Inżynier elektryk sygnalista ujawnia poważne zagrożenia dla zdrowia związane z 5G, wyjaśnia propagację 5G do każdego otworu głowy

Zamieszczone w dniu 5 lutego 2024 r., autor: State of the Nation

Inżynier częstotliwości radiowych/mikrofal/fal milimetrowych wyjaśnia twardą naukę stojącą za propagacją 5G w ludzkim ciele i oferuje porady dotyczące łagodzenia skutków


Uwaga redaktora SOTN: Nasi czytelnicy czekali na to rozstrzygające exposé od czasu, gdy po raz pierwszy ogłoszono ogólnokrajowe wdrożenie 5G lata temu. Naprawdę, nie ma nic bardziej przekonującego i autorytatywnego niż poniższe rewelacje na temat 5G i tego, jak naprawdę wpływa ona na ludzkie ciało.

To naukowe odkrycie jest tylko pierwszym z serii bardzo istotnych ujawnień dokonanych przez osobę głęboko znającą branżę, która obecnie pracuje jako certyfikowany inżynier częstotliwości radiowych/mikrofal/fal milimetrowych (od ponad 25 lat). Dlatego to doskonałe wprowadzenie do nauki o 5G jest tak dokładne, jak graficzne przedstawienie wpływu technologii 5G na ludzkie ciało, które następuje później.

Wszystkich aktywistów anty-5G gorąco zachęcamy do przeczytania tego bardzo prostego wyjaśnienia od konsultanta ds. zdrowia integracyjnego, który leczy wielu klientów z powodu EHS (zespołu nadwrażliwości elektromagnetycznej).


Niekorzystny wpływ technologii bezprzewodowej na ludzkie pole bioelektryczne

Stan narodu
5 lutego 2024 r


Czy 5G może powodować objawy grypopodobne i czy można je wykorzystać do aktywacji koronawirusa?

Przesłane przez inżyniera częstotliwości radiowych/mikrofal/fal milimetrowych

Zanim zaczniemy, przyjrzyjmy się, czym jest 5G. 5G to piąta generacja komunikacji komórkowej. 1G zostało wdrożone w 1980 roku i były to oldschoolowe telefony, które mieli tylko bardzo zamożni ludzie. Te telefony miały około 6 x 6 x 12 cali, plus minus kilka cali. Wiele osób, które często korzystały z tych telefonów, miało obszar w mózgu wielkości orzecha włoskiego, który został dosłownie ugotowany. Potem pojawiło się 2G. 3G to oldschoolowe telefony z klapką z początku 2000 roku, potem pojawiły się 4G i 4G LTE. 5G to nowa generacja komunikacji komórkowej, która jest wdrażana na całym świecie. 4G LTE oferuje 10 megabitów na sekundę (Mb/s), podczas gdy 5G oferuje 100 Mb/s i gigabitów na sekundę (Gb/s). Co Ci to daje? Możesz teraz przesyłać strumieniowo wideo w wysokiej rozdzielczości przez sieć komórkową.

Na całym świecie wdrażanych jest wiele wariantów 5G. 5G w Chinach ma dane zakodowane na nośnej mikrofalowej 28 GHz. 5G w Europie ma działać na operatorze 28 GHz. Verizon chce być jak reszta świata i działać na częstotliwości 28 GHz. FCC niedawno wystawiła na aukcję pasma 37 GHz, 39 GHz i 47 GHz do wykorzystania w aplikacjach 5G. AT&T chce działać na częstotliwości 39 GHz. T-Mobile uruchomił swoją wersję 5G na operatorze 400 MHz.

Prawdopodobnie jesteś zdezorientowany tym wszystkim, a za tym wszystkim kryje się solidne uzasadnienie inżynieryjne. Zacznijmy od prostego obliczenia, długości fali i długości fali dla niektórych popularnych częstotliwości radiowych, mikrofalowych i fal milimetrowych.


λ = v/f

λ = długość fali

v = prędkość światła w próżni = 3 x 108 metrów/s

f = częstotliwość


Przykład 1:

Określ długość fali przy 400 MHz.

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 400 x 106 Hz = 0,75 metra = 29,5 cala

Przykład 2:

Określ długość fali przy 850 MHz (sieć komórkowa).

