Putin bombarduje Big Pharmę na Ukrainie

Autor: Michael Baxter -25 listopada, 2023

Prezydent Rosji Władimir Putin nakazał w środę zniszczenie kijowskiego laboratorium farmaceutycznego podejrzanego o produkcję szczepionek na COVID-19, które trafiły do rąk rosyjskich obywateli.

Fabryka Farmak została zrównana z ziemią w środę wieczorem przez hipersoniczne pociski manewrujące wystrzelone z rosyjskiej fregaty na Morzu Czarnym – dowiedział się Real Raw News. Wybuch i następująca po nim kula ognia zabiły około 150 pracowników – poinformowały rosyjskie źródła wywiadowcze.

Agent FSB Andriej Zacharow i dr Angelica Balabinov powiedzieli w rozmowie telefonicznej, że Moderna podpisała umowę z Farmakiem na produkcję i dystrybucję szczepionek skrzepowych w całej Europie Wschodniej. RRN szczegółowo opisał imponujące referencje Zacharova w przeszłości.

Dr Balabinov jest pracownikiem FSB i immunologiem, który skorelował szczepionki z nagłym wzrostem liczby zakażeń wirusem HIV wśród obywateli Rosji, co skłoniło prezydenta Putina do zamknięcia zakładów farmaceutycznych w Rosji, zniszczenia zapasów szczepionek i doraźnej egzekucji lekarzy, którzy przeciwstawili się jego edyktowi zakazującemu szczepionek COVID-19 w Federacji Rosyjskiej.

W październiku FSB zdobyła informacje wywiadowcze sugerujące, że Farmak stworzył symboliczny rurociąg, za pomocą którego jej przedstawiciele przemycali śmiercionośne szczepionki przez granicę i utworzyli tajne centra szczepień, aby szczepić chętnych obywateli Rosji. Podobnie jak ludzie w każdym kraju, ludność rosyjska została oszukana, wierząc, że ratują życie, a według Zacharowa tłumy naiwnych ludzi wciąż domagają się szczepionki.

17 października FSB i moskiewska policja dokonały nalotu na Boxberry – firmę kurierską dla sklepów internetowych i innych firm zajmujących się handlem dalekobieżnym – i znalazły dziesiątki pudełek zawierających identyczne produkty: szczepionki COVID-19. Pracownicy zostali aresztowani, a szczepionki wysłano do Ministerstwa Nauki w celu przeprowadzenia analizy chemicznej.

“Udało im się odnaleźć fiolki pochodzące z Farmak” – powiedziała dr Bałabinow. “To bardzo przygnębiające; Jak widzieliśmy wcześniej, analiza toksykologiczna wykazała, że fiolki zawierały jad kobry kaspijskiej”.

Tydzień później armia rosyjska, na rozkaz ministra obrony Siergieja Szojgu, zaatakowała kościół w Petersburgu, gdzie Lekarze bez Granic podawali szczepionki “przeciw grypie” masom rosyjskich obywateli.

“Wierzyliśmy, że te szczepionki przeciw grypie były tak naprawdę szczepionkami przeciwko COVID-19 i celowo błędnie oznakowane, a ludzie o tym wiedzieli” – powiedział Zacharow.

Lekarze i pielęgniarki oraz garstka obywateli zostali “zatrzymani” na przesłuchanie.

“Tak, na początku mówili, że chcą tylko zaszczepić się przeciwko grypie. Ale złamaliśmy je, a oni przyznali prawdę: zastrzyki były” – powiedział Zacharow.

“Ta partia również pochodziła z Farmak” – powiedział dr Balabinov. – I znowu znaleźliśmy jad.

W tym momencie, powiedział Zacharow, FSB umieściła tajnych agentów w Farmaku, aby sprawdzić, czy firma rzeczywiście pompuje potencjalnie śmiertelne szczepionki. Po potwierdzeniu obecności skrzepowych strzałów agenci zgłosili swoje odkrycia do Ministerstwa Obrony, które następnie poinformowało Putina.

— Nie robimy, jak mówisz, opieszałości. Prezydent Putin jest humanitarystą, a nie podżegaczem wojennym, za jakiego uważa go Zachód. Uderzył w elektrownię w nocy, kiedy było tam mniej ludzi” – powiedział Zacharow.

Tajni agenci ustalili, że Farmak pracował na trzy całodobowe zmiany, a 75-150 pracowników pracowało na cmentarnej zmianie zamiast 350-500 na pozostałych zmianach.

Rosyjski okręt wojenny na Morzu Czarnym, powiedział Zacharow, wystrzelił salwę hipersonicznych pocisków manewrujących 3M22 Cyrkon, które poruszają się z prędkością 9 machów i mogą pokonać systemy obrony powietrznej, w elektrowni Farmak. Salwa rakietowa zrównała z ziemią kompleks – nie pozostał żaden mur.

“Z tymi demonami, ze wszystkimi, trzeba się rozprawić. Jeśli przywożą swoje trucizny do Rosji, są ściganą zwierzyną. Prezydent Putin – on nie pozwoli na te świństwa” – powiedział Zacharow.

Opublikowano za: https://realrawnews.com/2023/11/putin-bombs-big-pharma-in-ukraine/

Comments

 1. czystesale says:

  Po sprawdzeniu ostatnich doniesień

  nie można znaleźć potwierdzenia historii powyżej cytowanej. Zarów w wersji łacińskiej jak i cyrlicy.

  W obiegu jest bardzo wiele syntetycznych doniesień, które preparowane są przez organy aktywnej propagandy.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Ta informacja należy do grupy przekazów pod powierzchniowych, które nie znajdują jeszcze oficjalnego potwierdzenia lub w internecie, tak samo jak fakty dokonywanych na masową skalę aresztowań globalistów i ich “pretorian” nie tylko w USA. Będzie duże zestawienie takich jawnych i mniej – o ukrywanych aresztowaniach, przez Red Pill News 5 grudnia… i w drugim materiale tego samego dnia, także będzie podany niuans wyjaśniający dlaczego ? Problem polega na tym, że zarówno Ci, którzy to robią trzymają “mordę na kłódkę”, jak i zaplecze tych których to dotyka, także nie przyznają się do tego, a jedynie na ważniejszych stanowiskach używają klonów, albo sobowtórów, a nawet używając wprost możliwości nie do uwierzenia – przejęcia ciał wraz z całym “bankiem pamięci” i wygnaniu oryginalnej duszy… Świat w którym, żyjemy jest bardziej niezwykły niż najśmielsza fantastyka naukowa…

Wypowiedz się