Benjamin Fulford: Teraz, z wielkim naciskiem, możemy skończyć z satanistami NA ZAWSZE

Benjamin Fulford 19.02.2024. Najnowsze wiadomości.

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Klasa rządząca satanistyczną chazarską mafią na Zachodzie jest bardziej bezbronna niż kiedykolwiek w swojej historii.

To dlatego, że masa krytyczna ludzi obudziła się i zdała sobie sprawę z faktu, że nasze rządy są naszymi śmiertelnymi wrogami.

Dzięki silnej presji ze strony białego wojska, rolników, kierowców ciężarówek i zwykłych obywateli, będziemy w stanie odsunąć ich od władzy i pociągnąć do odpowiedzialności.

KM, ze swojej strony, nadal desperacko próbuje nas otruć i w inny sposób zabić lub zmusić do uległości. Podobnie jak w przypadku rumuńskiego dyktatora Nicolae Ceausescu, który dramatycznie eskalował represje, zanim został obalony i stracony, ta próba zakończy się niepowodzeniem.

Musimy jednak podjąć natychmiastowe działania, ponieważ klasa rządząca KM dosłownie TERAZ próbuje nas zabić.

Spójrzmy na sytuację z ukraińskim zbożem. KM próbuje doprowadzić europejskich rolników do bankructwa, zalewając Europę niedowartościowanym ukraińskim zbożem, które zostało celowo zatrute. Według polskiego wywiadu żywność z Ukrainy jest zatruwana nanocząsteczkami, które powodują uzależnienie i dezorientację.

Aby skłonić nas do jedzenia ich toksycznej żywności, Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) zaproponowało całkowity zakaz produkcji własnej żywności, powołując się na swoją ulubioną wymówkę: zmiany klimatyczne.

Tymczasem gigantyczne korporacje agrobiznesu, takie jak Cargill, Dupont i Monsanto, należące do BlackRock, Vanguard, State Street i Banking, przemycają do Europy zboże fałszywie oznakowane. Europejscy rolnicy w co najmniej 14 krajach walczą o to, by nie zbankrutować z powodu tego zboża. Według polskiego wywiadu rolnicy blokują drogi, aby powstrzymać import, podczas gdy urzędnicy państwowi próbują obejść blokadę, wysyłając zboże.

Francuscy rolnicy nie tylko spowalniają zagraniczne food trucki, ale także rozdają jedzenie za darmo wszystkim.

Europejczycy mają szczęście, że ich rolnicy wciąż walczą o ochronę swoich dostaw żywności. Nowe badanie pokazuje, że czterech na pięciu Amerykanów zostało zatrutych chlorkiem chloromekwatu, substancją chemiczną wspomagającą wzrost roślin, która zmniejsza płodność i szkodzi rozwijającemu się płodowi, nawet w dawkach poniżej dopuszczalnych poziomów ustalonych przez organy regulacyjne. Występuje w produktach pszennych i owsianych, w tym w markach takich jak Cheerios i Quaker Oats. To tylko jedna z wielu trucizn, które znajdują się w żywności, której używamy lub spożywamy na co dzień.

Jest to zamierzone. Pamiętaj, że właściciele megakorporacji celowo otruli ciebie i twoją rodzinę. Wielokrotnie powtarzali, że planują zabić 90% ludzkości i zniewolić resztę.

Kim są ci ludzie? Okazuje się, że największymi akcjonariuszami 88% spółek z indeksu S&P 500 są BlackRock, Vanguard i State Street.

Te same korporacje są również właścicielami firm farmaceutycznych, które właśnie zabiły dziesiątki milionów ludzi toksycznymi szczepionkami. Nie dajcie się zwieść, to masowe morderstwo z premedytacją. Ostatnie dane rządowe z Anglii pokazują, że od czasu rozpoczęcia ataku bronią biologiczną COVID-19 w 2020 r. zmarło 1 milion zaszczepionych osób, w porównaniu z 61 000 zgonów osób nieszczepionych.

