Planetarna zmiana: Planetarna przemiana jest rzeczywistym faktem

Przez TerraZetzz -wtorek, 14 listopada 2023, 06:330545

Źródło: Ostateczna pobudka | Autor: Peter B. Meyer

Planetarne przezbrojenie

  • Przemiana planetarna jest faktem
  • Puścić!
  • Brama do 5. wymiaru

Przemiana planetarna jest faktem

Planeta Ziemia jest skażona ogromną ilością brudu, kłamstw, oszustw, dezinformacji, zniekształceń, fałszywych wiadomości, półprawd, oszustw, sfałszowanych obrazów, zwodniczych miraży, propagandy i prania mózgu. W tym celu Anunnaki obniżyli częstotliwość Ziemi i zmienili polaryzację z pozytywnej na negatywną, przeznaczoną do wojny i zniszczenia. Im więcej ludzi umiera, tym lepiej można kontrolować i manipulować resztą populacji.

W tej końcowej fazie obecnie istniejącego cyklu 3D, ci, którzy się przebudzili, mają za zadanie poinformować rasę ludzką o wszystkich przestępczych działaniach Kabała Władzy Realnej. I pokazać zbrodnie popełnione przeciwko ludzkości, które z dnia na dzień stają się coraz bardziej zauważalne.

Są to poważne zbrodnie przeciwko ludzkości popełnione przez najwyższy szczebel Kliki (Cabal) wewnątrz Międzygalaktycznej Społeczności. Działają za kulisami na Ziemi, ignorując wszelkie prawa natury. Ludzkość musiała już zrozumieć, że prawa te były wielokrotnie łamane i że ma to katastrofalne konsekwencje.

Niepotrzebnymi ofiarami są ci, którzy ustawili się w kolejce po bezpłatne szczepienie Covid przeciwko pandemii, która nawet nie istniała, pomimo licznych ostrzeżeń z fachowo wiarygodnych źródeł o zagrożeniach dla ludzi i ukrytych prawdziwych intencjach zademonstrowanych przez FWC.

Ofiary prania mózgu są chore psychicznie za pomocą MSM. Z takimi ludźmi nie da się zbudować nowego początku, dlatego dwie trzecie ludzkości na ziemi udaje się na wygnanie. Taki wniosek został wyciągnięty w wyniku niezliczonych patologicznych kłamstw władz.

Bitwa z globalną mafią została już wygrana, ale przekonanie zombie o tym, co się stało, jest niemożliwe; będą musieli doświadczyć tego na własnej skórze, kiedy wyzwolenie planety Ziemia stanie się faktem.

Zombie nie mogą pomóc w budowaniu naszego nowego świata. Głupota i głupota w rządach zapewniały równowagę. Gdyby nie było tak smutno, można by się śmiertelnie śmiać z oficjalnie głoszonych idiotyzmów.

Czeka się na przebudzenie mas, z uszkodzeniem mózgu lub bez niego przez zastrzyki Covid. Większość z nich może nie obudzić się, dopóki ich własne dzieci nie umrą z powodu zaszczepionej trucizny lub nie będą miały nic do jedzenia z powodu braku jedzenia. Tak czy inaczej, wielki koniec jest w zasięgu wzroku!

Planetarne przejście z 3D do 5D wymaga podniesienia częstotliwości Ziemi, w której śpiące owce nie są w stanie się utrzymać. W rzeczywistości nic już nie jest w stanie powstrzymać Planetarnego Przejścia, jest ono częścią uniwersalnej ewolucji światów.

Im szybciej ludzkość się obudzi, tym lepiej dla nas wszystkich. Nie bądź skromny; Niech to będzie dla Ciebie wyzwanie, aby pomóc nam osiągnąć nasz maksymalny potencjał.

Dostosowanie energetyczne, głównie ciała fizycznego, trwa już od około dekady, w wyniku czego częstotliwość Ziemi powoli wzrasta stopniowo z 7,8 do 12 Hz. I ostatecznie jest podnoszony do 40 Hz. Wiele dusz już zaplanowało inkarnację. Inni zdecydowali się nie przechodzić przez ten proces, w ten sposób odcieleśniają się przed pełnym przejściem z 3D do 5D.

