Łapy Precz Od Dzieci, Skurwysyny!

Artykuł sprzed 2,5 roku z Bacologii o tym, jak nierząd PiS, przy pełnym poparciu prawie całej opozycji ( obecnie rządzącej) i Kościoła Katolickiego oraz jego wychowanków, świadomie niszczył życie i zdrowi polskich dzieci oraz dorosłych.

A gdzie są tak często powtarzane przez funkcjonariuszy Kościoła Katolickiego, ostentacyjnych katolików i polityków udających publicznie katolików, przykazania: NIE ZABIJAJ ! NIE KŁAM ! NIE KRADNIJ ! z Dekalogu !!??

Redakcja KIP

strzykawki-i-płaczu-dziecka-zastrzyk-w-ręce-90304878
deadkid
dokument
Eksperymenty-Mengele-Fb


Już drugi rok ułom Morawiecki i jego zdegenerowana banda przygłupów walczą z pandemią ratując ludzi… przepraszam, walczą z ludźmi ratując pandemię i w ferworze tej walki, w ogóle nie przeszkadza im fakt, że Morawiecki jest lichwiarzem a nie doktorem medycyny. Pinokio walczy, na potęgę przepłaca i skupuje od handlarzy preparaty, planuje strategię, czai się aby za gardło chwycić bezobjawowego wirusa, wszystkich straszy policją a policję zastrzykami, a tymczasem jego urojona czwarta fala jak nie nadeszła tak nie nadchodzi. Nieco lepiej mu szło, kiedy sprzedawał Polakom kredyty. Wówczas, kiedy z kocim wdziękiem ocierał się grzbietem o szwajcarskie nogawki, zawsze był uprzejmie głaskany i otrzymywał smaczny ogryzek strącony ze stołu na podłogę. W tych szczęśliwych latach wycierania pod stołami kurzów na salonach, nikt go nie opluwał prosto w twarz i nie wygwizdywał jak obecnie. Jego upadek z dobrze ułożonego kanapowego persa na pozycję najbardziej znienawidzonego skurwiela, jest epicki i pouczający. Jeszcze co prawda pojawia się przed kamerami krzywiąc ryj, ale jak tylko próbuje zawodowo śmieszyć, tumanić, przestraszać, wywołuje wyłącznie śmiech i gwizdy. Żałosny koniec, żałosnego szczurka.
Zamiast czwartej fali lichwiarza Morawieckiego znowu mamy więc jak rok temu sezon ogórkowy, a ogóreczek, wiadomo – ogóreczek plus koronka równa się szczepionka.
Bandyci krzywomordego mongoła wpadli na genialny w ich mniemaniu pomysł, aby na kompletnie nieszkodliwą dla dzieci grypę… zaszczepić dzieci. Pół biedy gdyby to jeszcze była szczepionka ale tak nie jest. Z braku dowodów na istnienie wirusa, nadal brak istniejącej na niego szczepionki. Banda Morawieckiego stręczy więc produkt szczepionkopodobny mający tylko tyle ze szczepionką wspólnego, że się go podaje strzykawką i igłą. Zawartość natomiast, to już nie są osłabione patogeny wychodowane na białkach jajek lub po prostu małpie wirusy, ale żywe i dorodne pasożyty, tlenek grafenu oraz metal w formie nanocząstek zbliżonych składem do żeliwa i stali nierdzewnej. W preparatach bandy Morawieckiego jest wszystko to co gwarantuje u ofiar radykalny spadek naturalnej odporności oraz bardzo ciężkie powikłania. Ze zgonem włącznie. Zasada działania pseudoszczepionek jest banalnie prosta – im ofiara młodsza – tym eksperyment medyczny przechodzi ciężej.
Niewyobrażalne skurwysyństwo tej szemranej bandy z parti Pedofile I Sodomici sięgnęło zenitu w chwili, kiedy jej brudne owłosione łapy wyciągnęły się z tym syfem prosto w kierunku naszych polskich dzieci. Istot nietykalnych. Ufnych i niewinnych.
Na kompletnie już odhumanizowanym Zachodzie zabijanie dzieci zastrzykami stało się banalną, smętną normą, podczas kiedy u nas jeszcze wzbudza wściekłość wyczulonych na los dzieci Słowian.
W zabijaniu niewinnych i bezbronnych przodują oczywiście najbardziej podatne do takich okrucieństw tępe i podatne do wykorzystania suki – niepotrzebnie zresztą nazywane kobietami, i wygląda to tak:
https://www.bitchute.com/embed/kxcU8h4YaUzI/?feature=oembed#?secret=NVmek9XhzL
A zniewieściały tatuś filmuje dla pieprzonych ćwierkaczy i faceplantów okaleczenie swojego rodzonego dziecka. Wbrew jego woli.
Jak widać, od czasu sanitariuszek z Powstania Warszawskiego coś na kierunku medycznym poszło nie tak.
Proszę sobie uruchomić prawy klawisz i poczytać komentarze jeśli potrzeba z pomocą translatora wujka gugla. Całe lata i dekady sadzenia domózgowo nasion marksistowsko leninowskich debilizmów o prawach kobiet teraz procentują i przynoszą plony, o których już dawno napisałem w tekście o feminiźmie: rodzą potworności jakich jeszcze żaden świat nie widział pod wodzą facetów. Coś, czego nigdy nie zrobiłby normalny mężczyzna, bez wahania robią dla pieniędzy te podatne na bolszewicką propagandę niewyobrażalnie tępe i zachłanne kurwy. Z reguły kończy się to tak:
A tatuś jęczy jak skończona cipa na twiterze albo innym facefucku zamiast zwyczajnie chwycić za młotek i zajebać oprawców, którzy dożywotnio okaleczyli jego w pełni zdrowe wcześniej dziecko.
Tatuś jęczy zamiast działać więc oni mu wystawili rachunek ze szpitala za okaleczenie dziecka na 100 tysięcy dolarów, żeby mógł pojęczeć sobie jeszcze odrobinę dłużej. Tatuś więc jęczy, że takich jak jego okaleczonych dzieci w stanie krytycznym jest w każdym amerykańskim szpitalu niemal setka.
Pojadę klasykiem – szkoda strzępić ryja…
Nasz pech narodowy polega na tym, że tylko w Polsce i USA istnieją takie kretynizmy jak reklamy leków.
Tylko w Polsce i USA istnieją bandyckie milicje, wyszkolone w mossadzie do duszenia ofiar kolanami.
Tylko w Polsce i USA owłosione łapy zbrodniarzy sanitarystycznych wyciągają się chciwie w stronę niewinnych, w pełni zdrowych dzieci.
Dlaczego?
Bo tylko w Polsce i USA są ulokowane na najwyższych szczeblach – organizujące to wszystko – żydy. Żydy, które są wszystkim co tylko możliwe, z wyjątkiem semitów.
Fakty więc są takie jakie są i niestety w świetle nich nie ma absolutnie żadnej nadziei dla zniewieściałych facetów i zuchwałych kurw, z jakich pracowicie zbudowano bolszewickie swołeczeństwo na Zachodzie.
Gdyby nawet był taki instrument jak Mengelometr do pomiaru zwyrodnienia, to i na nim zabrakłoby skali do pomiaru poziomu skurwienia bydląt zdolnych do eksperymentowania pseudomedycznego na bezbronnych dzieciach. Tutaj nawet podejrzewam nie pomogłoby użycie Pedofilometru, gdyby istniał. Niestety żaden miernik tego typu nie istnieje.
Istnieją natomiast inne instrumenty, które na bolesne i często kończące się śmiercią eksperymenty medyczne na niewinnych zdrowych dzieciach zezwalają. Nie wiem jak w innych krajach ale w naszym wyglądają one tak:
Widzicie to? Jakaś firma Biontech SE z Mainz tak po prostu wysuwa sobie żądanie wydania polskich zdrowych dzieci na eksperymenty medyczne a jakaś pseudo medyczna kurwa, 27 kwietnia, czyli w ROCZNICĘ UTWORZENIA OBOZU KONCENTRACYJNEGO W AUSCHWITZ, (w którym identyczne eksperymenty prowadził doktor Mengele), pośpiesznie wydaje na to pozwolenie. Nawet nie uzasadniając swojej decyzji, albowiem ona w całości spełnia ŻĄDANIE tej hitlerowskiej firmy.
Aż mnie kurwa zatrzęsło, ponieważ to są już jawne kpiny szwabów z ofiar II Wojny i Polaków. I do dziś nikt, prócz mnie tej zbieżności dat, nie zauważył – kolejny szok.
No nic, a zatem ochłońmy z szoku i zobaczmy kto tam siedzi jako prezes w Urządzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Preparatów Biobójczych.
Zwyrodnialcem, który bezprawnie wydał zgodę na chore niemieckie eksperymenty pseudo medyczne na zdrowych polskich dzieciach okazuje się być Grzegorz Cessak.

