Znowu używają podręcznika “COVID”. Tym razem jest to “syndrom białych płuc”, który ukradnie wybory w 2024 roku

ŚWIATHALA TURNERA 01 GRUDNIA 2023 

Komunistyczne Chiny i ich najbliżsi koledzy z Partii Demokratycznej USA ponownie wykorzystują podręcznik COVID-19, rzekomo po to, by ukraść kolejne wybory prezydenckie, tym razem zaplanowane na 2024 rok. Tym razem używają “syndromu białych płuc”.

Przypomnij sobie rok 2019 i to, jak rozwinął się “COVID”. W grudniu 2019 roku w Chinach wybuchła tajemnicza choroba, która rzekomo spadała na ludzi w zastraszającym tempie.

Z Chin wypuszczono filmy pokazujące codziennych, przeciętnych ludzi, idących ulicą, stojących na przystanku autobusowym lub siedzących przy biurku w biurze, przewracających się i padających martwych. Powiedziano nam, że był to nowy “nowy koronawirus” nietoperzy, który rzekomo zabijał ludzi w tempie niewidzianym od czasu grypy hiszpanki w 1918 roku.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię, a następnie nastąpił atak strachu, tyrańskie kontrole i fałszywa “szczepionka”. Ludziom kazano siedzieć w domach, nie chodzić do pracy, do szkoły, na imprezy sportowe, koncerty, duże spotkania towarzyskie. Dystans społeczny 6 stóp od siebie. Noś maski.

Oczywiście, absolutnie ŻADNA z tych rzeczy nie mogła (lub nie zapobiegła) rozprzestrzenianiu się, ale i tak wszystkie zostały zrobione, ku zniszczeniu gospodarki USA i zrujnowaniu finansów osobistych milionów rodzin, które nie mogły pracować i nie mogły prowadzić swoich rodzinnych firm.

Przejdźmy do tak zwanych “szczepionek” i odkryliśmy, że zupełnie nowe mRNA w tych tak zwanych szczepionkach zawierało błąd; spowodowało to, że ludzkie ciała replikowały “białko kolca” i okazało się, że samo białko kolca BYŁO zagrożeniem dla nowego koronawirusa. Zamiast uczyć ludzkie ciała walki z białkiem kolca, tak zwana szczepionka poinstruowała ludzkie ciała, aby faktycznie wytwarzały je same!

Setki tysięcy ludzi zachorowało, zostało rannych do tego stopnia, że stali się trwale niepełnosprawni lub po prostu zmarli. Zamiast zatrzymać dystrybucję szczepionek, ZWIĘKSZYLI ją wśród dzieci. Wtedy doszło do prawdziwej szkody; Małe dzieci upadające z zawałem serca na boiskach lekkoatletycznych w szkole średniej i na studiach. Dorośli nadal padają martwi z powodu niezliczonych dziwnych “nadmiarowych zgonów”.

A każdy, kto ośmielił się obwiniać szczepionki, był zaciekle atakowany. Lekarzom grożono utratą prawa wykonywania zawodu. Prawnikom próbującym wnieść pozew grożono utratą licencji prawniczej. Zabijanie trwało nadal.

Potem, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wszystko po prostu zniknęło. Zamiast dowiedzieć się, że ta nowa choroba była “najbardziej śmiertelna od czasu grypy hiszpanki w 1918 roku, odkryliśmy, że wskaźnik przeżycia wynosił 99,9% dla osób poniżej 65 roku życia i 99,7% dla osób powyżej 65 roku życia. Mówiąc prościej, nie było to gorsze niż typowy, paskudny sezon grypowy.

Wszystkie lockdowny, zamykanie firm, szczepienia, nigdy nie były potrzebne. Służyły one jednak jednemu celowi: spowodowaniu, że wybory prezydenckie w USA w 2020 r. będą głosować korespondencyjnie, pod pozorem nierozprzestrzeniania się nowej “śmiertelnej” choroby.    

Rezultat: człowiek, który nie był w stanie zebrać więcej niż kilkudziesięciu wyborców na żadnym wiecu wyborczym, Joe Biden, rzekomo zdobył 81 milionów głosów i wygrał prezydenturę, pokonując innego człowieka, Donalda Trumpa, który miał przepełnione tłumy na każdym wiecu, w dzień i w nocy.

Mówiąc prościej, COVID-19 był metodą wykorzystaną do kradzieży wyborów prezydenckich w USA w 2020 r. poprzez szalejące i bezczelne oszustwa wyborcze. Do dziś oszustwo to jest tuszowane.

Fakt, że w miejscach takich jak Pensylwania oddano więcej głosów niż zarejestrowanych wyborców, został ukryty. W samej Kalifornii, tylko w dwóch hrabstwach tego stanu, na kartach do głosowania umieszczono OBA wymagane prawem zawiadomienia. Zgodnie z prawem stanu Kalifornia, karty do głosowania, które nie zawierały obu ogłoszeń, “nie mogą być głosowane i nie mogą być liczone” w żadnych wyborach. Ale były!

