwóch porywaczy współpracowało z CIA.

https://www.gospanews.net/en/2021/09/12/9-11-the-avoidable-massacre-allowed-by-cia-helped-al-qaeda-in-balcans-obstructed-fbi-investigations-tribute-to-john-oneill-killed-in-the-towers/embed/#?secret=CfpJfFpIMH#?secret=8E1f30Df5x

Dzięki temu wydarzeniu Stany Zjednoczone, kierowane przez lobby zbrojeniowe kontrolowane przez fundusze inwestycyjne syjonistycznych finansistów, takich jak Larry Fink, rozpoczęły straszliwą i nieudaną wojnę w Afganistanie

18 lipca 2007 – Hamas podbija Gazę

Palestyński prezydent Abbas wydał dekret delegalizujący bojówki Hamasu, które pokonały Fatah (palestyńską organizację polityczną i paramilitarną, część OWP, której przywódcą był Jaser Arafat) i tym samym usunął Strefę Gazy spod kontroli Autonomii Palestyńskiej.

https://www.gospanews.net/en/2023/10/11/intel-drop-by-cia-ex-agent-hamas-israel-fighting-likelihood-false-flag-to-wipe-gaza-off-the-map/embed/#?secret=gYlpfUku7M#?secret=nzLNofJUtQ

Według różnych ekspertów wywiadu, w tym byłego dyrektora CIA, Hamas, powiązany z sunnickim Bractwem Muzułmańskim (synami innej masońskiej historii…), był finansowany przez USA i Izrael właśnie po to, by doprowadzić do planu exodusu Palestyńczyków, który został opracowany w ostatnich dniach po atakach z 7 października, w których wzięli udział wysoce wyspecjalizowane izraelskie tajne służby (Szin Bet, Mossad i wojsko Aman) z zaskoczenia.

15 marca 2011 – wojna domowa w Syrii

Wojna domowa w Syrii rozpoczyna się dzięki Kolorowej Rewolucji finansowanej przez Sorosa i uzbrojonej przezCIA w ramach operacji MOM polegającej na dostarczaniu pocisków przeciwpancernych TOWekstremistycznym frakcjom dżihadystów powiązanym z Al-Kaidą.

https://www.gospanews.net/en/2019/10/21/turkish-papers-21-erdogans-jihadist-militias-supported-by-cia-pentagon-and-armed-with-tow-missiles/embed/#?secret=hrxPDctEnY#?secret=5vr4GKwi2l

W 2014 r. ISIS założone przez kalifa Al Baghdadiego przystąpiło do wojny wkrótce po jego wyzwoleniu z Camp Bucca, gdzie został zatrzymany przez armię amerykańską za działalność terrorystyczną w Iraku. Uważano go za agenta Mossadu i CIA

20 lutego 2014 – Początek wojny w Ukrainie

Druga pomarańczowa rewolucja, finansowana przez syjonistycznego Sorosa w Kijowie, wybucha z całą swoją gwałtownością z powodu strzelania przez tajemniczych najemnych snajperów do ukraińskich policjantów i tłumu. Wygląda to na powtórkę tego, co CIA wykluła w 2002 roku w Caracas. Zamach stanu finansowany przez państwa NATO materializuje się wraz z ucieczką legalnie wybranego prezydenta Wiktora Fiodorowycza Janukowycza do zaprzyjaźnionej Rosji.

https://www.gospanews.net/en/2023/11/01/natos-coup-in-ukraine-the-genesis-3-kiev-court-sentenced-four-cops-ignoring-the-plot-of-shady-snipers/embed/#?secret=kzIx4EIoy1#?secret=4PkT4em0O7

Od tego momentu zaczyna się wojna domowa w Donbasie, która stała się globalnym konfliktem po rozpoczęciu przez Moskwę operacji wojskowej w celu ochrony prorosyjskich ofiar ludobójstwa dokonanego przez neonazistowskich partyzantów z batalionu Azow dowodzonego przez reżim kijowski, a także uzbrojonego przez Izrael w pozornym, szalonym paradoksie…

Kwiecień 2014 – wybory w Palestynie

Fatah i Hamas podpisują w Strefie Gazy porozumienia o powrocie do głosowania na wszystkich terytoriach Autonomii Palestyńskiej, przewidując wybory w październiku następnego roku.

https://www.gospanews.net/en/2023/10/15/hamas-ferocity-vs-israeli-war-crimes-terrorists-loved-by-gaza-zionists-shielded-by-hague-icc-us/embed/#?secret=UehMiOzDji#?secret=DBxIjKvRqC

Jednak w lipcu Izraelczycy rozpoczęli operację Protective Edge, której celem było zniszczenie tajnych tuneli prowadzących do ich kraju, co spowodowało odrodzenie się starć zbrojnych. Dopiero 28 sierpnia obie strony ogłosiły zawieszenie broni, ale konsultacje wyborcze zostały odłożone i nigdy więcej nie uzgodnione.

