Benjamin Fulford: Prezydent Stanów Zjednoczonych, papież, król Anglii i cesarz Japonii są bliscy upadku

Benjamin Fulford 04.12.2023. Najnowsze wiadomości.

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Świat przechodzi największe zmiany od wieków, jeśli nie tysiącleci. Kiedy opadnie kurz, prezydent Stanów Zjednoczonych, papież, król Anglii i cesarz Japonii prawdopodobnie zostaną obaleni. Ostatni sataniści również zostaną wytropieni i postawieni przed sądem, a ich pozostałe szwajcarskie, izraelskie i amerykańskie fortece zawalą się jak upadek Masady. To właśnie przewidują wysokie rangą azjatyckie źródła wywiadowcze.

Oznaki tego widać wszędzie. Na przykład w zeszłym tygodniu przywódcy z prawie 200 krajów i prawie 100 000 delegatów zebrali się w Dubaju na COP 28 z miskami żebraczymi w ręku.

Szefowa UE Ursula von der Leyen napisała na Twitterze: “Jeśli chodzi o finansowanie działań związanych ze zmianą klimatu, musimy przejść z miliardów do bilionów”.

Król Karol wezwał podatników na całym świecie do zebrania 5 bilionów dolarów rocznie na realizację globalistycznego programu zerowej emisji netto.

Ich próby pozyskania zielonych pieniędzy od krajów zachodnich doprowadziły już do otwartego buntu w kanadyjskiej prowincji Alberta przeciwko reprezentatywnemu rządowi KM Castrudo.

Wszystko, co mogli uzyskać w zielonych pieniądzach, to około 500 milionów dolarów, czyli 1/200 ze 100 miliardów dolarów obiecanych podczas Partii Pasa i Szlaku w Chinach w październiku.

Ponownie, było to dalekie od bilionów dolarów, których wielu się spodziewało.

Powodem jest to, że królowa Elżbieta przed śmiercią zawarła umowę z azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami, zgodnie z którą celem ludzkości, a nie fałszywym twierdzeniem “węgiel powoduje globalne ocieplenie”, powinno być zwiększenie liczby i różnorodności życia, w tym życia ludzkiego.

Jej następca na stanowisku przewodniczącego Komitetu 300 zgadza się z tym stwierdzeniem. Jest królem europejskim, a nie potomkiem Wilhelma Zdobywcy. Twierdzi, że pojawi się przed publicznością w nowym roku.

Kiedy fałszywy prezydent Joe Biden spotkał się z chińskim przywódcą Xi Jinpingiem w San Francisco w zeszłym miesiącu, Chazarska mafia Rockefellera/Rothschilda dowiedziała się od Azjatów: “Mieliście 110 lat [od utworzenia Zarządu Rezerwy Federalnej], teraz nasza kolej”. To dlatego zastępca Rockefellera, Anthony Blinken, wyglądał na tak przestraszonego, gdy rozmowa się skończyła.

Azjaci i ich zachodni sojusznicy w białych kapeluszach planują ogłosić nowy, wielomiliardowy plan wyeliminowania ubóstwa i powstrzymania degradacji środowiska, prawdopodobnie do końca 2024 roku. Potem wydadzą wszystkie pieniądze wydane na wojny na nową wojnę ze starzeniem się i śmiercią.

Ale zanim to nastąpi, nastąpią poważne zmiany w polityce. Podczas gdy świat skupił się na wojnach prowadzonych przez chazarską mafię na Ukrainie i w Strefie Gazy, Azja Wschodnia doświadczyła największej zmiany politycznej od czasu obalenia ostatniego japońskiego szoguna i ostatniego chińskiego cesarza.

Na przykład znaleziono zaskakujące rozwiązanie kwestii Tajwanu, które przewiduje:

Według wysokich rangą azjatyckich źródeł wywiadowczych, Tajwan powinien zostać zwrócony pod kontrolę Japonii. Zgodnie z tym planem około miliona Chińczyków kontynentalnych, którzy uciekli stamtąd po rewolucji komunistycznej, ma wrócić do Chin.

Źródła podają, że Naoshi Onodera (patrz artykuł poniżej) ma zostać cesarzem Japonii, a obecna japońska rodzina cesarska abdykuje.

