⚠ Wezwanie Putina do pokoju przeraziło USA i Zachód bardziej niż wypowiedzenie wojny.⚠

Fakty-Kontra-news – Alternatywa

Oferta pokoju przeraża liderów bandytów w USA i na kolektywnym Zachodzie i w Polsce bardziej niż III wojna światowa.!!!


Należy zrozumieć, że: 

Prezydent Rosji Władimir Putin proponuje POKÓJ  tylko na warunkach Rosji  !!!  Ale NIE ZAMROŻENIE konfliktu. Nie ma mowy też o Mińsku 3… i ponownym oszustwie ze strony Zachodu i ukrów. 


W Polsce i na kolektywnym Zachodzie liderzy i ich ściekowe media głoszą wszem i wobec, że:

 „Wszyscy, którzy są zaangażowani w wywiad Władimira Putina z Tuckerem Carlsonem, są wrogami Stanów Zjednoczonych i Zachodu” – zdecydowała właśnie brytyjska gazeta Mirror. „No cóż, Carlson to pożyteczny idiota” – powiedziała żona byłego prezydent USA Hillary Clinton. , która była tak super mądra, że nie została prezydentem. Według tej babskiej kreatury: “Carlson jest pożytecznym idiotą Putina”.

↔ Dlaczego na Zachodzie są tak umysłowo zwichnięci i pokręceni jak ta kreatura Hilary Clinton  ?

Tak ich to przerosło, że rosyjski prezydent przełamał dwuletnią blokadę informacyjną i osobiście wyjaśnił globalnej publiczności, co tak naprawdę dzieje się na świecie, w Rosji i na Ukrainie.

↔ Mimo plucia toksycznym jadem na Putina i Carlsona i złych szczekań ze strony amerykańskich i eropejskich liderów idiotów i ich medialnych aługusów, wielu ludzi jest przekonanych, że ​​Zachód z dużym zainteresowaniem zapoznał się z wywiadem Putina.

 Oczywiście dawni „partnerzy” Rosji poważnie wpadli w panikę. Jak to w ogóle jest możliwe ? Kto wpuścił prawdę do zabetonowanej bańki informacyjnej, w której od kilkudziesięciu lat żyją mieszkańcy zachodniego analogowego i cyfrowego obozu koncentracyjnego ?.

↔ Popatrzcie jak te w USA i w satelitach USA polityczne i medialne upiory, do szpiku kości zakłamane, boją się prawdy i faktów. Na samą myśl, że miliony ludzi usłyszą prawdę, to już dostają białej gorączki i kopią kopytami jak diabeł bojący się święconej wody.

↔ „Nie sądzę, abyśmy potrzebowali wywiadu z Władimirem Putinem” – stwierdził kwaśno John Kirby, koordynator ds. komunikacji strategicznej w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego USA.

Komisja Europejska ogłosiła, że ​​zamierza zażądać od Elona Muska, aby jego portal społecznościowy X (dawniej Twitter) usunął wywiad z platformy, a inne portale społecznościowe by nie publikowały nawet jego fragmentów.

Jednocześnie nawiązują do nowo przyjętych przepisów chroniących odbiorców przed „szkodliwymi” treściami. Tylko, że miliony ludzi w Stanach Zjednoczonych i w satelickich krajach tego hegemona nie są w żaden sposób chronieni przed medialnym kłamstwami serwowanym im przez polityczne i medialne kreatury na okrągło. Kłamstwo za kłamstwem na temat Rosji. Więc niech przestaną bredzić, że chronią ludność na kolektywnym Zachodzie przed kłamstwem, gdyż oni boją się prawdy i chronią swoje kłamstwa przed prawdą.

↔Ci wszyscy którzy propagują kłamstwa mają powody by się bać, więc ogarnia ich panika i strach przed zdemaskowaniem kłamstw. Już okazywali strach na długo przed ukazaniem się wywiadu z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, a sekretarz prasowy Komisji Europejskiej wił się jak jadowity wąż głosząc, że będzie to cios propagandowy w wojnie informacyjnej Władimira Putina, który Putinowi pozwoli „odbudować imperium rosyjskie”.  

