Łowcy skór – kontynuacja, a kiedy sądy i egzekucje za świadome morderstwa w masowej skali ?

Myślenie podstawowe. Tylko prawda jest ciekawa

Nie ukarana zbrodnia medyków łódzkiego pogotowia mordujących chorych ludzi dla “skór”., ma swoje współczesne tragiczne następstwa. Współcześni łowcy skór wymordowali już 250 tysięcy ludzi!

Na rynku wydawniczym ukazała się książka Tomasza Patory “Łowcy skór. Tajemnice zbrodni w łódzkim pogotowiu”

Autor przywołuje ciąg zdarzeń związanych z ujawnieniem przez dziennikarzy procederu uśmiercania pacjentów w łódzkich karetkach pogotowia ratunkowego. Opowiada o faktach, które udało mu się ustalić w toku dziennikarskiego śledztwa: podawaniu leków zwiotczających mięśnie, celowym opóźnianiu wyjazdów ambulansów do chorych i niewyjaśnionych zgonach. Ujawnia powiązania pomiędzy pracownikami łódzkiego pogotowia ratunkowego a właścicielami zakładów pogrzebowych, którzy w zamian za gratyfikację finansową dostawały od lekarzy informacje o zmarłych.

Osoby o skłonnościach masochistycznych zachęcam do przeczytania książki, pozostałych do lektury mojego artykułu który napisałem w roku 2007, który okazał się proroczy patrząc z obecnej perspektywy.
Ja już w 2007 roku   przewidziałem współczesny mord kowidowo pandemiczny, w czasie którego cała polska służba stała się “łowcami skór”, mordując ponad 250 tysięcy chorych ludzi, a jeszcze “w tym temacie” nie powiedzieli ostatniego słowa!
                                                       ————————————

 Proces sądowy tak zwanych „łowców skór”, czyli lekarzy i  sanitariuszy z łódzkiego pogotowia, którzy mordowali pacjentów by następnie ich zwłoki sprzedać firmom pogrzebowym, dostarczył niezwykle  cennej i szokującej zarazem informacji dotyczącej kondycji moralnej ludzi jako takich. Cóż się dowiem okazało??…

Kilkaset osób pracujących w łódzkim pogotowiu albo mordowało pacjentów, albo wiedziało, że taki zbrodniczy proceder jest dziełem ich kolegów!!! Skąd pewność, że o mordowaniu pacjentów wiedzieli wszyscy? Wynika to z zeznań sanitariuszy wprost, oraz z  opisanych przez nich zwyczajów panujących w pogotowiu, które prawdziwość ich zeznań potwierdzają pośrednio. Lekarz który mordował pavulonem, otrzymał pseudonim „Anioł Śmierci”, zaś innemu- mordującemu potasem – pracownicy pogotowia nadali  ksywkę „Potasik”.

Dlaczego pracownicy pogotowia wiedząc o zbrodniach dokonywanych  codziennie na bezbronnych pacjentach, przez wiele lat -wszyscy jak jeden mąż- milczeli????????? DLATEGO, ŻE  WSZYSCY ONI Z PROCEDERU MORDOWANIA LUDZI, CZERPALI KORZYŚCI FINANSOWE, BEZPOŚREDNIO LUB POŚREDNIO!!!!!


   Jeśli  kilkuset pracowników łódzkiego pogotowia uznamy za reprezentatywną próbę socjologiczną  polskiego społeczeństwa (co nie jest dużym błędem metodologicznym!),  to uznać należy, że  jako społeczeństwo jesteśmy zdolni do mordowania innych ludzi, jeśli wiązałoby się to z jakimiś korzyściami finansowymi!!!

 Wniosek acz szokujący jest niestety prawdziwy. Jeśli kilkaset osób stanowiących intelektualny „kwiat” społeczeństwa( w tym jakieś 30-40 % z wyższym wykształceniem medycznym) akceptuje mord lub bierze w nim udział, dlatego, że na tym zarabia, to logicznym wydaje się wniosek, że zasada taka byłaby zaakceptowana w każdym innym środowisku.  Historia potwierdza powyższe spostrzeżenie.  Mordowanie ludzi w skali masowej przez hitlerowców w czasie II wojny światowej, nie spotkało się z żadnymi protestami Niemców, gdyż jako społeczeństwo czerpali oni korzyści, rabując majątki swoim ofiarom!