Dzieje się tak, gdy otrzymaliśmy nowe zeznania od ojca Fanny Willis (prokuratora okręgowego atakującego głównodowodzącego USA Donalda Trumpa) na temat tego, co wiedział o planach COVID w 2019 roku.

Na znak, że KM jest zaniepokojony reakcją na zabójstwa związane ze szczepionkami, francuski rząd właśnie uchwalił ustawę nazwaną “Artykułem Pfizera”, która może skutkować karą do trzech lat więzienia lub grzywną w wysokości 45 000 euro dla każdego, kto jest krytyczny wobec leczenia mRNA. .

Przestępcy ci opracowują również “szczepionki” roślinne, które można łatwo zintegrować z systemem zaopatrzenia w żywność, a wszystko to bez wiedzy społeczeństwa.

Oznacza to, że Vanguard, State Street i BlackRock są uzasadnionymi celami wojskowymi. Specnaz musi przejąć ich kwaterę główną i ustalić nazwiska i adresy masowych morderców, którzy kontrolują te organizacje. Oto ich adresy:

Awangarda:

100 Vanguard Boulevard Malvern, PA 19355-2000 Stany Zjednoczone

Ulica stanowa:

One Congress Street, Boston, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Czarna Skała:

50 Hudson Yards, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Jeśli służysz w wojsku lub policji, nalegaj na aresztowanie i przeszukanie tych osób.

Oczywiście wiemy, kim jest wielu właścicieli. W zeszłym tygodniu w Monachium, w Niemczech, dziecko torturowane przez masową morderczynię Hillary Clinton Rockefeller, która została zauważona ze swoim współpracownikiem-terrorystą-masowym mordercą Tedrosem Gehebreyesusem z WHO (Światowej Organizacji Zapobiegania Szkodom). Nawiasem mówiąc, to prawdziwa kobieta, gruba i stara, a nie jeden z wielu aktorów w gumowych maskach, którzy ją zastępują. Pytanie brzmi, dlaczego Hillary wciąż żyje, nie mówiąc już o wolności?

Tedros, Hillary i inni dyrektorzy KM zbierają się w siedzibie KM w Genewie, aby spróbować narzucić krajom świata swój globalny pakt pandemiczny. Pozwoliłoby im to na przejęcie całkowitej totalitarnej władzy nad światem w przypadku sytuacji kryzysowej, którą sami stworzyli.

Na poniższym filmie możecie zobaczyć, jak Tedros pluje ze strachu, próbując zmusić nas do poddania się:

“Pojawi się kolejna choroba X, choroba Y lub choroba Z. A w obecnych okolicznościach świat pozostaje nieprzygotowany na następną chorobę X i następną pandemię”.

Widzieliśmy również Klausa Schwaba Rothschilda na “Światowym Szczycie Rządowym” w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w zeszłym tygodniu, wzywającego do “fuzji naszej fizycznej, biologicznej i cyfrowej tożsamości”. Ponadto, będąc szczerym, powiedział: “Potrzebujemy ram etycznych, aby zapewnić, że trzymamy ducha sztucznej inteligencji w butelce i… NIE TWORZYMY UTOPIJNEJ PRZYSZŁOŚCI”.

Oczywiście, białe kapelusze są w biznesie. Wysoki rangą urzędnik Sił Kosmicznych USA skontaktował się z nami po długiej rozmowie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem i powiedział: Prezydent USA Donald Trump był w Moskwie, kiedy Tucker Carlson przeprowadzał wywiad z Putinem na początku tego miesiąca. Ważne dokumenty zostały dostarczone osobiście Trumpowi, w wyniku czego “czeka nas bardzo interesujące kilka tygodni”.

Źródło powiedziało również, że “amerykańskich urzędników czeka wkrótce wielka niespodzianka w sprawie Iranu”. Najwyraźniej wynika to z oficjalnego oświadczenia Iranu, że Antarktyda jest jego własnością.

Dużo się dzieje na Biegunie Północnym, a także na Grenlandii w bazie Thule (obecnie nazywanej Bazą Kosmiczną Pituffik). “Rosja jest bardzo aktywna na biegunie północnym. Jest teraz tak samo ważny jak Antarktyda. Rosjanie mają tam już dużą podziemną bazę. Jest to w połączeniu z WH Alliance. Nie bez powodu wiadomości MSM nic o tym nie mówią”.