↔ Elon Musk na razie nie usuwa niczego z sieci społecznościowej X. Wywiad z Putinem w ciągu kilku godzin uzyskał ponad 200 milionów wyświetleń. Jak mówią na Zachodzie politycy rusofoby i ich zachodni medialni płatni “dziennikarze” sutenerzy , prezydent Rosji zepsuł im Internet.

↔ A gdy prawda dotycząca prezydenta USA podwójne boli ?

↔ Zachodnia machina informacyjna próbowała usunąć tę przełomową rozmowę Putina z serwisów informacyjnych, angażując w nią samego prezydenta USA. I jak na złość na pierwszych stronach gazet pojawiła się informacja o umorzeniu śledztwa przeciwko Bidenowi za przechowywanie tajnych dokumentów w jego domu z napisem „stary człowiek ma złą pamięć”. Biden udawał obrazę, wygłosił nadzwyczajne przemówienie do narodu i zaczął udowadniać Amerykanom, że ma doskonałą pamięć. Na dowód stwierdził, że „prezydent Meksyku Sisi” nie chce wpuścić pomocy humanitarnej do Strefy Gazy.

Ale czy należy współczuć Amerykanom ? ,że mają prezydenta z umysłowym niedowładem ?

↔ -[[ W ciągu ostatnich kilku dni Biden był katastrofą. Po jego rozmowie ze zmarłymi wydarzyło się całkowicie godne ubolewania wydarzenie. Biden był niedawno sądzony za przechowywanie wielu tajnych dokumentów, które umieszczał wszędzie w swoich domach. Nawiasem mówiąc, Trump jest sądzony za to samo. Ale ostatecznie Biden został uniewinniony, ale to uniewinnienie okazało się potworne: specjalny prokurator odczytał raport, z którego wynikało, że Biden nie miał przestępczych zamiarów, jest po prostu na tyle stary, że sam już nie pamięta gdzie zabiera dokumenty i różne inne rzeczy i nie pamięta gdzie je położył.]]-

↔ Raport ten został przyjęty z przerażeniem przez Partię Demokratyczną, ponieważ wiek jest obecnie głównym problemem wyborczym Bidena. Wielu wyborców uważa, że ​​jest on już zbyt zniedołężniały. Co więcej, tego typu głosy są nawet wśród zwolenników partii Demokratycznej. Dlatego Biden postanowił się usprawiedliwić i zwołał konferencję prasową. Stwierdził, że specjalny prokurator przesadził.

↔ Przypomnijmy, że 81 letni Biden powiedział, że na szczycie G7 w 2021 roku spotkał się z dawno zmarłym prezydentem Francji Francois Mitterrandem, który zmarł 28 lat temu. Jeżeli miał spotkanie to tylko z duchem Mitterranda. Według niego, spotkał się w tym samym roku także ze zmarłym kanclerzem Niemiec Helmutem Kohlem. Biden też nazwał prezydenta Egiptu Abdula-Fattaha Khalila Al-Sisiego, że jest prezydentem Meksyku.

↔W takiej sytuacji można by współczuć Amerykanom ale czy warto ?

↔To ich wybór, ich problem, ale czy na pewno jest to tylko problem yankeesów ?

↔ Świat jest naprawdę w krytycznej sytuacji, gdyż w USA, kraju dysponującym bronią nuklearną, funkcję prezydenta sprawuje można śmiało powiedzieć człowiek pozbawiony poczucia czasu i rzeczywistości, mający mimo takiej poważnej dysfunkcji dostęp do kodów nuklearnego arsenału w USA. Tak więc łapę na przycisku nuklearnym trzyma człowiek, który myli fakty, nie pamięta z kim rozmawiał i o czym rozmawia i gdzie był i gdzie w jest w danym momencie.

