Mistyfikacja Iluminatów? Bomby atomowe nie istnieją

12 lipca 2020 r.

Hiroszima-następstwa.jpgNastępstwa Hiroszimy – Zastrzeżenie: Zastrzegam sobie prawo do osądu
“W sumie dziesięć krajów twierdziło, że posiada broń jądrową,I to jest właśnie przerażająca część mistyfikacji,pokazując, jak zmawiają się główne rządy światowe”.

przez Brabantian
(henrymakow.com)
Mówiąc całkiem poważnie, broń jądrowa nigdy nie istniała. 

Hiroszima i Nagasaki były tylko dwoma straszniejszymi miejskimi bombardowaniami napalmowymi, w rzeczywistości mniej niszczycielskimi niż ten, który uderzył w Tokio pięć miesięcy wcześniej – ale przepakowane z fałszywą historią o “nowej, niesamowitej broni”. 6 i 9 sierpnia 1945 r. rozpoczęła się największa mistyfikacja w historii, pomagając oligarchom ukraść biliony nieszczęsnych podatników. 

Zanim przejdziemy do szczegółów, w jaki sposób Hiroszima była oszustwem, weźmy pod uwagę, że chmura grzyba, którą kojarzymy z “wybuchami nuklearnymi”, jest zwykłym wynikiem eksplozji chemicznych, jak widać na powyższych zdjęciach przedstawiających eksplozje fabryk.

Stare zdjęcia i filmy z “wybuchów jądrowych” są często ewidentnie fałszywe, gdy bada się je teraz nowoczesnymi narzędziami, mieszając obraz wybuchu chemicznego z tłem. 

Zniszczenia, jakie widzimy w Hiroszimie i Nagasaki – gdzie rzeczywiście zginęły lub zostały straszliwie okaleczone dziesiątki tysięcy ludzi – są dokładnie takie same jak w Tokio czy innych japońskich miastach bombardowanych bombami zapalającymi, ponieważ domy były w większości drewniane. 

Szwedzki inżynier Anders Björkman, urodzony w 1946 roku, przez lata pracował nad ujawnieniem oszustwa z bronią jądrową, twierdząc, że jest to technicznie niemożliwe. Strona internetowa Björkmana.
NAPALM 
W lipcu 1944 r. na wyspie Tinian rozpoczęły się ataki napalmem chemicznym z użyciem napalmu amerykańskiego, ale wkrótce przerodziły się one w niszczenie całych miast, z których największy zabił ponad 100 000 osób i zniszczył 41 kilometrów kwadratowych Tokio w nocy z 9 na 10 marca 1945 r. main-qimg-3a443d6a58d17fb4dfc208ae8debfe00.jpeg

Horror tamtej nocy w Tokio, która zdawała się sprawiać, że wielkie miasto po prostu wyparowało, ośmielił USA do dokonania oszustwa z bronią jądrową, najpierw poprzez “próbną eksplozję jądrową Trinity” z 16 lipca 1945 r., a następnie bombardowania zapalające Hiroszimy i Nagasaki 6 i 9 sierpnia. 

Aleksander Siewierski (1894-1974), w młodości as pilotażu carskiej marynarki wojennej, wyemigrował do USA i tam związał się z lotnictwem wojskowym. Odwiedził Hiroszimę i Nagasaki wkrótce po “wybuchach nuklearnych”, rozmawiając ze świadkami, a w artykule w “Reader’s Digest” w lutym 1946 r. – powiedział między wierszami, że “broń jądrowa” była fałszywa.

Unikał powiedzenia tego wprost, ale zaznaczył, że “ku mojemu zdziwieniu Hiroszima wyglądała dokładnie tak samo, jak wszystkie inne spalone miasta w Japonii”.

