18 lat więzienia dla byłego ministra zdrowia

Jest pierwszy kraj na świecie, który skazał na wysoką karę więzienia za przekręty związane z plandemią nie tylko eksministra zdrowia, lecz szereg wysokiej rangi urzędników państwowych.

Wiedeń 26.1.2024 r.

Niestety nie u nas. Nie oczekujmy takiego procesu w kraju, gdzie rządzi klika całkowicie uzależniona od agendy globalistycznej. Jest jednak pierwszy kraj na świecie, który skazał na wysoką karę więzienia za przekręty związane z plandemią nie tylko eksministra zdrowia, lecz szereg wysokiej rangi urzędników państwowych odpowiedzialnych za sanitaryzm kowidowy.

Artykuł na ten tematukazał się w piątek 12 stycznia 2024 r. na stronie vietnamnews.vn. Źródło.

Wyrok zapadł w momencie, gdy Wietnam intensyfikował swoją wieloletnią kampanię przeciwko łapówkom, w ramach której wszczęto dochodzenie w sprawie setek urzędników wyższego szczebla pod kątem korupcji, co zmusiło wielu do odejścia, w tym byłego prezydenta i premiera Nguyen Xuan Phuca oraz dwóch wicepremierów. Źródło.

„Przykro mi, myliłem się” – powiedział Nguyen Thanh Long podczas procesu.
No tak, każdemu byłoby przykro, będąc oskarżonym o korupcję. Nie znam wietnamskiego języka i nie oglądałem filmów z roku 2020, kiedy ministrowie zdrowia całego świata głosili te same kłamstwa.

Nie był to proces o ludobójstwo, na takie wydarzenia musimy jeszcze poczekać. Wiem, że wiele osób z niedowierzaniem reaguje na samą możliwość takich procesów sądowych. Aby do nich doszło, musi zmienić się sytuacja polityczna na świecie. Czeka nas jeszcze długa droga, na której końcu przynajmniej część sprawców plandemii doczeka się zasłużonej kary. 

Zwycięstwo jednak nie przyjdzie bez wysiłku z naszej strony. Walczmy z kłamstwami mediów i polityków. Nie pozwólmy, by głoszono fałszywą tezę o „uratowaniu” milionów ludzi, dzięki powszechnemu wstrzykiwaniu zabójczych dawek eliksiru mRNA.

Autor artykułuMarek Wójcik
Artykuł opublikowano 26.1.2024 r. naworld-scam.com

Opublikowano za: https://world-scam.neon24.net/post/174994,18-lat-wiezienia-dla-bylego-ministra-zdrowia

Wypowiedz się