Geoterroryści z NWO uderzają apokaliptycznym Frankenstormem w południowej Kalifornii – DLACZEGO TERAZ?

Zamieszczone w dniu 7 lutego 2024 r., autor: State of the Nation


Czy nie podoba ci się, jak geoinżynierowie NWO nazywają
swoje katastrofalne akty geoterroryzmu “Ananasowym Ekspresem”?Uwaga redaktora SOTN: W rzeczywistości istnieje kilka powodów, dla których globalistyczna kabała Nowego Porządku Świata od wielu lat celuje swoją najpotężniejszą bronią pogodową w Stany Zjednoczone. Nie dość, że każdy geoinżynieryjny Frankenstorm jest obwiniany jako bezpośrednia konsekwencja napędzanego CO2 oszustwa o globalnym ociepleniu i całkowicie fałszywej narracji o zmianach klimatycznych, to jeszcze sprawcy zawsze potrzebują OGROMNEGO odwrócenia uwagi od ich niezliczonych zbrodni popełnianych przeciwko narodowi amerykańskiemu.
Jednak kabała NWO ma szczególną potrzebę wywołania jak największego chaosu, zamieszania i konfliktów w całym kraju w tym roku wyborczym 2024… z oczywistych względów.
Jednak najważniejszym celem stojącym za tak wieloma kataklizmami pogodowymi jest stworzenie sprzyjającego środowiska w całym kraju dla kierowanej przez komunistów Partii Demokratycznej (współkonspiratorzy RINO), Władzy Realnej, amerykańskiej społeczności wywiadowczej, administracji Bidena i Kabała (zwłaszcza Towarzystwa Pielgrzymów) do rozpoczęcia od dawna planowanej amerykańskiej rewolucji bolszewickiej. Po prostu nie mają innego wyboru, jak tylko próbować gwałtownie obalić USA – w stylu rewolucji bolszewickiej z 1917 roku – w tym momencie, ponieważ tak wiele innych ich planów przejęcia republiki nie powiodło się tak sromotnie.

“PINEAPPLE EXPRESS”: Geoinżynieryjna broń meteorologiczna utworzona przez wyprodukowaną “rzekę atmosferyczną”

Foto-Dokument o katastrofalnych zniszczeniach spowodowanych przez burzę SoCal w tym tygodniu


KLUCZOWY PUNKT: Geoinżynierowie NWO całkiem celowo spędzili lata na wytwarzaniu jednej fali upałów za drugą, jednej suszy za drugą; które są następnie wykorzystywane przez piroterrorystów z NWO, którzy celują swoimi DEW na wszystkie spieczone ziemie. Po dwóch dekadach wywoływania potężnych burz ogniowych i szalejących pożarów, które sporadycznie przetaczają się przez każdy region Kalifornii, ogołocone ziemie są niezwykle podatne na lawiny błotne, jak pokazano graficznie poniżej. Innymi słowy, magiczna formuła Agendy 21 i Agendy 30 polega na tym, że (i) najpierw osuszyć wybrane terytoria, (ii) następnie je spalić, (iii) następnie wywołać lawiny błotne poprzez 1000-letnie burze błotne. Oczywiście, nieustanne chemiczne operacje geoinżynieryjne rozpylają ogromne ilości tlenku glinu (zebranego z popiołu lotnego z węgla) za pomocą smug chemicznych, które służą jako potężny przyspieszacz pożarów podczas obu sezonów pożarów w Kalifornii, które pogarszają się z roku na rok.

      Stan narodu
7 lutego 2024 r

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=209422

Wypowiedz się