To, co może mieć z tym związek, to fakt, że pojawiło się nagranie, na którym broń kosmiczna podpala Chile, tak jak to miało miejsce ostatnio na Maui i w Meksyku.

Zaraz potem przewodniczący Komisji ds. Wywiadu Izby Reprezentantów USA powiedział, że istnieje “poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego”, które jest “w jakiś sposób związane z przestrzenią kosmiczną”.

Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że nadal mamy nadzieję, że kosmiczni kowboje wkrótce przybędą, aby zestrzelić satelity wyposażone przez KM i złapać złoczyńców, zanim rozpoczną fałszywą inwazję obcych.

Tymczasem na powierzchni planety wydaje się, że tajne stowarzyszenia Azji zrobiły duży krok po nagłej śmierci Angeli Chao. Chao była chińskim oligarchą żeglugowym, członkiem Harvard Council on Foreign Affairs (CFR), członkiem Rady Gubernatorów Banku Chin i synową senatora Mitcha McDonnella.

Niedawno na jednym z jej statków znaleziono dużą ilość kokainy w wyniku incydentu, który został wyciszony. Ponadto wyszła za mąż za miliardera, który zmarł kilka miesięcy po ślubie. Ponieważ była członkiem CFR, oznacza to, że była głównym agentem Rockefellera w Chinach. Jej siostra, Elaine, zajmowała wysokie stanowiska w rządzie USA za prezydentury Ronalda Reagana. Śmierć Angeli Chao będzie miała oczywiście ogromne konsekwencje.

Azjatyckie tajne stowarzyszenia twierdzą, że gdy tylko wszyscy wrócą ze świąt Księżycowego Nowego Roku, które rozpoczynają się pod koniec tego tygodnia i na początku przyszłego, w Chinach odbędą się wielkie wydarzenia wraz z początkiem Roku Smoka.

Obiecują pokojowe zjednoczenie Tajwanu i Chin. Możliwe jest również zjednoczenie Korei Północnej i Południowej oraz zmiana reżimu w Japonii. Niewiele możemy powiedzieć, ale możemy powiedzieć, że nowy cesarz Japonii odwiedził Koreę i Tajwan w ramach tych przygotowań.

I to chyba właśnie ma z tym wszystko wspólnego, że wiceadmirał Fred W. Kacher zastąpił wiceadmirała Carla O. Thomasa na stanowisku dowódcy 7 Floty USA. Jest to największa na świecie wysunięta siła morska.

Zdrajcy “opartego na zasadach porządku światowego” w marynarce wojennej, którzy zaaranżowali trzęsienie ziemi w Japonii 1 stycznia, zostali wyeliminowani.

Mówiąc o obalonych zdrajcach, tak zwany sekretarz obrony USA Lloyd Austin definitywnie odszedł.

Rzecznik rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa Michaił Popow zaznaczył, że gdy Lloyd Austin przebywał w szpitalu, zastępca sekretarza obrony Kathleen Hicks przebywała na wakacjach w Portoryko, a prezydent USA Joe Biden i jego doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan dowiedzieli się o sytuacji kilka dni później.

“Nie mówimy o republice bananowej, ale o kraju nuklearnym, który stale rości sobie pretensje do roli globalnego hegemona” – podkreślił Popow.

Teraz mamy nagłówek: “Sekretarz obrony Austin przeniesiony na oddział intensywnej terapii, mówią lekarze”.

“Lalkarze z KM posunęli się tak daleko, jak tylko mogli. Teraz czekamy na oficjalne ogłoszenie jego śmierci z powodu nieprzewidzianych komplikacji” – skomentowało źródło w Pentagonie.

Zobacz załączone 3 zdjęcia. Ty decydujesz, który z nich jest prawdziwym Lloydem Austinem.