prezes cessak

Przypomnę tylko, że kara śmierci w Polsce jest – istnieje tylko jakieś puste i nie wiążące pierdolamendum na jej nie stosowanie. Ale ona była i nadal oczywiście jest.
http://urpl.gov.pl/pl/%C5%BCyciorys
Pod powyższym linkiem jest na stronach rządowych oficjalny życiorys „naszego” seryjnego mordercy i czytamy w nim, że Cessak nie miał ojca, nie miał matki. A ponieważ nie miał ojca i nie miał matki nie miał też dzieciństwa. Urodził się w latach 2001 -2002 od razu jako pracownik Instytutu Leków w Warszawie. Jeśli ktoś nie wierzy niech sprawdzi powyższe, oficjalne źródło.
Hmm, mamy tu jeszcze bardziej tajemniczy życiorys, od powojennego życiorysu doktora Mengele.
Jak on zatem przyszedł na świat, skoro nie miał ojca nie miał matki?
Poszedłem tym tropem, bo z natury uwielbiam zagadki. Natychmiast głowę wypełniły mi rozmaite teorie.
Czyżby pracownikom Instytutu Leków udało się w podziemiach instytutu lub ruinach Warszawy wykopać słoik zamrożonych jajeczek Ewy Braun i zapłodnić je zwierzęcą spermą?
Nie, to raczej mało prawdopodobne, bo Cessak w ogóle niepodobny jest do córki Hitlera Angeli Merkel.
Bardziej prawdopodobne jest, że Cessak został wykształcony na seryjnego mordercę, bo są na to już od wieków doskonale sprawdzone metody.
Doskonałym przykładem tego właśnie jest seryjny morderca z Francji – Emanuella Macron, której zwyrodnienie boleśnie poznałem na własnej skórze, kiedy ta dziwka Rotszylda 20 grudnia ubiegłego roku nagle i bez uprzedzenia zamknęła francuskie granice po to tylko, żeby wcisnąć milionom zdrowych ludzi podejrzane pseudo testy PCR, jakie sobie pięć lat wcześniej opatentował Rotszyld do walki z obecną plandemią covida 19.
Oficjalny życiorys Emanuelli jest tak samo jak życiorys Cessaka i Mengele, tajemniczy.

French Elections 2017
attali
macron z zona
brigitte1
cessak chor

W oficjalnym nasz romantyczny Macron w 1993 roku podczas występów w szkolnym teatrzyku poznał nauczycielkę Brygitte, zakochał się z wzajemnością, bo ona też była romantyczna, a potem ona mu udzielała bankowych porad kiedy tak jak Morawiecki zajął się sprzedażą kredytów. Słodko było im tak, że aż kwaśno.
W prawdziwym życiorysie było jednak inaczej, bo napisał go Macronowi francuski żyd – szara eminecja, który chwalił się w swojej książce że „stworzył Macrona” osobiście już czterdzieści lat temu.
Aby „wychować” go na idealnego psychopatę jeszcze w dzieciństwie rzucono Emanulella w łapy pedofilów.
Nasza Emanuella była tak ostro przez pedofilkę Brygidę palcowana co najmniej od 1983 roku, że wyrosła na idealnego narcyza, megalomana i psychopatę. Żydzi od tysięcy lat rytualnie kaleczą swoje żydziątka po genitaliach, aby je traumatyzować, co sprawia że z każdym pokoleniem rośnie tam liczba psychopatów. Wykorzystywanie seksualne dostają na deser.
Efekty są takie, że wszyscy mają to czego chcieli. Macron jako dziwka Rotszylda dalsze wykorzystywanie, Francuzi kolejne podatki, represje i prześladowania – konieczne im do zachowania tożsamości narodowej, a Pedo Brigitte coraz większe parcie z coraz chudszą dupą na ekrany.
Tyle dygresyjki na temat tej żałosnej francy Emanuelli, której psychika została starannie skrzywiona jeszcze za szczeniaka, aby z niej zrobić wzorcowego seryjnego mordercę, których jak ryba wody potrzebują do swojej egzystencji te wszystkie genetycznie bolszewickie gnidy, które zorganizowały sanitaryzm.
Powróćmy zatem do naszego narodowego seryjniaka, w sensie jego tajemniczego pojawienia się w naszym zdrowym świecie.
Od czasu tej pamiętnej hecy ze Zbyszkiem Stonogą i ministrem Zero powiadają, że co się wydarzyło w Internecie pozostaje w Internecie, tak więc zobaczmy czy z Cessakiem coś nie wydarzyło się w jakiejś synagodze.
Szukamy, szukamy…. i o dziwo, nie wydarzyło się nic takiego.
Ale wydarzyło się na plebanii, a jako, że to co się wydarzyło na plebanii pozostaje w dupie, obejrzyjmy to zanim Cessakowi zrobi ktoś lewatywę i pozaciera ślady.
Okazuje się, że Cessak tak intensywnie ćwiczył śpiew w parafialnych chórkach, że palcowany był czymś grubszym niż Emanuella, bo śpiewał cieniej niż dziewczynka. Tak przynajmniej piszą w jego życiorysie, którego próżno szukać na rządowych stronkach.
https://www.pb.pl/profesjonalny-amator-822880
Tajemnicą poliszynela jest w Polsce, że posoborowy kościół zmierza od dawna do uproszczenia trudnych do opanowania dziesięciu przykazań do zaledwie trzech, po to żeby żaden ministrant nie oblał egzaminu z religii.
Przykazanie pierwsze: zdejmij spodenki.
Przykazanie drugie: nie mów mamie.
Przykazanie trzecie: bo cię pani bozia żywcem, kurwa spali!
Życiorysów seryjnego mordercy Grzegorza Cessaka jest w sieci pełno. W tym na przykład okazuje się, że nasz w ząbek cessany Grzesio jednak miał ojca i matkę.