Bezpośrednio pod strefą zero Seversky zobaczył “budynki strukturalnie nienaruszone, zwieńczone nieuszkodzonymi masztami flagowymi, piorunochronami, balustradami, znakami i innymi stosunkowo delikatnymi obiektami…

Nie udało mi się odnaleźć żadnych śladów niezwykłych zjawisk… To po prostu nieprawda, że materia została odparowana… Pnie drzew i ściany z rosnącymi winoroślami obalają twierdzenia o przegrzaniu … To ogień, po prostu ogień, zebrał tak wielkie żniwo w ludziach”. http://www.heiwaco.com/bomb1.htm 

Niemiecki jezuita, ksiądz John Siemens, naoczny świadek w Hiroszimie, udokumentował miejscowych świadków donoszących o wielu samolotach rozrzucających materiały zapalające, klasyczne bombardowania zapalające. Japońskie opowieści ocalałych również potwierdzają, że był to horror z bombą zapalającą.

Jednak oficjalnie Japonia zgadza się na mistyfikację z bombą atomową, tak jak musi. Dymiąca broń pojawiła się kilka lat temu, kiedy ujawniono dzienniki walk powietrznych z II wojny światowej, pokazujące, że w dniu bombardowania Hiroszimy flota 66 samolotów USA – typowa wielkość dla miejskich bombardowań zapalających napalmem – została wysłana tego dnia, aby “zbombardować Imabari Japan”.

Ale maleńkie Imabari już nie istniało, zniszczone w dwóch poprzednich nalotach bomb zapalających 26 kwietnia i 8 maja. Wpis ten dotyczył floty bombowej uderzającej w Hiroszimę oddaloną o około 55 km, cel, którego nie ujawniono pod groźbą śmierci.
Przeprowadzone w 1990 r. badania medyczne nad ocalałymi z Hiroszimy i Nagasaki oraz ich potomkami nie wykazały żadnych zauważalnych uszkodzeń genetycznych, wzrostu zachorowań na raka itp., jakich spodziewamy się po “niszczycielskim promieniowaniu bomby atomowej”.
 

Ilustracją tego, jak absurdalna stała się “broń nuklearna”, jest film z początku lat 60., na którym brat prezydenta USA, Robert Kennedy, ogląda wybuch “broni nuklearnej”, siedząc w niewielkiej odległości na składanym krześle, obserwując detonację małej, 30-kilogramowej “bomby jądrowej w pocisku artyleryjskim”, “Davy Crockett”

W sumie dziesięć krajów twierdzi, że posiada broń nuklearną i to jest w rzeczywistości przerażająca część mistyfikacji, pokazująca, jak zmawiają się główne światowe rządy. Pierwszym, który do niej dołączył, był stalinowski Związek Radziecki, potajemnie wspierany przez nastawioną na zysk amerykańską machinę wojskową, która, jak dawno temu ujawnił Antony Sutton, chciała mieć “najlepszego wroga, jakiego można kupić za pieniądze”. 

Tutaj, pokrótce, historia oszustw związanych z “bronią nuklearną”: 

1945 – USA MAJĄ BOMBY ATOMOWE 

1949 – KOMUCHA ROSJA MA BOMBĘ, RADZIECKIE ELITY OTRZYMUJĄ STAŁE NAGRODY ZA GRĘ 

1952 – Brytyjczycy i londyńskie City nie chcą być 2 klasą – Wielka Brytania ma bombę 

1960 – Francja nie chce być drugą klasą dla Brytyjczyków – FRANCJA I DE GAULLE MAJĄ BOMBĘ 

1964 – Chiny awansowały do pierwszej ligi – COMMIE CHINY MAJĄ BOMBĘ 

1966 – Izrael dołącza do klubu w samą porę, by szantażować Arabów w wojnach z 1967 i 1973 r. – ŻYDZI MAJĄ BOMBĘ I SĄ GOTOWI NA SAMSONA

1974 – Indie nadały nawet żartobliwą nazwę swojemu programowi bombowemu, “Uśmiechnięty Budda” – INDIE MAJĄ BOMBĘ

1979 – Biały rząd apartheidu w RPA dostaje do gry – BIAŁA RASISTOWSKA REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI MA BOMBĘ GOTOWĄ DO ZABICIA CZARNYCH LUDZI … ale “rozmontowuje bomby”, zanim Mandela i czarny rząd dowiedzą się o oszustwie

