Kulturalni ludzie mordują się w kulturalny sposób na skalę masową!

Myślenie podstawowe. Tylko prawda jest ciekawa

Czyli absolutny przełom technologiczny w prowadzeniu wojen

Rok 2020 zapisze się w historii świata (i historii wojskowości) jako absolutnie przełomowy jeśli chodzi o  sposoby mordowania się ludzi pomiędzy sobą.

O ile wcześniej aby jedni ludzie wymordowali innych, musieli w tym celu tych innych poprzebijać mieczami, szpadami, poobcinać im członki toporami, rozwalić głowy maczugami, spuścić im na głowy jakieś bomby albo i zgotować im inne tego typu przyjemne niespodzianki, tak w roku 2020 dokonał się absolutny przełom technologiczny w zakresie mordowania się ludzi pomiędzy sobą.

Teraz nie trzeba już drugiego człowieka mordować “tradycyjnie” wypruwając mu flaki bagnetem, czy też  strzałem w tył głowy  rozwalić mu mózg… to już jest relikt barbarzyństwa, kulturalni ludzie już tak nie postępują!

Teraz każdy kulturalny człowiek który chce zamordować innego kulturalnego człowieka, musi go na początek przestraszyć w taki dla przykładu sposób, że powie mu, że umrze! A ponieważ kulturalni ludzie którzy chcą pozabijać innych kulturalnych ludzi są w posiadaniu mediów, więc straszą  pozostałych od rana do wieczora, że umrą, pokazując w telewizjach tych co już umarli i informując, że jest sposób aby śmierci uniknąć! 

Trzeba tylko udać się pod wskazane miejsce i tam za darmo wpuszczą mu do organizmu jakiś płyn który uchroni  od śmierci!

Przestraszeni kulturalni ludzie którzy chcą żyć, udają się pod wskazane adresy, gdzie jest sterylnie czysto, ciepło i przyjemnie!  Bardzo miłe panie w śnieżnobiałych fartuchach 
pytają kulturalnych ludzi którzy chcą żyć, jak się czują, mierzą im temperaturę, wypełniają jakieś kwity, po czym następuje część oficjalna przedstawienie.

Człowiek który chce żyć nadstawia ramie, pielęgniarka w śnieżnobiałych rękawiczkach dezynfekuje mi część ramienia po czym wbija igłę i wpuszcza do organizmu życiodajny eliksir, to znaczy płynną  pozostałość po gniciu szczątków ludzkich i zwierzęcych, doprawionych różnymi truciznami które mają pozbawić trupi roztwór fetoru, oraz tlenkiem grafenu który ma posiekać człowieka który chce żyć od środka! Po szczepieniu uprzejme panie pielęgniarki naklejają plasterek na miejsce wkłucia, życzą dużo zdrowia i zapraszają do następnych “wkłuć” które już na pewno zapewnią nieśmiertelność, o ile następnego “wkłucia” dożyje!

Kulturalny człowiek który chciał żyć wraca do domu i musi tylko poczekać aż eliksir życia zacznie działać!
Gdyż już to się stanie, rodzina wyprawia pogrzeb na swój koszt, ku uciesze firm pogrzebowych i kapłanów przeróżnych religii, zaś ludzie którzy wyprawili w zaświaty innych ludzi za pomocą super nowoczesnej technologii biologicznej,  świętują sukces i pracują usilnie nad jeszcze nowocześniejszymi metodami mordowania innych ludzi!

Stwórca przygląda się temu być może z rozbawieniem, czekając chwili aż  ludzie wymordują się wzajemnie co do jednej  sztuki co zakończy żywot nieudanych istot.

Anthony Ivanowitz
31.11.2023r.
www.pospoliteruszenie.org 

Wybrane komentarze

KST20czwartek, 30 listopada 2023, 10:53:45

Współczesny kulturalny człowiek nie tylko jest kulturalny ..