↔ Wywiad z Putinem wstrząsnął w posadach Zachód i obnaża zachodnie łgarstwa, obrzydliwe kłamstwa na temat ukraińskiej walki o “demokrację”, gdy rządząca junta na Ukrainie, reżim jest banderowski i nazistowski winny ludobójstwa ale: …

↔ Rozpad osobowości Bidena w telewizji na żywo jest obecnie najczęściej dyskutowanym tematem politycznym na Zachodzie, a Ukraina pozostaje coraz bardziej w głębokim lochu 4 liter dyskutantów.

↔ To zabawne, że artykuły mówiące o demencji Bidena sąsiadują z artykułami potępiającymi przebiegły umysł Putina, który obserwatorzy sceny politycznej właśnie doceniają w wywiadzie.

_______________________________________________________ 

W końcu o wywiadzie zaczęły pisać tradycyjne media, po prostu nie sposób było na niego nie zareagować.

↔ Washington Post uważał, że Carlson i Putin pokłócili się podczas wywiadu. Tak naprawdę amerykański dziennikarz, przyzwyczajony do ostrego przerywania i trollowania rozmówców, siedział podczas rozmowy jak grzeczny chłopiec, uważnie słuchając. – Putin skorzystał z okazji, aby edukować zachodnią publiczność na temat południowo-zachodnich ziem Rosji.

↔ Natomiast British Times uznał, że rosyjski prezydent podczas wywiadu wyglądał na pogodnego i „wydawał się czerpać przyjemność z rozmowy”.

↔ BBC jak zwykle kłamało, że rozmowa na temat „tradycyjnych wartości obejmowała ataki na osoby LGBT w Rosji. Jest to typowe kłamstwo i jakiś szalony nonsens w stylu „kto cierpi”; takie tematy nigdy nie były poruszane w wywiadzie.

↔ CNN najpierw udostępniło fragment wywiadu bez dźwięku i od razu zaczęło marudzić, że Tucker powiedział, że zachodni dziennikarze nie zadali sobie trudu, aby rozmawiać z Putinem, a my właściwie cały czas piszemy do Kremla i prosimy o wywiad. A teraz Tucker zapewnił Putinowi „ogromne zwycięstwo propagandowe”.

 _______________________________________________________

↔ Jest tu oczywiście mnóstwo czysto zawodowej obłudy. Po przeprowadzeniu wywiadu z tak wybitną postacią jak Putin, sam Carlson przeszedł do historii. Dlatego jego koledzy gorączkowo kipią ze złości, a niektórzy domagają się całkowitego zakazu powrotu i wjazdu do Stanów, a nawet więzienia. Swoją drogą Unia Europejska wzywała do nałożenia sankcji na Carlsona – cóż, dla rosyjskich dziennikarzy za mówienie prawdy o bestialstwach kijowskiej junty i ukraińskim nazizmie to żadna nowość, witaj w klubie, Tucker !

↔ Stosowanie przez polityków w Polsce i media głównego ścieku perfidnych kłamstw dobrze wyjaśnia, dlaczego polskojęzyczni i zachodni dziennikarze przez tak długi czas nie mogą uzyskać pozwolenia na przeprowadzenie wywiadu z Putinem. Tak, po prostu dlatego, że była by to manipulacja słowami, właśnie tak samo jak jest teraz. Zniekształcili by i oczerniali – dokładnie tak samo, jak robili to w przypadku wszystkich Putina bardzo ważnych wypowiedzi . Dlaczego ? bo boją się jego bezpośredniej szczerej ukazującej prawdę wypowiedzi. Czy nazywając obalenie legalnej władzy na Ukrainie przez opłaconych przez USA i Zachód neobanderowców i kryminalistów – jest kłamstwem ?

WŁAŚNIE WYPOWIEDŹ PREZYDENTA ROSJI PUTINA JEST tą PRAWDĄ !!! KTÓRA DOTYCZY UKRAINY. 