Informacje te pochodzą z anonimowych źródeł królewskich w Azji, ale istnieją publiczne dowody na to, że są prawdziwe. W zeszłym tygodniu następca tronu książę Akishino zorganizował bardzo nietypową konferencję prasową, na której powiedział dziennikarzom, że “konieczny jest przegląd oficjalnych obowiązków królewskich”. Zasugerował również, że członkowie jego rodziny nie wprowadzą się do nowego pałacu o wartości 50 milionów dolarów, który właśnie został ukończony na koszt publiczny. Jeśli spojrzysz na jego wyraz twarzy na poniższym zdjęciu, wygląda na bardzo zdenerwowanego.

Innym bardzo niezwykłym znakiem jest to, że centrala masonów w Tokio jest zamknięta. Możesz to potwierdzić na swojej stronie internetowej. Chociaż mówią, że to z powodu napraw, nasze źródła donoszą, że zostali eksmitowani.

Innym znakiem jest brutalne rozprawienie się przez prokuratorów z frakcją Abe w japońskiej partii rządzącej. Ma to związek z katastrofą samolotu Osprey, w której zginęło 8 amerykańskich żołnierzy. Nazwiska zabitych nie zostały ujawnione, ale istnieją sugestie, że zginęło kilku wysokich rangą generałów. Po katastrofie japońskie gazety pisały: “Sojusz japońsko-amerykański może ucierpieć z powodu katastrofy Ospreya”.

Japońscy prawicowi ekstremiści twierdzą, że oba incydenty są częścią ataku na klan Choshu w południowej Japonii. Klan Choshu został wykorzystany do kolonizacji Japonii w epoce Meiji. Japończycy twierdzą, że fałszywy cesarz Meiji poślubił księżniczkę Habsburgów, aby ustanowić obecną linię cesarską jako pełnomocnika do rządzenia Japonią. Zastępca ten został usunięty, co oznacza, że trwające ponad 150 lat kolonialne rządy Japonii dobiegają końca.

Koreańczycy z Północy również są na wojennej ścieżce. Planują wykorzystać swoją kontrolę nad wieloma japońskimi organizacjami ninke (pogardliwie nazywanymi yakuzą), aby doprowadzić do wielkich zmian. To właśnie kryje się za artykułami prasowymi z nagłówkami takimi jak “Korea Północna nigdy nie będzie prowadzić dialogu ze Stanami Zjednoczonymi”, które de facto cytują przywódcę Korei Północnej Kim Yo Jonga.

Doskonale wie, że Amerykanie zabili jej brata Kim Dzong Una bronią elektromagnetyczną, kiedy zgodził się na spotkanie z Donaldem Trumpem.

Koreańczycy z Północy mają obecnie ponad 100 pocisków nuklearnych zdolnych do uderzenia w USA, więc szantaż nuklearny nie powstrzyma ich już przed zjednoczeniem Półwyspu Koreańskiego.

W przyszłości może dojść do koreańsko-japońskiego małżeństwa królewskiego, które według źródeł azjatyckich zjednoczyłoby Koreę, Japonię i Tajwan.

Katalizatorem wszystkich tych posunięć było uświadomienie sobie, że kampania szczepień prowadzona w Azji Wschodniej (i w większości reszty świata) jest masowym morderstwem KM.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy to wszystko się wydarzy, ale w ciągu dziesięcioleci mojej pracy reporterskiej nigdy nie słyszałem tak wielu agresywnych stwierdzeń z tak wielu różnych źródeł wysokiego szczebla.

Tymczasem bardzo zauważalne zmiany zachodzą już w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Informacja o śmierci Henry’ego Kissingera jest tego częścią. “W rzeczywistości zmarł kilka lat temu. KM wykorzystał grafikę komputerową, hologramy, awatary i niebieskie ekrany. Oficjalnie już nie żyje” – twierdzą źródła CIA.

W każdym razie oficjalny komunikat zostanie odebrany jako znak, że nadchodzą poważne zmiany.

Henry Kissinger był wysokiej rangi egzekutorem KM, który dopuścił się masowych morderstw na całym świecie. Historyk z Uniwersytetu Yale, Greg Grandin, szacuje, że działania Kissingera tylko w latach 1969-1976 spowodowały śmierć od trzech do czterech milionów ludzi.

Ponadto przez dziesięciolecia systematycznie mordował głowy państw, które odmawiały podporządkowania się interesom korporacji KM. Kissinger pracował dla Davida Rockefellera Sr. i Klausa Schwaba, co słychać z ich własnych ust.

Poniższy film o tym, co zrobił Chile, jest przykładem tego, co zrobił światu, w tym rzekomym sojusznikom, takim jak Japonia i Australia. Był odpowiedzialny za śmierć kilku japońskich premierów, a także próbował mnie zamordować. Dobrze, że się go pozbyliśmy.

