Przejście z 3D do 5D: Zbliża się kluczowy podział osi czasu

Przez TerraZetzz -wtorek, 7 listopada 2023, 10:070266

Źródło: Ostateczna pobudka | Autor: Peter B. Meyer

Przejście z 3D do 5D

  • Światło zwyciężyło
  • Ludzkość się budzi
  • Kiedy szczęście innych jest twoim rajem
  • Ogromne moce Wniebowstąpionych Mistrzów
  • Najnowsze wydarzenia – Zbliża się kluczowy podział osi czasu!!

Dzisiejsza transformacja jest w rzeczywistości harmonogramem wydarzeń i procedurami zdarzeń zwanymi osią czasu. Ludzkość znajduje się teraz na osi czasu, w której wydarzy się coś znaczącego; oznacza to, że ważne wydarzenia mają teraz miejsce w tej Epoce Wszechświata; co kwalifikuje się jako historyczny punkt zwrotny.

Światło zwyciężyło

Planeta Ziemia przechodzi z 3D do 5D, wiele współczesnych dusz inkarnowanych na Ziemi również dokonuje teraz Wzniesienia. Jest to najważniejszy moment w całej planetarnej, a nawet w historii Wszechświata, ale przede wszystkim jest to najwspanialszy moment na Ziemi z przebudzeniem Ludzkości.

Już i tak często nagłaśniane starożytne proroctwa Armagedonu się nie spełnią! Przeżyjemy niesamowite chwile. Istnieje jednak poważna przeszkoda, która niewątpliwie dotyczy losu samej ludzkości; ale w tej chwili jest to najbardziej decydujący moment dla ludzkości na planecie Ziemia.

Dwie nowe, dobrze zdefiniowane linie czasowe określą przyszłość: jedna poprowadzi część ludzkości na Nową Ziemię 5D; drugi poprowadzi resztę na wygnanie na inną planetę 3D.

Tylko jedna trzecia ludzkości jest zdolna do dokonania i ukończenia wzniesienia niezbędnego do tego przejścia; Druga część nie jest. W końcu wyłoni się Nowy Cykl i Nowa Ziemia. Tam, gdzie nie istnieje żaden autorytet ani zwierzchnik, który mógłby wpływać na naszą wolną wolę i wybory. Każdy będzie swoim własnym sędzią. Nikt nie będzie ingerował w indywidualne preferencje innych.

Światło zwyciężyło. Gdzie każdy tworzy swoją własną rzeczywistość. Los ludzkości został już definitywnie przesądzony. Pszenica została oddzielona od plew. Tylko 5-wymiarowe istoty pójdą na Nową Ziemię 5-D. Oczekuje się, że proces ten zostanie zakończony, rozliczony i rozliczony około 2025 roku.

Światło stanie się bardziej intensywne, uniemożliwiając śpiącym przespanie. Jest rzeczą pewną, że wielu, nawet jeśli obudzi ich wysoka intensywność Światła, wybierze inną ciemną planetę, aby kontynuować tam swój głęboki sen duszy. Dlatego ten artykuł jest tylko dla tych, którzy są naprawdę przebudzeni i wybrali ścieżkę Nowej Ziemi 5D.

Ludzkość się budzi

Bądźcie przygotowani i miejcie się na baczności, ponieważ sprawy toczą się teraz szybko. Banki zostaną zamknięte, upewnij się, że zaopatrzyłeś się w artykuły pierwszej potrzeby. Przejście może potrwać do trzech tygodni. Skorumpowani kumple kabała i ich poplecznicy zostaną usunięci. Są częścią Władzy Realnej ze względu na płacone pieniądze i pracę, którą dla nich wykonali. To sprawiło, że poczuli się ważni, ale teraz muszą za to zapłacić wysoką cenę.

Kiedy w 2024 roku opadnie kurz, ludzie w wielu krajach zaczną zdawać sobie sprawę, że zostali oszukani. Odkryją, że historia jest kłamstwem, pieniądze oszustwem, dług fikcją, religia systemem kontroli, że masy są manipulowane przez media, rządy, a nawet ludzie, gdy jednostki są włączane. Wniosek: wszystko i jeszcze więcej to wielkie kłamstwa i oszustwa!