Październik 2023 – Ludobójstwo zaplanowane i zalegalizowane w Strefie Gazy

Hamas bierze zakładników z izraelskiej Partii Rave i kilku osadników z kibuców na nielegalnie okupowanych terytoriach. Izrael odpowiada nieproporcjonalnie bombardując wszystkich, kobiety, dzieci, szpitale, kościoły, urzędników ONZ. Niewielu zachodnich polityków potępia ludobójstwo, które zamiast tego wydaje się być ZALEGALIZOWANE przez prawie wszystkie kraje NATO.

https://www.gospanews.net/en/2023/11/02/the-plotted-genocide-leaked-israeli-plan-to-ethnically-cleanse-gaza/embed/#?secret=OIXypQdnwd#?secret=3fYhAHOYJw

Jeśli skorelujemy powtarzające się tematy tych wydarzeń, łatwo wywnioskować, że Trzecia Wojna Światowa we fragmentach jest już realizowana od co najmniej dwóch dekad z ogromnym okultystycznym kierunkiem tego NATO, które zostało przywołane przez Sorosa jako ucieleśnienie Nowego Porządku Świata.

ANALIZA KATALIZATORA SPOŁECZNEGO: PANDEMIA WIRUSA SPOWODOWANEGO PRZEZ CZŁOWIEKA

Wróćmy do wyświechtanych “prognoz” masona Alberta Pike’a i przeczytajmy jeszcze raz znamienne zdanie:

«Uwolnimy nihilistów i ateistów i sprowokujemy straszliwy kataklizm społeczny, który jasno pokaże narodom, w całej jego okropności, skutki absolutnego ateizmu, pochodzenie barbarzyństwa i krwawej działalności wywrotowej».

Od 2001 roku amerykański wirusolog Anthony Fauci zaczął bawić się niebezpiecznymi wirusami manipulowanymi w laboratorium jako bronią biologiczną dzięki ogromnym funduszom zapewnionym zarówno przez Departament Zdrowia, jak i Obrony, w tym przez agencje Pentagonu, takie jak DARPA.

https://www.gospanews.net/en/2024/01/09/faucis-testimony-before-us-congress-uncovered-drastic-failures-in-public-health-systems-and-pandemic-origin/

W 2004 r. Komisja Europejska pod przewodnictwem Romano Prodiego, współpracownika Sorosa, sfinansowała Instytut Wirusologii w Wuhan wzmocniony przez syna prezydenta Jiang Zemina, kata z Tiananmen, również w świetle umowy o współpracy w zakresie badań w dziedzinie bakteriologii podpisanej z amerykańskim prezydentem Billem Clintonem w 1999 r.

W grudniu 2019 r. w Wuhan wykryto pierwsze ognisko SARS-Cov-2 i przez ponad 2 lata USA obwiniały Chińczyków, podczas gdy społeczność naukowa Fauci & Co. próbowała zatuszować sztuczny orgon stwierdzony przez Senacką Komisję Zdrowia i Komisję Śledczą Izby Reprezentantów Kongresu USA dopiero w 2023 r.

https://www.gospanews.net/en/2023/07/05/wuhan-gates-69-how-and-why-the-spy-of-biden-gates-hid-manmade-sars-cov-2-in-us-intelligence-dossier/embed/#?secret=TOFR2VdGG0#?secret=UbJCYc5zKl

Teraz nawet wielu amerykańskich polityków przyznaje się do roli swojego narodu w budowie wirusa laboratoryjnego. Zaprzecza temu Dyrekcja Wywiadu Narodowego kierowana przez Avril Haines, która była zastępcą dyrektora CIA, ekspertem ds. broni biologicznej, gdy Fauci przeprowadzał eksperymenty na koronawirusach w imieniu administracji Obamy-Bidena w Wuhan.

Politycy Unii Europejskiej nadal ignorują lub zaprzeczają sztucznemu pochodzeniu wirusa. Podczas gdy prawie wszyscy przyjęli z zadowoleniem, do tego stopnia, że narzucili je jako obowiązkowe nawet dla wielu kategorii zawodowych, eksperymentalne serum genetyczne mRNA oparte na toksycznym białku Spike i promowane przez wir interesów miliarderów Wielkiej Farmacji z rządami i zwykłymi syjonistycznymi lobby, które również inwestują w korporacje watażków.

https://www.gospanews.net/en/2023/12/27/vital-integration-of-pfizer-vaccines-toxic-spike-inside-human-dna-protein-fragments-found-in-white-blood-cells-by-italian-study/embed/#?secret=Hz5DrDJtRv#?secret=nuSVH1r7ui

Nawet Kościół katolicki klęka przed szczepionkowym BOGIEM.

Przeczytajmy jeszcze raz przepowiednię Pike’a, naprawdę niepokojącą nazwę, gdy kojarzy się ją z prawie homonimicznym białkiem Covid-19.

