Klika Władzy Realnej Rotszyldów imploduje

Rewolucja amerykańska mogła być walką o niezależność od brytyjskiej monarchii króla Jerzego, ale nie o niezależność od kartelu banków centralnych Rotszyldów, którego kontrolujące 70% zagranicznych udziałów w First Bank of America zadłużało pierwszych obywateli Ameryki.

Wstawił: Jonas E. Alexis, starszy redaktor -17 luty 2024 r


VT potępia czystki etniczne Palestyńczyków przez USA/Izrael280 MILIARDÓW DOLARÓW AMERYKAŃSKICH PODATNIKÓW ZAINWESTOWANYCH od 1948 roku w amerykańsko-izraelską operację czystek etnicznych i okupacji; 150 mld USD bezpośredniej “pomocy” i 130 mld USD w kontraktach
“ofensywnych” Źródło: Ambasada Izraela w Waszyngtonie i Departament Stanu USA.

Autor: Joachim Hagopian


Ilekroć jakaś forma rządu staje się szkodliwa dla tych celów (życia, wolności i dążenia do szczęścia), lud ma prawo ją zmienić lub znieść i ustanowić nowy rząd, opierając się na takich zasadach i organizując swoją władzę w takiej formie, która wyda mu się najbardziej prawdopodobna do zapewnienia mu bezpieczeństwa i szczęścia.

                                                            Thomas Jefferson, Deklaracja Niepodległości, 1776

W tym samym doniosłym roku, który zapoczątkował Rewolucję Amerykańską, 1776 był również rokiem, w którym były jezuita Adam Weishaupt w Bawarii założył swój Zakon Iluminatów, sponsorowany przez Mayera Amschela Rotszylda jako patriarchę Domu Rotszyldów w pobliskim Frankfurcie w Niemczech. Był to trzeci amerykański prezydent Thomas Jefferson, który odmówił odnowienia statutu kontrolowanego przez Rotszyldów Pierwszego Banku Ameryki w 1811 roku. Rewolucja amerykańska mogła być walką o niezależność od brytyjskiej monarchii króla Jerzego, ale nie o niezależność od kartelu banków centralnych Rotszyldów, którego kontrolujące 70% zagranicznych udziałów w First Bank of America zadłużało pierwszych obywateli Ameryki. Pod koniec ośmiu lat George’a Washingtona jako pierwszego prezydenta USA, w 1791 roku federalistyczny agent Rotszyldów Alexander Hamilton zainstalował dla Rotszyldów ich Pierwszy Bank Ameryki.

Nie odnawiając statutu, Jefferson wyrzucił bank należący do Rotszyldów z USA, który stał się podstawą pierwszej wojny Ameryki jako suwerennego, niepodległego kraju, po raz kolejny stawiając czoła temu samemu brytyjskiemu wrogowi w wojnie 1812 roku. Ta wojna toczyła się o niezależność finansową od brytyjskiego City of London, co tylko spowodowało, że młoda Ameryka utonęła jeszcze bardziej w długach wojennych, ponieważ Nathan Rothschild wspierając obie strony w każdym konflikcie, który stworzył, był zdeterminowany, aby doprowadzić USA do bankructwa, aby zmusić je do rekolonizacji. Pomimo ciężko wywalczonego amerykańskiego zwycięstwa militarnego, w 1815 roku, gdy dług wojenny USA wzrósł prawie trzykrotnie do 119,2 miliona dolarów na minusie, Ameryka była już finansowo głównym dłużnikiem wobec niesławnej dynastii bankierskiej. W tym samym roku, dorabiając się kolosalnej fortuny na wyniku bitwy pod Waterloo, wstępnie sfałszował swoją inwestycję, chełpliwy oszust Nathan Rothschild ogłosił:

Nie dbam o to, jaka marionetka zostanie umieszczona na tronie Anglii, aby rządzić Imperium, nad którym słońce nigdy nie zachodzi. Człowiek, który kontroluje podaż pieniądza w Wielkiej Brytanii, kontroluje Imperium Brytyjskie, a ja kontroluję podaż pieniądza brytyjskiego.