   Bogatsi o przedstawioną wyżej wiedzę -której dostarczyli nam niechcąco pracownicy łódzkiego pogotowia- musimy spojrzeć na nas samych z przerażeniem i wyciągnąć z makabrycznych wydarzeń w Łodzi odpowiednie wnioski.  Oto one: 


jeśli mordowanie ludzi będzie się „opłacało”, to zawsze i wszędzie znajdą się tacy którzy w ten „biznes” wejdą!! Jeśli chcemy spać spokojnie i zakończyć swój żywot w naturalny sposób,  to jako społeczeństwo musimy uczynić z mordowania ludzi dla pieniędzy, „biznes” całkowicie nieopłacalny! Każdy sprawca mordu rabunkowego musi trafić na szafot, zaś sam akt pozbawienia życia zbrodniarza  musi być pokazywany wiele razy w telewizji,  ze wszystkimi makabrycznymi detalami!! Tylko szok wywołany widokiem ginącego na szubienicy zbrodniarza, może powstrzymać innych przed wejściem na drogę „łowców skór” Bydle o nazwie człowiek, jest zdolne do każdej zbrodni, jeśli  przyniesie ona sprawcy finansowe profity! „Kolektyw” łódzkiego pogotowia udowodnił to w sposób bezdyskusyjny!


  Wszyscy „światli” Europejczycy, którzy wiele lat temu doprowadzili do zawieszenia wykonywania i orzekania kary śmierci, są współodpowiedzialni za wymordowanie tysięcy ludzi przez pracowników łódzkiego pogotowia!


   Pracownicy łódzkiego pogotowia z czasów „łowców skór” powinni otrzymać dożywotni zakaz pracy w służbie zdrowia. Jeśli nawet sami nie mordowali, to wiedzieli, że czynią to ich koledzy. Wiedząc – milczeli całe lata.  Są więc wspólnikami w zbrodni nie mającej precedensu w całej historii medycyny! Byłaby to wyjątkowo łagodna kara, gdyż poczucie elementarnej sprawiedliwości wymagałoby aby ich wszystkich rozstrzelać. Pierdolone skurwysyny, bestie w ludzkiej skórze. Tylko po to, aby tych zwyrodnialców wybić do jednego jak wściekle psy, przydałby się choć na jeden dzień jakiś dyktator pokroju Stalina!!!

Anthony Ivanowitz

20. stycznia. 2007r
www.pospoliteruszenie.org

                                           ————————————

Czy współcześnie znajdzie się jakiś odważny dziennikarz pokroju pana Patory, który opisze morderczy amok tak zwanej służby zdrowia, która wymordowała już ponad 250 tysięcy chorych ludzi i morduje nadal tak zwanymi szczepionkami?