W naszej żywności znajduje się ponad sto substancji chemicznych. Jeśli nie czytasz publikacji FWC i/lub etykiet produktów, narażasz się na duże ryzyko.

Decyzja o ostatecznym przełomie zostanie podjęta “poza tym światem” przez Boga Ojca/Matkę. Władza Realna musi najpierw zniszczyć samą siebie. Na planecie Ziemia nie będą już więcej tolerowane wojny!

Ich zniszczenie staje się faktem, gdy tylko system pieniężny upada i/lub tłum masowo protestuje przeciwko zastrzykom toksycznego COVID.

Wszyscy przebudzeni, którzy chcą przyczynić się do szybkiego przełomu, niech szeroko rozpowszechnią to przesłanie!

Powracający pozaziemski korespondent Vital Frosi relacjonuje najnowsze wydarzenia i podkreśla, że musimy przejąć inicjatywę i poprowadzić samych siebie, aby wyzwolić naszą planetę Ziemię!

KIEDY SZCZĘŚCIE INNYCH JEST TWOIM RAJEM

Kochani!

Ludzka świadomość na Ziemi osiąga ostatnie szczeble drabiny ewolucyjnej w tej fazie prób i pojednań. Dusze gotowe do wspięcia się na ostatni szczebel osiągają również częstotliwość, która pozwala im przejść przez Wielowymiarowy Portal, który prowadzi do Nowej Ziemi.

Ta grupa dusz przechodzi obecnie niezbędne ulepszenia, które w pewnym sensie przyspieszają ze względu na ograniczone ramy czasowe. Postęp, który kiedyś zajmował wieki lub tysiąclecia, teraz może zostać osiągnięty w ciągu miesięcy lub lat. Jest to przyspieszenie końcowej części długiej podróży tych dusz.

Ci z grupy wznoszącej mogą już poczuć, jak bardzo ich świadomość poszerzyła się w ostatnich latach. Nie są już tą samą świadomością, którą byli dwa czy trzy lata temu. Chociaż jest to naturalny i stopniowy proces, zależny od Twojej indywidualnej zdolności do przyswajania nowych informacji, jeśli porównasz to z tym, czym byłeś wcześniej i czym jesteś teraz, zauważysz ogromną różnicę.

Dzisiejsze wartości i koncepcje uległy zmianie. Wiele rzeczy, które kiedyś były ważne, już takie nie jest. A rzeczy, które wcześniej do Ciebie nie przemawiały, teraz wydają się niezbędne. To właśnie krąg spirali zabiera nas na długo wyczekiwane wejście.

Odczuwane odczucia są nieskończone i każdy odczuwa zgodnie z własnym zrozumieniem. Dlatego używamy słowa “czuć”, aby określić sposób, w jaki oceniamy każdy krok naprzód. W miarę jak słowa tracą swoją funkcję wyrażania każdej chwili postępu, czucie staje się coraz ważniejsze, ponieważ daje ci parametry i pokazuje ci prawdziwe kroki, które wykonujesz.

Dzisiaj przedstawiam wam bardzo ciekawą refleksję na temat tego, jak wielu z was się teraz czuje. Pamiętajcie, że w poprzednich orędziach było powiedziane, że opuszczamy świat konkurencji i wchodzimy w świat współpracy. To robi wielką różnicę w charakterystycznej ludzkiej świadomości inkarnującej się w tym czasie. Współzawodnictwo jest narzędziem Trzeciego Wymiaru, odpowiadającym Światu prób i pojednań.

Współpraca, z drugiej strony, jest znakiem rozpoznawczym dusz, które opuściły Trzeci Wymiar i są w drodze do Nowej Ziemi, Świata Odrodzenia. Szersza świadomość zdaje sobie sprawę z ogromnej różnicy między tym czuciem przed i po. To nowe rozumienie życia. Nowe spojrzenie na to, kim naprawdę jesteśmy i po co tu przybyliśmy. Przede wszystkim jest to poczucie pewności siebie, ponieważ zdajesz sobie sprawę, dokąd zmierzasz.