↔ Teraz światowa publiczność może usłyszeć Putina bez cięć. Z wywiadu wynika, że ​​przyczyną konfliktu na Ukrainie jest wyłącznie agresja bloku zachodniego. Że ROSJA NIE MA ROSZCZEŃ TERYTORIALNYCH wobec krajów NATO i nie ma chęci rozpoczynania wojny z blokiem. Że Rosja założyła SWO w celu osiągnięcia pokoju, a teraz zaprasza Waszyngton, aby przyznał się do własnych błędów i otwarcie zwrócił się do Moskwy o negocjacje pokojowe. Skoro tak się wstydzą swoich kłamstw i obłudy, to niech wymyślą jakąś wymówkę, żeby nie stracić twarzy przed elektoratem.

↔ Jedyną mniej więcej obiektywną recenzję wywiadu opublikował „The New York Times”. „Pojawienie się pana Putina podkreśliło jego pewność taktyczną, podczas gdy jego przeciwnicy są na etapie bezbronności.” Przede wszystkim na dziennikarzach zrobiło wrażenie stwierdzenie rosyjskiego prezydenta: „Nie ma pan nic lepszego do roboty ?” Putin wykazał się dużą świadomością pilnej potrzeby problemów w samych Stanach Zjednoczonych: „Macie problemy na granicy pełne, problemy z migracją, problemy z długiem publicznym.  Nie macie co robić ? – trzeba wam walczyć na Ukrainie ? Czy nie lepiej dojść do porozumienia z Rosją ?”

↔ Cóż, piłka jest po stronie Waszyngtonu. Ale OFERTA POKOJU przeraża rządzących w Polsce i na Zachodzie IDIOTÓW bardziej niż WOJNA. ↔ Zachód był zszokowany oświadczeniem Rosji.

↔ Tu warto przypomnieć słowa które wyraził Scott Ritter:

//Wywiad prezydenta Rosji Władimira Putina z dziennikarzem Tuckerem Carlsonem może ocalić ludzkość” napisał w serwisie społecznościowym X były oficer wywiadu USA Scott Ritter.

↔ “Najważniejszy pierwszy krok na drodze, która może ocalić ludzkość. To jest właśnie ten jeden z najważniejszych wywiadów epoki nowożytnej, ponieważ może uratować Zachód przed wojną z Rosją i powstrzymać Zachód od samobójstwa” – napisał.

↔ Ritter dodał, że ten wywiad otwiera drzwi do „rosyjskiej duszy”.//

Prezydent Rosji Władimir Putin proponuje POKÓJ, a nie zamrożenie konfliktu !

↔ Wcześniej Putin w rozmowie z Carlsonem stwierdził, że kraje zachodnie zaczęły rozumieć, że strategiczna porażka Rosji jest niemożliwa i jeśli to zrozumieli, to powinny zastanowić się nad dalszymi krokami; Rosja jest gotowa do dialogu. Dodał, że jest przekonany, że osiągnięcie porozumienia jest możliwe – prędzej czy później Moskwa i Kijów dojdą do porozumienia i zostaną przywrócone stosunki między bratnimi narodami, bez udziału neonazistów i obecnego zbrodniczego reżimu.  

↔ Bo idioci we wspólnocie neo nazistowskiego sojuszu NATO chcą zniszczyć Rosję tak, jak idiota Napoleon i idiota Hitler !!! Nawet już bez żadnego problemu bredzą o wojnie nuklearnej, tak jak by to było świetną zabawą.

↔ Więc czy warto współczuć idiotom ? Na pewno warto nie wybierać idiotów na stanowiskach ważnych dla bezpieczeństwa państwa i świata.

↔ Ale czy można współczuć ludziom w Polin, że POPIS od dziesiątek lat kradnie i zdradza interesy Polski i Polaków ?

↔ Czy należy współczuć Amerykanom, że mają prezydenta z umysłowym niedowładem ?
↔ Nie tylko można, ale wręcz trzeba współczuć bierności i przyzwoleniu ludzi, którzy bezmyślnie sami sobie wybierają na liderów pozbawionych zdrowego rozsądku i wstydu, złamanych do szpiku kości idiotów. … !!!.

