Ohydna izraelska zbrodnia wojenna popełniona przeciwko marynarce wojennej USA i zatuszowana przez zdradziecki POTUS

Zamieszczone w dniu 12 listopada 2023 r., autor: State of the Nation

Naprawdę, z tak zwanymi przyjaciółmi jak Izrael, kto do potrzebuje wrogów?!


Uwaga redaktora SOTN: Nie ma chyba lepszego przykładu, który jednoznacznie dowodzi, że rząd federalny USA jest całkowicie własnością i jest zarządzany przez chazarską kabałę, niż izraelski atak na USS Liberty w 1967 roku. Bo tylko zatwardziały ZOG pozwoliłby na tak skandaliczny akt wojny i późniejsze tuszowanie bez najmniejszych konsekwencji dla nikczemnych syjonistycznych sprawców.
Faktem historycznym jest, że od czasu Ustawy o Rezerwie Federalnej z 1913 roku, Chazarowie posiadali siłę polityczną i sprawność finansową, aby wykonać prawie każdą zbrodnię wojenną i akt terroryzmu, zorganizowane ludobójstwo i globalny plan depopulacji, którego tak pragnął. Ponieważ całkowicie kontrolują media CIA, Mockingbird i zachodnią społeczność wywiadowczą, ukrywanie tych zbrodni przeciwko ludzkości było dziecinnie proste. To dlatego ta lista międzynarodowych fal chazarskiej przestępczości nie obejmuje nawet stosunkowo nieznaczącego USS Liberty, choć powinna: CIEMNA TRIADA CHAZARSKIEGO KABAŁA.
Dla każdego, kto kwestionuje prawdę o tej okrutnej izraelskiej zbrodni wojennej celowo popełnionej przeciwko Siłom Zbrojnym USA, poniższe szczegółowe demaskatorstwo usunie wszelkie wątpliwości.
Kompendium artykułów o
zdradzieckim izraelskim ataku na USS Liberty
Oczywiście, prawdziwą plamą na rządzie USA jest to, że ani jeden wybrany przedstawiciel lub urzędnik państwowy nie poruszył tej kwestii w Kongresie i energicznym oskarżeniu. To dlatego Kongres USA jest obecnie kierowany przez bandę zdradzieckich chrześcijańskich syjonistów, których lojalność sięga głębiej w stosunku do apartheidowskiego państwa Izrael niż do Stanów Zjednoczonych. A niedawna prośba o 14 miliardów dolarów pomocy dla Izraela, aby nazistowski reżim w Tel Awiwie mógł kontynuować ludobójstwo Palestyńczyków i dokonać grabieży ziemi w Strefie Gazy, pokazuje tę ponurą rzeczywistość.
Do dnia dzisiejszego marynarze Marynarki Wojennej, którzy zostali bezlitośnie zabici i ciężko ranni przez izraelskie siły powietrzne i broń dostarczoną przez USA, nigdy nie zostali uznani za bohaterów wojennych, którymi naprawdę są. To, w jaki sposób udało im się utrzymać USS Liberty na powierzchni w obliczu miażdżących ataków IDF, jest nadal uważane za cud wojskowy. Tak więc wszyscy dzielni ocaleni mogli przeżyć, aby o tym opowiedzieć. I powiedzieć, że robili to przez dziesięciolecia, ku wielkiemu rozczarowaniu godnego potępienia syjonistycznego państwa Izrael.
Jakkolwiek niewiarygodny jest tytuł tego wpisu – “Ohydna izraelska zbrodnia wojenna popełniona przeciwko marynarce wojennej USA i zatuszowana przez zdradzieckiego POTUS-a” – jest jeszcze gorzej – ZNACZNIE GORZEJ! Czytaj dalej —
Orędzie o stanie państwa
12 listopada 2023 r.

Wspomnienie USS Liberty: Bohater
marynarki wojennej i ocalały z LIBERTY w LF w tę niedzielę

Chucka Baldwina

USS Liberty ociężale pływa po wodach międzynarodowych. Pływa pod zupełnie nową banderą o wymiarach 8’x5′, która jednoznacznie identyfikuje go jako statek amerykański. Oznaczenia statku mają po dziesięć stóp wysokości po obu stronach. To nie jest okręt wojenny. Jest to statek wywiadowczy. Pod każdym względem jest bezbronny wobec jakiegokolwiek okrętu wojennego lub samolotu szturmowego, mając tylko cztery karabiny maszynowe Browning kalibru .50 bez tarcz przeciwodłamkowych jako jedyną broń ofensywną. Na pokładzie znajdują się 294 dusze.