Anthony Ivanowitz
29.11.2023r.
www.posoliteruszenie.org

Wybrane komentarze

KST30środa, 29 listopada 2023, 10:22:28

Mordowanie “na lekarza” nadal będzie się opłacało …

… i cały czas prowadzone są działania, które takie mordowanie będzie nie tylko ułatwiało, ale wręcz LEGALIZOWAŁO.
Oto “na ostatniej prostej” są prace związane z umożliwieniem “lekarzom” zaniechania “daremnej terapii” w przypadku chorych “nie rokujących nadziei wyzdrowienia”.
ZA tym projektem są praktycznie wszystkie stowarzyszenia “lekarskie” w PL, a nawet księża-teologowie medycyny.
Jak te przepisy “prawa” wejdą w życie, to wtedy praktyka stosowana kiedyś w łódzkim pogotowiu “ratunkowym” stanie się powszechna i obowiązująca w całej Polsce. Wystarczy że JEDEN “lekarz” i to jednoosobowo stwierdzi, że pacjent nie rokuje przeżycia najbliższego roku i w związku z tym “nie opłaca się” go leczyć, ani nawet ratować w nagłym przypadku zagrożenia życia !
Czyż nie jest to DOKŁADNIE TO SAMO działanie jakie wynaleziono w łódzkim pogotowiu z nazwy “ratunkowym” przed laty ?!
O tym mówi dr Sikora:
https://gloria.tv/post/ySXeaW2xVRrw1rgFJCsa4y4uv#135
Jakie zatem będą możliwości dla takiego pacjenta ?
Po pierwsze – zaniechanie leczenia w wielu przypadkach oznacza zaniechanie trucia pacjenta chemią i minimalizuje ryzyko wystąpienia błędu medycznego skutkującego przedwczesnym zgonem. Ten wariant ucieszy wszystkich, którzy skłaniają się ku alternatywnym medycynom oraz są zwolennikami GNM.
W końcu średnia przeżywalność pacjenta onkologicznego leczonego “nowocześnie” wynosi 2,5 roku, a pacjenta nieleczonego lub leczonego “starodawnie” aż 12,5 lat. Zatem onkolodzy nie mają przed sobą wielkiej przyszłości i ta prawda dotarła już do narybku lekarskiego, który nie chce bawić się w żadne “specjalizacje onkologiczne”:
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/mlodzi-lekarze-w-polsce-nie-chca-leczyc-chorych-onkologicznie/b2hpjs0
Po prostu robota ciężka, a kasy z niej “jak na lekarstwo” …
Po drugie – pacjenci co chcą jednak mimo wszystko żyć i wierzą w doktorków, będą musieli baaardzo głęboko sięgnąć do kieszeni, ewentualnie poprosić najbliższych by wzięła 30-letni kredyt, by “nie przegrać jego życia”. Ile tych kredytów będzie musiała wziąć to zależy tylko od stopnia pazerności “doktorka prowadzącego pacjenta ku nieco odroczonej śmierci”.
A po trzecie – to na razie nie wiadomo jak do tej “legalizacji eutanazji po polsku” podejdzie ZUS i NFZ, bo gdyby tak udało się zaoszczędzić nieco kasy na nie wypłacaniu emerytur oraz ponoszeniu kosztów “daremnego leczenia” seniorów czyli każdego kto ukończy 60 lat (wiadomo powszechnie, że “po kopie już po chłopie” !), których by dzięki tej “metodzie” udało się wysłać “na lepszy świat” to by i na premie dla urzędników sporo kasy zostało i jeszcze na “elektryczne hulajnogi” dla “panów doktorów” by się znalazło 🙂
Tak więc drogie Panie i Panowie czyli potencjalni pacjenci – prawdziwe “atrakcje” to dopiero PRZED nami ….

anthony60środa, 29 listopada 2023, 11:44:33

Już mordują nie czekając na ustawę

Teściowa mojego brata trafiła do szpitala w stanie ciężkim, nie była w stanie sama ani jeść ani pić. Codziennie ktoś z rodziny przychodził do szpitala i ją karmił. Gdy wprowadzono srandemię, szpital zamknięto i rodzin nie wpuszczano. Po tygodniu zadzwonili, że teściowa nie żyje. Co się stało? Opowiedziała o tym kobieta która leżała na tej samej sali, miała chore nogi i nie wstawała z łóżka. Codziennie salowa przynosiła teściowej jedzenie. Stawiała je na szafce i odchodziła. Po godzinie przychodziła i nie tknięte jedzenie zabierała. I tak to trwało 7 dni, aż umarła z głodu. Zabito ją głodem, o czym lekarz wiedział, gdyż informowała go o tym kobieta leżąca obok!
Polskim łowcom skór nie trzeba ustawy, oni i bez niej potrafią zamordować człowieka!

KST20środa, 29 listopada 2023, 12:25:28

I pewnie jeszcze teściowej brata srowida dopisali …

… do aktu zgonu ? …
Czyli mało im było oszczędności na jedzeniu oraz pewnie “lekach”, ale jeszcze extra kasiorę wzięli za “covidowca” !

Niech te k…y jak przyjdzie ich czas nie 7 ale 700 dni we własnej gnojowicy i o suchym pysku zdychają, to może jakąś wstępną karę jeszcze tu na Ziemi odbędą, bo potem to wiadomo – kopa w rzyć i do Diabła !

brian30środa, 29 listopada 2023, 11:39:06

Daruj Viridiano. Darujcie Uczestnicy.

