Putin dokonuje egzekucji lekarza “Białe Płuca” za rozniecanie nowej psychozy plandemicznej !

Autor: Michael Baxter -1 grudnia 2023 r.

Na rozkaz Władimira Putina rosyjska armia dokonała w czwartek egzekucji renegata z Ministerstwa Zdrowia za próbę zorganizowania spotkania “Białych Płuc” między nim a rosyjskimi producentami farmaceutycznymi – powiedział agent FSB Andriej Zacharow w rozmowie z Real Raw News.

Dzień wcześniej rosyjski wywiad dowiedział się, że Michaił Abramowicz, badacz i lekarz cieszący się dobrą opinią w Ministerstwie Zdrowia, napisał listy do szefów BIOCAD i Nanolek, błagając ich o natychmiastowe rozpoczęcie prac nad szczepionką do zwalczania pojawiającego się zapalenia płuc – białych płuc, nazywając je największym zagrożeniem dla Federacji Rosyjskiej od czasu COVID-19. Zaapelował do gigantów farmaceutycznych, aby wykorzystali szczepionki przeciwko COVID-19 jako wzór.

Co więcej, powiedział, że każde dziecko przed okresem dojrzewania w Rosji powinno zostać zaszczepione przeciwko “wirusowi zabijającemu dzieci”, powołując się na rzekome wybuchy epidemii w Chinach i Holandii oraz w Idaho i Massachusetts. — Nie możemy zwlekać, przyjaciele. Przyszłość Rosji zależy od szybkiej reakcji na tę nową chorobę. Zorganizuję spotkania, abyśmy mogli porozmawiać osobiście” – czytamy w jego liście.

FSB, która wie, że Białe Płuca to fałszywka, wynalazek Władzy Realnej, aby ponownie rozpalić krzyki o maskowanie, dystans społeczny i medyczny stan wojenny, nie wiedziała, czy Abramowicz był uśpionym agentem Władzy Realnej, czy po prostu postradał zmysły.

Wiedział, że Putin zdelegalizował szczepionki przeciwko Covid-19 i dokonał egzekucji pracowników służby zdrowia, którzy przeciwstawili się jego maksymie. W rzeczywistości nic w dossier FSB na temat Abramowicza nie sugerowało, że był on agentem prowokatorem – lub skłonnym do szaleństwa.

Abramowicz ukończył studia na Pierwszym Moskiewskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym z doktoratem z biologii medycznej, po czym odbył staż w Centralnym Szpitalu Klinicznym na Kremlu, co wymaga nie tylko doskonałości akademickiej, ale także listu polecającego napisanego przez członka Dumy Państwowej lub Rady Federacji.

Później odrzucił lukratywną posadę na rzecz opieki nad zubożałymi obywatelami. W 2022 roku Abramowicz spędził cztery miesiące w szpitalach polowych na linii frontu, lecząc żołnierzy, którzy zostali ranni w rosyjskiej specjalnej operacji wojskowej przeciwko Ukrainie.

47-letni Abramowicz był żonaty i miał dwoje dorosłych dzieci.

“Nie ma znaczenia, że ten człowiek Abramowicz głosował na Putina, czy wydawał się lojalny. Jakimś cudem uniknął pewnej kontroli. W takich sprawach prezydent Putin robi to, co musi, ponieważ wie, że to Białe Płuco jest fikcją i nie pozwoli, aby kłamstwa o Białym Płucu dotarły do Rosji. Nie znowu” – powiedział Zacharow.

W czwartek wieczorem wojska rosyjskie wtargnęły do moskiewskiego mieszkania Abramowicza, gdzie wraz z żoną wylegiwał się na kanapie i oglądał wiadomości telewizyjne. Para podobno siedziała nieruchomo, gdy porucznik od niechcenia wyłączył telewizor i powiedział Abramowiczowi, że został uznany za winnego zdrady i szpiegostwa i zostanie natychmiast stracony.

Porucznik zapytał panią Abramowicz, czy była współwinna zbrodni męża, czy też wiedziała o nich.

– Nic nie wiem, ale ten mężczyzna to nie ten sam mężczyzna, którego poślubiłam. Zachowuje się dziwnie. Nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Rozwodzę się z nim” – odpowiedziała.

Zacharow powiedział, że Abramowicz został zakuty w kajdanki, wyciągnięty na zewnątrz i postrzelony w głowę.

“Jeśli będzie więcej takich jak on, nie przeżyją” – powiedział Zacharow.

Na zakończenie zapytaliśmy, kto doniósł FSB.

“Był to dyrektor generalny firmy farmaceutycznej BIOCAD. Pokazał nam listy Abramowicza. Nie wiemy, dlaczego myślał, że może to zrobić. To był akt szaleństwa” – powiedział.

Opublikowano za: https://realrawnews.com/2023/12/putin-executes-white-lung-doctor/

Wypowiedz się