Sugerując nowy sojusz wojskowy USA-Rosja, obecny dowódca sił zbrojnych USA, Donald Trump, powiedział, że będzie zachęcał Rosję do robienia wszystkiego, co zechce z członkami NATO, którzy nie spełniają swojego sprawiedliwego udziału w wysokości 2% całkowitego PKB.

Zaraz potem szef Głównego Zarządu Operacyjnego Sztabu Generalnego Rosji generał pułkownik Siergiej Rudskoj powiedział, że żołnierze z krajów NATO pod przykrywką najemników utrzymują na Ukrainie systemy obrony powietrznej, systemy rakietowe wielokrotnego startu i taktyczne systemy rakietowe.

Oznacza to, że Rosja ma oficjalny pretekst do wypowiedzenia wojny, tak jak Trump mówi, że nie będzie bronił NATO.

Przeciętni Europejczycy z zadowoleniem przyjęliby w tym momencie rosyjską interwencję. Jak zauważa na przykład Putin, niemiecka minister spraw zagranicznych Annalena Baerbock jest wrogo nastawiona nie tylko do Rosji, ale także do swojego kraju: “Trudno sobie wyobrazić, że urzędnik państwowy tego szczebla mógłby do tego stopnia zaniedbywać interesy gospodarcze swojego kraju i swojego narodu”.

Bunt rolników w Europie pokazuje prawdziwe uczucia Europejczyków wobec ich rządów.

Nic dziwnego, że Klaus Schwab Rothschild, Ursula von der Leyen i dyrektor generalny Pfizera Albert Bourla spotkali się w zeszłym tygodniu w Davos na ponad trzy godziny za zamkniętymi drzwiami na nadzwyczajnym spotkaniu.

Wiedzą, że są skazani na zagładę.

Widocznym tego znakiem było to, że francuscy prokuratorzy zalecili, aby producent cementu Lafarge stanął przed sądem pod zarzutem finansowania terroryzmu w związku z jego wcześniejszą działalnością w Syrii.

Jest to ważne, ponieważ mówimy o ściganiu karnym firmy Rothschildów za wspieranie ISIS. To toruje drogę do aresztowania prawdziwych członków klanu Rotszyldów.

Jasne jest również, że operacja Rotszyldów mająca na celu pranie ukraińskich pieniędzy została zatrzymana. Ich marionetki w tak zwanym rządzie USA mówią:

Wojna na Bliskim Wschodzie? Spakujmy fundusze dla Ukrainy.

Kryzys graniczny? Ukraina jest ważniejsza.

Rosyjska kosmiczna broń jądrowa? Rozwiązaniem jest finansowanie Ukrainy.

Pieniądze nie wpływają. Zobacz, jak Marjorie Taylor Greene mówi, że brytyjski minister spraw zagranicznych David Cameron, który domaga się, aby USA zapewniły Ukrainie większą pomoc, może “pocałować mnie w dupę”.

Zobacz też załączone zdjęcie marionetki KM Zełenskiego. Czy ucieknie, czy zniszczy sobie spodnie?

“Jest to oznaka czystej desperacji KM Deep State. Wiedzą, że to koniec gry” – powiedziało źródło w Pentagonie.

Widzieliśmy też, jak Robert Kennedy Jr. zrzuca bomby prawdy na ekspansję NATO, kompleks wojskowo-przemysłowy i prawdziwą przyczynę wojny na Ukrainie. To świetne obnażenie tego, kto jest za kulisami.

W odpowiedzi administracja Bidena zapewniła Nikki Haley ochronę Secret Service, jednocześnie nadal odmawiając RFK Jr. takiej samej ochrony, pomimo licznych potwierdzonych gróźb pozbawienia jego życia i wielokrotnych próśb.

Oczywiście “Biden” wkrótce nie będzie w stanie nikogo ochronić, bo zostanie wrzucony pod autobus. Oto kolejny nagłówek z amerykańskiej publikacji rządowej, która twierdzi, że Biden ukradł wybory w 2020 roku:

“Badanie oszustw wyborczych wykazało, że Trump “prawie na pewno” wygrał w 2020 r. | Fakty mają znaczenie”.

