Joachim Hagopian: WYWIAD TUCKERA CARLSONA Z WŁADIMIREM PUTINEM – EGZYSTENCJALNE ZAGROŻENIE DLA STATUS QUO GLOBALISTYCZNEJ WOJNY

J

BlogJamesa Fetzera

Joachim Hagopian

Stateofthenation.com serwisie opublikował wywiad Tuckera Carlsona z prezydentem Władimirem Putinem. Pokazuje Putina w świetnej formie, który od niechcenia odpowiada na różne pytania Tuckera na wiele tematów. Tucker Carlson w Moskwie w tym tygodniu przyciągnął wiele uwagi, nawet ze strony mediów głównego nurtu, chociaż jest skażony i stronniczy.

Zwykli neokonserwatyści, tacy jak Bill Kristol i członek Izby Reprezentantów Adam Kinzinger, nazywają Carlsona zdrajcą, któremu nie powinno się pozwolić na powrót do Ameryki. Tucker został poinformowany, że NSA umieściła go na swojej liście obserwacyjnej przez cały czas. Obszerne pre-reportaże można uznać za autopromocyjny szum w jego oczekiwanym spotkaniu z Władimirem Putinem.

Tucker opublikował nawet własną zapowiedź, w której powiedział, że Amerykanie zawsze byli trzymani w niewiedzy, nie poznając prawdy o Rosji i Ukrainie, a mimo to miliardy obywateli płacą miliardy podatków, aby utrzymać to ludobójstwo na Ukrainie.

Drugie ludobójstwo dotyczy głównie ukraińskich mężczyzn, którzy zostali zmuszeni do bycia ludzkim mięsem armatnim dla zbrodniczego Władzy Realnej.

Kiedy Putin przemawia w tych dniach, więcej świata słucha uważnie niż kiedykolwiek wcześniej, przede wszystkim dlatego, że mówi rzeczy, które brzmią prawdziwie, i jako prawdopodobny przeciwnik globalistycznej agendy, która kontroluje wyzyskujące USA i Zachód.

W ten sposób wyłaniający się wielobiegunowy świat, zastępujący jednobiegunową hegemonię USA/Zachód, przyjmuje go teraz jako godną alternatywę dla neokolonialnego imperializmu USA/Zachodu.

A ponieważ prawda o Ukrainie i o tym, dlaczego Putin 24 lutego 2022 r. zdecydował się interweniować, nie jest znana ani akceptowana przez bardzo wielu Amerykanów, ponieważ wszystko, co kiedykolwiek słyszeli, to fałszywa propaganda, że “niesprowokowana inwazja” Hitlera była ciosem w zachodnią demokrację, którą uosabia Ukraina.

Totalne kłamstwa oczywiście, ale to wszystko, na co Amerykanie/ludzie Zachodu są narażeni poprzez kłamstwa mediów głównego nurtu. Musisz odrobić małą pracę domową, którą można znaleźć na niektórych bardziej wiarygodnych niezależnych stronach dziennikarskich, aby uzyskać wgląd w szerszy obraz.

Tak więc, aby Putin mógł przemawiać do Amerykanów na ogromnej platformie, nieporównywalnej ze słabnącym dryblingiem MSM, Putin ma rzadką okazję, aby powiedzieć Amerykanom, że nie jest nikczemnym wrogiem Ameryki, ale obejmuje Amerykanów w świecie, w którym wybrałby życie w pokoju z USA i Zachodem.

Fantazją Zachodu zawsze było okrążenie wroga z czasów zimnej wojny wrogimi sąsiadami i amerykańskimi rakietami wymierzonymi w Moskwę.

Tak więc prawda nie jest tym, co źli globalistyczni kontrolerzy chcą, aby Amerykanie wiedzieli, ponieważ nie pasuje to do ich egoistycznego, fałszywego programu narracyjnego faszystowskiej absolutnej dystopijnej kontroli nad światową populacją.

I demaskuje prawdziwych złych facetów – globalistów, jako prawdziwego wroga globalnych mas. Garstka kontrolerów rodu, którzy chcą, aby ponad 95% z nas umarło na tej ziemi prędzej niż później, nie chce, aby głos Putina dotarł do amerykańskiej/zachodniej publiczności.

Spodziewam się więc, że z wywiadu Carlson-Putin wyjdzie jakaś ważna prawda, która rozwieje wszystkie kłamstwa, aby dotrzeć do większej liczby ludzi na Zachodzie, niż chcą źli.