Na początek skopiuję mój ostatni koment do notki Antoniego, tu jak znalazł pewno jeszcze nie raz nim zostaniemy terrorystami i nas pozamykają:
“Jesteśmy po to by ci pomóc. Zaufaj nam”.
Wielka tablica u wjazdu do szpitala powiatowego w mojej Miastowsi.
Naprzeciw, punkty miejscowych i okolicznych zakładów pogrzebowych.
Nic nadzwyczajnego. Najmniej na poziomie powiatowym.
Exactly jak w wypadku setek tysięcy doktorów Mengele.
Akwizycja, prostytucja, eksterminacja.
Uświęcone współżycie.

Kolejna z(ilu w końcu?) nadzwyczajnych a bezkarnych kast. Umoszczonych w miejscach”służby” bliźnim czy innej. Bezwzględnie korzystających z wmówionego wszystkim zaufania”społecznego”.
Nieraz skompletowana drogą selekcji negatywnej bo uczciwi ludzie nie chcą mieć z tym nic wspólnego. Lub po prostu, jeśli uważają, że np. w takim szpitalu marnie płacą, otwierają praktykę prywatną na większą skalę. Utrzymując część szpitalnego etatu.
Stąd wyrazy zdziwienia u wielu ludzi, widzących ukraińskich lekarzy/ lekarki i pielęgniarki w szpitalach.
A gdzie nasze? Okazuje się, obrabiają wczesne potomstwo esesmanów do których właśnie jeździły inne kobiety z tenkraju. W tym i ich starsze sfrustrowane koleżanki. A potrzebne są bardziej skomplikowane czynności. Przynajmniej tam nikt nie bawi się pięknosłowiem. Rodzina czeka niecierpliwie aż Oma Helga wyzionie ducha bo spadek stygnie. A jeśli się pogarsza, bez większych problemów można”pomóc”. Przychodzi lekarz określić stan, wraca z pokoju po ok.pół godzinie:niestety już nic nie dało się zrobić. I wszyscy happy. Bez nalotu, bez kłopotu( nawiązuję naraz i do debilnej reklamy i do słynnego cytatu z Churchilla ).
Czy tu rzeczywiście potrzeba nalotów, tych lotniczo rakietowych by ludziom na sekundę przed śmiercią włączyło się myślenie przyczynowo skutkowe? Nie mam pojęcia.
Stąd moja prośba o darowanie. Na razie jako jednostka czuję się bezsilny.
Chyba że uda się ukuć coś tak nośnego na zasadzie viralu, o zasięgu światowym że ruszy Jeszcze Myślących a u innych spowoduje niepokój resztek ducha. Jak znak PW w okupowanej Polsce. Nie do usunięcia ze świadomości, mimo zdarcia czy zamalowania. Wciąż odnawiany.
Nie wybiliście nas do nogi, jesteśmy. Pan Bóg z nami. Pomsta nad wami.
NEon i kilka innych środowisk stoi i może tylko patrzyć na gon śmierci ludzkich lemingów.
I…uwierzcie lub nie. Po ostatnich doświadczeniach przestałem współczuć.
I jedno, tu proszę o nie obrażanie się na mnie za kontakty”z zadżumionymi”. Bo wielu z nich może tak powiedzieć i o nas.
Jestem w stałym kontakcie z blogerem”Niepopków”- Humpty Dumpty. Życie. Szalone, pełne zasadzek i skurw….nów na każdym kroku.
Dzięki Niemu( a ma nieprzyjemność być prawnikiem ) widzę: robi się b.wiele by rozpierniczyć środowisko blogerskie i zająć je wzajemnymi napaściami. To samo dotyczy sprawy śmiercionek. Gdzie niektóre portale najmniej oficjalnie trzymają się narzuconej narracji.
Ciekawostka- tam też są głosy antyszczepańskie. Nikt jak dotąd nie wołał: na stos!
Czy, jeśli środowiskom

brian20środa, 29 listopada 2023, 12:11:04

Pekunia to nie omlet:(
(I kontynuuję poprzedni koment bo coś nie tak z kompkiem lub… znów z zewnątrz ktoś miesza).
Czy, jeśli środowiskom Blogerów uda się osiągnąć porozumienie, czy dadzą( damy )radę czegoś dokonać? Konkretnego, nie na pokaz i bez istnienia wyłącznie w sferach deklaracji.
Powiecie- ale te różnice, możemy sobie skakać do gardeł, możemy…
Zgadza się. Przynajmniej w razie czego nie ma pozoracji miłości wzajemnej czy wspólnoty ideologicznej. Za to nie ma Pozoracji Myślenia i Pozoracji Świadomości. Oczywiście wyjąwszy agentury i zadaniowców. Ale tacy mogli by sobie biegać wokół stada i obszczekiwać jak ten co poszedł w posły choć wcześniej fuckami machał.
Czyli idea- ciche spotkanie liderów portali oraz równie cicha umowa co do koordynacji działań w sieci. Zarówno przez witryny, YT, X, taktyk i inne paligłupy netowe. Porozumienie nad podziałami? Niekoniecznie. może być nawet tymczasowy nieoficjalny sojusz. Nim nas zakneblują.
Amen.

