Joachim Hagopian: izraelska inwazja lądowa na Rafah – syjonistyczna wojna z islamem wkrótce wybuchnie

BlogJamesa Fetzera

Joachim Hagopian

Najbardziej śmiercionośne izraelskie bombardowanie lądowe, morskie i powietrzne Rafah, najbardziej wysuniętego na południe miasta granicznego Strefy Gazy, miało miejsce w czasie, gdy Ameryka została zepchnięta na boczny tor przez niedzielne obchody Superbowl. W niedzielę premier Izraela Benjamin Netanjahu wystąpił w programie ABC News “This Week”, aby ogłosić:

Zwycięstwo jest w zasięgu ręki. Zrobimy to. Zamierzamy sprowadzić pozostałe bataliony terrorystyczne Hamasu do Rafah, które jest ostatnim bastionem, ale zrobimy to.

Potem w nocy w poniedziałek 12 lutegoThWedług doniesień od ponad 100 do 164 Palestyńczyków zostało zamordowanych w wyniku izraelskich ataków. Międzynarodowe zaniepokojenie i potępienie twardogłowego izraelskiego rządu rośnie z dnia na dzień. Równocześnie z nalotami IDF, atakami okrętów IDF i atakami artyleryjskimi IDF z terytorium Izraela, operacja sił specjalnych IDF rozpoczęła inwazję na Rafah we wczesnych godzinach porannych w poniedziałek czasu lokalnego, aby uratować dwóch izraelskich zakładników w Rafah, ze wstępnymi doniesieniami mówiącymi o zabiciu 37 Palestyńczyków. W tym samym czasie izraelskie czołgi, transportery opancerzone i opancerzone pojazdy inżynieryjne się dalej w głąb kolejnej strefy śmierci w Strefie Gazy, Rafah.

Dziennikarz współpracujący z Al Jazeerą, Ahmed Abdullah Mohsen, jako naoczny świadek w Rafah, powiedział:

Wrzaski i zawodzenie niemal zagłuszyły samoloty bojowe, które pokrywały niebo, zrzucając ogniste zapory w ognistym pasie, który miażdżył ciała wysiedlonych w namiotach. Około 20 minut eksplozji rozświetliło noc niczym ze sztucznego hollywoodzkiego filmu.

Podczas gdy Biden i Blinken “zdecydowanie doradzali” Netanjahu, aby zmniejszył liczbę ofiar śmiertelnych wśród Palestyńczyków wśród cywilów, a ostatnio nie rozpoczynał inwazji lądowej IDF Bibiego na Rafah, według kilku anonimowych źródeł cytowanych przez NBC News 12 lutegoTh, co najmniej trzykrotnie Biden nazwał Netanjahu “dupkiem”, dając upust swojej narastającej frustracji wobec Bibiego Rzeźnika, niewątpliwie rujnując kampanię reelekcyjną Bidena. W zeszły czwartek, jeszcze przed blitzkriegiem w Rafah, Biden publicznie powiedział, że ostatnie działania Izraela są “przesadzone“. Jego starania o pozostanie w Białym Domu zostały już zadane śmiertelnym ciosem w zeszłym tygodniu, kiedy raport specjalnego prokuratora Roberta Hura ujawnił, że Biden jest zbyt niekompetentny psychicznie, aby stanąć przed sądem za umyślne przechowywanie nielegalnych tajnych dokumentów. Zasadniczo Biden został wrzucony pod autobus przez to samo Władzę Realną, która zainstalowała go jako oszusta w złodzieju. Używając frazeologii gubernatora stanu Teksas, Dana Patricka, opublikowanej w zeszły piątek na X:

Od ponad roku wielokrotnie mówiłem, że Joe Biden nie będzie na bilecie, a Michelle Obama będzie prawdopodobną kandydatką. To jasne, że demokratyczne głębokie państwo Baracka Obamy wiedziało, że muszą go obalić, aby dać im szansę w listopadzie.

Podżegający do wojny Waszyngton znajduje się teraz bezradnie w martwym punkcie, stając w obronie “prawa Izraela do obrony bez względu na wszystko”, tkwiąc w spirali swobodnego spadania w dół, równoległej do tej samej upokarzającej, katastrofalnej polityki w obronie klęski na Ukrainie. Sporo stopni płac wyższych niż Obama sadza londyńskie City na szczycie tego łańcucha pokarmowego Władzy Realnej, wrzucając Stany Zjednoczone i cały Zachód pod autobus.