W rezultacie, ludzie mogą postrzegać światową geopolitykę nieco inaczej, być może skłaniając ich do zmobilizowania jednoczącej siły obywateli świata na poziomie oddolnym, opowiadających się za pokojem, zdecydowanie odrzucających globalistyczny kult śmierci i jego złowrogi program dziel i rządź, obecnie promujący grę końcową Zachodu i Wschodu III wojny światowej, jakby nie było jutra, wraz z kolejnymi pandemiami broni biologicznej, załamaniem gospodarczym i feudalnym zniewoleniem CBDC, co zwolennicy WEF nazywają swój Wielki Reset.

Mój własny punkt widzenia jest taki, że chociaż podoba mi się to, co mówi Putin, nie jestem osobą, która postrzega go jako naszego zbawcę. Rosyjskie osiągnięcia w zakresie praw człowieka nie były w mojej ocenie dużo lepsze niż w czasach sowieckiego gułagu, a na początku jego przygotowań przez City of London, Kissinger & associates, Klausa Schwaba i innych dają mi do myślenia, jego radzenie sobie z tak zwaną pandemią COVID, zalecanie rosyjskich szczepionek przeciwko koronawirusowi (choć nie tak niebezpiecznych i śmiercionośnych jak zabójcze szczepionki mRNA Pfizera i Moderny).

Skłaniam się ku temu, by uważać Putina bardziej za kontrolowaną opozycję. Mam nadzieję, że okaże się dobrym facetem. Myślę, że do pewnego stopnia jest nacjonalistą, a nie globalistą, który chce chronić swoich współobywateli, a jego przyjęcie tradycyjnej rosyjskiej kultury i wartości silnie zorientowanych na chrześcijańską cerkiew prawosławną, jego odrzucenie podstępnych globalistów / zachodniego ruchu LGBTQ Wokism, wszystko to jest uspokajające.

Zajął prawdziwie uczciwe stanowisko przeciwko pladze pedofilii, dekadencji Zachodu w Sodomie i Gomorze oraz masowemu praniu mózgów chorym psychicznie przez wokizm.

Ale moim zdaniem jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, czy ostatecznie Putin okaże się dobrym facetem w przyszłych podręcznikach historii świata, czy nie. Najpierw musimy zobaczyć, jaki będzie wynik na Ukrainie.

Dla dobra ludzkości mam nadzieję i modlę się, aby okazał się przyzwoity, ponieważ żaden inny ważny przywódca polityczny na dzisiejszej scenie światowej, moim zdaniem, nie jest dobrym facetem, o którym mogę powiedzieć. W większości są to pieski pokojowe z piekła rodem, które podążają za złymi skryptami swoich panów rodu, forsując ludobójczą politykę przeciwko rasie ludzkiej.

Węgierski prezydent Viktor Orbán przeciwstawił się globalistycznej Unii Europejskiej. Viktor może mieć sojusznika w osobie niedawno wybranego prezydenta Słowacji Roberta Ficy.

Niestety, globaliści są w dużej mierze właścicielami pozostałych 30 państw członkowskich UE. Ale może w tej wielobiegunowej roli światowego lidera wśród szybko rosnącego sojuszu BRICS, może ten doświadczony parweniusz Władimir Putin może zaoferować światu inną drogę niż ta sama stara, którą znamy.

I być może Putin i tacy jak wschodzący nacjonaliści, tacy jak Orban i inni, jako obsada drugoplanowa, są nadchodzącym trendem, pomagającym nam wyjść z wymykającego się, maniakalnego uścisku, w którym globaliści są zdeterminowani, by zakuć nas w kajdany jednego rządu.

Być może ci nacjonalistyczni przywódcy, chcący czynić dobro dla swoich wyborców, mogą reprezentować wyłaniający się rzadki gatunek rzucający światło na końcu skądinąd niekończącego się ciemnego tunelu, z bagna śmierci i wojny, a wreszcie w światło światowego pokoju, wzajemnej współpracy i szacunku, ceniąc autonomię i suwerenność zarówno państw narodowych, jak i poszczególnych obywateli.

I być może razem ten ruch kierowany przez Putina może pomóc ludzkości iść we właściwym kierunku jako uczciwa siła jednocząca nasz gatunek, aby przezwyciężyć wszechobecne zło i wyjść z drugiej strony dzisiejszej epickiej bitwy między dobrem a złem jako zwycięzcy nad naszym wspólnym globalistycznym wrogiem, wyłaniając się wciąż dość dobrze jako gatunek.