KST00środa, 29 listopada 2023, 15:02:14

Epoka Skorumpowanych Oszustów …
.. to nie tylko konowały biorące w łapę od karteli śmiercionkowych, ale również tacy “klimatolodzy”, którzy FAŁSZUJĄ wyniki swoich “badań” pod konkretną potrzebę swoich sponsorów, którymi są zresztą ci sami co mają w garści doktorków:
https://wolnosc.info/czolowi-klimatolodzy-falszuja-dane/
Dożyliśmy czasów gdy WSZYSTKO JEST OSZUSTWEM:
– plandemia srowida
– zmiany klimatu z winy człowieka, którego za to trzeba zdepopulować
– obie obecne wojny to również ustawki
Jak się nie obrucisz to zawsze d…a z tyłu i sami oszuści wkoło !

Maur20środa, 29 listopada 2023, 12:24:15

Lista wypłat dla lekarzy od Big Farmy za 2022 Stargard-Szczecin.

Od Astra Zeneca:
============
1. Cylka Dorota Stargard 4 200zł;
2. Brodkiewicz Andrzej Szczecin 4 960zł;
3. Anita Chudecka-Głaz Szczecin 13 302zł;
4. Ewa Borucińska Szczecin 1 800zł;
5. Grzegorz Skuza Szczecin 2 540zł;
6. Jarosław Ogonowski Szczecin 361zł;
7. Joanna Dziwura-Ogonowska Szczecin 7 561zł;
8. Marta Kuczak-Wójtowicz Szczecin 5 506zł;
9. Monika Dobrowolska Szczecin 556zł;
10.Piotr Serwatowski Szczecin 1 724zł;
11. Sławomir Pynka Szczecin 2 500zł;
12. Szymon Borowiec Szczecin 2 000zł;
13. Medycyna Diagnostyczna PUM Szczecin 4 000zł;
—-
Dominują lekarze ze szpitala na ul. Arkońskiej i Mącznej.
=======
Od Pfizer:
1. Kiedrowicz Radosław Marek Szczecin 3 463zł;
2. Larysz Barbara Szczecin 400zł;
3. Litkowiec-Ligaj Mariola Szczecin 1 356zł;
4. Trzcińska-Eliasz Małgorzata Joanna Szczecin 1 480zł;
5. Wielusiński Maciej Szczecin 3 663zł;
6. Pol.Tow.Endokrynologii i Diabet.Dziec. Szczecin 33 210zł.
7. Klinika PUM nr.1 Szczecin 146 374zł;
8. Klinika PUM nr.2 Szczecin 39 101zł;
———
Z usług niektórych z nich musiałem korzystać i być może będę musiał.
———
Każdy może sobie poszukać swoich.
===
Źródło: 1)https://www.pfizer.pl/files/EFPIA-Disclosure-Report-Standard_PL_2022_20230623.pdf
2)https://www.astrazeneca.com/content/dam/az/Sustainability/2023/az-global-transparency/2022-Poland-EFPIA-Disclosure-Summary-report.pdf?fbclid=IwAR15KlsLQUeS5nnStYtKCyGPt53P9IwbnStMPazpw6WQkfwPZNu4OvxCllk
Wzięte ze strony: https://kodluch.wordpress.com/2023/11/28/28-11-2023-syria-2975-dzien-sprzatania-swiata/

KST00środa, 29 listopada 2023, 16:13:21

Zbrodnia w warszawskim szpitalu ? …

Dziś o 20:00 do obejrzenia:
https://gloria.tv/post/7SdX9QexuTWH6iVzCKzX4SHzM

Opublikowano za: https://anthony.neon24.org/post/174299,lowcy-skor-kontynuacja

Wypowiedz się