Joachim Hagopian: Izrael leży obnażony pośród zmieniającej się globalnej fali poparcia dla Palestyny

Blog Jamesa Fetzera

Joachim Hagopian

W ciągu niespełna dwóch miesięcy gwałtownie rosnąca liczba zgonów w Gazie przekroczyła 15 000. Rzeź Palestyńczyków jest uznawana przez ekspertów ONZ za “ludobójcze podżeganie“. Izrael ani USA nigdy nie przewidziały globalnego oporu wobec izraelskiej rzezi w Strefie Gazy.

Ostatnio nawet media głównego nurtu zwracają się przeciwko reżimowi izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu w jego brutalnym ataku na palestyńską ludność cywilną mieszkającą w Gazie.

Praktycznie cały świat oglądał to za pośrednictwem mediów społecznościowych, jak donosił New York Times 25 listopadaTh że izraelska krwawa łaźnia zabija niewinnych cywilów w bezprecedensowym “historycznym tempie”, z ponad 10 000 zabitych kobiet i dzieci.

Przerażająca historia przemocy w państwie żydowskim zamienia się w katastrofę PR dla Netanjahu. Szybko rosnąca liczba izraelskich przywódców, w tym byli szefowie służb bezpieczeństwa, obecny lider opozycji Jair Lapid, a obecnie dwaj byli premierzy Ehud Olmert i Ehud Barak, wzywają do usunięcia Bibiego i utworzenia nowego rządu, aby zakończyć tę wojnę bez wygranej.

W niedzielę 26 listopadaTh“Washington Post” ujawnił symbiotyczny związek Benjamina Netanjahu z Hamasem. Z jednej strony, przez wiele lat często twierdził, że chce zniszczyć “terrorystyczną” grupę Hamas, a mimo to pomagał finansować Hamas i wykorzystywał tę palestyńską frakcję bojowników do dzielenia i rządzenia Palestyńczykami jako politycznie podzielonym narodem.

Rozbijając Palestynę i jej symboliczne władze palestyńskie na Zachodnim Brzegu, oddzielone od Wschodniej Jerozolimy i bastionu Hamasu w Gazie, zapewnia kontynuację izraelskiego apartheidu i kontroli, jednocześnie odmawiając im własnego suwerennego państwa narodowego. Exposé WaPo obejmuje czerpanie z izraelskich informatorów. Dahlia Scheindlin, izraelska ankieterka i analityczka polityczna, stwierdziła:

Bez zjednoczonego [palestyńskiegoprzywództwa, [Netanjahu] mógł powiedzieć, że nie może posunąć się naprzód w negocjacjach pokojowych. Pozwoliło mu to powiedzieć: “Nie ma z kim porozmawiać”.

Biograf Netanjahu, Anshel Pfeffer, utrzymuje:

Netanjahu zawsze uważał, że konflikt palestyński odwraca uwagę i jest wykorzystywany jako kwestia klina w Izraelu.

To naprawdę wszystko, co musicie wiedzieć, aby zrozumieć, dlaczego przywódca, który ma zostać odsunięty od władzy i znajduje się w tak głębokiej niełasce własnego narodu, w obliczu zarzutów korupcyjnych podczas wojny z izraelskim Sądem Najwyższym, oferuje motywację i niezbędne środki, które pozwolą izraelskiej “inwazji” Hamasu rozwijać się bez przeszkód przez pełne 7 godzin, zanim wypuści swoje Izraelskie Siły Obronne na miejsce zdarzenia, aby wymordować 7 października setki własnych obywateli, których liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 1200Th.

Według poniedziałkowego 27 listopadaTh artykuł w szarej strefie, ujawnia więcej twardych dowodów, że izraelska załoga czołgu otrzymała rozkaz strzelania na oślep do izraelskich cywilów w kibucu:

Nowe rewelacje dodają do rosnącej liczby dowodów wskazujących na to, że wielu Izraelczyków, którzy zginęli 7 października, zostało zabitych przez izraelskie wojsko. Zeznania z pierwszej ręki niedoświadczonych izraelskich operatorów czołgów ujawniają rozkaz otwarcia ognia do izraelskich społeczności, kiedy palestyńscy bojownicy przełamali ogrodzenia otaczające Gazę 7 października. Tymczasem rząd izraelski nałożył kaganiec jeńcom uwolnionym ze Strefy Gazy, aby zapobiec dalszemu niszczeniu oficjalnej narracji.