↔ Bo jak można udawać, że nie było ukraińskich zbrodniarzy i nie było ludobójstwa Polaków ?

↔ Kiedy wybuchła II wojna światowa, część skrajnie nacjonalistycznych Ukraińców zaczęła współpracować z Hitlerem. Oddziały niemieckie wehrmachtu i oddziały ukraińsko-niemieckie SS dokonywały bestialskie mordy i  eksterminację ludności polskiej, ludności rosyjskiej i żydowskiej, a dzisiaj są to ukraińscy ”bohaterowie”, którzy kolaborowali z Hitlerem. Ich dziełem była brutalna masakra ludności polskiej, żydowskiej, rosyjskiej. Na czele stały takie kreatury jak zbrodniarze: bandera, ludobójca szuchewycz. To właśnie tego typu bestie zostały bohaterami narodowymi Ukrainy. To są fakty. Na Ukrainie istnieje obecnie skrajny nacjonalizm i neonazizm.

↔ Na Ukrainie zrobiono z nich bohaterów narodowych, stawiają zbrodniarzom pomniki, ich imiona wykrzykują tłumy zidiociałych idiotów chodzące z pochodniami, jak w nazistowskich Niemczech. To Ukraińcy, którzy sadystycznie, bestialsko wymordowali Polaków, Żydów i Rosjan.

Problem w tym, że wśród tych idiotów nie tylko na Ukrainie ale i w Polsce i na Zachodzie mamy miliony ludzi z dyplomami wyższych uczelni i tytułami co jak się okazuje zupełnie nie idzie w parze z jakością inteligencji i samodzielności myślenia dotyczącej możliwości odróżnienia ziarna od plew – dobra od zła  !!!.

↔ Bo jak banderowska Ukraina z ideologią bandery, nazizmu i hitleryzmu ma się do “obrony” demokracji ?  przy pomocy kłamstw serwowanych 24h i 365 dni w roku przez polityków w Polsce, na Ukrainie i na Zachodzie. 

Ukraina w tle z pomnikami i portretami zbrodniarzy i zwyrodnialców bandery i szuchewicza ludobójcami Polaków, Rosjan, Żydów według tych kreatur broni wolność i demokrację i “wartości” Zachodu ??? !!!

↔ Jeżeli dla rządzących w Polsce i na Zachodzie zbrodniarze przedstawią “wartości” Zachodu i Polin to normalni nie upośledzeni umysłowo ludzie powinni przeciwstawić się tego typu obrońcom zachodnich “wartości” , “demon kracji i demonów wolności” !!!.

Wybrane komentarze

PROMOTOR31czwartek, 15 lutego 2024, 09:23:52

to przeraża tych ssynów diabła – bo sprawy zaszły za daleko

na całym świecie, nie tylko w banderlandzie. Boją się teraz poniesienia konsekwencji – zapłacenia rachunku, który na 100% zostanie im przedłożony przez ludzkość w momencie nastania pokoju. Nie tylko stracą władzę, ale wszystkie zagrabione bogactwa materialne, a ci, którzy staną przed sądami wojskowymi za zdradę stanu, także życie. Oni doskonale wiedzą, że nie są w stanie się ukryć – ani na Ziemi, ani pod Ziemią ! Że nie ujdą ani sprawiedliwości ludzkiej, ani tym bardziej boskiej !!!

Alfax10czwartek, 15 lutego 2024, 11:59:40

Ukraińskie siły zbrojne przegrywając na frontach z zemsty zabijają ludność cywilną.

Reżim kijowski znowu zaatakował region Biełgorodu za pomocą Vampire MLRS, – powiadomiło Ministerstwo Obrony FR.