Niestety, amerykańska wojna 1812 roku o niezależność finansową od kontrolerów Rotszyldów została przegrana. Krótki fragment z mojej serii Pedophilia & Empire, Księga 3, rozdział pierwszy o rodzinie Rothschildów:

W 1816 roku, kiedy Drugi Bank Stanów Zjednoczonych został narzucony amerykańskim obywatelom na następne 20 lat, Rotszyld po prostu przejął swoją drapieżną własność Stanów Zjednoczonych. I po raz kolejny, prywatna kontrola nad podażą pieniądza w USA na pasożytniczych odsetkach trafiła do kasy aż 1000 zagranicznych inwestorów, z [młodszym bratem Nathana] baronem Jamesem de Rothschildem w Paryżu posiadającym udziały kontrolne.

Kiedy 20 lat później, w 1836 roku, statut Drugiego Banku Ameryki został odnowiony, Nathan Rothschild zmarł. Ale francuski James de Rothschild, który przejął kontrolę nad oddziałami bankowymi w Londynie i Paryżu, walczył jak zwykle o odnowienie czarteru. Spotkał się ze swoim przeciwnikiem, gdy zdecydowany, zadziorny prezydent Andrew Jackson stanął na wysokości zadania, wypowiadając wojnę Domowi Rotszyldów:

Jesteś jaskinią żmij. Zamierzam was rozgromić i na wiecznego Boga, rozgromię was.

Zwrot prezydenta Jacksona, by przeciwstawić się scentralizowanym kantorom, ostatecznie okazał się sukcesem, wyrzucając Rotszyldów z Ameryki po raz kolejny, a przejęcie władzy przez drugą dynastię brytyjską w USA zostało ponownie udaremnione, przynajmniej tymczasowo. Jednak rok wcześniej, w 1835 roku, podczas bitwy o prywatny bank centralny USA, Jackson ledwo uniknął kuli, aby dosłownie uniknąć próby zamachu przypisywanej gniewowi Rotszylda. Od 1836 do 1913 roku Stany Zjednoczone były w dużej mierze wolne od zdradzieckich pijawek Rotszyldów z Europy, co oznaczało najdłuższy okres wzrostu gospodarczego i dobrobytu Ameryki w całej jej historii.

Po przejęciu kontroli nad bankowością centralną w Europie i przejęciu przez Nathana Rothschilda Banku Anglii na początku 19 r.Th Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska miała monopol na handel międzynarodowy, w tym handel narkotykami i niewolnikami, rozciągając się na całym świecie od Afryki, Oceanu Indyjskiego i Pacyfiku po Amerykę Północną i Europę, kwitnący międzynarodowy kartel bankowy skonsolidował swoją rosnącą globalną władzę pożyczania pieniędzy nad każdym handlem na każdym kontynencie. Ale jeden ogromny, rozległy naród obejmujący dwa kontynenty przez wieki opierał się i wymykał się ze szponów Rotszyldów. W rezultacie, Rosja była wielokrotnie atakowana, ponieważ jej rządząca monarchia Romanowów zdołała skutecznie uniknąć drapieżnego podboju Rotszyldów, ale nie bez morderczej zemsty. Z książki autora Eustice Mullens “Nowy Porządek Świata“:

Po upadku Napoleona Rotszyldowie zwrócili całą swoją nienawiść przeciwko Romanowom. W 1825 r. otruli Aleksandra I; w 1855 r. otruli Mikołaja I. Potem nastąpiły kolejne zabójstwa, których kulminacją była noc 6 listopada 1917 roku, kiedy kilkunastu czerwonogwardzistów podjechało ciężarówką pod budynek Banku Cesarskiego w Moskwie. Załadowali cesarską kolekcję klejnotów i 700 milionów dolarów złota, łupy o łącznej wartości ponad miliarda dolarów. Nowy reżim skonfiskował również 150 milionów akrów w Rosji, które były osobistą własnością cara.

Oprócz stulecia mordowania carów Romanowów za pomocą trucizny, kiedy car Aleksander II przyszedł z pomocą Abrahamowi Lincolnowi podczas wojny secesyjnej, która według wielu relacji przypisuje rosyjskie wsparcie dla zachowania Unii, mściwy kartel Rotszyldów jako główny zwolennik Konfederacji, poprzysiągł wieczną zemstę Rosji i jej rodzinie królewskiej. Wojna Rotszyldów i innych za wszelką cenę przeciwko Rosji na Ukrainie jest tylko rezultatem tego samego długiego dziedzictwa.

