Sąd Wojskowy USA skazał i dokonał egzekucji 250 przestępców Ukrytej Władzy, w tym 100 lekarzy za rażące przestępstwa plandemii Covid -19

JAG zawiesza 250 w październiku

Autor: Michael Baxter -7 listopada, 2023

Personel Korpusu Sędziego Rzecznika Generalnego Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w Camp Blaz dokonał egzekucji ponad 250 przestępców Władzy Realnej w październiku, poinformowały źródła na Guam.

Jak informowaliśmy we wrześniu, JAG powiesił pięciu ze 100 lekarzy skazanych za rażące przestępstwa COVID-19 przeciwko obywatelom, a resztę obiecał powiesić, gdy tylko będzie to możliwe.

Te kary śmierci, jak podało nasze źródło, rozpoczęły się 5 października, a zakończyły 27 października, a JAG organizował aż 12 egzekucji przez powieszenie dziennie. Kary były nadzorowane przez admirała Johnathona Stephensa lub jego przedstawicieli, którzy mieli nieprzyjemność słyszeć, jak niegdyś niepokorni sympatycy Władzy Realnej nagle błagają o życie na szubienicy, a ich żałosne zawodzenie woła o litość. Przynajmniej w połowie pozornie pokutowali na chwilę przed tym, jak ponieśli porażkę.

“To zdumiewające, jak odważni są, dopóki nie zobaczą pętli. Prawdopodobnie wydaje im się to surrealistyczne, dopóki nie poczują go na szyi. Dopiero wtedy zdają sobie sprawę, przynajmniej kilku, ponieważ kilku z nich nie ma problemów z przeklinaniem admirała, gdy chwieją się na platformie” – powiedział nasz informator.

Dodał, że JAG wysłał materiał filmowy z ich śmierci do CDC, NIH oraz Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej.

Powieszono również 160 ze 165 żołnierzy Fort Drum, którzy wzięli udział w grach wojennych z użyciem ostrej amunicji przeciwko kartonowym i drewnianym wycinankom ozdobionym strojami MAGA w miasteczku ze sklejki w pobliżu bazy wojskowej.

Ich trybunał w Camp Blaz odbył się 19 września i był świadkiem zeznań wyznaczonych przez JAG, które sfrustrowały admirała Stephensa i trzyosobowy panel oficerów wybrany do oceny meritum sprawy. W godzinnej preambule podkreślał, że jego klienci są niewinni, ponieważ wykonywali rozkazy wydane przez oficera i starszego podoficera, a zatem nie mogą zostać uznani za winnych.

“Błąd w ocenie nie jest przestępstwem. Są to młodzi mężczyźni, niektórzy z rodzinami. Błądzić jest rzeczą ludzką” – powiedział obrońca. “Przełożony wprowadził ich w błąd. To jest wyjaśnienie”.

Nie potrafił jednak racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego wielu oskarżonych otrzymywało od Departamentu Obrony miesięczne stypendia w wysokości 5000 dolarów oprócz wynagrodzenia podstawowego. Po prostu nazwał wypłaty błędami pisarskimi i księgowymi, nad którymi oskarżony nie miał kontroli.

Argument ten rozpadł się, gdy admirał Stephens wezwał na trybunę pięciu współpracujących świadków, z których każdy przyznał, że zapłacono mu za przyłączenie się do “antytrumpowskiej” koalicji armii USA w ramach przygotowań do przyszłej wojny totalnej przeciwko prezydentowi Trumpowi i jego zwolennikom. Powiedzieli, że przysięgli wierność prezydentowi Bidenowi i będą zabijać na jego rozkaz, mówiąc jednak, że nie mają pojęcia, kto dokładnie autoryzował wypłaty.

Wielokrotnie obrońca nazywał świadków oskarżenia “niewiarygodnymi oportunistami” i prosił o ponowny proces z powodu obfitości “poszlak”.

Ostatecznie panel stanął po stronie oskarżenia i zalecił powieszenie oskarżonych za szyję aż do śmierci za zdradę i wywrotowy spisek.

Ich egzekucje odbyły się również w październiku, a wideo zostało wysłane do Departamentu Stanu.

Zapytany, co stało się z pięcioma żołnierzami, którzy współpracowali z JAG, nasze źródło powiedziało: “Zaakceptowali ugodę – 15 lat za kratkami”.

Opublikowano za: https://realrawnews.com/2023/11/jag-hangs-250-in-october/

Comments

  1. adamd says:

    Ach ci Amerykanie..
    quote;
    “Jak informowaliśmy we wrześniu, JAG powiesił pięciu (!) ze 100 lekarzy skazanych za rażące przestępstwa COVID-19 przeciwko obywatelom, a resztę obiecał (!!) powiesić, gdy tylko będzie to możliwe.”

Wypowiedz się