Łukaszenka: w Polsce przygotowuje się prowokację przeciwko obywatelom, aby oskarżyć Rosję i Białoruś, w celu wywołania III wojny światowej

Ostrzeżenia Łukaszenki nie są wymyślona fantazją, czy bajką. Takie fałszywe flagi, jak niemiecka prowokacją w Gliwicach w 1939 r., są najczęstszą przyczyną bezpośrednią rozpoczynania wszelkich wojen. W ostatnich czterech wiekach teren w granicach I Rzeczpospolitej, obejmującej także teren obecnej Białorusi i Ukrainy, był obszarem największego ludobójstwa skierowanego wobec Słowian. Zwłaszcza dwie ostatnie wojny skierowane przeciwko Słowianom dowiodły największego odsetka strat ludzkich na tym obszarze. To był holokaust Słowian, a nie współsprawców tego ludobójstwa, którzy go sobie propagandowo przypisali, dla odwrócenia uwagi od siebie.

W Polsce ludobójstwo w ostatniej wojnie wyniosło 1/3 ludności według szacunków Trybunału w Norymberdze, a na Białorusi odsetek był nawet nieco większy. Oficjalne historyczne liczby zabitych w II wojnie Polaków w liczbie 3 milionów są BEZCZELNYM KŁAMSTWEM.  

Obecnie Zachód spreparował Ukraińców, aby walczyli z Rosją do ostatniego  Ukraińca, tak jak spreparował Niemców przed II wojna światową do ataku na Polskę i następnie Rosję Sowiecką.  Obecnie chcą także użyć Polaków, aby tak samo walczyli do ostatniego rdzennego Polaka.

Satanistyczne psychopatyczne elity rządzące Zachodem, w tym Anglosasami wręcz desperacko dążą do wywołania jądrowej III wojny światowej, w sytuacji, kiedy ich pasożytniczy system dominacji nad światem się rozpada i grożą im światowe Trybunały Zbrodni Ludobójstwa różnymi metodami w tym szczepionkami, 5G, wojnami i wielu innymi sposobami.

Redakcja KIP

Opublikowano za: Międzynarodowe Radio Białoruś

Comments

 1. czystesale says:

  Też

  “spreparował Niemców przed II wojna światową”, przed I. Wojną też. Dlaczego ? To żydowski doradca rządu w USA jasno tłumaczy.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/texnc/#WojEur

  I tym razem doprowadzono RFN do ruiny gospodarki, odcinając ją od gazu z Rosji i wysadzenie rurociągu. Agentura Zielonych chce za wszelką ceną popchnąć RFN do wojny z Rosją, agent z Francji Macron wzywa wprost do wojny z Rosją.

  Polska i Polacy mają wielu wrogów, ale największym zagrożeniem jest największy sojusznik. Niemcy mają przysłowie, które tu znakomicie się sprawdza:

  “Kto ma takich przyjaciół, to nie potrzebuje żadnych innych wrogów.”

 2. adamd says:

  III Wojna …
  Wszyscy jej się obawiają, bo życie na ziemi zostanie unicestwione..
  Rosja ma na to szczepionkę, przeżyjemy, ale … tu uruchomić należy myślenie futurologiczne.
  https://noweateny.com/International/details/584/ROSJA-MOE-UNICESTWI-USA-W-KILKA-SEKUND-NIE-MUSI-TOCZY-PRZESTARZAEJ-WOJNY-O-KTREJ-MARZY-ZORGANIZOWANE-YDOSTWO-WYSTARCZY-JEDEN-IMPULS-HAMP

Wypowiedz się