Przez wiele miesięcy Izrael wydawał dyrektywy palestyńskim mieszkańcom mieszkającym w północnej i środkowej Strefie Gazy, aby uciekali ze swoich domów w poszukiwaniu schronienia w południowej Gazie, gdzie obecnie do 1,5 miliona z 2,3 miliona Palestyńczyków w Gazie to uchodźcy, bezradnie uwięzieni w Rafah jako bezbronne siedzące kaczki na celowniku IDF. Zimnokrwisty plan państwa żydowskiego przez cały czas polegał na zmuszeniu Palestyńczyków do ucieczki na południe od Gazy, a w końcu wygnania na pustynię Synaj w Egipcie. Jednak Egipt stanowczo ostrzegł Izrael przed tą złowrogą czystką etniczną jako całkowicie nie do przyjęcia, wypędzającą Palestyńczyków z ich starożytnej ojczyzny w Gazie do Egiptu. Teraz, gdy nie ma miejsca, w którym Palestyńczycy mogliby się bezpiecznie schronić, Izrael szybko przygotowuje się do rozpoczęcia wielkiej ofensywy na Rafah, tuż przy granicy z Egiptem, aby całkowicie wyrzucić zdesperowanych uchodźców z Gazy. Za jednym zamachem przez dziesięciolecia Izrael czekał na ten wynik jako na “ostateczne rozwiązanie” swojego “problemu palestyńskiego”, a następnie mógł ukraść ich ogromne rezerwy gazu i ropy naftowej i zbudować kanał w Strefie Gazy przecinający egipski Kanał Sueski.

Traktat pokojowy, który Egipt i Izrael podpisały 45 lat temu, jest zagrożony w strzępach. Rząd w Kairze ostrzegł Netanjahu, że jeśli siły lądowe IDF zaatakują Rafah, co stanowi wyraźne pogwałcenie porozumienia pokojowego z Egiptem, czyniąc je nieważnym, ryzykuje otwarcie kolejnego frontu wojennego na południowej granicy Izraela, po prawie pół wieku pokoju z arabskim sąsiadem. Również Egipt cierpi gospodarczo z powodu wojny w Strefie Gazy, a jego dochody z Kanału Sueskiego spadły aż o 30%. Dlatego Egipt ostrzega Izrael przed “poważnymi konsekwencjami”, a następnie regionalnymi mocarstwami islamskimi są “poważne konsekwencje” Iranu i “bardzo poważne reperkusje” Arabii Saudyjskiej.

Stawka rośnie z każdym dniem, ponieważ Hezbollah na północnej granicy Izraela zintensyfikował swoją kampanię z południowego Libanu przeciwko ludobójczemu Izraelowi, podczas gdy ataki dronów i rakiet Huti na Morzu Czerwonym wymierzone są w okręty wojenne marynarki wojennej USA, a także komercyjne statki towarowe. Ta beczka prochu na Bliskim Wschodzie jest gotowa wybuchnąć w wojnę na pełną skalę między Izraelem a jego ludobójczym wspólnikiem USA, wciągniętymi w kolejną wojnę Wielkiego Izraela, która ma wszelkie znamiona Armagedonu. Izrael nadal ignoruje wszelkie ostrzeżenia ze strony USA, ONZ i Międzynarodowego Trybunału Karnego. Wraz z zacieśnianiem strategicznego sojuszu zjednoczonego arabskiego świata islamskiego z Rosją i Chinami oraz nieustannymi ostrzeżeniami i groźbami pod adresem Izraela, złowieszcze ryzyko tych głęboko niepokojących wydarzeń rośnie wykładniczo.

Podczas gdy światowi pariasi Izrael i USA alienują się przed całą planetą, kopiąc swój nieodwracalny grób, ustawieni po złej stronie historii, popełniają ludobójstwo w Gazie przez cztery miesiące z rzędu. Kraje arabskie, wykazując niezwykłą powściągliwość, by nie reagować na ich prowokacje mające na celu rozszerzenie regionalnego konfliktu, coraz głośniej wyrażają swoją jednomyślną dezaprobatę. Ale wraz z narastającymi działaniami wojennymi na północnej granicy Izraela z Libanem, teraz na południowej granicy z Egiptem i północno-wschodniej granicy z Syrią, świat islamski przygotowuje plan awaryjny, aby ostatecznie zmiażdżyć Izrael, jeśli ludobójstwo nie zmieni się. Wiedząc, że bez wojny jego życie polityczne dobiegło końca, Bibi Rzeźnik wielokrotnie odrzucał wszystkie propozycje i żądania zawieszenia broni. Tymczasem Stany Zjednoczone, nie mając strategii wyjścia, nieudolnie dały się wciągnąć głębiej w bagno, z dnia na dzień przeradzając się w szerszy konflikt regionalny.

