Co za piękny nokaut kurw konowalskich w sądzie lekarskim w Bydgoszczy! Na deski posłali ich prawnicy dr Ratkowskiej!

Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Bydgoszczy skierowała pozew przeciwko dr Katarzynie Ratkowskiej, że śmiała mówić o powikłaniach po szczepieniach na COVID19.

Mecenas Pani dr Ratkowskiej na wstępie zawnioskowała o odwołanie 3 sędziów i rzecznika, m.in z powodu konfliktu interesów składając wydruk z rejestru korzyści AstraZeneca, z którego wynika, że ww. rzecznik odpowiedzialności zawodowej otrzymała w 2022 r. wynagrodzenie za usługi na rzecz AstraZeneca w wysokości 1855 zł.     , a trzej inni sędziowie pracują w szpitalach, które otrzymują pieniądze w wysokości po kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie od firm AstraZeneca, czy Pfizer.

Sąd odroczył postępowanie.

Oprócz tego wczoraj pełnomocnik dr Ratkowskiej złożyła zawiadomienie do Prokuratury na w/w. czterech lekarzy w związku z podejrzeniem o przekroczenie uprawnień art. 231 KK , m.in. co skutkowało bezpodstawnym nękaniem dr Katarzyny Ratkowskiej przez 1,5 roku przed tutejszą izbą.

Także wpłynął wczoraj drugi wniosek, tym razem do Sądu Cywilnego z powództwa prywatnego o utratę dóbr osobistych.

Cały sąd lekarski w Bydgoszczy w jednej chwili  został skompromitowany, obrońcy dr Ratkowskiej  na oczach rozbawionej publiki pościągali im gacie ukazując  te kreatury we właściwym świetle!

Przy okazji  obrońcy dr Ratkowskiej ujawnili, że na listach płac  producentów szczepionek znajduje się  kilkanaście tysięcy nazwisk  polskich lekarzy!

To by wyjaśniało ich kłamstwa, że szczepionki są w 100% bezpieczne i skuteczne! Sprostytuowanie polskich medyków o którym wiemy od dawana, zostało oficjalnie potwierdzone przez prawników dr Ratkowskiej!
Trzymać się od tych kanalii z daleka, za 50 zł taki jeden z drugim da się psu wyruchać, a za 1850 wdepcze w błoto niewinnego człowieka!

Incydent w sądzie lekarskim w Bydgoszczy, może położyć kres nękaniu uczciwych lekarzy przez inkwizycje konowalskie  z Izb Lekarskich.

Podejrzewam, że firmy produkujące szczepionki skorumpowały wszystkich lekarzy zasiadających w Izbach Lekarskich, a ponieważ ich nazwiska są już znane, więc skompletowanie sądów które by nie były w konflikcie interesów będzie niemożliwe.

Będzie to też potężny argument przemawiający za tym, aby rozpędzić Izby Lekarskie na cztery wiatry, jako obcą agenturę w systemie prawnym III RP!!

Anthony Ivanowitz
26.11.2023r.
www.pospoliteruszenie.org  

Comments

 1. axell says:

  Nie byłbym taki pewny co do wyniku tej małej/wielkiej bitwy , kutwy wymyślą inny scenariusz dla gawiedzi. Można sądzić że po takim blamażu coś się odmieni – jednak nic takiego się nie stanie bo sitwa jest na ten moment , co prawda oblężona ale wymyśli coś takiego co zmieni oblicze znanego kłamstwa w NIC i w coś co nigdy nie było brane pod uwagę . Przykre ?? no tak i oczywiście że TAK , bo powód jest zacznie dłuższy niż jedno objawienie faktów – kłamstwo trwa od tysięcy lat – prawda jest unikatowym Białym Krukiem który zostanie wchłonięty przez narrację głównego Gadacza z Ambony telewizyjnej . Już ktoś w zamierzchłych czasach wspomniał o tym że żydostwo bez katolików a katolicy bez żydów ….. “to” nigdy by się nie udało . Nadzieja w zrozumieniu dziejów naszej Krainy i otoczki niemiecko żydowskiej leży tylko i wyłącznie w naszej pamięci . Przyczajony Niemiec ukryty Żyd oraz fakt że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu czyni nasz kraj bardzo , ale to bardzo odpornym na wszelkie próby “objawienia prawdy”

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Lawina rozpędu zachodzących procesów w wielu dziedzinach, w tym także w powyższym temacie, przyspiesza coraz bardziej i zaskoczy wszystkich pewnych swojej bezkarności, z czego na razie tylko nieliczni zdają sobie sprawę mając “strach w oczach”…

  • jedensam says:

   …”Przyczajony Niemiec ukryty Żyd oraz fakt że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu czyni nasz kraj bardzo , ale to bardzo odpornym na wszelkie próby “objawienia prawdy”… – bardzo trafna diagnoza. Podkreślam to z wielkim szacunkiem i powagą, Szanowny AXELL

 2. czystesale says:

  Medyczna MAFIA rockefellerowska

  Tzw. “medycyna rockefellerowska” wpłynęła bardzo pozytywnie na kształtowanie się mafii medycznej, które była współorganizatorem. Medycyna maksymalizacji zysku nieuchronnie musiała oprzeć swą działalność na przestępczych strukturach w medycynie, tzn. środowisku i gospodarce lekarskiej, farmaceutycznej i politycznej.

  Polityka jest przy tą więzią organizacyjną pomiędzy różnymi grupami przestępczymi, tym razem lekarską i farmaceutyczną.

  Jest rzeczą godną uwagi, że żadne inne środowisko ma niezbędne warunki do dyskretnej realizacji masowego mordu, jak został on zapowiedziany przez jednego z organizatorów także ostatniej plandemii:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  Wyłączenie z obiegu nawet znacznej liczby zbrodniczych elementów ze środowiska lekarsko-farmaceutycznego nie stanowi żadnego zagrożenia dla zbrodniczych celów Kill Gatesa i jego wspólników, gdyż “medycyny rockefellerowska” dysponuje wystarczającymi rezerwami kadr, które zostały wyszkolone jak też są i będą wspierane przez ich kadry w polityce. Plan, rozpoczęty przed dziesiątkiem lat

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Demon

  będzie kontynuowany.

  Porównywanie obecnych ekscesów środowisk medycznych z dr. Mengele jest wyraźnym bagatelizowaniem zagrożenia, dr. Mengele był drobiazgiem w porównaniu z przemysłem zbrodni, jakim jest dziś przemysł medyczny, zapeniający inwestorom niezwykłe zyski.

 3. piechota says:

  Też myślę, ze ta mordercza machina jest już za bardzo rozpędzona, a władza światowa już niepodzielnie w łapach psychopatów-miliarderów, których największym pragnieniem i marzeniem jest oglądanie prawdziwego morderczego pandemonium, które zostanie niebawem rozkręcone.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   TO SIĘ TYM RAZEM NIE UDA, mimo desperackich prób rozpętania nowej plandemii, głównie w celu ponownego sfałszowania wyborów prezydenckich w USA, gdzie toczy się najważniejsza batalia… Cały system globalistyczny podlega “rozbiórce kontrolowanej” i w przyszłym roku będzie to już lepiej widoczne dla wielu ludzi… Jutro będzie kontynuacja dzisiejszego cyklu artykułów…

   • jedensam says:

    …” Cały system globalistyczny podlega “rozbiórce kontrolowanej”…” – dotknięte jądro ciemności. Lecz należy dodać, że to cały system, w którym funkcjonujemy jest z premedytacją transformowany. Oby nie doszło do anihilacji, po której restart będzie niemożliwy.

Wypowiedz się