1998 – Pakistan staje się graczem – PAKISTAŃSCY MUZUŁMANIE MAJĄ BOMBĘ I TERRORYŚCI MOGĄ JĄ ZDOBYĆ

2006 – Korea Północna, zawsze dobijając targu, może się ulepszyć – SZALONA KOREA PÓŁNOCNA MA BOMBĘ 

W miarę jak zbliża się Nowy Porządek Świata, zaczęli kończyć mistyfikację, ONZ już pracuje nad “zniesieniem wszelkiej broni nuklearnej”… Papież prawdopodobnie będzie w Jerozolimie, uśmiechając się z dumą z tego, że pomógł wyeliminować to, co nigdy nie istniało. 

KONKLUZJA
Z pewnością energia jądrowa jest realna, podobnie jak niebezpieczeństwo zatrucia radioaktywnego itp., ze względu na takie rzeczy, jak broń do przebijania zbiorników ze “zubożonym uranem”, wytwarzana z produktów ubocznych produkcji paliwa jądrowego. “Testy” jądrowe mogą być kombinacją konwencjonalnych materiałów wybuchowych, chemikaliów i paliwa jądrowego, tworząc kratery i grzmot zarejestrowany przez sejsmografy.
koło.jpg

Nie jest jasne, ile sprzętu nuklearnego jest prawdziwe, takiego jak pociski ICBM, lub “bomby” na wózkach, które widzisz na zdjęciach takich jak to – czy ci niekształtni ludzie naprawdę są żołnierzami, czy tylko aktorami? Twarde kobiety radzące sobie z tymi ciężkimi bombami!

Podobno USA wyprodukowały ponad 70 000 sztuk broni jądrowej, z czego mniej niż 15% nadal istnieje – sposób, w jaki zostały one “zdemontowane”, jest kolejną mglistą “tajemnicą”.

Terror broni jądrowej osiągnął wiele celów. Biliony pieniędzy podatników zostały przekierowane do 10 krajów posiadających broń nuklearną, prosto do kieszeni spekulantów zbrojeniowych i ich politycznych przyjaciół.

Podsycanie “strategii napięcia” strachu przed zagranicznymi “wrogami”, którzy rzekomo mogą zabić całe społeczeństwo i cały świat, i to na długo przed “zmianami klimatycznymi”.

Strach przed bronią nuklearną został stworzony, tak jak większość świata zachodniego odeszła od chrześcijaństwa po II wojnie światowej. Ponieważ ludzie nie boją się już “wiecznego piekła”, rzekoma “nauka” dostarczyła tego nowego strachu przed totalnym zniszczeniem i przerażeniem, aby służył jako narzędzie kontroli psychologicznej. Doskonała gra oligarchów.

Powiązane– Dlaczego możesz mieszkać w Hiroszimie, a nie w Czarnobylu (wideo, dzięki, Robercie)
Pierwszy komentarz od Michaela

Dziękujemy za opublikowanie artykułu Brabancjana na temat szwindlu z bronią jądrową. Porusza wiele ważnych kwestii, ale pomija kilka ważnych części obrazu.

Kluczowym elementem, który badałem dość szczegółowo w ciągu ostatnich 18 miesięcy, jest użycie nie tylko napalmu (a także konwencjonalnych materiałów wybuchowych) w Hiroszimie i Nagasaki, ale także gazu trującego. Istnieje wiele bezpośrednich odniesień do niej w relacjach naocznych świadków, w tym Wilfreda Burchetta, pierwszego zachodniego dziennikarza, który wkroczył do Hiroszimy:

https://assets.cambridge.org/97805217/18264/excerpt/9780521718264_excerpt.pdfKsiążka “Dzieci Hiroszimy”https://archive.org/details/childrenofhirosh0000unse_y3g5

Zbiera zeznania 102 naocznych świadków, którzy doświadczyli bombardowania jako uczniowie. Z tej liczby 13 zawiera wyraźne odniesienia do trującego gazu, a kilka powołuje się na niego bezpośrednio jako przyczynę śmierci jakiegoś krewnego.