Nagle, bez prowokacji, Izrael atakuje okręt nieoznakowanymi samolotami bojowymi (przy użyciu francuskich odrzutowców Mirage) i torpedowcami. Przez ponad godzinę bezbronny okręt jest podziurawiony ogniem karabinów maszynowych, rakiet i torped.

Znaczna część amunicji, której Izrael użył w ataku na Liberty, została dostarczona przez Stany Zjednoczone. Podobnie jak odrzutowce i bomby, które są używane przez Netanjahu jako akt ludobójstwa przeciwko narodowi palestyńskiemu, są teraz dostarczane przez Stany Zjednoczone.

W ciągu kilku chwil statek zostaje całkowicie unieruchomiony. Ponieważ wydaje się pewne, że okręt zatonie, łodzie ratunkowe zostają opuszczone, ale izraelskie torpedowce natychmiast zasypują je ogniem artyleryjskim. Helikoptery z Izraela przewożące żołnierzy sił specjalnych unoszą się nad statkiem, który obecnie przechyla się pod kątem dziewięciu stopni.

Najwyraźniej Izrael chce, aby nikt nie przeżył.

Statek nie ma silników, steru ani mocy. Gdy żołnierze sił specjalnych z kraju atakującego są ustawiani do ostatecznego ataku, kapitan Liberty warczy: “Czuwaj, aby odeprzeć abordaży”. Jeden z marynarzy krzyczy: “Przyszli, żeby nas wykończyć”.

Trwający 67 minut atak okazał się najkrwawszym atakiem na amerykański okręt od czasów II wojny światowej.

Według książki, której współautorami są ocaleni z USS Liberty Remember The LIBERTY!:

Liberty został ostatecznie uratowany tylko dlatego, że skończył się czas. Do tego czasu fakt, że napastnicy byli Izraelczykami, stał się zbyt oczywisty, by temu zaprzeczyć; Dopiero wtedy Izrael zaprzestał ataku i stwierdził, że cała sprawa była straszliwym błędem.

Kiedy jednak rozpoczął się atak, amerykańskie myśliwce zostały wysłane na pomoc amerykańskiemu okrętowi i jego załodze, ale te odrzutowce zostały zawrócone – przez Biały Dom, a konkretnie przez prezydenta Lyndona Johnsona i sekretarza obrony Roberta McNamarę.

Trzydziestu czterech oficerów i członków załogi statku ginie, a większość załogi zostaje ranna. Tylko boski cud i nadludzki, herkulesowy wysiłek marynarzy w trzewiach tego stalowego cmentarzyska utrzymują statek na powierzchni.

Kiedy atak się rozpoczął, jeden z izraelskich generałów zaprotestował do swojego dowódcy, mówiąc: “To czyste morderstwo”. Jeden z izraelskich pilotów odmówił zaatakowania statku, ponieważ był to Amerykanin. Został uwięziony przez rząd izraelski. Ale wielu izraelskich pilotów krzyczało z radości, gdy zobaczyli płonącą Liberty.

“Świetnie! Wspaniały! Ona płonie! Ona płonie!” – na stenogramach widać, jak jeden z izraelskich pilotów krzyczał podczas ataku. Stenogramy dowiodły również, że izraelscy napastnicy zidentyfikowali okręt jako amerykański na pełne 26 minut przed rozpoczęciem ataku torpedowego.

Zamiast wysłać “Liberty” do najbliższego bezpiecznego portu, którym była Kreta, oddalona o zaledwie jeden dzień żeglugi, dowódcy Marynarki Wojennej nakazali okrętowi udać się na Maltę, siedmiodniową podróż przez najgłębsze części Morza Śródziemnego – przy czym statek przechylał się teraz pod kątem piętnastu stopni. Oczywiście Biały Dom był pewien, że “Liberty” zatonie, zanim dotrze na Maltę.

Ale statek nie zatonął.

Kiedy Biały Dom dowiedział się, że znajdą się osoby, które przeżyją, które będą mogły powiedzieć prawdę o tym, co się stało, natychmiast zastosował masowe tuszowanie, aby ukryć fakty dotyczące ataku. Zaczęło się od publicznej deklaracji PsyOps, że atak był “wypadkiem”. Ale atak nigdy nie został tak naprawdę zbadany.

Nie było potrzeby dociekania; Wszyscy na wyższych szczeblach rządu USA wiedzieli, co się stało. W rzeczywistości ci, którzy znajdowali się na samej górze, byli współspiskowcami w ataku.