Pisząc na X 14 listopadaTh, były premier Izraela Naftali Bennett oportunistycznie wykorzystuje ofiary zabite przez własnych izraelskich żołnierzy do fałszywych celów propagandowych usprawiedliwiających ludobójstwo jego narodu:

12-letnia Liel Hetzroni z kibucu Beeri została zamordowana w swoim domu przez potwory Hamasu 7 października. Jej ciało zostało już zidentyfikowane. Spójrz na jej słodki uśmiech. Liel nikogo nie skrzywdził. Została zamordowana tylko dlatego, że jest Żydówką. Toczymy najbardziej sprawiedliwą wojnę: aby to się nigdy więcej nie powtórzyło. Nikt nie powinien prosić nas o zatrzymanie się, ani nie zrobimy tego, zanim osiągniemy ten cel.

Jedenaście dni później, w sobotę 25 listopadaTh, inny artykuł Grayzone wyjaśnia sprawę:

Naoczni świadkowie bitwy z zakładnikami w kibucu Be’eri z 7 października ujawnili, że Izrael wprowadza świat w błąd w sprawie zabójstwa 12-letniej Liel Hetzroni, jej rodziny i sąsiadów.

W obliczu licznych, fałszywie relacjonowanych, obecnie obalonych incydentów Hamasu “obcinania głów dzieciom” i gwałcenia izraelskich kobiet, wciąż bezpodstawnych, każdego dnia pojawia się coraz więcej dowodów, które wyraźnie dowodzą, że w dniu tak zwanej inwazji Izraelczycy zabili wielu Izraelczyków.

Okazuje się, że szowinistyczne doniesienia zachodniej prasy MSM o “dzikiej inwazji” Hamasu w południowym Izraelu są czystą propagandową fikcją. Natychmiast obdarzyło to Bibiego mnóstwem sympatii i wsparcia z całego świata, kupiło mu więcej czasu u władzy jako przywódcy w czasie wojny i dało mu pełne przyzwolenie na ludobójczą zemstę, etniczną czystkę Palestyńczyków z mapy Gazy poprzez brutalne okrucieństwa zbrodni wojennych w celu przymusowej migracji ewakuacyjnej Palestyńczyków na egipską pustynię Synaj.

Następnie, gdy skradziona ziemia Gazy zostałaby oczyszczona ze wszystkich Palestyńczyków, Izrael został złapany z planem pełnego wykorzystania dwóch zachęt finansowych do swojego ludobójstwa – budowy niezwykle dochodowego kanału przez Gazę, aby przewyższyć i zastąpić egipski Kanał Sueski jako skrót międzynarodowego szlaku handlowego, przy jednoczesnej eksploatacji ogromnych zasobów ropy i gazu w Gazie jako rezerwatu, kradnąc nie tylko starożytną ojczyznę Palestyńczyków, ale także ich przyszłe źródło bogactwa. Jako przywódca chazarskiej mafii, syjonista Netanjahu pasuje do archetypu profilu lucyferiańskiego masowego mordercy.

Reakcyjny atak cenzury na wolność słowa i desperacka kryminalizacja powszechnej krytyki krwawej izraelsko-amerykańskiej machiny wojennej, to kolejna przegrana sprawa. Uzbrojona etykietka antysemityzmu używana do uciszania świata przed wypowiadaniem się przeciwko ludobójstwu Izraela i dziesięcioleciom apartheidu już nie działa, pomimo rozprzestrzeniania się rakowej kultury i tłumienia wolności słowa, błędnie utożsamianej z mową nienawiści tylko dlatego, że po prostu nazywa brutalne zbrodnie wojenne Izraela i USA.

Według znanego analityka geopolitycznego Scotta Rittera w artykule Sputnika z 23 listopadaRd przedłużone w tym tygodniu zawieszenie broni pod wieloma względami jest korzystne zarówno dla narodu izraelskiego, jak i palestyńskiego, zwłaszcza dla ich uwolnionych jeńców, wraz z pomocą humanitarną, która w końcu dotarła do Palestyńczyków w Strefie Gazy.

Ale szerszy obraz pokazuje również przełomowe zwycięstwo sprawy palestyńskiej i wielką przegraną prawicowo-ekstremistycznego rządu Izraela i jego tyrana Bibiego oraz jego głównego poplecznika, reżimu Bidena. W końcu przez długi czas Izrael, popierany przez USA, stanowczo odmawiał zawieszenia broni bez żadnych warunków.