W niedzielę Netanjahu nielogicznie stwierdził, że “wystarczająco” ze 132 pozostałych przy życiu izraelskich zakładników, więcej niż usprawiedliwia kontynuowanie wojny. W odpowiedzi przywódca Hamasu powiedział, że jeśli Izrael rozpocznie planowaną inwazję lądową w Rafah, “wysadzi w powietrze” wszystkie negocjacje w sprawie wymiany zakładników. Pomimo wielokrotnych ostrzeżeń przed inwazją na Rafah, Netanjahu poinstruował swoje IDF i siły bezpieczeństwa, aby opracowały plan ewakuacji ponad miliona palestyńskich uchodźców z Rafah, aby utorować drogę do izraelskiej ofensywy lądowej, rzekomo w celu zniszczenia czterech dobrze ufortyfikowanych batalionów Hamasu okopanych w mieście. W związku z tym, że sytuacja z dnia na dzień stawała się coraz bardziej napięta, Egipt mówił o “strasznych konsekwencjach” dla Izraela, jeśli Bibi wyda rozkaz ataku na Rafah. Egipskie ministerstwo spraw zagranicznych oświadczyło:

Egipt wezwał do zjednoczenia wszystkich międzynarodowych i regionalnych wysiłków, aby zapobiec atakom na palestyńskie miasto Rafah.

Staje się to coraz wyraźniejsze, kiedy IDF nieuchronnie dokona pełnej inwazji na Rafah, świat arabski z pewnością w końcu zaatakuje i w tym kluczowym momencie III wojna światowa prawdopodobnie zostanie oficjalnie aktywowana.

Tymczasem w ubiegły piątek 9 lutegoThSyryjskie systemy obrony powietrznej zestrzeliły izraelskie drony i rakiety wystrzelone z nielegalnie okupowanych przez Izrael Wzgórz Golan. Ataki bojowników Hezbollahu zarówno w Syrii, jak i Iraku stale nasilają się od początku wojny w Strefie Gazy, co spowodowało niedawne rozpowszechnienie odwetowych ataków USA, Wielkiej Brytanii i Izraela na islamskie grupy oporu w całym regionie, zwłaszcza w tym miesiącu, kiedy to amerykańskie ataki powietrzne były wymierzone w dziesiątki irańskiej armii i zastępczych celów ruchu oporu. W odpowiedzi na ostatnie ataki amerykańsko-izraelskie, w ubiegły weekend minister spraw zagranicznych Iranu Hossein Amir Abdollahian udał się do Libanu i Syrii, aby omówić wzmożoną agresję Izraela i Stanów Zjednoczonych, w niedzielę spotykając się w Damaszku zarówno z prezydentem Syrii Baszarem al-Assadem, jak i jego ministrem spraw zagranicznych Fajsalem Mekdadem. Podczas gdy al-Assad podkreślił, że im więcej USA wysyłają broni do Izraela, tym szerszy staje się konflikt regionalny (po tej samej nieudanej amerykańskiej broni na Ukrainę). Podsumowując, cały ten narastający globalny konflikt jest bezpośrednim rezultatem tego, że zachodnie marionetki posłusznie wykonują rozkazy Rothschilda z londyńskiego City. Syryjski FM Mekdad stwierdził:

Syria toczyła wojny przeciwko izraelskiej okupacji i jest gotowa do prowadzenia wojen, ale to ona zdecyduje, kiedy i jak. [Zakończenie izraelskiej okupacji Wzgórz Golan pozostaje] na szczycie naszych priorytetów. Syria jest gotowa zapłacić cenę za wszystkie te operacje wyzwoleńcze.

Szef syryjskiej dyplomacji dodał, że niemile widziana obecność wojskowa USA i Turcji w Syrii jest również “bezprawnym” pogwałceniem suwerenności narodowej Syrii i podobnie jak Irak, również domaga się natychmiastowego usunięcia, w szczególności Stanów Zjednoczonych z kradzieży na polach naftowych Conoco, a Turcji z Kurdystanu i północno-wschodniej Syrii. Co więcej, aż do arabsko-izraelskiej wojny siedmiodniowej w 1967 roku, Wzgórza Golan zawsze były częścią południowo-zachodniej Syrii, a trwająca ekspansja żydowskich osadników na tym od dawna spornym terytorium jest nadal słusznie uznawana przez Syrię prawie sześćdziesiąt lat później.