Tylko jedna trzecia populacji zdecyduje się porzucić życie materialne, aby wziąć udział w tej transformacji. To oni są tymi, którzy doświadczają teraz zjawiska energetycznego przesunięcia częstotliwości z pierwszej ręki.

Powracający pozaziemski korespondent Vital Frosi donosi poniżej o najnowszych zmianach.

PUŚCIĆ!

Kochani!

Wszystko, co ludzkość poznała i czego doświadczyła podczas swojego istnienia jako istota ludzka, było iluzją świadomości, poddane zasłonie zapomnienia. Planeta Ziemia służyła jako szkoła dla dusz, które chciały, kiedy dusza została otoczona zmaterializowanym ciałem, mieć takie doświadczenie. Kiedy dusza się wcielała, zawsze była poddana zasłonie zapomnienia, aby mogła doświadczyć dwoistości w świecie prób i pojednań.

Wszystkie możliwe i wyobrażalne bieguny zostały przedstawione w czasie, a każda dusza żyła postacią w każdym ze swoich wielu wcieleń. Takie eksperymenty służyły temu, aby naprawdę poczuć każdą emocję i częstotliwość, jaką ta postać otrzymywała w okresie przebywania w ciele fizycznym.

Stworzenie każdej osobowości w każdej duszy jest indywidualne, ponieważ nie ma dwóch takich samych świadomości, ponieważ każda z nich poczuła na swój własny, niepowtarzalny sposób, jak to jest żyć i odgrywać tę rolę.

Plany Stwórcy ściśle podążają za celami każdej Szkoły Dusz. A szkoła terrańska, która zawsze była szkołą prób i pojednań, przesuwa się o jeden szczebel wyżej na swojej ewolucyjnej drabinie. W ruchu spiralnym Galaktyki, nasz Układ Słoneczny, w skład którego wchodzi Ziemia, przesunął się o jedną oktawę bliżej Centralnego Słońca, a to pozwala większej ilości energii dotrzeć do planety Ziemia. Dzisiejsze światło gamma powoduje niesamowite zmiany we wszystkich systemach życia na Ziemi. I to jest to, co nazywamy Planetarnym Przejściem.

Transformacja to nie tylko zmiana. Jest to przede wszystkim skok kwantowy, który wciąż jest niezrozumiany przez ludzkie umysły. Jest tak duży, że obejmuje całą Galaktykę, a także lokalny Wszechświat. Jesteście zaszczyceni, że inkarnujecie się tutaj teraz, aby doświadczyć i być świadkami planetarnej przemiany.

Nawet jeśli tego nie pamiętasz, byłeś przygotowany i wiedziałeś, że pewnego dnia to nadejdzie. Ten czas jest teraz! To jest wasza najważniejsza inkarnacja, ponieważ nie tylko jesteście świadkami tego wydarzenia, ale nadal posiadacie moc, aby zdecydować, czy udać się na Nową Ziemię, czy na planetę wygnania, gdzie trwają próby i pojednania.

Nowa Ziemia będzie Światem Odrodzenia, nie będzie już więcej bólu i cierpienia, jak to było do tej pory. Nie będzie już zasłony zapomnienia. Dusza zawsze będzie wiedziała, kim jest i co robić.

Częstotliwość, która była w trzecim wymiarze, teraz przesunie się na wyższe poziomy, gdzie najniższe pasmo będzie miało 40 Hz w piątym wymiarze. Powiedziano już przy innych okazjach, że na Nowej Ziemi będziemy mieli 5-wymiarowe pasma, innymi słowy, pomiędzy 5D a 9D.

Wkraczamy w strefę przejściową bardzo szybko i intensywnie. W ciągu zaledwie jednego roku przejdziemy przez poszerzenie świadomości, które wcześniej zajmowało kilka tysięcy lat. Pozwoli to zrozumieć nadchodzące zmiany, które będą miały miejsce. Oczywiście, proces ten będzie dotyczył tylko dusz, które się wznoszą.

Ci, którzy wciąż żyją w świecie prób i pojednań, nie mają teraz powodu, by poszerzać swoją świadomość. Nie są jeszcze gotowi.