Wtedy wszędzie obywatele, zmuszeni do obrony przed światową mniejszością rewolucjonistów, tych niszczycieli cywilizacji i tłumów rozczarowanych chrześcijaństwem, którego czciciele będą pozbawieni orientacji w poszukiwaniu ideału, otrzymają prawdziwe światło poprzez powszechną manifestację czystej doktryny Lucyfera, ostatecznie objawionej opinii publicznej, manifestację, po której nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa i ateizmu podbitego i zmiażdżonego jednocześnie Czas»

HISTORYCZNA ANALIZA RELACJI MIĘDZY MASONERIĄ A SYJONIZMEM

Krytycy wojskowego geopolitycznego analityka i pisarza Williama Guya Carra, który odnosi się do diabolicznego planu papieża amerykańskiej masonerii, opierają się na fakcie, że Albert Pike w 1871 roku nie mógł wiedzieć o narodzinach komunizmu, nazizmu ani syjonizmu.

https://www.gospanews.net/2023/07/23/papa-leone-xiii-il-grande-alfiere-cristiano-che-scomunico-la-massoneria-attualita-della-visione-del-pontefice-a-120-anni-dalla-morte/embed/#?secret=gKOcSpg5NK#?secret=TCPcBWLCaF

Ani nawet nie wiedząc o dwóch wojnach światowych. Chyba, że byłeś wśród tych, którzy je zaprojektowali.

Spostrzeżenie to można łatwo obalić, cytując pewne wspomniane już odniesienia historyczne, które podkreślimy.

“W lipcu 1782 roku Zakon Iluminatów sprzymierzył się z masonerią podczas Kongresu w Wilhelmsbad, który historyk wolnomularz Albert Mackey określił jako “najważniejszy Kongres Masoński XVIII wieku” – czytamy na stronie internetowej Masoneria zdemaskowana, pełnej anegdot i autorytatywnych źródeł historycznych – Uczestnicy tego Kongresu musieli przysiąc, że nikomu nie ujawnią decyzji, które podjęli (zob. Nesta H. Webster, Rewolucja światowa, 1921, str. 31)».

Zamek Wilhelmsbad był własnością aszkenazyjskiego żydowskiego bankiera (chazarsko-europejskiego pochodzenia) Mayera Amschela Rothschilda, który, według różnych historyków, w 1777 roku zebrał dwunastu swoich najbardziej wpływowych przyjaciół i przekonał ich, że jeśli połączą swoje zasoby, mogą zdominować świat: tak narodził się Bawarscy Iluminaci.

https://www.gospanews.net/2018/11/07/lolocausto-comunista-creato-dai-massoni/embed/#?secret=y8VgMhBPv3#?secret=odM8csHH58

Rewolucja Francuska potwierdza swój sukces unicestwieniem pierwszej ważnej monarchii katolickiej. To właśnie doświadczenie Komuny Paryskiej z 1871 r., regurgitacja reżimu terroru, zainspiruje Lenina w jego planie późniejszej rewolucji bolszewickiej i komunistycznej.

Tak więc Pike nie tylko jeszcze wtedy żył, ale znał szczegóły.

Niezależny Zakon B’nai B’rith lub Bené Berith (hebr. בני ברית, “synowie przymierza”) jest żydowską lożą założoną w 1843 roku za prezydentury Johna Tylera i nadal istniejącą i aktywną. Została założona w Sinsheimer Café, w dzielnicy Wall Street w Nowym Jorku, przez Henry’ego Jonesa i jedenaście innych osób 13 października 1843 roku. Pierwotna nazwa brzmiała po niemiecku “Bundes-Brueder” (co oznacza “Liga Braci”), w obecnej zachowuje inicjały (“BB”).

https://www.gospanews.net/en/2022/12/21/to-understand-israeli-lgbtq-propaganda-we-have-to-learn-difference-between-masonic-zionism-and-judaism/embed/#?secret=1AfrEJz3tQ#?secret=j0c3Fqomj4

Większość założycieli była Żydami niemieckimi: to znaczy Aszkenazyjczykami, takimi jak Mayer Amschel Rothschild, ale także jak jego potomek Walter Rothschild, najstarszy syn i spadkobierca bankiera Nathana Mayera Rothschilda, pierwszego żydowskiego barona Anglii.

Walter Rothschild był jednym z promotorów deklaracji o utworzeniu państwa żydowskiego w Palestynie, później został przewodniczącym Rady Deputowanych Żydów Brytyjskich w latach 1925-1926.

Z tych ziaren doszliśmy do 1917 roku, kiedy list od brytyjskiego ministra spraw zagranicznych Arthura Balfoura, zaadresowany do “Drogiego Lorda Rotszylda”, usankcjonował deklarację Balfoura, która zobowiązywała rząd brytyjski do wspierania tworzenia w Palestynie domu dla Żydów z poszanowaniem praw innych mniejszości mieszkających.

https://www.gospanews.net/en/2020/06/14/masonic-funds-for-garibaldis-expedition-british-legion-with-times-reporters-mobsters-allied-in-sicily/embed/#?secret=cDxqHojsH6#?secret=XFUaAz79Rq

Skąd Albert Pike wiedział o tych wszystkich rzeczach, zanim do nich doszło?