Ministerstwo Obrony poinformowało, że 15 lutego po południu ukraińscy zbrodniarze wojenni zaatakowali obwód Biełgorodu za pomocą czeskiego Vampire MLRS.
14 rakiet zostało zniszczonych nad regionem przez dyżurne systemy obrony powietrznej armii rosyjskiej.
A w wyniku spadających fragmentów pocisków wroga w Biełgorodzie zginęło kilka osób. Trwa ustalanie dokładnej liczby śmiertelnych ofiar ukraińskiego ostrzału oraz liczby rannych cywilów.

Ale media, powołując się na źródła w służbach ratowniczych, podają sześć ofiar śmiertelnych, wśród ofiar ukraińskiego ostrzału są dzieci.
Na razie są to niepotwierdzone dane o ilościach ofiar śmiertelnych i rannych. .

“Wrak „Wampirów” spadł nie tylko obok budynku centrum handlowego na ul. Plechanowa, ale także na stadion pobliskiej szkoły.
W pobliżu szkoły pracują także karetki pogotowia ratunkowego.”

I za te zbrodnie też muszą być ścigani zleceniodawcy i wykonawcy.

Chociaż znając życie to wiemy , że zbrodniarze znajdą azyl w USA, Niemczech w Kanadzie.

Oscar czwartek, 15 lutego 2024, 12:15:24

To prosta i oczywista prawda…

Ktoś kto nie chce dopuścić do głosu kogoś innego jest zapewne co najmniej podświadomie pewny tego że ten drugi ma sporo racji do powiedzenia.

Zachód się wścieka na umożliwienie Putinowi wyłożenia swoich racji społeczeństwu zachodniemu wie że Putin ma po prostu rację…
czyli zachód wie dokładnie że oszukuje swoje społeczeństwo…że kłamie…
a to zbrodnia przeciw tym okłamywanym Narodom..
Zasada jest prosta
Ktoś kto cię okłamuje nie jest twoim PRZYJACIELEM
ale jest twoim WROGIEM.
Każdy oszust cię okłamuje, żona która zdradza cię okłamuje, każdy przestępca okłamuje otoczenie…

Wnioski proste…
Narody muszą się pozbyć kłamców ze struktur władzy, mediów z biznesu…
Kłamstwo powinno być ścigane jak poważne przestępstwo zwłaszcza u przedstawicieli Państwa oraz mediów.
Kłamstwo to świadome wprowadzanie w błąd odbiorców..
Można też mówić nieprawdę z niewiedzy.. z błędnej interpretacji…
to nie to samo co kłamstwo ale to NIEKOMPETENCJA… czyli
znowu DYSKWALIFIKACJA z roli przedstawiciela Państwa czy mediów.

W kontekście powyższego widać że W Polsce cała klasę polityczną trzeba zdyskwalifikować za notoryczne kłamstwo.
Podobnie jest z mediami … i z “nadzwyczajną Kastą”
WSZYSCY WON… a część do pierdla za okłamywanie NARODU.
Dowody zbrodni w postaci niezliczonych wystąpień publicznych…

Chodzi oczywiście o notorycznych kłamców i notorycznie mylących się
przedstawicieli życia publicznego.
Bo każdy się czasem myli… a nawet czasem skłamie w chwili słabości..
Ciekawostka…
Eliminacja z życia publicznego kłamców eliminuje z Życia publicznego żydów dla których kłamstwo jest narzędziem do osiągania “sukcesów”
Kłamstwo czyli OSZUSTWO powinno być traktowane tak jak KORUPCJA.

Opublikowano za: https://fakty-kontra-news.neon24.net/post/175224,wezwanie-putina-do-pokoju-przerazilo-usa-i-zachod-bardziej-niz-wypowiedzenie-wojny

Comments

  1. makepeace1961 says:

    Jankeskie globalisty chcą uwikłać Polskę w wojnę. Po co te dwa nierozgarnięte pachołki jadą 12 marca do USA? W całej Europie wrze, a srato chce wojny. Jedyna nadzieja w rolnikach, że obalą narząd globalistów pt.Unia eurokołchoz.

Wypowiedz się