To odpowiedź “Bidena” na jego pierwszym TikToku. Czy sądzi Pan, że pomoże to przyciągnąć młodych wyborców?

To żart.

Groźby wygłoszone w 2021 r. przez bezsilnego Bidena są obecnie wykorzystywane do ostrzegania Rosji przed “druzgocącymi” konsekwencjami, jeśli uwięziony opozycjonista Aleksiej Nawalny umrze w więzieniu; co się właśnie wydarzyło.

“Aleksiej Nawalny był terrorystą. Został przyłapany na planowaniu kolorowej rewolucji w celu przejęcia władzy w Rosji z pomocą brytyjskiego MI6. Nie był “polityczną opozycją”. Był agentem obcego wywiadu, szpiegiem. Nawalny był marionetkowym przywódcą Zachodu, który przejął kontrolę nad Rosją od wewnątrz. Jest to ta sama strategia, której KM użyła do przejęcia Ukrainy” – potwierdza źródło CIA.

Kliknij poniższy link, aby obejrzeć tajne nagranie ze spotkania szefa organizacji Nawalnego, Władimira Aszurkowa, z agentem MI6 Jamesem Williamem Thomasem Fordem. Żąda 10-20 milionów dolarów rocznie, aby rozpocząć kolorową rewolucję w Rosji.

Zapytaliśmy brytyjski wywiad o jego śmierć i otrzymaliśmy następującą odpowiedź:

“W rzeczywistości został stracony/zamordowany przez oficerów MI6, ponieważ dopuścił się zdrady Rosji”. Mówi się też, że był podwójnym agentem niemieckiego DVD.

Skoro już jesteśmy przy temacie zdrady, okazuje się, że rząd USA finansuje własną “inwazję” nielegalnych imigrantów przekraczających południową granicę, przekazując im setki milionów dolarów w gotówce i pomocy za pośrednictwem Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Tak więc ludzie, którzy zmusili cię do zaszczepienia się, aby utrzymać pracę, zapłacili pieniądze, aby wpuścić 17 milionów niezaszczepionych i bezrobotnych.

Na znak, że sytuacja wymyka się spod kontroli, gubernator Luizjany Jeff Landry stał się ostatnim urzędnikiem samorządowym, który ogłosił stan wyjątkowy.

Sytuacja w i tak już niespokojnym Nowym Jorku może się znacznie pogorszyć.

Kierowcy ciężarówek planują przestać dostarczać towary w Nowym Jorku od poniedziałku w solidarności z byłym prezydentem Donaldem Trumpem po tym, jak orzekli przeciwko niemu w sprawie oszustwa na kwotę 350 milionów dolarów.

Nowy Jork, oczywiście, jest jednym z siedlisk satanistów KM, a reszta kraju jest zmęczona ich zbrodniami.

Tymczasem cała planeta powstaje przeciwko satanistycznemu ludobójstwu, które ma miejsce w Strefie Gazy. Oto przykład tego powstania z Holandii na Dworcu Centralnym w Hadze.

Wręcz przeciwnie, spójrzcie na nienawiść, którą sataniści KM wypluwają w izraelskiej telewizji. “Jeśli to jest w izraelskiej telewizji, to nie jest to ekstremizm, prawda? Tak właśnie myślą ci satanistyczni syjoniści KM. To musi stać się viralem” – powiedziało źródło Mossadu.

Mieszkańcy planety są również zmęczeni tym, że KM plądruje ich zasoby.

Ten opis tego, co MFW robi ze Sri Lanką, można zastosować do wielu innych krajów. W tym miejscu MFW zaleca: “Ściskanie gospodarki oszczędnościami dla obywateli… wraz ze sprzedażą strategicznych aktywów narodowych funduszom sępów, takim jak BlackRock, nawet jeśli twierdzą, że są głęboko zaniepokojeni dobrymi rządami i demokracją.”