Cały arabski świat muzułmański jednoczy się w zjednoczony front przyłączający się do sojuszu BRICS, podczas gdy za kulisami przygotowuje się do nieuniknionego, zmasowanego islamskiego ataku wojskowego na Izrael ze wszystkich stron, aby ostatecznie powstrzymać niekończącą się syjonistyczną bestię przed dalszą agresywną ekspansją. Z osłabionymi Stanami Zjednoczonymi, które nie są już jednobiegunowym obrońcą Izraela, świat muzułmański za pomocą konwencjonalnych środków militarnych znajduje się w strategicznym położeniu, zdając sobie sprawę, że może pokonać państwo żydowskie raz na zawsze, rozpoczynając skoordynowaną, wielokierunkową ofensywę z wielu kierunków jednocześnie. Izrael zostałby przytłoczony i skazany na przegranie tej nadchodzącej wojny, i być może, jak przewidział Kissinger, Izrael przestałby istnieć jako naród. Jednak Izrael nigdy nie waha się przywoływać maniakalnej groźby swojej niesławnej opcji Sampsona, wyładowując swój arsenał nuklearny zarówno na wszystkich postrzeganych wrogach, jak i przyjaciołach. A ponieważ zarówno Iran, jak i Pakistan są mocarstwami nuklearnymi, ta śliska równia pochyła wzajemnego zniszczenia może natychmiast wymknąć się spod kontroli przeciwko całej ludzkości.

Na tym późnym etapie, to, co wydaje się nieuchronne, to znacznie większy konflikt islamu z syjonistami, dokładnie tak, jak amerykański mason Albert Pike przewidział szczegółowo nadchodzącą III wojnę światową 153 lata temu. Cały świat znajduje się teraz w poważnym niebezpieczeństwie, ponieważ ten zbliżający się konflikt wydaje się wkrótce wybuchnąć. Podczas gdy Amerykanie są zbyt zajęci oglądaniem Superbowl i operacji psychologicznych Swift-Kelce, by to zauważyć, globalne masy również nie są w stanie pojąć straszliwej powagi tej obecnej, wysoce wybuchowej sytuacji. Jak ciągle powtarzam, gówno zaraz uderzy w wentylator na planecie Ziemia i nie będzie odwrotu od całej tej destrukcji, która ma nadejść. Lucyferyczni kontrolerzy będą świętować tę ogromną ofiarę upuszczania krwi jako swoje ludzkie oczyszczenie, pewni, że mogą wyłonić się z drugiej strony i uzyskać absolutną dystopijną kontrolę nad tym, co pozostało z życia.

Joachim Hagopian jest absolwentem West Point, byłym oficerem armii i autorem książki “Don’t Let the Bastards Getcha Down” (“Nie pozwól, by dranie zginęli”) obnażającego wadliwy amerykański system dowodzenia wojskowego, oparty na przebijaniu drabiny starszeństwa, niezmiennie eliminując najlepszych i najbystrzejszych, pozostawiając przeciętność i zwolenników porządku wznoszących się na szczyt jako generałowie-politycy-biurokraci wyznaczeni do przegrywania każdej nowoczesnej wojny amerykańskiej przez elity. Po odbyciu służby wojskowej Joachim uzyskał tytuł magistra psychologii klinicznej i przez ponad ćwierć wieku pracował jako licencjonowany terapeuta w dziedzinie zdrowia psychicznego z wykorzystywaną młodzieżą i młodzieżą. W Los Angeles musiał walczyć z największymi w kraju służbami ochrony dzieci w ramach całkowicie zepsutego i skorumpowanego amerykańskiego systemu opieki nad dziećmi.

Doświadczenie zarówno w wojsku, jak i w systemie opieki nad dziećmi dobrze przygotowało go jako badacza i niezależnego dziennikarza, ujawniając zło Wielkiej Farmacji i to, jak kontrolowany przez Rockefellerów system medyczny i psychiatryczny wyrządzał więcej szkody niż pożytku, czego przykładem jest mistyfikacja pandemiczna i ludobójstwo. Jako niezależny dziennikarz przez ostatnią dekadę, Joachim napisał setki artykułów dla wielu serwisów informacyjnych, w tym Global Researchlewrockwell.coma obecnie https//jameshfetzer.orgInteldrop.org i https://thegovernmentrag.com. Jako autor 5-tomowej serii zatytułowanej Pedophilia & Empire: Satan, Sodomia & the Deep State, książki i rozdziały Joachima są bestsellerami Amazona w kategoriach rzecznictwa dzieci i praw człowieka. Jego seria książek źródłowych od A do Z w pełni dokumentuje i ujawnia globalną plagę pedofilii i pozostaje dostępna za darmo pod adresem https://pedoempire.org/contents/. Joachim jest również gospodarzem cotygodniowej audycji radiowej Revolution Radio “Cabal Empire Exposed” w piątek rano o 7 rano czasu wschodniego (id: revradio, hasło: rocks!).

Opublikowano za: https://jameshfetzer.org/2024/02/joachim-hagopian-israels-rafah-ground-invasion-zionist-war-against-islam-is-about-to-explode/

Wypowiedz się