Ta metamorfoza duszy ma silne implikacje dla codziennego życia wcielonego. Powoduje zmiany w sposobie myślenia, działania i życia. Ale przede wszystkim uświadamia sobie, że wszyscy jesteśmy jednością. W rzeczywistości odchodzi od oddzielenia do poczucia jedności. Wyjaśnia to również desperacką próbę Ciemnych, aby za wszelką cenę promować sytuacje, które utrwalają podziały między ludźmi.

To szlachetne poczucie jedności niesie ze sobą inne, jeszcze bardziej wyrafinowane uczucie: pełne odczuwanie tego, co czuje druga osoba. Ma to na celu pokazanie wam, że Brama Wniebowstąpienia jest przed wniebowstąpieniem. Uczucie oszczędza czas i słowa. Prowadzi to do natychmiastowego działania, bez owijania w bawełnę. Nie pozostawia miejsca hałaśliwemu umysłowi na manifestowanie starych przekonań i nawyków współzawodnictwa i separacji.

Ta nowa, wyższa świadomość wznosi się, aby zintegrować się ze swoimi własnymi wyższymi wersjami duszy. To jest właśnie to, co nazywa się wzniesieniem. Żadna dusza nie może się wznieść, jeśli ma tendencję do pozostawania przywiązaną do współzawodnictwa, do posiadania i do materii. Sprawa, którą znaliśmy do tej pory, to zmaterializowana energia z trzeciego wymiaru.

Musimy iść do przodu! Subtilizacja materii nie oznacza, że przestanie ona istnieć. Będzie miała po prostu takie znaczenie, jakie powinna mieć, bez ingerencji w ludzką świadomość, jak to miało miejsce do tej pory.

Nie tylko dlatego, że prawdziwe współtworzenie, które tkwi w każdym z nas, zostanie zrozumiane i wprowadzone w życie w bardzo niedalekiej przyszłości. Nie będziemy już mieli potrzeby akumulacji, aby nie odczuwać braku, ponieważ w przeszłości nigdy nie było to czymś więcej niż wiarą lub potrzebą doświadczania.

Teraz możesz lepiej zrozumieć tytuł tej wiadomości. Kiedy szczęście innych jest waszym rajem, daje wam to dowód na to, że świadomość dokonała wielkiego wielowymiarowego skoku. Że przekroczył on linię czasu trzeciego wymiaru i szybko się w kierunku Nowej Ziemi piątego wymiaru.

To właśnie tam uczucie będzie prawdziwe i niewątpliwe. Tylko “cisi i czystego serca” będą czuli się jak w raju i radowali się szczęściem innych.

Teraz zdajemy sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy jednym i z pewnością odczuwamy również ból drugiego. Dlatego na Nowej Ziemi nie będzie już więcej bólu ani cierpienia. Byłoby tragicznie, gdyby tak nie było.

______________________________________________________

Zanim jednak na dobre przekroczymy Wielowymiarowy Portal Nowej Ziemi, już stopniowo rozwijamy czucie. Owszem, czujemy już raj, ze szczęściem innych ludzi, ale czujemy też ból i cierpienie, przez które przechodzi każdy z nas. Zezwala na to Wyższe Prawo właśnie po to, abyśmy mogli pomagać, współpracować, pomagać i rozwijać w każdym z nas prawdziwe poczucie braterstwa, równości i solidarności.

Kiedy mówimy o innych, odnosimy się do wszystkiego, co zostało stworzone przez Źródło, nie tylko do ludzi, ale także do innych królestw i wszystkiego, co praktykuje się w tym planetarnym domu. Pomyśl przez chwilę i zobacz, jak bardzo rozwinęłaś się pod względem świadomości w ostatnich latach.

Wyobraźcie sobie, jak daleko się posuniecie, ponieważ powiedziano nam, że ludzka świadomość będzie się teraz szybciej rozwijać. Przeskok o tysiąc lat nastąpi w ciągu zaledwie jednego roku. Będzie to możliwe dla każdego, kto pozwoli sobie iść do przodu.

Oczywiście znajdą się tacy, którzy wolą zostać tam, gdzie są. Ale zobacz, czy szczęście innych sprawia, że czujesz się komfortowo, jakby było również twoje. W końcu wszyscy jesteśmy jednością!

Jestem Vital Frosi, a moją misją jest oświecenie!

Namaste!