“Marynarka Wojenna otrzymała rozkaz uciszenia tego, milczenia, pozwolenia marynarzom nic nie mówić” – powiedział kontradmirał Thomas Brooks, były dyrektor wywiadu marynarki wojennej. “Marynarka przewróciła się i udawała martwą”.

Izraelscy dyplomaci podsłuchiwali wpływowych amerykańskich Żydów, z których wielu było bliskimi przyjaciółmi prezydenta Johnsona, aby pomogli w tuszowaniu sprawy.

Z dokumentów wynika, że Jewgienij Rostow, który był trzecim dowódcą Departamentu Stanu, wielokrotnie dzielił się z izraelskimi dyplomatami poufnymi informacjami na temat strategii USA. Inni, którzy pomagali Izraelowi, to sędzia Sądu Najwyższego Abe Fortas i Arthur Goldberg, który był ambasadorem USA przy ONZ. Wielu z nich i innych, którzy pomagali ambasadzie, jest określanych w izraelskich dokumentach kryptonimami. Na przykład demokratyczny fundraiser Abe Feinberg jest identyfikowany w izraelskich dokumentach pod kryptonimem “Hamlet”.

Izraelscy dyplomaci również uderzyli w media, aby unicestwiały krytyczne historie i przechylały inne na korzyść Izraela. Dyplomaci uwijali się na przykład, aby wykoleić potencjalną wiadomość o naciskach na nowojorskiego kongresmena Otisa Pike’a, aby wszczął dochodzenie w sprawie ataku w Kongresie. “Upewniliśmy się, że źródło dziennikarskie na razie powstrzyma się od pisania o tym” – zadepeszował rzecznik ambasady Dan Patir.

Johnson, który w dużej mierze skupił się na Wietnamie, szukał kompromisu, który zagwarantowałby amerykańskim rodzinom rekompensaty, ale nie ryzykowałby starcia z krajowymi zwolennikami Izraela. Polecił Nicholasowi Katzenbachowi, zastępcy dowódcy w Departamencie Stanu, wynegocjować umowę: jeśli Izrael publicznie przeprosi za atak i zapłaci reparacje, Stany Zjednoczone odpuszczą, bez zadawania więcej pytań.

Oceniając sąd śledczy w Liberty, warto porównać go z sądem, który badał zajęcie Pueblo przez Koreę Północną. Sąd w Liberty trwał zaledwie osiem dni, przesłuchał tylko 14 członków załogi i sporządził ostateczną transkrypcję, która liczyła 158 stron. Dla porównania, sąd w Pueblo przetrwał prawie cztery miesiące, przesłuchał ponad 100 świadków i sporządził ostateczną transkrypcję, która liczyła prawie 3400 stron.

Kapitan Ward Boston, prawnik sądu w Liberty, przerwał milczenie w 2002 roku, twierdząc, że śledczym zabroniono podróżowania do Izraela w celu przeprowadzenia wywiadów z napastnikami, zebrania izraelskich dzienników wojennych lub przejrzenia korespondencji. Co więcej, Johnson i sekretarz obrony Robert McNamara nakazali sądowi poprzeć twierdzenie Izraela, że atak był wypadkiem, w co Boston osobiście nie wierzył. “Jestem pewien, że izraelscy piloci, którzy podjęli się ataku, a także ich przełożeni, którzy wydali rozkaz ataku, doskonale zdawali sobie sprawę, że statek był amerykański”. (Źródło)

Do dziś kontrolowane przez Izrael media głównego nurtu odmawiają powiedzenia ani słowa o ataku na USS Liberty. I ani jeden prezydent USA (wliczając w to Republikanów) nie dał ocalałej załodze “Wolności” należnego publicznego uznania – ani Nixon, ani Bush I, ani Reagan, ani Bush II, ani Donald Trump.

A kiedy ostatni raz słyszeliście, żeby którykolwiek z republikańskich członków Izby Reprezentantów lub Senatu powiedział coś o USS Liberty? Nikt w Kongresie nie będzie rozmawiał, ponieważ zdecydowana większość z nich – Republikanie i Demokraci – jest przekupiona przez izraelskie lobby. A nawet ci, którzy nie są, wiedzą, że ich przyszła kariera – a może nawet bezpieczeństwo – zależy od ich milczenia.