Bardzo proste, ponieważ był jednym z tych, którzy je uzgodnili w 1860 roku, kiedy generał Południa za pośrednictwem Młodej Ameryki planował amerykańską wojnę secesyjną w obronie prawa do niewolnictwa, Mazzini wraz z Młodymi Włochami zaangażował się w Ekspedycję Tysiąca, a Henry John Temple, 3. wicehrabia Palmerston, brytyjski sekretarz stanu i przedstawiciel Wielkiej Loży Anglii zagwarantował wszelkie wsparcie finansowe i polityczne.

Pierwsze przejawy protosyjonizmu ukształtowały się na przykład w założeniu w 1860 r. Uniwersalnego Sojuszu Izraelitów, organizacji mającej na celu emancypację społeczności żydowskich na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, oraz w publikacji różnych dzieł, w tym Rzymu i Jerozolimy, napisanych w 1862 r. przez niemieckiego filozofa żydowskiego pochodzenia Mosesa Hessa. Derishat Zion autorstwa polsko-pruskiego rabina Cwi Hirscha Kalischera oraz hymn Hatikvah, do którego słowa napisał Naftali Herz Imber, a który później stał się hymnem państwa Izrael.

https://www.gospanews.net/en/2021/04/16/zionist-lobby-1-singer-elliott-fink-blackrock-within-gates-soros-in-covid-big-pharmas-businessgsk-gilead/embed/#?secret=voZrR9QvFf#?secret=Yc5eYvb5c1

Syjonizm czerpie swoje korzenie z nowego środowiska kulturowego powstałego w kontekście emancypacji europejskich Żydów, począwszy od Rewolucji Francuskiej, przez cały XIX wiek i od haskali.

Haskala, z niewielkim opóźnieniem w porównaniu z innymi ruchami oświeceniowymi, powstała w Niemczech, a następnie rozprzestrzeniła się na znaczną część Europy, a w niewielkim stopniu także na Atlantyk. Ojcem i inspiratorem ruchu był Mojżesz Mendelssohn, bliski Gottholdowi Ephraimowi Lessingowi, wolnomyślicielowi protestanckiego pochodzenia i energiczny obrońca Żydów w Niemczech. Ten ostatni wprowadził Mendelssohna w świat berlińskich intelektualistów, gdzie poświęcił się pisaniu esejów filozoficznych i rozpraw.

https://www.gospanews.net/en/2023/11/06/the-conflation-of-antisemitism-and-anti-zionism-is-a-propagandistic-lie/embed/#?secret=ZQmHijYPea#?secret=0Ec3Bb7fxT

Haskala, jako ruch różnorodny i otwarty, prawdopodobnie nie zamknęła swoich drzwi nawet dla przedstawicieli herezji frankistowskiej, będącej swego rodzaju ogonem mesjanistycznego ruchu Szabataj Cwi, który przez długi czas był w opozycji do oficjalnego judaizmu, być może związany z lożami wolnomularskimi, inną siłą tamtych czasów, zdecydowanie w związku z filozofią oświeceniową.

Wielu Żydów pozostających pod wpływem haskali i bliskości, jaką niosła ona z kulturą europejską, zostało uwiedzionych możliwością asymilacji poprzez przyjęcie chrześcijaństwa. Wystarczy pomyśleć o rodzinie Karola Marksa, wywodzącej się od rabinów, którzy przeszli na protestantyzm, podobnie jak córki Mendelssohna. Inni jednak położyli podwaliny pod nową naukę judaizmu, Wissenschaft des Judentums.

LOŻE INSPIROWANE SYNEM BIBLIJNEGO MORDERCY KAINA

W poprzednim badaniu zwróciliśmy uwagę na to, że Marks otrzymał od brytyjskiej masonerii zadanie napisania “Kapitału”. W innych raportach podkreślaliśmy fundamentalną rolę, jaką odegrali protestanci w narodzinach Wielkiej Loży Londynu 24 czerwca 1717 roku.

Dziś dodajemy kolejny szczegół, przypominając postać Johna Theophilusa Desaguliersa (La Rochelle, 12 marca 1683 – Covent Garden, 29 lutego 1744), który był angielskim naukowcem, zakonnikiem i masonem francuskiego pochodzenia.

Desaguliers wyemigrowali do Anglii w 1694 roku, z powodu edyktu z Fontainebleau, który odebrał protestantom wolność wyznania. Zbliżył się do masonerii, zostając Wielkim Mistrzem Pierwszej Wielkiej Loży Anglii w 1718 roku i zastępcą Wielkiego Mistrza w 1723 i 1725 roku. Pod jego przywództwem Wielka Loża Londynu i masoneria rozwinęły się w “zadziwiający” sposób na wyspach brytyjskich, do tego stopnia, że “w 1740 roku było już ponad 180 lóż”.

https://www.gospanews.net/2019/06/22/summit-di-massoni-in-sfregio-al-papa-per-celare-i-complotti-di-mazzini/embed/#?secret=4dsUwfWy5t#?secret=qLN8mPJaDk

Każdy z najwcześniejszych tekstów masońskich zawiera jakąś historię rzemiosła lub cechu masonerii. Najstarsze dzieło tego typu, Rękopis Królewski, datowany na lata 1390-1425, ma krótką historię we wstępie, która stwierdza, że “rzemiosło masonerii” rozpoczęło się od Euklidesa w Egipcie, a do Anglii dotarło za panowania władcy Æðelstana.