Ogromne moce Wniebowstąpionych Mistrzów

Dr George King – Mistrz Jogi

Nawet charyzmatyczny, choć enigmatyczny dr King wniósł wyjątkowy wkład w duchowe myślenie na ziemi. Nigdy nie bał się mówić o swoich prawdziwych przekonaniach i podążał za swoimi przekonaniami co do joty – nigdy nie poddawał się opinii publicznej i nigdy nie miał oporów przed mówieniem prawdy.

Urodzony w 1919 roku w Shropshire w Anglii, podczas II wojny światowej odmówił służby wojskowej ze względu na sumienie. Pod koniec wojny postanowił w pełni poświęcić się wyższym formom jogi i praktykował średnio 8-10 godzin dziennie przez około dekadę, nadal mieszkając w Londynie i pracując na pełny etat.

Doprowadziło to do rozwinięcia zdolności parapsychicznych i ostatecznie do wejścia w Kosmiczną Świadomość – najwyższy stan medytacji osiągalny na Ziemi. Stał się również doskonałym medium transowym i działał jako kanał dla zaawansowanych inteligencji z innych planet, w tym Mistrza Aethereusa, Mistrza Jezusa, Jowisza 92, Sektora Marsa 6 i Władcy Saturna.

Dr George King, mistrz jogi, mówi: Osoba, która przeszła inicjację wzniesienia, praktycznie sprowadziła do siebie wszystkie energie, a nawet ciała auryczne, co dało jej kolosalną i ogromną energię.

Wniebowstąpiony Mistrz, gdyby tylko chciał, mógłby myśleć o dosłownym rozwaleniu góry na pół. Oto jak wielki On jest.

Jest to jeden z powodów, dla których nie przechodzicie przez inicjację wzniesienia, dopóki na nią nie zdobędziecie. Musisz udowodnić, że potrafisz kontrolować te ogromne siły, w przeciwnym razie możesz zniszczyć świat.

Czas też nie jest dla Niego przeszkodą, może podróżować w czasie do tyłu lub do przodu, jeśli chce. Wzniesiony Mistrz może siedzieć na środku wielkiego pieca bez rozgrzania. Innymi słowy, ma On całkowitą i absolutną kontrolę nad swoim otoczeniem, jeśli tylko zechce.

To są prawdziwi ludzie, którzy żyją teraz na ziemi i są przykładem naszego prawdziwego potencjału.

Najnowsze osiągnięcia

 Zbliża się kluczowy podział osi czasu!!

Specjalna transmisja dla ziemskich Gwiezdnych Nasion

Ważne przesłanie, które należy rozpowszechnić daleko i szeroko

Transmisja sił światła plejadian

Temat: Zmiana podziału osi czasu w najbliższy czwartek – 9 listopada 2023 r.

przez Michael Love

Wprowadzenie

Informacje zawarte w tym przekazie pochodzą częściowo z Nauk Strażników, które stanowią podstawę Szkół Wiedzy Tajemnej.

Informacje te pochodzą z wiarygodnych źródeł, są dokładne i autentyczne.

Znaczna część tej wiedzy jest celowo ukrywana przed opinią publiczną, więc prawdopodobnie wielu nie jest znana.

Do tej kluczowej zmiany pozostały zaledwie dwa dni, a wybór harmonogramu staje się coraz pilniejszy. Jeśli jeszcze nie wybraliście wyższej linii czasu, teraz jest czas, aby podjąć decyzję i zrobić to rozsądnie.

Przyjaciele

Dwie różne linie czasowe lub rzeczywistości współistnieją na planecie Ziemia już od jakiegoś czasu:

  • Organiczna, wyższa linia czasu znana jako kryształowa linia czasu zakorzeniona w miłości lub 5D, oraz
  • Upadła sztuczna linia czasu znana jako metatroniczna linia czasu oparta na strachu, a mianowicie 3D.

Nie są to linie czasu, ale spirale, podążające za wzorcem naturalnej, świętej geometrii. W różnych momentach historycznych te dwie rzeczywistości krzyżowały się i nakładały na siebie, powodując, że ludzie doświadczali zarówno pozytywnych, jak i negatywnych energii w tym samym czasie.

Podczas wydarzeń z 9 listopada, nikczemne istoty będą dalej zniekształcać niższą linię czasu, powodując znaczne zamieszanie na waszej planecie.