Jedyni dwaj członkowie Kongresu, których osobiście pamiętam, którzy byli gotowi ujawnić izraelski atak na USS Liberty, byli demokraci: Cynthia McKinney z Georgii i James Traficant z Ohio. I wszyscy wiemy, co się stało z każdym z nich.

Cóż, W TĘ NIEDZIELĘ, 12 listopada 2023 r. (niedziela z okazji Dnia Weteranów), Liberty Fellowship i ja z dumą będziemy gościć ocalałego z ataku USS LIBERTY, naszego dobrego przyjaciela, szefa Rona Kukala.

Jeśli mieszkasz w pobliżu samochodem lub możesz polecieć do Kalispell w ten weekend, zapraszamy do przyjścia i pomocy w uhonorowaniu tego prawdziwego amerykańskiego bohatera.

A jeśli jeszcze nie czytaliście książki Pamiętajcie o wolności!, zachęcam do sięgnięcia po tę książkę już dziś. Współautorami tej książki są ocaleni z USS Liberty, w tym Ron Kukal i nasz przyjaciel Phil Tourney. Obaj ci mężczyźni są wiernymi internetowymi członkami Liberty Fellowship. Ta książka opowiada prawdziwą historię izraelskiego ataku i tuszowania ataku przez rząd USA i media.

Zamów Remember The LIBERTY! tutaj.

Jeśli nie możesz być osobiście w Liberty Fellowship w najbliższą niedzielę, zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo tutaj.

Honorowanie naszych weteranów i ignorowanie członków załogi USS Liberty jest szczytem niesprawiedliwości – i niewdzięczności. Nie pozwolimy, aby tak się stało w Liberty Fellowship w najbliższą niedzielę.

P.S. Właśnie wydaliśmy moje najnowsze DVD z przesłaniem, które odnosi się do obecnej wojny w Palestynie. Oto link do orędzia, które jest zatytułowane Jerusalem Was Ground To Powder Once: Could It Happen Again?

A jeśli jeszcze nie oglądaliście poprzednich dwóch przekazów traktujących o wojnie Izraela przeciwko Palestyńczykom, poniżej podaję linki do tych wiadomości.

Wojny żydowskie

Czy wojna między Hamasem a Izraelem jest wypełnieniem proroctw biblijnych?

© Chucka Baldwina

___
https://chuckbaldwinlive.com/Articles/tabid/109/ID/4455/Remembering-The-USS-Liberty-Naval-Hero-And-LIBERTY-Survivor-At-LF-This-Sunday.aspx

Comments

 1. czystesale says:

  Atak na “Libarty” w Polsce

  miał miejsce 15. listopada 2022. roku. żydowscy zarządcy krainy wokół Kijowa i Lwowa wydali rozkaz zaatakowania Polski, przy czym w Przewodowie zamordowali dwóch Polaków.

  Działanie administracji w tzw. “Wolnej Posce” i mediów odpowiada dokładnie relacji z USA, n.p. “wprost” opublikował:

  “We wtorek Rosjanie przeprowadzili ogromny atak rakietowy na Ukrainę. Wieczorem na terenie Polski doszło do eksplozji w miejscowości Przewodów w powiecie hrubieszowskim.”

  https://www.wprost.pl/wojna-na-ukrainie/10959433/na-zywo-wojna-w-ukrainie-nowe-informacje-o-wybuchu-w-przewodowie.html

  Zbrodnia w Przewodowie do dziś nie została wyjaśniona i jest przez żydowko-banderowską administrację w Kijowie nie tylko igonorowana ale i bojkotowana.

  Prawnie atak rakietowy z Ukrainy na Polskę oznaczał akt wojenny przeciwko członkowi NATO i wymagał odpowiedzi militarnej wobec agresora, wg. zadad prawnych NATO.

  Mord, jak forma duchowej egzystencji, jaką rejestrujemy u żydów

  https://plausi.wordpress.com/2023/09/29/niewolnictwo/#Zydz

  jest naturalną i logiczną konsekwencją przznania im przez wielu ludzi możliwości, nierzadko prawa, do używania tytułu “ludu wybranego”, co niejako zezwala przedstawicielom tego “ludu” dokonywania wszelkiej zbrodni wobec ludności nie wybranej, n.p. w strefie Gazy wymordowali już przeszło 13.000 tamtejszych mieszkańców od dziesięcioleci uwięzionych w tym obozie koncetracyjnym, bo Gaza nie jest niczym innym, jak obozem koncetracyjnym, w celu dokonywania na tej ludności systematycznie zbrodni holokastu.

Wypowiedz się