Chile świętuje śmierć Kissingera

Jego śmierć oznacza klęskę Kawalerów Maltańskich i ich zachodniego kompleksu wojskowo-przemysłowego. Teraz każdy może to zobaczyć:

Ukraińcy stracili około 500 000 ludzi, czyli całą armię brytyjską, francuską, niemiecką i włoską razem wziętą. Tymczasem Zachodowi kończą się zapasy broni i amunicji.

Według Johanna Wadefula, niemieckiego posła z ramienia Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU), Bundeswehra może wytrzymać w potyczce maksymalnie dwa dni.

Francuscy generałowie twierdzą, że to samo dotyczy ich armii.

Dotyczy to również armii amerykańskiej. Departament Obrony wysłał na Bliski Wschód dodatkową grupę bojową lotniskowców, obronę przeciwlotniczą, myśliwce i setki żołnierzy. Problem:… Pentagon nie ma pieniędzy na opłacenie uzupełnienia. Pułkownik Douglas MacGregor wielokrotnie podkreślał, że armia USA nie jest już zdolna do prowadzenia wojny.

To dlatego, że rząd USA nie ma pieniędzy. Aby zrozumieć, jak zbankrutowane stały się Stany Zjednoczone, spójrz na poniższe wykresy. Pierwszy z nich pokazuje, że amerykańskie banki są niewypłacalne. Gdyby nie fałszowali swoich ksiąg, większość z nich, zwłaszcza tych dużych, musiałaby natychmiast ogłosić bankructwo.

Drugi pokazuje, że Departament Skarbu USA jest bankrutem. Ceny obligacji rządowych spadły o 50 proc., ponieważ Chińczycy i Japończycy są gotowi zamknąć amerykańską korporację na dobre. Dziesięć lat temu posiadały ponad 22% amerykańskich obligacji rządowych; Dziś ich udział wynosi zaledwie 7%, więc ich ekspozycja na ryzyko została zminimalizowana.

Właściciele w USA również mają kłopoty. Liczba oczekujących na sprzedaż domów spadła w październiku do najniższego poziomu od czasu, gdy Krajowe Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zaczęło śledzić te liczby w 2001 roku. Jednym ze znaków, że obecny system przynosi korzyści tylko bogatym, jest to, że sprzedaż domów powyżej 750 000 dolarów tylko wzrosła. Poniższy wykres pokazuje, że ceny domów w USA muszą spaść do połowy obecnej ceny, aby osiągnąć średnią historyczną.

Utrata wartości netto jeszcze bardziej zuboży Amerykanów, którzy już od 2008 r. stracili ponad połowę swojej realnej siły nabywczej, jak pokazano na powyższym wykresie.

Brak pieniędzy oznacza, że obecne reżimy większości krajów zachodnich nie są już traktowane poważnie przez resztę świata. Dobrym przykładem są Niemcy.

Cały świat śmieje się z Niemców za brak suwerenności – mówi prezydent Rosji Władimir Putin. To właśnie powiedział, gdy prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier spotkał się z pogardą na lotnisku po wylądowaniu z oficjalną wizytą państwową w Katarze.

Historia pokazuje, że bankructwo prowadzi do zmiany reżimu. Spodziewaj się więc, że Biden, fałszywy papież w gumowej masce, Emmanuel Macron de Rothschild i wielu innych, odejdą.

Pierwszym z nich będzie prawdopodobnie marionetkowy przywódca ukraińskich Rotszyldów, Wołodymyr Zełenski. Rosyjskie źródła FSB twierdzą, że doszli do wniosku, że plan polega na sfingowaniu śmierci Zełenskiego, obarczenia nią Rosji, a następnie zastąpieniu go generałem Walerijem Załużnym.

Jak pokazano na poniższym filmie, rozpoczęła się już kampania medialna, która ma na celu przekształcenie go z bohatera w złoczyńcę i przygotowanie gruntu.

Jednak zamiast mówić o łapówkach celebrytów, fajnie by było, gdybyś mówił o masowym mordowaniu Ukraińców, za które jest odpowiedzialny.

W każdym razie samo państwo ukraińskie może nie przetrwać. Jest ono obecnie blokowane przez Polskę, Rumunię, Bułgarię, Słowację i Węgry, ponieważ tanie ukraińskie zboże prowadzi do dewastacji całego ich sektora rolnego.

Słowaccy kierowcy ciężarówek dołączyli do swoich polskich odpowiedników w blokowaniu głównego przejścia granicznego z Ukrainą.