Siła równowagi

https://mgr.farm/opinie/sila-rownowagi/embed/#?secret=6bWxshz34V
Ojciec farmaceuta, matka farmaceutka. A syn wydaje pozwolenia na pseudo leki. No kurwa kuriozum jakieś, bo to tak jakby syn strażaków wydawał pozwolenia na podpalanie.
Ale przynajmniej Cessak rodziców miał, gdyż został poczęty z aptekarską dokładnością na zapleczu apteki. Być może właśnie tam połączono siedem miligramów jajeczek Ewy Braun z miligramem świńskich plemników? Nie wiadomo tego. Ale aż szok ogarnia oraz najwyższe zdumienie, że rodzice mu Panadol nie dali na imię lub Panadol Extra żeby miał i ludzkie nazwisko i ludzkie imię. My jednakże na potrzeby tego tekstu możemy to nadrobić.
Parę linków tylko wrzucę, żeby się rozjaśniło na temat pedofili w Kurwi Warszawsko Praskiej, w której chórki chłopięce i branie w dupę ćwiczył od małego nasz nieszczęśliwy Panadol, żeby zostać podręcznikowym psychopatą.
https://www.rp.pl/artykul/1053267-Kuria-warszawsko-praska-w-sprawie-proboszcza-z-Tarchomina-oskarzanego-o-pedofilie.html
biskup przeprasza:

https://wiez.pl/2018/09/27/biskup-warszawsko-praski-prezentuje-dokument-o-ochronie-dzieci-apeluje-o-zglaszanie-naduzyc-i-przeprasza-ofiary/embed/#?secret=kZROi9gF6E
Już od wieków kościelni zwyrodnialcy wyciągają łapy po bezbronne dzieci, aby je przerobić na ofiary swoich chorych zboczeń oraz produkować bezdusznych psychopatów. Dowodem na to są po prostu wszystkie życiorysy tak zwanych seryjnych morderców. Absolutnie każdy jeden z nich miał „epizody” związane z wykorzystywaniem w różnej maści sierocińcach, opactwach, szkółkach przykościelnych. To po prostu smętna norma w kościele katolickim. Tylko po to przecież są tak zwane „okna życia”.
Niestety dla naszych niewinnych polskich dzieci nikt nie egzorcyzmował Pandola w porę i nie zawezwał diabła, aby zmusić księdza do opuszczenia ciała tego dziecka.
Nawet baby nikt nie posłał, która trochę więcej od diabła może, bo mu najwyraźniej przeszkodziło w tym przykazanie drugie.
Los więc naszych polskich dzieci pozostaje wyłącznie w naszych polskich rękach. Niech nikomu ręka ta nawet nie zadrży, bo drżeć powinny Panadole, Pinokia i pozostali zwyrodnialcy. Szok, że na wieść o nadgorliwości Panadola, bardzo stanowczo oraz ostro zaprotestowali… normalni Niemcy! Przez neta przewaliły się wyrazy oburzenia zza Odry i niedowierzania.

A „nasz” Panadol stara się tymczasem jak może udowodnić im, że jest bardziej gestapowski od rodzonego hitlerowca. Namolnie wsadza nos w sprawy polskich dzieci zamiast nadal go trzymać w dupie księdza profesora.

Koniecznie musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby te kurewstwo powstrzymać oraz uzyskać pewność, że w rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Auschwitz, nasz Panadol zostanie publicznie i przykładnie powieszony.

Eutanazja bowiem głupców to jedna sprawa, natomiast masowy mord na nieświadomych dzieciach to zupełnie inna.

Powodzenia Słowianom w tym wszystkim.

Opublikowano za: https://bacologia.wordpress.com/2021/09/12/lapy-precz-od-dzieci-skurwysyny/

Comments

  1. alibabka12 says:

    ABY BMYSLEC ? O ZRZUCENIU KAJDAN !! WOLNOSCI ! I PRZEZYCIU! TRZEBA …KONIECZNIE ZACZAC …NIE OD ZYDOW !,MASONOW CZY ILUMINATOW TRZEBA WYELIMKINOWAC KONIECZNIE, ODPRYSK KORPORACJI ABRAHOMOWYCH GUSEL ( ,KATOLIKOCHRZESCIJANSTWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) INNEJ DROGI NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wypowiedz się