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 850 x 106 Hz = 0,353 metra = 13,9 cala

Przykład 3:

Określ długość fali przy 1.5 GHz (Globalny System Pozycjonowania lub GPS).

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 1,5 x 109 Hz = 0,2 metra = 7,87 cala

Przykład 4:

Określ długość fali przy 2 GHz (bliskość wielu pasm 4G LTE).

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 2,0 x 109 Hz = 0,15 metra = 5,9 cala

Przykład 5:

Określ długość fali przy 2.45 GHz (WiFi, pierwsza częstotliwość rezonansowa cząsteczki wody/częstotliwość robocza kuchenki mikrofalowej).

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 2,45 x 109 Hz = 0,122 metra = 4,8 cala

Przykład 6:

Określ długość fali przy 5 GHz (górne pasmo WiFi).

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 5 x 109 Hz = 0,06 metra = 2,36 cala

Przykład 7:

Określ długość fali w paśmie 14 GHz (przybliżona telewizja satelitarna i Internet).

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 14 x 109 Hz = 0,021 metra = 0,843 cala

Przykład 8:

Określ długość fali przy 28 GHz (5G w Chinach, Europie, Verizon).

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 28 x 109 Hz = 10,7 milimetra = 0,421 cala

Przykład 9:

Określ długość fali przy 39 GHz (AT&T 5G).

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 39 x 109 Hz = 7,7 milimetra = 0,303 cala

Przykład 10:

Określ długość fali w paśmie 60 GHz (WiFi, nielicencjonowane pasmo częstotliwości).

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 60 x 109 Hz = 5 milimetrów = 0,303 cala

Przykład 11:

Określ długość fali przy 90 GHz (maszyna do kontroli tłumu, która sprawia, że skóra wydaje się, jakby płonęła).

λ = v/f = 3 x 108 m/s / 90 x 109 Hz = 3,3 milimetra = 0,13 cala
image.pngCo to jest długość fali? Jest to długość fali elektromagnetycznej. Z przykładów od 1 do 11 widzimy, że wraz ze wzrostem częstotliwości długość fali staje się mniejsza. Ogólnie rzecz biorąc, im dłuższa długość fali, tym głębiej wniknie w twoje ciało. Im krótsza długość fali, tym mniej przeniknie. Częstotliwość 90 GHz wnika na głębokość, która sprawia, że skóra wydaje się płonąć. 5G T-Mobile 400 MHz ma długą długość fali, która wnika bardzo głęboko w Twoje ciało. Wszystko inne jest gdzieś pomiędzy. Ludzka krew bardzo dobrze przekształca fale radiowe, mikrofalowe i milimetrowe w ciepło. Jest to podstawowe założenie, na którym opiera się wiele urządzeń medycznych.

Fale te bez wątpienia indukują prądy do nerwów, ponieważ ostatecznie są przewodnikami. Możemy tylko spekulować, jaki może być wynik, ale możliwości są niemal nieograniczone. Lęk, bezsenność, depresja, ADHD są neurologiczne. Zakłócanie sygnałów nerwowych i zastępowanie ich falami o częstotliwości radiowej może również powodować takie rzeczy, jak zespół jelita drażliwego i wszystkie te “nowe choroby”, które pojawiły się w ciągu ostatnich 10 lub 20 lat.

Podsumujmy to, czego dowiedzieliśmy się do tej pory.

• Niższe częstotliwości mają dłuższe fale, które wnikają głęboko.
• Wyższe częstotliwości mają krótsze długości fal, które nie wnikają głęboko.

Zanim przejdziemy do szczegółów dotyczących 5G i koronawirusa, porozmawiajmy najpierw o tym, jak możesz chronić się przed falami radiowymi, mikrofalowymi i milimetrowymi. Nie próbuj używać metalu, z wyjątkiem ograniczonych zastosowań i okoliczności. Możesz nieumyślnie wytworzyć rezonans wnęki za pomocą metalu i wygenerować bardzo silne pola i pogorszyć sytuację. Istnieje również pole o częstotliwości 7,83 Hz, które istnieje wszędzie we wszechświecie. Jeśli odizolujesz osobę od tego pola za pomocą grubej stalowej klatki Faradaya, umrzesz w ciągu około 3 do 4 tygodni. Proszę, nie próbuj tego w domu, a jeśli to zrobisz, zostałeś ostrzeżony. Jeśli musisz się całkowicie odizolować, dom z kopca ziemnego lub dom zbudowany na zboczu góry jest znacznie bezpieczniejszy. O wiele lepiej jest zamienić fale na ciepło.