I pomimo tego, że prawnie nieważne głosy wyborcze zostały oddane we wszystkich hrabstwach Kalifornii z wyjątkiem dwóch, wszystkie głosy zostały policzone, a Biden otrzymał głosy elektorskie z Kalifornii. Głosy elektorskie tego jednego stanu dały Bidenowi ponad 270 głosów elektorskich potrzebnych do wygrania prezydentury, a wszystkie te głosy elektorskie były nieważne, ponieważ karty do głosowania w Kalifornii były nielegalne we wszystkich hrabstwach z wyjątkiem dwóch. Bez głosów elektorskich w Kalifornii Biden nie miał wymaganych 270 głosów i nie mógł zostać prezydentem. Ale jest.

Dla mnie jest to dowód na to, że Joe Biden NIE został wybrany zgodnie z prawem i NIE pełni legalnej służby.

W Georgii podobne wybryki miały miejsce w State Farm Center w Atlancie. Rzekoma “przerwa w dostawie wody” przerwała liczenie na tej arenie. A kiedy wszyscy obserwatorzy głosowania zostali odesłani do domów, grupa Demokratów weszła do pokoju liczenia głosów, wysunęła pudełka spod stołu, gdzie były ukryte za obrusami, i ponownie zaczęła wprowadzać karty do głosowania do maszyn liczących! Wszystko uchwycone przez kamerę monitoringu!

Jeden z pracowników został pokazany przez kamerę, jak wyjmuje policzone głosy z tyłu maszyny liczącej i ponownie wkłada je do przodu, aby zostały ponownie policzone! Robiła to w kółko, i w kółko. Większości racjonalnie myślących ludzi wydawało się, że było to bezczelne oszustwo, ale każdy, kto na to wskazuje, zostaje schwytany i aresztowany przez organy ścigania, a teraz, podobnie jak sam były prezydent Trump, stoi przed zarzutami karnymi za rzekomą próbę zmiany wyniku wyborów.

Ofiarami oszustwa są ci, którzy są oskarżani o popełnienie przestępstwa!

Podobne sytuacje miały miejsce w Arizonie, Nowym Meksyku, Michigan, Wisconsin i innych stanach.

Co prowadzi nas do listopada 2023 roku.

Media już donoszą, że dziwna choroba dotyka dzieci w… Chiny.

O rany, znowu Chiny. Choroba układu oddechowego spowodowała, że w zeszłym tygodniu 7 000 osób trafiło do szpitali w Pekinie, a kolejne 13 000 do szpitali w Tianjin. Nazywają to “syndromem białych płuc”.

W przeciwieństwie do COVID, który trwał od grudnia do stycznia, aby dotrzeć do USA, tym razem już donoszą, że dziwna nowa choroba JUŻ uderza w dzieci w Ohio i Massachusetts.

O rany, cały miesiąc wcześniej niż oszustwo COVID z 2019 roku.

Jakie to wygodne.

Inny Choroba układu oddechowego typu “COVID-19”, wywodząca się (ponownie) z komunistycznych Chin, uderzająca (znowu) rok przed kolejnymi wyborami prezydenckimi w USA. Ten sam podręcznik, ludzie!

Ile czasu upłynie, zanim znów zażądają masek i dystansu społecznego? Ile czasu minie, zanim znów pojawią się “lockdowny”? Ile czasu upłynie, zanim znów zaczną nam mówić: “Musimy użyć kart do głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich”?

Ten sam podręcznik co w 2019 roku. Prowadzony przez tych samych ludzi, którzy ukradli wybory w 2020 roku.

Budzić. Jesteś przygotowany na kolejną kradzież wyborów.

Tylko tym razem dobrym pomysłem może być wyczyszczenie i załadowanie broni. Kradzież naszych wyborów jest w rzeczywistości kradzieżą naszego kraju. A ponieważ sądy i Kongres pokazały, że walka z taką kradzieżą na drodze pokojowego, legalnego procesu jest całkowicie bezużyteczna ze względu na ich korupcję, tym razem złodzieje wyborów mogą zostać powstrzymani innymi środkami.

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/they-re-using-the-covid-playbook-all-over-again-this-time-it-s-white-lung-syndrome-to-steal-the-2024-election

Comments

  1. pepe says:

    Z badań znajomego z politechniki przeprowadzanych w Akademi medycznej wynikało, że przy odpowiednim natężeniu pola elektromagnetycznego GSM ścina się pewien typ białka. Wystarczy włożyć białko jajka do mikrofalówki, by się o tym przekonać.
    Czy przy obecnej technologi 5G można spowodować, że zetnie się śluz oskrzelowy?

Wypowiedz się