Tak więc wszystko przyspiesza dla większości ludzkości. I to jest fundamentalne do zrozumienia. To, co znaliście i czego doświadczyliście do tej pory, stopniowo przestaje istnieć. Musisz odpuścić! Musisz uwolnić się od więzów, które wiążą cię ze starymi koncepcjami i starymi przekonaniami. Nadszedł czas, aby przejść do kolejnego etapu w swojej ewolucji jako nieśmiertelnej duszy.

Zaufaj Boskiemu Planowi, bo jesteś jego częścią. Pozwól odejść temu, co przestaje istnieć. Zezwól na nowe. Ścieżka nigdy nie była bezpieczniejsza i jaśniejsza niż teraz. Lęki, traumy i cierpienie to rzeczy, które już zostały przeżyte i nie powtórzą się.

Stary System Kontroli, wprowadzony przez tych z “Braku Światła”, nadal istnieje, ponieważ część ludzkości nadal utrzymuje tę częstotliwość. Gdyby wszyscy ludzie porzucili swoje stare przekonania na tydzień, to wystarczyłoby, aby Ziemia w pełni weszła w 5D w przyszłym tygodniu.

Tym, co utrzymuje stare wzorce energetyczne na miejscu, jest własna częstotliwość kolektywu.

Pozwól sobie kroczyć tą nową drogą. Pozwól sobie nauczyć się czegoś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Zostaw za sobą to, co stare, bo teraz konieczne jest oderwanie. Nie jesteś przykuty do swojej przeszłości, bo to wszystko było tylko doświadczeniem. Nie zapomnimy o tych doświadczeniach, ale musimy pozwolić im odejść, aby zrobić miejsce na to, co pojawia się na naszej drodze. Pozwól sobie na to!

Zobaczymy, jak wszystkie systemy upadają i rozpuszczają się (w tym monetarne i zdrowotne). Nie ma już energii, które podtrzymywałyby stary wzorzec. Zostało to powiedziane wcześniej, nie trzymaj się kurczowo niczego, co zabiera lawinę, ponieważ ryzykujesz, że zostaniesz przez nią zmieciony.

Ucieknijcie spod kontroli mediów i wszystkich innych paradygmatów, gdyż są one częścią Starej Ziemi kabała. Wibrujcie w Świetle i Miłości, gdyż to jest podstawa częstotliwości Nowej Ziemi.

Wyjdź ze strachu, który chcą ci wymusić. Nie karm tych, którzy chcą pożreć, skonsumować i utrzymać cię w pułapce starej energii.

Nie rozpowszechniaj wiadomości, które obniżają energię. Nie angażuj się w kłótnie i konfrontacje. Nie opowiadaj się po żadnej ze stron A lub B, ponieważ podział jest sztuczką Ciemności, tworzącą sytuacje, w których ludzie walczą między sobą. To wszystko jest nadal częścią starożytnych rzymskich cyrków.

Ty jesteś Światłem, ponieważ twoje pochodzenie jest Źródłem, które wszystko stwarza. Jesteś Boską Iskierką tego Źródła. Wszystko, co musisz zrobić, to uwierzyć w to, kim i czym naprawdę jesteś, żaden cień nie zostanie naciągnięty na twoją głowę. Nie zachwiejesz się. Podobnie jak w poprzednich etapach, z których najtrudniejsze zostały już pokonane. Teraz odzyskaj świadomość i uwolnij się z więzów, które zostały ci narzucone. Pozwól odejść przeszłości!

Odpuść! Jesteś wolną duszą, jaką zawsze byłeś i zawsze pozostaniesz. Więzienie to nic innego jak iluzja Trzeciego Wymiaru.

Jestem Vital Frosi, a moją misją jest oświecenie.

Namaste!

11.11 Brama do 5-tego wymiaru. Nowa Ziemia wschodzi!

Dzień 11 listopada ma głębokie i święte znaczenie w sferze duchowego przebudzenia i wzniesienia. Znana jako “Brama 11.11”, oznacza portal do wyższych, wniebowstąpionych królestw i reprezentuje potężny dzień duchowego mistrzostwa.

Opublikowano za: https://operationdisclosureofficial.com/2023/11/14/planetary-changeover-planetary-transition-is-a-sure-fact/

Wypowiedz się