Tuż przed planowaną przez Rotszyldów pierwszą wojną światową w 1914 r., kilka miesięcy wcześniej, pod koniec 1913 r., podstępnie prześlizgnęli się przez Kongres swoją Ustawę o Rezerwie Federalnej 23 grudniaRd, po tym jak większość członków wyjechała już na przerwę świąteczną. Na Jekyll Island architekci Rezerwy Federalnej spotkali się m.in. z Paulem Warburgiem, urodzonym w Niemczech szefem banku centralnego, agentem Rotszyldów, który przeniósł się do USA, kończąc jako drugi wiceprezes Fed. Ciągłość jednego umysłu myślowego przenika klan Warburgów, jak dobitnie oświadczył syn Paula, James Paul Warburg przed Senacką Komisją Spraw Zagranicznych w 1950 roku:

Będziemy mieli rząd światowy, czy nam się to podoba, czy nie. Pytanie brzmi tylko, czy rząd światowy zostanie osiągnięty przez zgodę, czy przez podbój.

W ten sposób trzeci prywatny bank centralny Rotszyldów w Ameryce został założony, aby przejąć stałą pełną kontrolę nad podażą pieniądza w USA, poprzez przekupstwo waszyngtońskiej politycznej klasy marionetek, a naród amerykański poprzez ich zaprojektowany system dłużników. W 1913 r. uchwalono również Federalną Ustawę o Podatku Dochodowym, nielegalnie wyciskającą dolary podatników, aby zdzierać ciężko pracujących obywateli USA tylko po to, by spłacić odsetki od wszystkich pożyczek wojennych bankierów. To błędne koło kontroli jest sposobem, w jaki chazarscy oszuści mafijni sprytnie działali od czasu wyrwania tożsamości ich starożytnego królestwa chazarskiego ponad tysiąc lat temu.

Kontrolerzy bankowości centralnej Rotszyldów zatrudnili jednego ze swoich własnych, dalekiego kuzyna Karola Marksa, aby napisał swój marksistowski manifest komunistyczny w 1848 roku. I to właśnie pieniądze kartelu Rotszyldów wraz z agentem Rotszyldów Jacobem Schiffem w Ameryce sfinansowały rewolucję bolszewicką jego żydowskich kolegów i ich zaplanowane morderstwo i kradzież rodziny rosyjskiego cara Mikołaja II w 1917 roku. Mówi się, że ten ponad miliard skradzionego rosyjskiego złota trafił do podziemnych komnat Rotszylda w Banku Anglii w londyńskim City. Wielowiekowy wzorzec ukrytych oszustw, morderstw, wojen, korupcji i nienasyconego apetytu na chciwość i rosnącą władzę charakteryzuje wszystko, co stoi za dzisiejszą wciąż działającą chazarską mafijną dynastią banksterów, zakorzenioną w starożytnym Chazarze ponad tysiąc lat temu. Z historycznego punktu widzenia tyrania jednego rządu światowego i eugenika depopulacji odzwierciedlały obsesję elit.

Zbrodnie Rotszyldów finansowały wszystkich trzech najbardziej krwiożerczych dyktatorów w całej historii ludzkości. Rewolucja rosyjska z 1917 r. doprowadziła do powstania ludobójstwa Lenin-Stalin w komunistycznym Związku Radzieckim, zabijając 66 milionów Rosjan, głównie chrześcijańskich. Następnie, od wczesnych lat 1930-tych, oprócz Busha, Rotszyldowie i Rockefellerowie również finansowali wzrost popularności Adolfa Hitlera. Jego rzekome poświęcenie 6 milionów Żydów podczas II wojny światowej zostało użyte z zimnym sercem jako syjonistyczna karta przetargowa dla niehebrajskiego Aszkenazyjczyka fałszywego roszczenia “izraelskiego pierworództwa” do ojczyzny w Palestynie, obiecanego Lordowi Lionelowi Rotszyldowi w Deklaracji Balfoura z 1917 roku. Trzy dekady później obietnica ta została spełniona wraz z ustanowieniem państwa żydowskiego. Pomimo niehebrajskiego dziedzictwa, aszkenazyjscy Żydzi, którzy wywodzą się z koczowniczych plemion tureckich, stanowią 90% dzisiejszej populacji Izraela.

Deklaracja Balfoura zawierała również inne zobowiązanie:

… Nie wolno czynić niczego, co mogłoby naruszać prawa obywatelskie i religijne istniejących wspólnot nieżydowskich w Palestynie.