Nieco później Manuskrypt Cooke’a śledzi masonerię od Dżabala, syna Lamecha (Rdz 4, 20-22), i mówi, jak ta wiedza dotarła do Euklidesa, od niego do dzieci Izraela, gdy byli w Egipcie, i tak dalej, aby przejść przez skomplikowaną drogę do Æðelstana. Mit ten stał się podstawą późniejszych fundacji manuskryptów, z których wszystkie twierdzą, że masoneria sięga czasów biblijnych i wiąże się z jej instytucjonalną konsolidacją w Anglii za panowania Æðelstana (927-939).

Wkrótce po utworzeniu pierwszej Wielkiej Loży Anglii, James Anderson otrzymał zlecenie podsumowania tych “gotyckich konstytucji” w przyjemnej, nowoczesnej formie. Konstytucje stworzone przez jego dzieło mają bardziej rozpowszechnione wprowadzenie historyczne niż jakiekolwiek poprzednie i po raz kolejny łączą historię tego, czym stała się masoneria, z jej biblijnymi korzeniami, zawsze umieszczając Euklidesa w łańcuchu narracji.

Pierwsze pytanie, jakie powinien zadać znawca historii judeochrześcijańskiej, jest niemal banalne.

Dlaczego masoni, ze względu na bajeczne legendarne i historyczne wierzenia, wywodzą masonerię od jednego z potomków mordercy Kaina, a nie od trzeciego syna Adama o imieniu Set, z którego narodziła się kultura semicka?

https://www.gospanews.net/2023/11/12/dalla-distruzione-del-tempio-di-gerusalemme-al-genocidio-in-palestina-analisi-delle-origini-del-giudaismo/embed/#?secret=zmyqHIaVBv#?secret=NSU1HnsPio

W tym oczywisty wydaje się manipulacja dokonywana przez wieki przez rabiniczny judaizm taldumistowski, dobrze opisana przez eksperta judaizmu, profesora Paolę Persichetti w poprzednich badaniach, w których podkreśla ona korelacje tej żydowskiej regurgitacji po zburzeniu Świątyni Jerozolimskiej.

We Francji konferencja kawalera Ramsaya w 1737 r. dodała masonów krzyżowców do drzewa genealogicznego, twierdząc, że ożywili rzemiosło dzięki tajemnicom odzyskanym w Ziemi Świętej, pod patronatem joannitów. W tym momencie “historia” zawodu masonerii kontynentalnej oddzieliła się od historii masonerii w Anglii, która w międzyczasie opublikowała swój “statut”.

SCHSM O WIELKIM ARCHITEKTZE WSZECHŚWIATA

Konstytucje masonów, “na użytek lóż” w Londynie i Westminsterze, zostały opublikowane w 1723 roku. Został zredagowany przez prezbiteriańskiego duchownego Jamesa Andersona na polecenie Johna Theophilusa Desaguliersa i zatwierdzony przez komitet wielkiej loży pod jego kontrolą. Dzieło zostało przedrukowane w Filadelfii w 1734 roku przez Benjamina Franklina, który w tym samym roku został Wielkim Mistrzem Wolnomularstwa Pensylwanii. Została również przetłumaczona na język niderlandzki (1736), niemiecki (1741) i francuski (1745).

Anderson był pastorem kościoła prezbiteriańskiego na Swallow Street w Londynie, który wcześniej był kościołem hugenotów, a którego pastorem w latach dziewięćdziesiątych XVII wieku był ojciec Desaguliersa. Wydaje się, że w czasie spotkania z Desaguliersem przedstawiał się jako uczony talmudyczny.

https://www.gospanews.net/en/2023/12/01/kissingers-adoration-of-the-1815-congress-of-vienna-a-master-key-into-universal-history/embed/#?secret=5lLgMrtBfE#?secret=9fLtgXT1Pp

W różnych świadectwach historycznych, które podsumowujemy dla zwięzłości, sam Anderson wydaje się sugerować istnienie włoskiej Wielkiej Loży.

W Neapolu w 1728 roku ujrzał światło dzienne pierwszej regularnej loży masońskiej założonej we Włoszech, La Perfetta Unione. Wzniesiony z woli księcia San Severo, miał w swoim godle egipskie symbole, takie jak piramida, Sfinks i promienne słońce. Następnie we Florencji powstała loża angielska (“La Loggia degli Inglesi”), założona w 1731 roku, a masoneria szybko się rozprzestrzeniła, pomimo szeregu papieskich zakazów.