Ostatnio, upadłe rasy pracowały niestrudzenie, aby przyciągnąć niezliczoną ilość ludzi do niższej, sztucznej linii czasu 3D, używając transhumanistycznych programów modyfikacji DNA i wywołując wydarzenia oparte na strachu na całym świecie.

Jednak już za dwa dni ich rządy dobiegną końca i ludzkość może realistycznie rozpocząć zapoczątkowywanie nowej ery 5D na Ziemi!

Grupy strażników z najwyższych sfer we wszechświecie interweniowały w obecny cykl wznoszenia się Ziemi, aby pomóc ludzkości w przejściu do wyższej linii czasu 5D.

“Zgodnie z naukami obrońców, 9 listopada 2023 roku, po raz pierwszy w historii, te dwie linie czasowe na stałe się rozdzielą i staną się coraz bardziej rozbieżne. Data tego podziału, 11/9, wywodzi się z matematycznej geometrii spirali osi czasu i jest w bezpośrednim kontraście do 9/11.

**Co oznacza ten podział na osi czasu i co zauważysz?

Praktycznie rzecz biorąc, jeśli ktoś rezonuje z wyższą linią czasu, oznacza to, co następuje:

  1. Obie rzeczywistości (i wszystkie rzeczy związane z każdą rzeczywistością) w końcu staną się niedostrzegalne dla drugiej.
  2. Negatywne wpływy zstępującej linii czasu zaczną zanikać z waszego życia, aż całkowicie znikną i nie będą mogły powrócić.
  3. Upadłe istoty nie będą już w stanie wysysać energii z ludzkości.

Zgodnie z naukami na tych liniach czasu, osoby mogą wybrać albo oś czasu, albo rzeczywistość, aż do oczekiwanej daty rozbieżności 9 listopada 2023 r. Po tej dacie elastyczność ta będzie ograniczona.

Gdy zbliża się ten krytyczny moment, jest to doskonały czas na introspekcję i zestrojenie się z podwyższoną kryształową linią czasu. Przyjęcie tej linii czasu zapewnia, że stanie się ona dominującą rzeczywistością, która zapoczątkuje pozytywne rezultaty.

Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest wybieranie miłości i dobroci w każdej sytuacji. Nie tylko praktykuj miłość, ucieleśniaj ją w pełni od tego dnia!

Dobrą wiadomością jest to, że wielu z tych, którzy nie są świadomi tej nadchodzącej zmiany, odkryje, że ich wyższe ja instynktownie prowadzi ich do wyższej linii czasu.

Alternatywnie, wybór dostosowania się do niższej linii czasu jest zniechęcającym przedsięwzięciem, wymagającym głęboko negatywnej orientacji, która może nieuchronnie prowadzić do samozniszczenia.

To nieodłączne ryzyko działa odstraszająco, co sprawia, że nie jest to tak atrakcyjna opcja. Ci, którzy świadomie wybiorą tę upadłą linię czasu, będą musieli stawić czoła znacznie trudniejszej egzystencji w swojej obecności na Ziemi.

Podczas gdy niektórzy wierzą, że orbita Ziemi pozostaje niezmieniona, a życie pozostaje takie samo na zawsze, to przekonanie to jest zaprzeczone. Utrzymujemy, że istnieje z góry wyznaczony moment, w którym Światło całkowicie zaćmie ciemność i rozpocznie się świt nowej Ziemi.

Przede wszystkim niezwykle ważne jest, abyście dostosowali się do tej linii czasu miłości i pozytywności.

Poczekajmy na rozwój sytuacji po 11.09.2023!

Szczerze pragniemy, abyście doświadczyli rzeczywistości na Ziemi charakteryzującej się radością, pokojem, wolnością, obfitością i nieskazitelnym zdrowiem – królestwa, w którym wszystko staje się możliwe.

Dziękuję za przybycie na Ziemię w tym czasie.

Powodzenia

Michał i Plejadianie

Zapraszam do podzielenia się tym artykułem i swoimi przemyśleniami na temat tego, co zostało napisane.

Opublikowano za: https://operationdisclosureofficial.com/2023/11/07/transition-from-3d-to-5d-crucial-timeline-split-is-imminent/

Wypowiedz się