Państwo żydowskie od czasu swojego powstania w 1948 roku, czyli od trzech czwartych wieku, brutalnie wyparło prawdziwych semickich Arabów żyjących w Palestynie, ich prawowitej starożytnej ojczyźnie, a mimo to byli oni systematycznie niszczeni przez oficjalną ludobójczą politykę apartheidu Izraela. Fakt ten nie jest ani antysemicki, ani nie jest tym, co powinno być dozwolone lub tolerowane przez resztę świata, ale bezkarnie trwało zbyt długo. Ta haniebna rzeczywistość jest w dużej mierze spowodowana wpływami i kontrolą syjonistycznego Domu Rotszyldów nad Izraelem.

Również w latach 1930-tych Rotszyldowie przygotowywali i wspierali jeszcze jednego osławionego dyktatora wykształconego w Yale, Mao Zedonga, również potajemnie wspierającego jego demolud przeciwko 65 milionom jego własnych poświęconych rodaków. Na przestrzeni wieków można rozpoznać wzór, że ci lucyferiańscy kontrolerzy linii krwi, prowadzeni przez dynastie takie jak Rothschild i Rockefeller, mieli długą praktykę w popełnianiu ludobójstwa, finansując dojście do władzy wszystkich trzech dyktatorów odpowiedzialnych za najbardziej śmiercionośne ludobójstwa w całej historii tej planety. To znaczy do obecnego bezprecedensowego ludobójstwa na dzisiejszej rasie ludzkiej.

W 1933 roku ówcześni globaliści podjęli próbę pierwszego poważnego zamachu stanu przeciwko rządowi Stanów Zjednoczonych w nieudanej próbie obalenia Franklina Delano Roosevelta, w pojedynkę powstrzymanego przez Medal Honoru i najbardziej odznaczonego bohatera wojennego, generała majora Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, generała majora Smedleya Butlera. Jego interwencja powstrzymała zaplanowane przestępcze przejęcie władzy, ujawniając je publicznie w prasie w 1934 roku, a także w swojej książce. I chociaż jego odważne działania skutecznie zapobiegły zdradzieckiej działalności wywrotowej popełnionej przez niektórych z najbogatszych, najpotężniejszych konspiracyjnych zdrajców Ameryki, takich jak kapitanowie przemysłu, bankierzy i politycy, wśród nich spadkobierca fortuny Singera Roberta Sterlinga Clarka i ojciec George’a H.W. Busha, Prescott Bush, podczas II wojny światowej jako dyrektor Union Banking Corp., firma Busha była powiązana z finansowaniem. pomagał i podżegał nazistowskiego wroga USA Adolfa Hitlera, ale jego szokująco zdradziecka przeszłość została zatuszowana i został wysłany do Senatu USA z Connecticut. Oczywiście, rodziny przestępcze Bush-Clinton są znane z tego, że uchodzą na sucho liczne przestępstwa zdrady stanu. Pedofil George Bush senior był zamieszany w największą publicznie ujawnioną amerykańską sieć handlu dziećmi w celach seksualnych, oznaczoną jako “skandal Franklina” z udziałem dzieci z Nebraski, niektóre z Catholic Boys Town zostały bezpośrednio przemycone do Białego Domu podczas administracji Reagana i Busha.

Podczas gdy rodzina mafijna Bushów jest satanistami, ich kolegą satanistą aresztowanym w tuszowaniu tego skandalu był facet od upadku Lawrence E. King, chociaż cała operacja została szybko zamieciona pod dywan, gdy prowodyr Kinga wspomagany przez satanistycznego podpułkownika Michaela Aquino podrzucił Kingowi do hotelu walizkę wypełnioną gotówką. Podobnie jak Epstein, Lawrence King również otrzymał umowę z ukochaną bez prawie żadnego więzienia za jego bezbożne zbrodnie. Oczywiście, Aquino zawsze wychodził na wolność, mimo że był powiązany z wieloma skandalami pedofilskimi, chroniony przez swój status wojskowy wysoko postawiony w amerykańskiej operacji kontroli umysłu MK, zidentyfikowany przez wiele dziecięcych ofiar skandalu w przedszkolu Presidio, a także zamieszany przez Cathy O’Brien jako najlepszy programista MK-ultra. Jeffrey Epstein, najgłośniejszy amerykański pedofil i handlarz dziećmi w celach seksualnych, nie żyje, podczas gdy jego kumpela Guislaine Maxwell odsiaduje 20-letni wyrok w więzieniu federalnym na Florydzie.

