SZOK: Żołnierze francuskiej Legii Cudzoziemskiej i czynnej służby zabici na Ukrainie

ŚWIAT HALA TURNERA ŚRODA, 19 STYCZNIA 2024 

Kiedy kilka tygodni temu siły armii rosyjskiej uderzyły rakietą w hotel w Charkowie na Ukrainie, wielu wojskowych zginęło w tym hotelu. Do dziś nikt nie wiedział, że dziesiątki z tych żołnierzy pochodziło z francuskiej Legii Cudzoziemskiej, a inni byli żołnierzami służby czynnej z Francji, przebywającymi na “bezpłatnym urlopie”. Ambasador Francji został dziś wezwany do rosyjskiego MSZ.

Podczas tego spotkania ambasador został zapytany, dlaczego żołnierze francuskiej Legii Cudzoziemskiej i żołnierze służby czynnej armii francuskiej są na Ukrainie, aby walczyć z armią rosyjską i dlaczego Rosja nie powinna po prostu ogłosić, że Francja prowadzi wojnę z Rosją?

Ambasador nie miał dobrej odpowiedzi.

Poniżej, na krótkim nagraniu, widać, jak francuski ambasador opuszcza rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, najwyraźniej dość wściekły, ponieważ został zasypany przez media pytaniami, dlaczego Francja wysyła żołnierzy służby czynnej na Ukrainę. Ambasador nie odpowiedział na pytania mediów. “Co francuscy najemnicy robią na Ukrainie?” – RT francuskiego posła

Opinia redakcyjna Hala Turnera

Po raz kolejny kraje kolektywnego Zachodu okazują się oszustami i kłamcami. Tylko tym razem zostali złapani na gorącym uczynku i nagle hałaśliwy Zachód nie ma nic do powiedzenia.

To całkiem proste: jeśli żołnierze w służbie czynnej z rządu danego kraju walczą z Rosjanami na Ukrainie, to TEN KRAJ jest de facto w stanie wojny z Rosją.

Nie ma pola manewru.

Fakt, że po raz kolejny kraje NATO zostały przyłapane na prowadzeniu rzeczywistej wojny z Rosją na Ukrainie, nie jest zaskoczeniem. Przykłady można przytoczyć bez liku.

To, co jest irytujące, to to, jak to wszystko jest próbowane po cichu…. Podstępne….

I to, panie i panowie, jest tym, czym są NASZE RZĄDY na Zachodzie: Sneaks! Bandytów. Chuligani próbują się wymknąć, myśląc, że nikt tego nie zauważy, nikogo to nie obchodzi, a jeśli ktokolwiek to zauważy lub się tym zainteresuje, nie odważy się nic z tym zrobić, ponieważ spowodowałoby to wybuch III wojny światowej.

Najwidoczniej w rządach Zachodu nigdy nie przyszło do głowy, że w dniu, w którym Rosja w końcu będzie miała dość, to, co MOGĄ z tym zrobić, to wystrzelić hipersoniczne pociski nuklearne i położyć kres rządom Zachodu.

Wygląda na to, że głupcy w NATO łudzą się, że “Rosja się nie odważy”.

W pewnym momencie Rosja może zdać sobie sprawę, że nie ma innego wyjścia.

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/shock-troops-from-french-foreign-legion-killed-in-ukraine

Słowacki europoseł Miroslav Radačovský (Polak Mirosław Radakowski) w przemówieniu do Parlamentu Europejskiego powiedział:

„Jeśli nie przestaniecie dostarczać broni Ukrainie i zabijać Słowian, to my, Słowianie, zjednoczymy się jak bracia i wierzę, że zjednoczymy się i zrównamy Europę Zachodnią z ziemią, a od samiuśkich Tater, aż do Kanału La Manche… będzie tylko trawnik… Jestem pewien, że nikt tutaj tego nie chce” – powiedział Mirosław Radakowski. Radakowski wskazał także, że konflikt na Ukrainie jest przede wszystkim korzystny dla interesów amerykańskich, a UE stała się wasalem Stanów Zjednoczonych.

Jak śmiał to głośno wypowiedzieć!!??.

Opublikowano za: https://bacologia.wordpress.com/2024/01/16/szybkie-wiesci-168/

Comments

 1. adamd says:

  Francja zapomniała jak niejaki Bonaparte dostał od Rosji po d….
  Historia lubi się powtarzać.
  Ale dla nas to nie jest budujące bo śpiewamy..
  “Dał nam przykład Bonaparte jak “zwyciężać” mamy”

  Była sobie taka marszowa rymowanka wojskowa;
  ” PodAu.. podAu.. pod Au-ster-litz
  Dostaliśmywdupę, niemówiliśmynic..
  Bo-taką-naturę-od-Boga-jużmamy,
  żewdupę bierzemy i nic niegadamy.
  PodAu.. podAu.. pod Au-ster-litz…”

Wypowiedz się