Ta zmiana impetu tylko wywrze coraz większą presję na reżim Netanjahu i jego wspólników, aby powstrzymali swoje ludobójstwo. Zarówno Izrael, jak i USA zapędziły się w kozi róg, ponosząc kolejną niepowetowaną klęskę, podobną do klęski na Ukrainie. Świat uznaje oba te państwa za neokolonialne, zbójeckie i o 180 stopni niezgodne z dzisiejszym wielobiegunowym światem.

Wyraźnie widać, że globalna fala opinii publicznej na temat konfliktu izraelsko-palestyńskiego przechyliła się na korzyść Palestyńczyków, pomimo że 7 październikaTh Hamas wtargnął do Izraela. 

46 lat temu Zgromadzenie Ogólne ONZ wezwało do corocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Solidarności z Narodem Palestyńskim 29 listopadaTh. W tym roku nabiera to znacznie większego znaczenia niż kiedykolwiek wcześniej.

Siedziba Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku otwiera wystawę zatytułowaną “Palestyna – ziemia z narodem”.

Świat dowiaduje się teraz, że jako najdłuższy przywódca Izraela w jego 75-letniej historii, zbrodniarz wojenny Benjamin Netanjahu swoim postępowaniem wobec narodu palestyńskiego dowodzi, że jest on wrogiem państwa sprzeciwiającego się wolnej Palestynie jako suwerennemu narodowi. Ale teraz pęd ku sprawiedliwości nie może być już dłużej negowany przez ciągłe kłamstwa i brutalny ucisk.

ONZ, a nawet kraje zachodnie coraz częściej domagają się rozwiązania dwupaństwowego, bez odkładania go na dalszy plan izraelskiego apartheidu. Rezolucja ONZ nr 242, zgodnie z prawem międzynarodowym, wezwała do przywrócenia suwerennej granicy państwa Palestyna do stanu sprzed wojny siedmiodniowej z 1967 roku. Świat narodów chce, aby Izrael i USA w końcu zaczęły przestrzegać prawa międzynarodowego, a naród izraelski, palestyński, USA i cały świat wyjdzie na tym o wiele lepiej.

Joachim Hagopian jest absolwentem West Point, byłym oficerem armii i autorem książki “Don’t Let the Bastards Getcha Down“, obnażającej wadliwy system dowodzenia wojskiem USA, oparty na przebijaniu drabiny starszeństwa, niezmiennie eliminując najlepszych i najbystrzejszych, pozostawiając przeciętność i zwolenników porządku wznoszących się na szczyt jako generałowie-politycy-biurokraci wyznaczeni do przegrywania każdej nowoczesnej wojny amerykańskiej przez elity. Po odbyciu służby wojskowej Joachim uzyskał tytuł magistra psychologii klinicznej i przez ponad ćwierć wieku pracował jako licencjonowany terapeuta w dziedzinie zdrowia psychicznego z wykorzystywaną młodzieżą i młodzieżą. W Los Angeles musiał walczyć z największymi w kraju służbami ochrony dzieci w ramach całkowicie zepsutego i skorumpowanego amerykańskiego systemu opieki nad dziećmi.

Doświadczenie zarówno w wojsku, jak i w systemie opieki nad dziećmi dobrze przygotowało go jako badacza i niezależnego dziennikarza, ujawniając zło Wielkiej Farmacji i to, jak kontrolowany przez Rockefellerów system medyczny i psychiatryczny wyrządzał więcej szkody niż pożytku, czego przykładem jest mistyfikacja pandemiczna i ludobójstwo. Jako niezależny dziennikarz przez ostatnią dekadę, Joachim napisał setki artykułów dla wielu serwisów informacyjnych, w tym Global Researchlewrockwell.com, a obecnie https//jameshfetzer.orgInteldrop.org i https://thegovernmentrag.com. Jako autor 5-tomowej serii zatytułowanej Pedophilia & Empire: Satan, Sodomia & the Deep State, książki i rozdziały Joachima są bestsellerami Amazona w kategoriach rzecznictwa dzieci i praw człowieka. Jego seria książek źródłowych od A do Z w pełni dokumentuje i ujawnia globalną plagę pedofilii i pozostaje dostępna za darmo w https://pedoempire.org/contents/. Joachim jest również gospodarzem cotygodniowej audycji radiowej Revolution Radio “Cabal Empire Exposed” w piątek rano o 7 rano czasu wschodniego (id: revradio, hasło: rocks!).

Opublikowano za: https://jameshfetzer.org/2023/11/joachim-hagopian-israel-lies-exposed-amidst-shifting-global-tide-for-palestine/

Wypowiedz się