Podczas gdy skandal Franklina obciąża rodzinę przestępczą Bushów, zarówno operacja Epsteina-Maxwella, jak i afera Pizzagate ujawniają rodziny przestępcze Rothschildów, Clintonów, Podesty, Obamów, Bidenów, w tym Donalda Trumpa, który zachwalał “wspaniałego faceta” Epsteina w New York Magazine z 2004 roku, dodając, jak kocha “młodych”, mruga, mruga. Faktem jest, że amerykańska jednopartia jest opanowana przez setki skompromitowanych słynnych pedofilów i pomocników, którzy wciąż chodzą na wolności, pomimo mnóstwa kamer rejestrujących zbrodnie jako dowody. Poza Kingiem, Epsteinem i Maxwellem, zero aresztowań i oskarżeń przeciwko żadnym prominentnym winnym pedozbrodniarzom, w tym brytyjskimbelgijskim i holenderskim członkom rodziny królewskiej, premierom i prezydentom, a także przestępcom-miliarderom, takim jak Bill Gates, setkom, a może tysiącom tych szantażowanych polityków VIP, sędziów, szefów policji, generałów, dyrektorów generalnych, bankierów i artystówWszyscy winni przerażających przestępstw związanych z wykorzystywaniem seksualnym dzieci muszą jeszcze stawić czoła swojej bezbożnej karmie.

Wiele rozdziałów w czwartej księdze “Pedofilia i imperium” ujawnia plagę pedofilów w USA i inne skandale na całym świecie w innych książkach. Nowy Porządek Świata, tajne stowarzyszenia i globalna sieć pedofilii generująca ogromne dochody z czarnych operacji, obejmujące kolosalne ilości prania brudnych pieniędzy przez wszystkie prywatne banki centralne Rotszyldów, są wyraźnie splecione i w pełni udokumentowane w pięciotomowej serii z dostępem do wszystkich ponad 50 rozdziałów tutaj.

Ponieważ co tydzień wychodzi na jaw tak wiele przyspieszonej szokującej prawdy, z szansą 1 na 6 miliardów katastrofalnych wykolejeń spowodowanych wyciekiem chemikaliów jednocześnie, trzęsienia ziemi wywołane przez człowieka karzące kraje sprzymierzone z Rosją, wszystko to tylko jeszcze bardziej obciąża kontrolerów linii krwi i ich marionetkowych sługusów na najwyższych szczeblach zachodniej władzy. Powodem, dla którego wojna na Ukrainie jest teraz tak ogromna, niosąca ze sobą tak wiele do stracenia, jest to, że cały plan Nowego Porządku Świata oparty jest na porażce kontrolerów linii krwi przez Rosję na Ukrainie, podczas gdy ich długoletnie centrum “diabelskiego placu zabaw” jest dalej wystawiane na globalną opinię publiczną. Z tymi wszystkimi przestępcami z linii krwi przeciwko dynastii Rotszyldów na szczycie tego drapieżnego łańcucha pokarmowego, pracowicie przekupującymi, szantażującymi i uciszającymi fakty i prawdomównych za pomocą wszelkich niezbędnych środków, to po to, aby zapewnić, że ich psychopatyczny klub elit pozostanie nieosiągalny i odporny na wszelkie oskarżenia i długo oczekiwaną sprawiedliwość. Wiedzą, że w domenie publicznej jest wystarczająco dużo dowodów kryminalnych, aby skazać tych ludobójczych morderców za ich niekończące się zbrodnie i wiedzą, że My, Naród, zbliżamy się do nich. Z tego powodu potworne bestie są gotowe rozpętać nuklearny Armagedon. Żyjemy w epickich czasach i chociaż zginęły już miliony, a być może kolejne miliardy pójdą w ich ślady, w tej wojnie między dobrem a złem, musimy ich uciekać, pędząc jak karaluchy pod osłoną ciemności. Ale uzbrojony i zjednoczony przez prawdę, sprawiedliwości stanie się zadość.

