Sąd wojskowy USA otwiera nowe więzienie dla czołowych przedstawicieli amerykańskich mediów (MSM)

Autor: Michael Baxter -23 listopada, 2023

Marine Corps Base Camp Blaz na Guam zakończył budowę 200-celowego zakładu karnego, w którym wkrótce znajdą się “osobowości medialne”, które oszukały Amerykanów, aby uwierzyli, że Joseph R. Biden zgodnie z prawem wygrał wybory prezydenckie w 2020 roku, dowiedział się Real Raw News.

Urzędnik JAG stacjonujący na Guam powiedział RRN, że budowa rozpoczęła się po tym, jak Białe Kapelusze przejęli 4000-akrową instalację w styczniu i obsadzili ją 2700 patriotycznymi marines i marynarzami, którzy potępili reżim Bidena i przysięgli bronić Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Nazwał więzienie “prymitywnym” i “podstawowym”, mówiąc, że cementowa fasada i stalowe pręty są bardziej zbliżone do Wyspy Rikera niż podstawowego, ultranowoczesnego supermaxa Blaza.

“Będziemy trzymać puste głowice, takie jak Mehdi Hasan, a nie Mark DeFriest” – powiedział nasz informator.

Hasan jest jednym z ultralewicowych prezenterów MSNBC, a 63-letni DeFriest jest znany jako Houdini z Florydy, ponieważ w latach 1980-2017 siedmiokrotnie uciekał z więzienia.

“A Anderson Cooper nie jest żadnym Hannibalem Smithem” – dodał, odnosząc się do ekstrawaganckiego lidera fikcyjnej Drużyny A.

Wydawało się, że nie ma problemu z wymienianiem nazwisk przyszłych więźniów, takich jak Rachel Madow, Jim Acosta, Kaitlan Collins, Chris Wallace, Savannah Guthrie i Arie Melber, a także Joy Behar i Whoopi Goldberg z The View oraz gospodarzy talk-show Jimmy’ego Kimmela i Oprah Winfrey. W spiralnym monologu wspomniał również o Arnonie Miszkinie, dyrektorze działu decyzyjnego Fox News, który w noc wyborczą 2020 r. zadzwonił do krytycznego stanu Arizony dla Joe Bidena.

Zapytany, czy JAG zapieczętował akty oskarżenia przeciwko powyższym osobom, nieco się wycofał: “Nie mogę oficjalnie powiedzieć, czy są akty oskarżenia i przeciwko komu, ale spodziewamy się pełnej sali”.

Zapytany, kiedy JAG planuje zacząć zaludniać więzienie, powiedział: “Nie ustalam dat, ale nie zdziw się, jeśli Boże Narodzenie nadejdzie w tym roku wcześniej”.

Nie chciał wyjaśnić tej kwestii bardziej szczegółowo.

W odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób JAG będzie finansować bezterminowe przetrzymywanie więźniów – roczny koszt uwięzienia więźnia wynosi około 30 000 dolarów – stwierdził, że osobowości medialne Władzy Realnej będą finansować własne wyroki więzienia.

“Postawmy sprawę jasno: nie będzie tam pobytów na czas nieokreślony. To tymczasowe zakwaterowanie na czas oczekiwania na trybunały. Spodziewamy się dużej rotacji, drzwi obrotowych. Wykorzystamy ich skonfiskowane aktywa, aby pokryć ich wydatki – transport, uwięzienie, żywność itp. Czy możesz sobie wyobrazić, jaką pracę moglibyśmy wykonać za pieniądze Oprah? I, uwierz mi, nie będziemy sprawiać, że będą czuć się komfortowo” – powiedział nasz informator.

Powiedział, że zakwaterowanie jest spartańskie z założenia – bez klimatyzacji, z niewygodnymi łóżkami i z działkami z ciepłą wodą.

“Przyszli mieszkańcy tego więzienia oszukali Amerykę. Nie zasługują na wygodę ani uprzejmości. Gdyby to zależało ode mnie, umieściłbym telewizor na zewnątrz każdej celi i rurę o pełnej objętości w OANN i Newsmax 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Byłaby to kara nieludzka, okrutna i niezwykła, ale zasłużona” – powiedział.

Placówka MSM jest jednym z trzech ośrodków detencyjnych w bazie.

Opublikowano za: https://realrawnews.com/2023/11/jag-opens-new-jail-for-msm/

Wypowiedz się