Tymczasem ukraińscy kierowcy ciężarówek, którzy od ponad dwóch tygodni czekali na przekroczenie granicy polsko-ukraińskiej na przejściu granicznym Korczova-Krakowets, ogłosili strajk głodowy.

Premier Węgier Viktor Orbán … Teraz nadszedł czas, aby ostatecznie obalić blok nad przepaścią. “Zbliżamy się do poważnego kryzysu” – powiedział jeden z unijnych urzędników.

Sytuacja ta powstała w związku z tym, że UE i Stany Zjednoczone oświadczyły, że nie powinny handlować z Rosją, krajami BRICS i Chinami, według źródeł w FSB. “Zmusza to ukraińskich rolników do eksportu swoich produktów do UE, co oznacza, że większość unijnych rolników nie będzie w stanie wytrzymać tej konkurencji. Jedynym sposobem na zakończenie tego kryzysu jest zawarcie porozumienia pokojowego, aby zboże mogło ponownie płynąć na wschód i południe” – czytamy w oświadczeniu FSB.

Sytuacja w Izraelu również zbliża się do punktu kulminacyjnego. W zeszłym tygodniu szefowie CIA i Mossadu spotkali się z premierem Kataru Mohammedem bin Abdulrahmanem al-Thanim i egipskimi urzędnikami, aby poprosić Katar o dalsze wsparcie finansowe dla Hamasu.

Zastanawiam się, dlaczego szef Mosadu zwrócił się o pomoc do Hamasu?

Francuski dziennikarz Thierry Meyssan wyjaśnia:

Hamas i Benjamin Netanjahu nie są bynajmniej wrogami, współpracują ze sobą, nie zważając ani na życie Palestyńczyków, ani Izraelczyków.

Bractwo Muzułmańskie jest tajnym stowarzyszeniem politycznym zorganizowanym przez brytyjskie tajne służby na wzór Zjednoczonej Wielkiej Loży Anglii [2]. Stopniowo przechodziło ono w posiadanie CIA, aż w końcu było reprezentowane w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego USA.

Cała operacja Hamasu i Izraela jest prowadzona przez Amerykanów, prawdopodobnie pod przywództwem straussisty Elliotta Abramsa [1] i jego koalicji Vandenberg (think tank, następca Projektu Nowego Amerykańskiego Stulecia).

Według brytyjskiego wywiadu to Niemcy założyli Bractwo Muzułmańskie po I wojnie światowej, aby pokrzyżować plany brytyjskich i francuskich rządów kolonialnych na Bliskim Wschodzie. Po II wojnie światowej Gestapo zostało przekazane (George W. Bush DVD), oddziałowi CIA.

CIA i Mossad były w Katarze i powiedziały: “Dajcie nam pieniądze, albo zabijemy zakładników”.

Odpowiedź brzmiała: “Nie, nie damy się szantażować. Będziecie musieli stanąć przed sądem za zbrodnie wojenne. Prędzej zginie zbrodniarz wojenny Netanjahu od rozgrzanego do czerwoności pistoletu niż powieszony. Ale on umrze, to pewne.”

Tymczasem jego władcy, Rotszyldowie, starają się robić dobrą minę do złej gry. Lynn de Rothschild pojawiła się niedawno w telewizji i obiecała:

Sztuczna inteligencja zmieni wszystko na lepsze lub na gorsze. Dlaczego nie zadajemy sobie pytania, w jaki sposób sztuczna inteligencja może pomóc nam rozwiązać problemy strukturalne w naszym systemie gospodarczym, w jaki sposób sztuczna inteligencja może sprawić, że nasza gospodarka będzie działać z korzyścią dla wszystkich i jak sztuczna inteligencja może pomóc w stworzeniu społeczeństwa, które nie dba ani o nas, ani o nich? Wzywam do wspólnego oświadczenia sektora publicznego i prywatnego w sprawie dobra wspólnego. Musimy zastanowić się nad naszą fundamentalną umową społeczną ze społeczeństwem. Mówimy o fundamentalnej reformie gospodarki.

Wydaje się również, że wykorzystują sztuczną inteligencję do manipulowania mediami i polityką na swoją korzyść.

Sports Illustrated został przyłapany na wykorzystywaniu dziennikarzy generowanych przez sztuczną inteligencję, którzy “pisali” artykuły generowane przez sztuczną inteligencję, a następnie wpadli w szał i usunęli dowody po tym, jak jeden z ich twórców internetowych odciął im dostęp do pieniędzy.

Pojawiły się doniesienia, że “gubernatorem” Kalifornii, Gavinem Newsomem, może być humanoidalny robot sterowany przez sztuczną inteligencję.