W konsekwencji potajemnego, wywrotowego obalenia rządu Stanów Zjednoczonych, które miało miejsce w ostatnich latach, zarówno całkowitego braku rządów prawa, jak i szerzącego się zdradzieckiego nieprzestrzegania Konstytucji USA, Amerykanie i ludzie na całym świecie budzą się w słusznym gniewie tysiącami każdego dnia. Nasi ojcowie założyciele, tacy jak Thomas Jefferson, nadali fundamentalne prawa wolności i swobód każdemu obywatelowi, dając nam jasne uzasadnienie prawne i wytyczne, aby, według jego słów, “znieść” bezprawny, zdradziecki reżim okupujący dziś Waszyngton. Biorąc pod uwagę powtarzające się akty terrorystyczne rządu USA, stanowiące demolud przeciwko własnym obywatelom amerykańskim, a także popełnienie aktów wojny przeciwko najbliższym sojusznikom USA, takim jak Niemcy, poprzez sabotaż Nord Stream, należy natychmiast przeciwstawić się zamiarom reżimu Bidena, aby zniszczyć zarówno Amerykę, jak i Zachód.

Rosnąca większość Amerykanów nie pochwala pracy Bidena jako prezydenta-oszusta, bardziej niż jakikolwiek poprzedni prezydent we współczesnej historii USA w ciągu całych 78 lat sondaży prezydenckich. Po tym, jak w zeszłym miesiącu Sąd Najwyższy USA po raz drugi w tym roku odrzucił sprawę Brunsona z Utah, wysiłki zmierzające do pociągnięcia zdecydowanej większości Kongresu do odpowiedzialności za nielegalną ratyfikację sfałszowanych, sfałszowanych wyborów w 2020 r. zostały udaremnione. Wszystkie trzy gałęzie władzy – wykonawcza, ustawodawcza i sądownicza – systemowo zawiodły Amerykanów, wielokrotnie łamiąc Konstytucję Stanów Zjednoczonych, wyraźnie łamiąc przysięgę, że będą przestrzegać i bronić. Wszystkie trzy gałęzie dopuściły się zdrady za zniszczenie naszego narodu poprzez lekkomyślne, umyślne zbrodnie zagrażające zarówno amerykańskiej, jak i globalnej populacji, przeznaczone do eksterminacji przez elity. Norymberga 2.0 musi być natychmiast przywołana do masowych procesów trybunałów przeciwko rzeszom ludobójczych zdrajców, zdeterminowanych, by narzucić ludzkości swój diaboliczny, obnażony program depopulacji.

Zabójstwo Johna F. Kennedy’ego, prezydenta, który poprzysiągł “rozbić CIA na tysiąc kawałków”, zmniejszyć władzę Rezerwy Federalnej i zapobiec dziesięcioletniej kosztownej wojnie w Wietnamie, przygotowało grunt pod to, by Władza Realna zaczęła się jątrzyć i rozkwitać od 22 listopada 1963 roku. Od tamtej pory każdy prezydent USA był zwykłą marionetką w rękach kontrolerów linii krwi, którzy gwałcili Ziemię i ludzkość w imię kompleksu Big Pharma zajmującego się bezpieczeństwem wojskowym i przemysłowym. W tym stuleciu chazarska mafia zainfekowała i kontrolowała międzynarodową przestępczą kabałę, wyprodukowała swój “nowy Pearl Harbor” 9/11, izraelsko-neokonserwatywną wielką satanistyczną ofiarę krwi po wcześniej napisanej ustawie Patriot Act, prosto z dialektycznego podręcznika gry “problem, reakcja, rozwiązanie”, mającej na celu odebranie wszystkim Amerykanom konstytucyjnych praw, przegrana-przegrana, nasza mniejsza wolność za mniejsze bezpieczeństwo i wygrana-wygrana dla satanistów. słabo zamaskowani jako szkody uboczne za sfabrykowaną wojną z terroryzmem przeciwko muzułmańskim terrorystom, tworzą, szkolą i finansują jako fałszywą wojnę zastępczą wrogów USA, uzupełniając trwającą “wojnę z narkotykami“, aby zniszczyć afroamerykańskie rodziny dla kompleksu bezpieczeństwa więziennego, a następnie, gdy jest to wygodne, ponownie przełączają obracającego się “wroga” z powrotem na Rosjan i Chińczyków w Zimnej Wojnie #2, aby zepchnąć ludzkość z klifu Armagedonu dzisiejszą nuklearną III wojną światową odliczanie.