Wiadomo, że pianka impregnowana węglem jest jednym z najlepszych i najbardziej opłacalnych sposobów przekształcania fal radiowych, mikrofalowych i milimetrowych w ciepło. Po przekształceniu w ciepło nie ma fali. Jeśli możesz, użyj pianki z węglem. Więcej znaczy lepiej, ale w końcu napotykasz praktyczne ograniczenia. Upewnij się, że nie budujesz idealnych kwadratów i prostokątów, aby uniknąć rezonansów wnęki. Alternatywnie, płyty gipsowo-kartonowe, drewno, izolacja z włókna szklanego, książki, meble, materace, zwykłe szkło i wszelkiego rodzaju inne popularne rzeczy przekształcają fale radiowe, mikrofalowe i milimetrowe w ciepło. Pamiętaj, że niższe częstotliwości wnikają głębiej i wymagają większej grubości niż wyższe częstotliwości. Sieć 5G działająca na częstotliwości 28 GHz jest zatrzymywana przez płyty gipsowo-kartonowe, zwłaszcza przy wilgotności powietrza 55% lub 60%. T-Mobile 400 MHz 5G wnika głęboko i przebija się przez Twój dom i wszystko, co się w nim znajduje. Dlatego “podróżuje dalej i dostarcza najsilniejszy sygnał“.

Jeśli 5G 28 GHz nie przenika głęboko do organizmu, jak mogą sprawić, by 5G aktywowało koronawirusa, który jest w płucach?


5G ROZPRZESTRZENIA SIĘ W JAMIE USTNEJ I NOZDRZACH,
W GARDLE I DO PŁUC. BĘDZIE
RÓWNIEŻ ROZPRZESTRZENIAĆ SIĘ W KANAŁACH
SŁUCHOWYCH I POBUDZAĆ UCHO WEWNĘTRZNE, NERWY I
CAŁY OBSZAR MÓZGU, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ W
POBLIŻU UCHA WEWNĘTRZNEGO.

W przykładzie 8 ustaliliśmy, że długość fali mikrofalowego nośnika danych 28 GHz wynosi 10,7 milimetra lub 0,421 cala. Ta mała długość fali będzie rozchodzić się przez otwory ustne i nosowe do płuc, gdzie będą pojawiać się małe pola mikrofalowe i prądy. W procesie tym wytwarza się również dużo ciepła, ponieważ krew łatwo przekształca pola mikrofalowe w ciepło. Przeanalizujemy to i zademonstrujemy, że tak, to naprawdę dzieje się przy użyciu najnowocześniejszego oprogramowania do analizy pola mikrofalowego.

Jestem pewien, że już wariujesz i mówisz: “OMG, jak mogę temu zapobiec?” Tak więc, zanim zaczniemy zagłębiać się w szczegóły techniczne, omówmy proste rozwiązanie, jak to zatrzymać.

Jest to jedyny przypadek, w którym opowiadamy się za użyciem metalu. Możesz zdobyć jedną z tych poręcznych masek przeciwpyłowych, które wszyscy noszą i przykryć ją jakąś metalizowaną szmatką. Do tego celu można użyć miedzianych skarpet kompresyjnych. Pojedyncza warstwa miedzianego materiału skarpety kompresyjnej zakrywająca usta, nos i uszy znacznie zmniejszy pole 28 GHz i zapewni dużą ochronę. Nie owijaj szmatki z tyłu głowy. Stworzenie metalizowanego cylindra daje możliwość tworzenia rezonansów wnękowych, a twoja głowa znajdzie się w środku rezonatora. To jest złe i chcemy tego uniknąć. Użyj tyle, aby być skutecznym i nic więcej. Ceglane ściany, liście, krzewy, las, płyty gipsowo-kartonowe, pianka impregnowana węglem są znane z tego, że zatrzymują martwe pola mikrofalowe 28 GHz. Wykorzystaj wszystko na swoją korzyść. Najważniejsze jest to, że jeśli wiesz, gdzie są anteny 28 GHz, chcesz zachować coś między sobą a nim w maksymalnym możliwym stopniu. Pola 28 GHz nie przenikają zbyt dobrze przez szyby samochodowe i można bezpiecznie przez nie jechać. Upewnij się, że okna są zwinięte, a wszystko będzie dobrze.