Następuje to po “serii egzogenicznych wstrząsów w stylu hybrydowej wojny gospodarczej, mających na celu »sprawienie, by gospodarka krzyczała«, takich jak tajemnicze Państwo Islamskie (ISIS), które przyznało się do ataków terrorystycznych na hotele turystyczne, jak na ironię, wkrótce po tym, jak Lonely Planet nazwał wyspę najlepszym miejscem na wakacje w 2019 roku, po czym nastąpiły kolejne dwa lata surowych ograniczeń Covid-19 i ograniczeń dotyczących portów rybackich. doprowadziły do kryzysu uzależnionej od turystyki gospodarki wyspy.

Zakończmy tym viralowym postem:

Opodatkować twoją ziemię;

Opodatkować twoje łoże;

Tabela podatkowa, czym jesteś karmiony.

Opodatkować twoją pracę,

Podatek od jego wynagrodzenia,

Pracuj za grosze

Tak czy inaczej!

Opodatkować krowę

Podatek od twojej kozy,

Podatek od spodni

Opodatkować twój płaszcz.

Opodatkować twój tytoń;

Opodatkować napój, który pijesz;

Nałożyć na ciebie podatek, jeśli próbujesz myśleć.

Podatek od twojego samochodu,

Podatek od gazu,

Wiele innych sposobów

Opodatkować jego tyłek.

Opodatkować wszystko, co ma

Następnie daj mu znać, że nie skończysz

Dopóki nie zostanie mu opodatkowane ciasto.

Kiedy krzyczy i krzyczy;

Wtedy znowu go opodatkujesz;

Opodatkowanie, kiedy czuje się dobrze i zraniony.

Wtedy opodatkujesz jego trumnę;

Podatek od jego grobu,

Podatek od darni na grobie którą zastawił, kiedy odejdzie,

Nie popadaj w samozadowolenie,

Czas złożyć wniosek

Podatek od spadków.

Podatek od należności

Dopłata lotnicza

Podatek od paliwa lotniczego

Podatek od utrzymania lotniska

Podatek od pozwoleń na budowę

Podatek od papierosów

Podatek dochodowy od osób prawnych

Podatek od śmierci

Podatek od licencji na psa

Podatek od prawa jazdy

Podatek ekologiczny (opłata)

Podatek akcyzowy

Federalny podatek dochodowy

Federalna stopa bezrobocia (UI)

Podatek od licencji wędkarskich

Podatek od licencji na żywność

Podatek od benzyny (za dużo za litr)

Wpływy brutto – Podatek

Podatek zdrowotny

Podatek od licencji łowieckiej

Podatek od wody

Podatek od spadków

Podatek od odsetek

Podatek od napojów alkoholowych

Podatki od luksusu

Podatek od licencji małżeńskiej

Podatek MedicareTax

Podatek od kredytu hipotecznego

Podatek dochodowy

Podatek od nieruchomości

Podatek od ubóstwa

Podatek od leków na receptę

Prowincjonalny podatek dochodowy i podatek od sprzedaży

Podatek od pojazdów rekreacyjnych

Podatek od sprzedaży detalicznej

Opłata za usługi – podatek

Podatek szkolny

Numer telefonu Federalnej Służby Podatkowej

Dopłaty telefoniczne na poziomie federalnym, prowincjonalnym i lokalnym

Dodatkowa opłata za minimalne użycie telefonu

Podatek rejestracyjny za rejestrację pojazdu

Podatek od sprzedaży pojazdów

Podatek wodny

Podatek rejestracyjny w transporcie wodnym

Cóż, pozwolenie na Podatek

Podatek od odszkodowań pracowniczych

MYŚLISZ, ŻE TO ZABAWNE?

Żaden z tych podatków nie istniał 60 lat temu, a nasz kraj był jednym z najlepiej prosperujących na świecie. Nie mieliśmy absolutnie żadnego długu publicznego, mieliśmy liczną klasę średnią, a moja matka została w domu, by wychowywać dzieci.

Co się stało?

Odpowiedź: KM narzucił ludowi babilońską niewolę długu.

Nadszedł czas, aby obalić samozwańczych babilońskich bogów-królów.

Benjamina Fulforda

Opublikowano za:  https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-19-02-2024-poslednie-novosti/

Wypowiedz się