Jak mówi Tucker Carlson: “Jego dłonie się nie pocą. Jego oddech nie przyspiesza. Jego temperatura ciała nie zmienia się. Jeśli chodzi o Newsoma, nic się nie zmieni, jeśli skłamie ci prosto w twarz. A takich ludzi nie ma zbyt wielu”.

Tymczasem John Rappaport donosi na swoim płatnym blogu:

Broniąc swojej polityki przenoszenia brutalnych więźniów udających kobiety do więzień dla kobiet w Kalifornii, gubernator Gavin Newsom nagle wypalił: “Nie istnieję. Jestem sztuczną inteligencją zaprogramowaną przez Disneya”.

Stacje tymczasowo zawiesiły nadawanie na żywo.

To ten sam Newsom, który zaaranżował usuwanie bezdomnych z ulic, aby ich organy mogły zostać pobrane i sprzedane. Nasze źródło SWAT informuje nas, że znaleźli setki (a nie tysiące, jak wcześniej informowaliśmy) poćwiartowanych ciał bezdomnych i pobrane organy. Wygląda na to, że sztuczna inteligencja uznała, że logiczne jest przekształcenie “bezproduktywnych” bezdomnych w dochodowe mięso i podroby.

KM wykorzystuje również inną prawdopodobną sztuczną inteligencję, Joe Bidena, aby zagrozić:

— Widzisz, moja flota ma kod, by wysadzić świat w powietrze.

Bądźcie więc sceptyczni, gdy Rotszyldowie mówią: “Zamierzamy teraz używać sztucznej inteligencji, aby zachowywać się dobrze, więc proszę, nie zabijajcie nas”.

To właśnie powinniście byli powiedzieć, zanim spróbowaliście nas zabić. Wkrótce rozpoczną się procesy o zbrodnie wojenne. Masowy morderca Anthony Fauci został zmuszony do złożenia zeznań przed Kongresem na temat reakcji USA na pandemię Covid-19 i pochodzenia wirusa w Chinach.

Być może powinniście zapytać go o jego wcześniejszą wypowiedź na temat HIV, która brzmiała: “Bierzesz czynnik zakaźny i wstrzykujesz go społeczeństwu”.

Ponadto okazuje się, że nowa tak zwana “epidemia” Mycoplasma pneumoniae, znana również jako “zespół białych płuc”, jest wywoływana przez szczepionki Covid, o czym informuje sam Pfizer. Przeczytaj stronę 37 raportu o zdarzeniach niepożądanych firmy Pfizer.

Kolejną rzeczą, o której musisz zeznawać, jest systematyczne masowe mordowanie dzieci z powodu adrenochromu.

Najnowszym dowodem na to jest raport tureckich agencji prasowych, że w wyniku transportu 50 000 jemeńskich Żydów do Izraela w latach 1949-50, 50 000 dzieci zostało siłą oddzielonych od matek zaraz po urodzeniu, którym później powiedziano bez dalszych informacji, że ich dzieci zmarły.

KM to nie tylko masowi mordercy, ale także niekompetentni menedżerowie gospodarczy. Ich próba nakłonienia wszystkich do przesiadki na samochody elektryczne jest tego doskonałym przykładem. Nowy raport Consumer Reports wykazał, że pojazdy elektryczne mają prawie 80% więcej problemów i są “ogólnie mniej niezawodne” niż samochody z konwencjonalnymi silnikami spalinowymi.

Grupa 4000 amerykańskich dealerów samochodowych ostrzegła w liście, że “dzisiejszy popyt na pojazdy elektryczne nie może dorównać dużemu napływowi pojazdów elektrycznych do naszych salonów… nawet przy znacznych obniżkach cen, zachętach dla producentów i hojnych zachętach rządowych. Kupujący uważają je za zbyt drogie w utrzymaniu, nie mają łatwego dostępu do stacji ładowania, obawiają się utraty zasięgu w zimne lub upalne dni, mają długie codzienne dojazdy do pracy i nie mają czasu na ładowanie akumulatora. I tak dalej. Nabywcy samochodów ciężarowych są najbardziej odstraszani nagłą utratą zasięgu.

Nic dziwnego, że Ford planuje zmniejszyć lub odłożyć 12 miliardów dolarów inwestycji w pojazdy elektryczne. To tylko kwestia czasu, zanim Tesla wyda podobne oświadczenie. Co powiesz na przejście na wodór, panie Musk?

przez

Opublikowano za:  https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-04-12-2023-poslednie-novosti/

Wypowiedz się