… ale równie “uczony” i nie tylko wierzy w “wirusy”, ale nawet to wie, bo mu w TV jacyś eksperci o tym powiedzieli.
Natomiast te wszystkie antyszczepy jak przykładowo tutejszy KST to najprawdziwsze zacofane i niewykształcone “chamy” co im z gumofilców słoma wystaje (tu się zgadza, bo jako mieszkaniec wsi często w gumofilcach przy słomie pracuję) , a z gęby leci tylko “k…a i ch …”, bo na uczone dowody istnienia wirusów i cudowności szczepionek tylko to potrafi z siebie wydukać !
Powstaje jednak zasadnicze pytanie – skoro Stwórca – jak przypuszcza @Anthony – patrzy z rozbawieniem jak Jego dzieci nawzajem się co do ostatniego mordują, to czy pozwoli tym “chamom w gumofilacach” uratować się przed wzajemnym wymordowaniem czy też nie ?
Ja przynajmniej do obrony mam chociaż w
idły, a wy “wykształceni i kulturalni” co macie ? …

StanW10czwartek, 30 listopada 2023, 11:41:17

„Ja przynajmniej do obrony mam chociaż widły, a wy “wykształceni i kulturalni” co macie ? …”
——————————————
Słuszna uwaga.
To nie są ludzie wykształceni tylko ukształtowani przez tzw. „Normatywną Nauką”.
Nie wiem czy w polskim aparacie pojęciowym jest takie określenie, dlatego dla tych co niewiedzą co mam na myśli niżej objaśnię.
Normatywna Nauka jest niczym innym jak strukturą informacji posiadających ukryte polityczne preferencje, która spełnia funkcję doradczą dla polityki.
Do tej dyscypliny zaliczamy ekonomie, prawo, pedagogika, polityka i etyka.
Zadaniem tej dziedziny jest formowanie nowego człowieka takim jakim on powinien być.
Jest to tzw. pseudo nauka ustalająca jaki człowiek powinien być.
Najzabawniejsze jest to, a właściwie groteskowe, że jeśli człowiek powinien jakiś tam być, to według jakich kryteriów?
I kto te kryteria ma ustalać?
Zatem mamy do czynienia z kognitywnym inwalidztwem, które Panu nie grozi i które bez zniesienia wolności słowa nie jest w stanie realizować swoich perwersyjnych celów podporządkowania społeczeństwa swoim interesom, również eugenicznym.
Naturalnie chodzi tu o grupy globalnych interesów, które quasi wynaturzają człowieka przystosowując go do istoty kompatybilnej z interesami oligarchii.
Normatywna Nauka jest zatem arogancko sprzeczna z prawami natury, a więc i z naturą człowieka i z dotychczasowymi osiągnięciami cywilizacyjnymi ludzkości.

A więc Normatywna Nauka jednoznacznie jest zaprzeczeniem nauki.
Z tego wynika również to, że ekonomia, prawo, pedagogika i etyka nie są dyscyplinami nauki, ale dyscyplinami spełniającymi rolę narzędzi do manipulowania ludźmi i te dyscypliny posiadają swój fundament w dogmatach.
O tym wie Pan, ja i nam podobni, którzy nie mają swój umysł w depozycie medialnym i tym samym posiadają zdolność samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków.
Wczoraj dostałem od znajomego link z mojego tematu, na podstawie którego napisano artykuł w czasopiśmie katolickim. Temat ten doskonale koresponduje z tu obecnym tematem.

https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/07/15/glupcy-dadza-sie-dobrowolnie-zlikwidowac-jacques-attali-1981/
Pisałem wtedy na Salon24, sąd zostałem bez ostrzeżenia usunięty za pisanie prawdy.

Życzę Panu przyjemnego dnia.

StanW00czwartek, 30 listopada 2023, 12:46:12

Ja bym jednak nie schodził na poziom kultury ludzi jako przyczyny wojny, która trwa przeciwko ludzkości. Systemowi barbarzyńcy pozyskali na swoją stronę część społeczeństwa przy pomocy różnych trików, o których już dokładniej pisałem.
Ci ludzie są pierwszymi nieświadomymi ofiarami wojny psychologicznej przeciwko ludzkości.
Zatem ludzie ci nie czynią tego z pełną świadomością, ale ich świadomość została zneutralizowany i postępują zgodnie z wolą tych ludzi, którzy przy pomocy instrumentów psychologicznych dokonali aktu przemocy na ich podświadomości, która quasi zarządza w dużej mierze ich świadomością.

Opublikowano za: https://anthony.neon24.org/post/174313,kulturalni-ludzie-morduja-sie-w-kulturalny-sposob

Wypowiedz się