Ale już przed nami nastąpiła tak zwana Wielka Schizma. Zgodnie z powszechną opinią, schizma między francuską i angielską masonerią ma swoje źródło w walnym zgromadzeniu Wielkiego Wschodu Francji we wrześniu 1877 roku. Przyjmując zalecenie zawarte w raporcie protestanckiego pastora (i masona) Frédérica Desmonsa, zgromadzenie większością głosów postanowiło zmienić swoje konstytucje, wprowadzając formułę “jego zasadami są absolutna wolność sumienia i ludzka solidarność”. Zastąpiło ono poprzednie stwierdzenie “jego zasadami są istnienie Boga, nieśmiertelność duszy i ludzka solidarność”.

https://www.gospanews.net/en/2022/10/25/freemasonry-in-vatican-1-from-the-alta-vendita-plot-to-the-pecorellis-list-with-notable-cardinals-inside/embed/#?secret=pXS2cZLcIz#?secret=m6XUq1X5mq

Reakcją Zjednoczonej Wielkiej Loży Anglii (UGLE) była rezolucja z marca 1878 r., w której powtórzono: “Wielka Loża, pragnąc powitać w jak najbardziej braterskim duchu Braci z każdej zagranicznej Wielkiej Loży, której obrady prowadzone są zgodnie ze Starożytnymi Kamieniami Węgielnymi Zakonu, wśród których pierwszym i najważniejszym jest wiara w T. G. A. O. T. U. [“wielkiego Architekta wszechświata”, w angielskim akronimie], nie mogą uznać za “prawdziwych i prawdziwych” braci wszystkich tych, którzy zostali wtajemniczeni w lożach, które zaprzeczają lub ignorują tę wiarę”.

MASONERIA PODOBNA DO BESTII APOKALIPSY

Po zakończeniu tej długiej, ale koniecznej dygresji historycznej na temat masonerii realizowanej z różnymi źródłami Wikipedii, wróćmy do początku. Do Księgi Apokalipsy św. Jana i niepokojącej ezoterycznej symboliki.

Jeśli podsumujemy powyższe notatki historyczne, możemy łatwo wywnioskować, że pierwszymi promotorami syjonizmu w USA byli założyciele loży B’nai B’rith złożonej z Żydów aszkenazyjskich (za kogo uważa się również Adolfa Hitlera), że historycy kultury żydowskiej definiują “13 plemię Izraela”, ponieważ wywodzą się z diaspory Chazarów, którzy przeszli na judaizm z powodów czysto politycznych.

https://www.gospanews.net/en/2023/03/05/the-ashkenazi-origin-of-hitler-a-journalistic-scoop-becomes-a-fake-news-if-relaunched-by-russian-minister-of-foreign-affairs/embed/#?secret=twdQyLJsJF#?secret=AljtSHocZ7

Podczas gdy w Europie rozprzestrzenił się dzięki dynastii Rotszyldów (Czerwona Tarcza), która jako pierwsza tkała wywrotowe spiski z antykatolickim powołaniem od narodzin bawarskich Iluminatów aż do paktu terroru dla Rewolucji Francuskiej, od którego wyzwolenie proto-syjonizmu wraz z masońską koncepcją “Liberté”, Égalité, Fraternité” narzucone przez zgilotynowanie nawet starszej szlachty katolickiego regionu Wandei we Francji.

W świetle tego wszystkiego, słowa satanisty Alberta Pike’a, papieża amerykańskiej masonerii, nabierają ikonicznego znaczenia we wspólnym projekcie lóż masońskich i syjonistycznych dla Nowego Porządku Świata:

Wtedy wszędzie obywatele, zmuszeni do obrony przed światową mniejszością rewolucjonistów, tymi niszczycielami cywilizacji i tłumami rozczarowanymi chrześcijaństwem, którego czciciele będą pozbawieni orientacji w poszukiwaniu ideału, otrzymają prawdziwe światło poprzez powszechną manifestację czystej doktryny Lucyfera, ostatecznie objawionej opinii publicznej, manifestację, po której nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa i ateizmu podbitego i zmiażdżonego w tym samym czasie».

https://www.gospanews.net/en/2023/03/29/nwo-zionist-lobby-aims-to-persecute-christians-netanyahu-in-jerusalem-like-zelensky-in-kiev/embed/#?secret=ojdxOCnrbY#?secret=cshCd8I77D

Ale podążając tą hermeneutyczną drogą do Księgi Apokalipsy, jedna z najważniejszych alegorii przychodzi mi na myśl z niepokojącym i przerażającym impetem:

«Smok stał na brzegu morza. I ujrzałem bestię wychodzącą z morza. Miał dziesięć rogów i siedem głów, z dziesięcioma koronami na rogach, a na każdej głowie bluźniercze imię. Bestia, którą widziałem, przypominała lamparta, ale miała nogi jak u niedźwiedzia i pysk jak u lwa. Smok dał bestii swoją moc, tron i wielką władzę. Jedna z głów bestii wydawała się mieć śmiertelną ranę, ale śmiertelna rana została zagojona. Cały świat był pełen zdumienia i podążał za bestią. Ludzie czcili smoka, ponieważ dał władzę bestii, a także oddawali jej cześć i pytali: “Któż jest podobny do bestii? Któż może z nim walczyć?» (Obj. 13, 1-4).

https://www.gospanews.net/en/2023/12/17/zionazi-gift-for-popes-birthday-netanyahus-sniper-murdered-christians-women-in-gaza-latin-parish-rockets-on-the-monastery/embed/#?secret=xmFS35Zjsa#?secret=aSlkEbnx45

