Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek śmiertelne zastrzyki

  • anthony wtorek, 28 listopada 2023, 11:04:41

Tylko prawda jest ciekawa

Po ujawnieniu ogromnej liczby informacji przez niezależne media i niezależnych lekarzy, wiemy już na 100%, że tak zwane szczepionki na covid 19, to trucizny depopulacyjne!

Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r [napisy PL]
Forum na rzecz Demokracji w Parlamencie Europejskim 21.11.2023r.
“Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA”.

Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r.

W konferencji prasowej Marcel de Graaff (eurodeputowany FVD), Joachim Kuhs (eurodeputowany AfD), Willem Engel i Vibeke Manniche (lekarz) omawiają szokujące rewelacje wynikające z pisma Europejskiej Agencji Leków (EMA). Pismo to przyszło w odpowiedzi na wniosek Marcela de Graaffa i Joachima Kuhsa o natychmiastowe zawieszenie dopuszczenia na rynek szczepionek przeciwko Covid-19.

„W zeszłym miesiącu wraz z Joachimem Kuhsem i sześcioma innymi kolegami z Parlamentu Europejskiego napisałem list do EMA, europejskiej agencji odpowiedzialnej za dopuszczanie leków na rynek europejski. Poprosiliśmy o wyjaśnienie kilku problemów związanych ze szczepionkami na Covid-19. Problemy te są na tyle duże, że zwróciliśmy się do EMA z prośbą o wycofanie zgody na dopuszczenie do obrotu. W tym miesiącu otrzymaliśmy odpowiedź z EMA, która zawiera szokujące fakty.

Przede wszystkim EMA wyraźnie stwierdza, że ​​dopuściła na rynek szczepionki wyłącznie do celów indywidualnych szczepień, a absolutnie nie do zwalczania, zapobiegania czy ograniczania infekcji. To informacja druzgocące dla rządów, które forsowały politykę szczepień dla dobra innych.
W rzeczywistości EMA stwierdza, że ​​osoby zaszczepione miały większe ryzyko infekcji. Masowe kampanie rządowe mające na celu zaszczepienie się w celu ochrony rodziców, sąsiadów i słabszych w społeczeństwie były całkowicie bezsensowne i nie oparte na faktach naukowych.

Przypominam, że wciąż jesteśmy świadkami zjawiska gigantycznej i niewyjaśnionej nadmiarowej śmiertelności. Rząd wiedział, że szczepionki nie pomogą chronić przed rozprzestrzenianiem się wirusa, ale nie podzielił się tą informacją z obywatelami, wręcz przeciwnie, kłamstwami narzucił naszym obywatelom obowiązek szczepienia, ukrywał skutki uboczne i w ten sposób spowodował, że wszyscy, którzy taką szczepionkę przyjęli znaleźli się w niebezpieczeństwie. Kampanie szczepień należy jak najszybciej zakończyć, bo jest to po prostu niebezpieczne, nie spełnia wymogów określonych przez EMA. A rząd i wszystkie partie polityczne, które to popierały, powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności za swoje kłamstwa i oszustwa.
Zażądaliśmy od EMA natychmiastowego wycofania zgody na wprowadzenie na rynek szczepionek mRNA ze względu na sygnały o nadmiarowych zgonach, zapaleniu mięśnia sercowego, zapaleniu osierdzia, osobach z niewydolnością serca, którzy padają martwi na boiskach w świetle kamer. To wszystko ma związek z tymi szczepionkami i jest wynikiem decyzji o udzieleniu zgody na tymczasową rejestrację”.https://www.bitchute.com/embed/Ag5iXzht4A5a/
Całość tutaj: https://dakowski.pl/list-ema-lekarze-niezalezni-i-sady-lekarskie-czyli-problem-szczepien-nadal-aktualny/

Anthony Ivanowitz
28.11.2023r.
www.pospoliteruszenie.org

Wybrane komentarze

KST102wtorek, 28 listopada 2023, 11:34:00

Skorumpowani łajdacy w białych kitlach …

.. na żołdzie Big Pharmy dokonują zbrodni ludobójstwa na bezbronnych i podle oszukanych pacjentach i to na całym świecie !
Oto jeden z takich “geniuszy inaczej”, który w swej nieskończonej bezczelności i bezdennej durnocie nawet sobie sprawy nie zdaje ze skali swojego złajdaczenia i zidiocenia:
https://pulsmedycyny.pl/prof-flisiak-nie-znam-przypadku-smierci-z-powodu-szczepionki-przeciw-covid-19-1132260
Tacy właśnie “geniusze medycyny” są obecnie “profesorami” i “ekspertami od aktualnej wiedzy medycznej”.
Ich geniusz jest tak przeogromny, a wiedza medyczna tak doskonała, że faktycznie – żaden umrzyk do nich z reklamacjami się nie zgłasza, bo umarł nie z powodu jakichkolwiek “błędów medycznych” tylko dlatego, że “Bóg tak chciał” i “każdy musi kiedyś na coś umrzeć”.
Czy są jeszcze jakiekolwiek pytania lub wątpliwości ? …..

gargamell30wtorek, 28 listopada 2023, 16:53:37

skorumpowani łajdacy

Dokładnie tak. Za pieniądze zdolni są mordować krajową populację. Nie tylko toksynami w ramię, ale też poprzez mordowanie nienarodzonych oraz mordowanie starych i chorych w tym dzieci. Jak rodzina stawia opór to się odwołują do morderców sądowych. Konsekwencją ich morderczego zapędu jest bezrefleksyjne chowanie się za zbrodniczymi organizacjami i Bigfarmą z ich toksyczną chemią zwaną lekami. Uczciwych lekarzy systemowo niszczą. mamy cywilizację śmierci. Toczy się wojna przeciw ludzkości.