Zacznijmy od zewnętrznej części ciała, a następnie przejdziemy do ust, nosa, gardła i płuc. Wiele wdrożeń 5G korzysta z technologii Phased Array. Oznacza to, że możesz skupić dużo mocy na bardzo małym obszarze i sterować nią tak, aby podążała za osobą. Możesz także “śledzić” wiele osób w tym samym czasie. W tej sytuacji istnieją 2 źródła energii mikrofalowej, nadajnik wieży komórkowej i smartfon. Norma Instytutu Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej (IEEE) C95.1-2005 stanowi, że maksymalna gęstość mocy wynosząca 10 miliwatów / centymetr kwadratowy to maksymalna gęstość mocy, na którą należy być narażona. Trwa to 9 minut na każde 24 godziny.

Teraz pomyśl o swoim telefonie komórkowym. Zawiera nadajnik o mocy 500 miliwatów i możemy założyć, że nadaje z obszaru o wymiarach około 1 cm x 3 cm, co oznacza, że gęstość mocy wynosi 166,67 mW/cm2. Gdy smartfon znajduje się przy głowie, gęstość mocy jest 16 razy wyższa niż zalecana przez IEEE!! Nawet jeśli założymy, że energia jest dzielona równo na 5 stron smartfona, to nadal jest to 166,67 mW/cm2 / 5 = 33 mW / cm2, czyli 3 razy więcej niż zalecane przez IEEE. Limit IEEE to maksymalny limit ekspozycji dla łącznie 9 minut w okresie 24 godzin! Jeśli połowa z tego zostanie przekazana do mózgu, a tak jest, nadal jest to około 15 mW/cm2 lub 1,5 raza więcej niż limit IEEE! Nie przeprowadziliśmy żadnych prawdziwych obliczeń, tylko przybliżone obliczenia i widzimy, że korzystanie ze smartfonów nie wygląda tak bezpiecznie, ponieważ jest sprzeczne z zaleceniami najbardziej kompetentnego na świecie organu zajmującego się komunikacją radiową, mikrofalową i fal milimetrowych.

Zewnętrzna część twojego ciała jest oświetlana wszelkiego rodzaju sygnałami o częstotliwości radiowej i mikrofalowej, od prądu stałego do światła dziennego. Wiemy to, ponieważ możemy spojrzeć na plan przydziału częstotliwości FCC i zobaczyć, że nie ma żadnych niewykorzystanych częstotliwości poniżej 20 GHz. Nikt nigdy nie zapytał: jaki jest skumulowany efekt oświetlenia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu? Odpowiedź: Kto wie! W Ameryce jest to BEZPIECZNE, dopóki nie udowodni się, że jest NIEBEZPIECZNE. Nie tylko jesteśmy dosłownie ogrzewani przez fale radiowe i mikrofalowe źródła energii, ale także jesteśmy karmieni GMO (organizmami modyfikowanymi genetycznie) w naszej żywności. Czy nasz rząd naprawdę się o nas troszczy? Kogo na zielonej ziemi Bożej reprezentują? Odpowiedź: PIENIĄDZE.

Po kilku objazdach jesteśmy teraz gotowi, aby zacząć przyglądać się, w jaki sposób sygnał mikrofalowy 28 GHz rozchodzi się w dół do ust i przez gardło do płuc. W naszym następnym artykule użyjemy wysokiej jakości 3-wymiarowego solwera pola elektromagnetycznego, aby to przeanalizować i przedstawić wyniki. Zaczniemy od prostego przypadku i przejdziemy do bardziej złożonych problemów. Pierwszym przypadkiem będzie prosty cylinder wody morskiej o długości 1 cala (roztwór soli fizjologicznej), który ma średnicę wewnętrzną 0,3 cala i średnicę zewnętrzną 0,4 cala, aby przybliżyć przewód słuchowy. Następnie możemy zdefiniować cylinder jako krew i zobaczyć, ile sygnału dociera do dna przewodu słuchowego, a ile po drodze zamienia się w ciepło.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=209175

Wypowiedz się