Prorok św. Jan Apostoł i Ewangelista zagłębia się w tę koncepcję za pomocą wizji aury

«Wtedy ujrzałem drugą bestię, wychodzącą z ziemi. Miał dwa rogi jak baranek, ale mówił jak smok. Sprawował on w jego imieniu całą władzę pierwszej bestii i sprawił, że ziemia i jej mieszkańcy oddawali cześć pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana została uleczona» (Objawienie 13, 11-12)

Nie jest przerażające, jak tradycyjna ezoteryczna masoneria objawiła się dzięki anglikańskiej schizmie politycznej protestantów i pozwoliła faryzejskiemu judaizmowi, pokonanemu przez diasporę po ukrzyżowaniu Mesjasza, na które czekali Żydzi, odrodzić się w swojej talmudycznej formie z judaizmem, a następnie stał się z syjonizmem najpotężniejszym składnikiem Nowego Porządku Świata?

https://www.gospanews.net/en/2022/09/12/king-charles-iii-proclamation-in-violation-of-un-resolution-royal-legacy-to-protestants-heirs-in-discrimination-of-catholics-jews-or-muslims/embed/#?secret=Z6KIUFamBF#?secret=ZjSJBf1apE

Mamy historyczne wskazówki, które pomagają zidentyfikować masonerię jako jedną z dwóch apokaliptycznych bestii. Temat ten zostanie jednak zgłębiony głębiej, jeśli i kiedy otrzymamy od Ducha Świętego dar mądrości niezbędnej do jego interpretacji. Dlatego dziś nie możemy powstrzymać się od insynuacji wątpliwości…

MOC CHRYSTUSA W PROROCTWIE ŚW. JANA APOSTOŁA

Ale właśnie 12 rozdział Apokalipsy (Ap 12, 7-12) rozświetla świetlanym światłem nadziei niebezpieczeństwa, na jakie czyhają my, chrześcijanie, którzy staramy się znaleźć wśród tych, «którzy słuchają słów tego proroctwa i wprowadzają w życie to, co jest w nim napisane»:

«Wtedy w niebie wybuchła wojna. Michał i jego aniołowie walczyli ze smokiem, a smok i jego aniołowiestawili opór. Nie był jednak dość silny i stracili swoje miejsce w niebie. Wielki smok został strącony na ziemię – ten starożytny wąż zwany diabłem lub szatanem, który sprowadza cały świat na manowce. Został rzucony na ziemię, a z nim jego aniołowie».

https://www.gospanews.net/2023/09/29/san-michele-e-gli-arcangeli-protettori-da-epidemie-e-gravi-mali-scudi-cristiani-contro-la-scienza-massonica-dei-virus-diabolici/embed/#?secret=TaK3IGXg4a#?secret=nS0FUCDFWs

Wtem usłyszałem donośny głos w niebie mówiący:

“Teraz nastało zbawienie i moc
, i królestwo Boga naszego,
i władza Mesjasza jego.
Albowiem oskarżyciel naszych braci i sióstr,
który dniem i nocą oskarża ich przed Bogiem naszym,
został zrzucony.
Zwyciężyli nad Nim
krwią Baranka
i słowem swego świadectwa;
Nie kochali swojego życia tak bardzo
, by cofnąć się przed śmiercią.
Radujcie się więc niebiosa
i wy, którzy w nich mieszkacie!
Ale biada ziemi i morzu,
bo zstąpił do was diabeł!
Jest przepełniony wściekłością, ponieważ wie,
że jego czas jest krótki”.

Ponieważ św. Jan był jedynym Apostołem, który umarł bez męczeństwa za swoją wierność Jezusowi Chrystusowi pod krzyżem, a także przeżył piekło uwięzienia na Patmos (gdzie otrzymał wizje i lokucje zebrane w Apokalipsie), prawdopodobnie bardzo warto zacząć mu wierzyć…

Zapisz się do newslettera Gospa News, aby przeczytać wiadomości, gdy tylko zostaną opublikowane

Fabio Giuseppe Carlo Carisio COPYRIGHT GOSPA NEWS
zakaz powielania bez zezwolenia
śledź Fabio Carisio
© Gospa Dyrektor wiadomości na Twitterze
śledź Gospa News na Telegramie


GŁÓWNE ŹRÓDŁA

KSIĘGA OBJAWIENIA (APOKALIPSA) – BIBLIA ŚWIĘTA

Epiphanius – Massoneria e sette segrete, Controcorrente Edizioni, pag. 163, 164, 165, 166. – Citazioni da I Nuovi Vespri