KST72wtorek, 28 listopada 2023, 11:52:36

12 milionów ofiar śmiertelnych covidowych zbrodniarzy, a to

.. dopiero początek największej rzezi w dziejach świata:
https://gloria.tv/post/TC18wLoKiNtp2Wt2LZPwRgup1#40
Natomiast w Polsce są nadal “genialni profesorowie nauk medycznych”, do których jeszcze nie zgłosił się żaden pacjent, który umarł po śmiercionce na srowid , a inni ubolewają, że ludzie się nie szczepią, a szczepionki marnują i na dodatek trzeba za nie jeszcze kupę kasy zapłacić.
Ponoć kiedyś Einstein powiedział, że “tylko dwie rzeczy są nieskończone – Wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej drugiej …

gargamell30wtorek, 28 listopada 2023, 17:08:20

ludzka głupota

Trzeba wziąć pod uwagę, że 2000 lat cywilizacji łacińskiej, prawa rzymskiego i moralności chrześcijańskiej ukształtowało świat Zachodu. Prawda, uczciwość, moralność, etyka była wpajana i trudno się dziwić, że do tak wychowanych ludzi nie mogło dotrzeć, że cały glob jest poddany eksperymentowi jak króliki doświadczalne i są z premedytacją truci. Ostrzegani racjonalizowali sobie te zdarzenia wypierając to co wydawało się im niemożliwym w swym okrucieństwie. Nie można potępiać ofiary, a trzeba zbrodniarzy, tym bardziej, że zbrodniarze żydowscy dokładnie wiedzieli, że uderzenie w ludzkość, dla której obcy/ nieznany jest talmud będzie skuteczny. Dlatego nie wolno popuścić tym ssynom ani na jotę, żadne negocjacje, żadne układanie się, żadne odpuszczenie grzechów.

anthony50wtorek, 28 listopada 2023, 14:10:17

mordują ludzi szczepionkami

W sumie w 81 artykułach przeanalizowano potwierdzone powikłania sercowo-naczyniowe po szczepionce mRNA przeciwko covid-19 u 17 636 osób i zgłoszono 284 zgony po zastosowaniu dowolnej szczepionki mRNA. Spośród 17 636 zdarzeń sercowo-naczyniowych po zastosowaniu dowolnej szczepionki mRNA, 17 192 zaobserwowano po podaniu szczepionki BNT162b2 (Pfizer-BioNTech), a 444 po podaniu mRNA-1273 (Moderna). W przypadku każdej szczepionki mRNA często zgłaszano zakrzepicę (n = 13 936), następnie udar (n = 758), zapalenie mięśnia sercowego (n = 511), zawał mięśnia sercowego (n = 377), zatorowość płucną (n = 301) i arytmię (n = 254). Stratyfikowanie wyników według rodzaju szczepionki wykazało, że zakrzepica (80,8%) była powszechna w kohorcie BNT162b2, podczas gdy udar (39,9%) był częsty w przypadku mRNA-1273 w dowolnej dawce. Czas pomiędzy dawką szczepionki a wystąpieniem pierwszych objawów wynosił średnio 5,6 i 4,8 dnia odpowiednio w przypadku szczepionki mRNA-1273 i BNT162b2. W kohorcie mRNA-1273 odnotowano 56 zgonów w porównaniu z 228 z powodu BNT162b2, a resztę wypisano lub przeniesiono na oddział intensywnej terapii.
więcej o tej zbrodni tutaj: https://www.dakowski.pl/to-morderstwo-zgony-poszczepienne-kowida-publikacja-badan-wstrzymana/

KST40wtorek, 28 listopada 2023, 14:52:15

Choroba Szalonych Łbów to obecnie największe zagrożenie ….

… epidemiologiczne w Europie dotykające głów wszelkich “parlamentarzystów” zarówno krajowych jak i europejskich.
Epidemia to przybiera coraz ostrzejsze formy objawiające się CAŁKOWITYM i NIEODWRACALNYM UNICESTWIENIEM MÓZGOWYM i jest nieuleczalna oraz jak dotąd nie ma na nią żadnej skutecznej szczepionki:
https://www.dakowski.pl/parlament-europejski-realizuje-propozycje-michalkiewicza-silniki-ciezarowek-musza-emitowac-do-2040-roku-dziesieciokrotnie-mniej-co2/
Prawdopodobnie już niedługo głównym winowajcą zmian klimatycznych przypisanych rzekomemu wzrostowi CO2 w atmosferze zostaną zdaniem uczonych zwykli Europejczycy i wtedy “parlamentarzyści europejscy” w trosce o zdrowie Europejczyków uchwalą coroczne pakiety redukcyjne ludności Europy z docelowym poziomem 0,5 mln Europejczyków na całą Europę.
Wtedy uratujemy Planetę Ziemię i pozostali przy życiu będą szczęśliwi.

Opublikowano za: https://anthony.neon24.org/post/174286,komisja-europejska-swiadomie-wprowadzila-na-rynek-smiertelne-zastrzyki

Wypowiedz się