A teraz, wraz z zagrożeniem chmurą grzyba, ich wrogi cel rozszerza się dziś na ludobójczą wojnę przeciwko całemu gatunkowi ludzkiemu z ich fałszywą pandemią/zabójczą szczepionką, złowrogą agendą zniszczenia suwerenności narodowej poprzez Światową Organizację Zdrowia ONZ, wywrotowo narzucając więcej fałszywych lub śmiertelnych sytuacji kryzysowych związanych ze zdrowiem, posiadając nieograniczony arsenał broni biologicznej, przynosząc bardziej drakońskie blokady, Kolejne mandaty dla zabójców, wraz z ich 15-minutowymi inteligentnymi miastami, kontrolują zniewolenie więzień w sieci, masową inwigilację na całym świecie, chińskie modelowanie oceny kredytu społecznego, zamrażanie kont bankowych dysydentów wymagających zatwierdzenia cyfrowego identyfikatora i bezgotówkową cyfrową walutę Banku Światowego, wszystko to jest częścią ich “Wielkiego Resetu”.

Mokry sen globalistów to nasz niekończący się koszmar absolutnej krótkowzrocznej kontroli nad wymordowaną, pobitą, straumatyzowaną, poddaną lobotomii populacją zaszczepionych, zmienionych DNA, grupowych hiu, kontrolowanych umysłem cyborgów AI. To jest nasza ponura przyszłość kontrolowana przez Lucyfera, jeśli pozostaniemy słabi, bierni, pokonani i nieświadomi. Aktywizm rośnie w ogólnoświatowym ruchu protestującym przeciwko klęsce na Ukrainie, inflacji cen, inteligentnym miastom i zniewoleniu Światowego Forum Ekonomicznego. Wyzwania prawne przeciwko technokratycznej tyranii, ludobójstwu, szaleństwu wokistów. Nasz wróg jest w pogotowiu i bez wątpienia będzie wypuszczał na nas więcej fałszywych flag i broni masowego rażenia, ale impet rosnącego oporu i opozycji mobilizuje do długiej wojny.

Autor: Joachim Hagopian jest absolwentem West Point, byłym oficerem armii i autorem książki “Don’t Let the Bastards Getcha Down“, obnażającej wadliwy system dowodzenia wojskiem USA, oparty na przebijaniu drabiny starszeństwa, niezmiennie eliminując najlepszych i najbystrzejszych, pozostawiając przeciętność i zwolenników porządku wznoszących się na szczyt jako generałowie-politycy-biurokraci wyznaczeni do przegrywania każdej nowoczesnej wojny amerykańskiej przez elity. Po odbyciu służby wojskowej Joachim uzyskał tytuł magistra psychologii klinicznej i przez ponad ćwierć wieku pracował jako licencjonowany terapeuta w dziedzinie zdrowia psychicznego z wykorzystywaną młodzieżą i młodzieżą. W Los Angeles musiał walczyć z największymi w kraju służbami ochrony dzieci w ramach całkowicie zepsutego i skorumpowanego amerykańskiego systemu opieki nad dziećmi.

Doświadczenie zdobyte zarówno w wojsku, jak i w systemie opieki nad dziećmi dobrze przygotowało go jako badacza i niezależnego dziennikarza, ujawniając zło Wielkiej Farmacji i to, jak kontrolowany przez Rockefellerów system medyczny i psychiatryczny wyrządza więcej szkody niż pożytku, czego przykładem jest obecna diaboliczna mistyfikacja pandemiczna i ludobójstwo. Jako niezależny dziennikarz przez ostatnią dekadę, Joachim napisał setki artykułów dla wielu serwisów informacyjnych, takich jak Global Researchlewrockwell.com i obecnie https://jameshfetzer.org. Jako autor bestsellerów opublikowanych na Amazonie w serii 5 tomów zatytułowanej Pedophilia & Empire: Satan, Sodomia & the Deep State, jego seria książek źródłowych od A do Z ujawnia globalną plagę pedofilii jest dostępna za darmo na https://pedoempire.org/contents/. Joachim jest również gospodarzem cotygodniowej audycji Revolution Radio “Cabal Empire Exposed” w każdy piątek rano o 6 rano czasu wschodniego (id: revradio, hasło: rocks!).

Opublikowano za: https://www.vtforeignpolicy.com/2024/02/the-rothschild-deep-state-cabal-is-imploding/

Comments

  1. czystesale says:

    Kompleks R & R

    jest nieskomplikowany

    https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#RiR

    Mało kto w to wierzy, ale wszyscy ci zbrodniarze, opierwani w mediach jak Hitler, Stalin, Mao, Tamerlan, … to grzeczni chłopcy w porównaniu ze wskazanymi. Należy jednak pojąć, że późniejszy R ma raczej funkcję operacyjną i mniejsze znaczenie.

Wypowiedz się