STORIA DELLA MASSONERIA – WIKIPEDIA, WOLNA ENCYKLOPEDIA

WIADOMOŚCI GOSPA – SPISEK – MASONERIA – NWO

WIADOMOŚCI GOSPA – PRZEŚLADOWANI CHRZEŚCIJANIE

WIADOMOŚCI GOSPA – DOSSIER WUHAN-GATES

WIADOMOŚCI GOSPA – PALESTYNA

WIADOMOŚCI GOSPA – STREFA WOJNY

WIADOMOŚCI GOSPA – DOSSIER LOBBY BRONI

WIADOMOŚCI GOSPA – COVID-19, SZCZEPIONKI I DOSSIER BIG PHARMA

https://www.gospanews.net/en/2023/10/07/wuhan-gates-72-the-summary-who-intrigues-on-the-sars-cov-2-bioweapon-vaccine-plots-mccullough-reveals/embed/#?secret=xDv2Ikbp4Q#?secret=G5QeTIlSLW

https://www.gospanews.net/en/2023/04/28/blackrock-killed-carlson-for-vaccines-weapons-business-the-fund-of-wef-zionist-kings-owns-big-part-of-fox-news/embed/#?secret=jcbBzHse3D#?secret=F5UNWcDgk3

https://www.gospanews.net/en/2021/04/16/zionist-lobby-1-singer-elliott-fink-blackrock-within-gates-soros-in-covid-big-pharmas-businessgsk-gilead/embed/#?secret=voZrR9QvFf#?secret=Yc5eYvb5c1

https://www.gospanews.net/en/2021/12/13/wuhan-gates-43-shady-conspirators-behind-pandemic-by-bioweapon-clinton-chinese-exterminator-of-tiananmen-square/embed/#?secret=xGYriEJOUX#?secret=274fItZdLp

https://www.gospanews.net/en/2019/08/06/al-baghdadi-issi-caliph-and-cia-agent-hidden-by-us/embed/#?secret=oRuA744qrE#?secret=0G8kcPmACd

https://www.gospanews.net/en/2024/01/08/other-military-pilots-died-after-vaccines-due-to-typical-mrna-adverse-reactions-young-men-in-full-health-hit-by-heart-attack-and-turbo-cancer/embed/#?secret=BgmpnVyTXL#?secret=Ehj7Q8nI9R

https://www.gospanews.net/en/2023/04/18/project-syndicate-funded-by-soros-gates-and-mckinsey-to-promote-ukraine-war-as-rockefeller-council-of-foreign-relations/embed/#?secret=3G9RKDls30#?secret=5q5CfDH2Vz

https://www.gospanews.net/en/2023/04/13/declassified-guantanamo-court-filing-suggests-some-9-11-hijackers-were-cia-agents/embed/#?secret=E1DrZMZeri#?secret=vLyIfDkFGj

https://www.gospanews.net/en/2023/11/04/appeal-to-save-the-british-baby-indi-judge-denies-the-vital-right-for-further-treatment-in-italy/embed/#?secret=ramQolDWcX#?secret=8HMhZoFxrC

Fabio G. C. Carisio

Fabio G. C. Carisio

Fabio jest dziennikarzem śledczym od 1991 roku. Teraz geopolityka, wywiad, wojsko, SARS-Cov-2 stworzony przez człowieka, ekspert NWO i dyrektor-założyciel Gospa News: chrześcijańskiego czasopisma informacyjnego.

Jego artykuły były publikowane w wielu międzynarodowych mediach i na stronach internetowych, takich jak SouthFront, Reseau International, Sputnik Italia, United Nation Association Westminster, Global Research, Kolozeg i innych…

Najbardziej popolarne badanie VT to:

Rumsfeld Shady Heritage in Pandemic: GILEAD’s Intrigues with WHO & Wuhan Lab. Testy broni biologicznej z CIA i Pentagonem

Fabio Giuseppe Carlo Carisio, urodzony 24.02.1967 r. w Borgosesii, rozpoczął pracę jako reporter w wieku zaledwie 19 lat w alpejskim regionie Valsesia w Piemoncie, swoim rodzinnym regionie we Włoszech. Po studiach literatury i historii na Katolickim Uniwersytecie Najświętszego Serca w Mediolanie został dyrektorem lokalnej gazety “Notizia Oggi Vercelli” i specjalizował się w sprawozdawczości sądowej.

Przez około 15 lat był korespondentem z północnych Włoch dla włoskich gazet “Libero” i “Il Giornale”, pisząc również ważne rewelacje na temat masakry w Ustica, raport na temat masonerii i przestępczości zorganizowanej.

W ramach niezależnych dochodzeń współpracuje z karabinierami i Guardia di Finanza w ważnych dochodzeniach, które kończą się aresztowaniem przedsiębiorców z Camorry lub skorumpowanych polityków.

W lipcu 2018 r. znalazł kontrinformacyjne media internetowe Gospa News, które skupiały się na geopolityce, terroryzmie, Bliskim Wschodzie i wywiadzie wojskowym.

W 2020 r. ukazała się książka, tylko w języku włoskim, WUHAN-GATES – The New World Order Plot on SARS-Cov-2 manmade skoncentrowana na cyklu dochodzeń Wuhan-Gates

Jego badania cytowały również The Gateway Pundit, Tasnim i inni

Przez wiele lat współpracował z magazynem Art & Wine jako krytyk sztuki i kurator.

WETERANI DZISIAJ STARE POSTYwww.gospanews.net/

Opublikowano za: https://www.vtforeignpolicy.com/2024/01/freemasonry-zionism-1-apocalyptic-cataclysms-by-synagogue-of-satan/

Wypowiedz się