Być może ludzkość może wyzwolić się z porwanego, unieruchomionego stanu ucisku i zaaranżowanych nieustannych kryzysów terroru i nadużyć. Czy jako gatunek możemy w końcu iść naprzód w jedności, we właściwym kierunku ku lepszej przyszłości, znajdując drogę do przekroczenia głęboko niespokojnego, niebezpiecznie mrocznego świata, który znaliśmy tylko do tej pory.

Być może Putin i inni mogą w jakiś sposób przełamać schemat, ten długi historyczny wzorzec, który rządził tą ziemią tak długo, ułożoną w stos nieprzerwaną historię wypuszczającą jedno zgniłe jabłko za drugim, kupionych i opłaconych za schwytanych “przywódców” jako syndrom “tego samego co stary szef”, jak nasza koszmarnie wiecznie powtórka, która scharakteryzowała historię ludzkości jako tak brutalnie mroczną i rozpaczliwą.

Bardzo niewiele wybitnych postaci w historii było pozytywnymi wzorami do naśladowania, które pozostawiły znaczący, trwały ślad i spuściznę. Dlaczego?

Ponieważ każdy, kto obiecuje, że okaże się naprawdę wielkim przywódcą pomagającym ludzkości, zawsze zostaje zamordowany jako pierwszy.

Wszyscy są brutalnie powstrzymywani przed całkowitym odwróceniem sytuacji, zanim zostaną zduszeni przez morderstwo – możemy cofnąć się do Jezusa, skok naprzód do Lincolna i do współczesnego królestwa Gandhiego, JFK, RFK, Martina Luthera Kinga, wszyscy przychodzą na myśl. Żałosne osiągnięcia ludzkości w usuwaniu brzydkiego uścisku tego szatańskiego kultu śmierci Ukrytej Ręki wcale nie wypadły dobrze. Ale może, tylko może w końcu wychodzimy na prostą. Tucke powiedział:

Joachim Hagopian jest absolwentem West Point, byłym oficerem armii i autorem książki “Don’t Let the Bastards Getcha Down” (“Nie pozwól, by dranie zginęli”) obnażającego wadliwy amerykański system dowodzenia wojskowego, oparty na przebijaniu drabiny starszeństwa, niezmiennie eliminując najlepszych i najbystrzejszych, pozostawiając przeciętność i zwolenników porządku wznoszących się na szczyt jako generałowie-politycy-biurokraci wyznaczeni do przegrywania każdej nowoczesnej wojny amerykańskiej przez elity. Po odbyciu służby wojskowej Joachim uzyskał tytuł magistra psychologii klinicznej i przez ponad ćwierć wieku pracował jako licencjonowany terapeuta w dziedzinie zdrowia psychicznego z wykorzystywaną młodzieżą i młodzieżą. W Los Angeles musiał walczyć z największymi w kraju służbami ochrony dzieci w ramach całkowicie zepsutego i skorumpowanego amerykańskiego systemu opieki nad dziećmi.

Doświadczenie zarówno w wojsku, jak i w systemie opieki nad dziećmi dobrze przygotowało go jako badacza i niezależnego dziennikarza, ujawniając zło Wielkiej Farmacji i to, jak kontrolowany przez Rockefellerów system medyczny i psychiatryczny wyrządzał więcej szkody niż pożytku, czego przykładem jest mistyfikacja pandemiczna i ludobójstwo. Jako niezależny dziennikarz przez ostatnią dekadę, Joachim napisał setki artykułów dla wielu serwisów informacyjnych, w tym Global Researchlewrockwell.coma obecnie https//jameshfetzer.orgInteldrop.org i https://thegovernmentrag.com. Jako autor 5-tomowej serii zatytułowanej Pedophilia & Empire: Satan, Sodomia & the Deep State, książki i rozdziały Joachima są bestsellerami Amazona w kategoriach rzecznictwa dzieci i praw człowieka. Jego seria książek źródłowych od A do Z w pełni dokumentuje i ujawnia globalną plagę pedofilii i pozostaje dostępna za darmo w https://pedoempire.org/contents/. Joachim jest również gospodarzem cotygodniowej audycji radiowej Revolution Radio “Cabal Empire Exposed” w piątek rano o 7 rano czasu wschodniego (id: revradio, hasło: rocks!).

Opublikowano za:  https://jameshfetzer.org/2024/02/joachim-hagopian-tucker-carlson-vladimir-putin-interview-an-existential-threat-to-status-quo-globalist-war/

Wypowiedz się