Z wykształcenia jestem lekarzem medycyny i przez ostatnie 18 miesięcy przeglądałem literaturę naukową i medyczną na ten temat. Zebrałem liczne i jasne dowody, aby to udowodnić

1. W obu miastach uwolniono tylko niewielkie ilości radioaktywności, najprawdopodobniej odpadów z reaktorów

2. Wśród osób, które przeżyły, występują liczne przypadki “choroby popromiennej”, a także długotrwałych skutków, takich jak rak i białaczka, których można by się spodziewać po promieniowaniu; Ich dystrybucji nie da się jednak pogodzić z historią bomb, ponieważ) pewna liczba osób narażonych na “teoretycznie śmiertelne promieniowanie” nie odniosła obrażeń. Potwierdzają to Oughterson i Warren, dwaj eksperci medyczni z Princeton (Yale?) i Harvardu, którzy opublikowali obszerne badanie na ten temat. Znajdujemy w nim ten cytat:”To jest […] Trudno wytłumaczyć całkowity brak skutków promieniowania w … ludzi, którzy teoretycznie byli narażeni na śmiertelne dawki promieniowania.To nie jest tylko “trudne”, to jest absolutnie niemożliwe.b) śmiertelne promieniowanie miało być uwalniane tylko podczas detonacji; Niemniej jednak pewna liczba osób, które przybyły do miast dopiero później, zachorowała na “chorobę popromienną”, w niektórych przypadkach ze skutkiem śmiertelnym.

3. Wszystkie obserwacje medyczne, o ile można je ustalić na podstawie dość skąpej literatury, można wyjaśnić za pomocą gazu musztardowego (jak również napalmu). Stany Zjednoczone rzeczywiście miały zapasy bomb M47 wypełnionych gazem musztardowym. Zgadza się to również z bezpośrednimi obserwacjami Burchetta (patrz wyżej) i innych.
Anon napisał:

Rządy mieszają prawdę z kłamstwem. Nie możesz rozwiązać zła w systemie binarnym. Kamieniarze chodzą po podłogach w szachownicę.

Bomby atomowe istnieją, jeśli początkowo zostały sfałszowane. Wojna zaczęła się od oszustwa, a skończyła się kolejną. Roosevelt planował atak na Pearl Harbor z Churchillem. Ameryka miała japońskie szyfry wojenne.

Kończące wojnę oszustwo nuklearne było masońskie, w tym sensie, że główne chrześcijańskie miasta Japonii, a nie cele wojskowe, zostały zdławione. Amerykanie nigdy nie chcieli II wojny światowej, dopóki FDR nie zrobił swojej sztuczki z Pearl Harbor. Pod koniec wojny nadszedł czas na sztuczkę Trumana.

Mistyfikacja Hiroszimy nie oznacza, że bomby atomowe są fałszywe. Niemcy i Japonia miały swoje programy. Tajne stowarzyszenia koordynowały narody dookoła. Nazistowscy i japońscy naukowcy otrzymali amerykańskie obywatelstwo.

Prawdziwa wojna toczy się między nimi a nami. Brytyjscy agenci uratowali Hitlera. Argentyński powojenny dom ewakuacyjny Hitlera znajdował się nad jeziorem z laboratorium nuklearnym na wyspie. Część amerykańskiego uranu pochodziła z nazistowskiej łodzi podwodnej.
Wszystko jest polityką i percepcją.

Załóżmy, że Projekt Manhattan jest opóźniony, ma mało materiałów lub niepewność co do wydajności i opadu. Załóżmy, że odmówił w stylu kontrahenta obronnego: za i powyżej budżetu. Japonia błagała o kapitulację. Wiedząc, że bomba wkrótce będzie istnieć, terroryści rozpoczęli swoją następną produkcję, Zimną Wojnę, udając, że bombardują Hiroszimę.
Tak potoczyła się publiczna historia. W tajemnicy rozdawali sklep innym podróżnikom.

Major Jordan oskarżył Harry’ego Hopkinsa o podarowanie bomby Sowietom w ramach lend-lease na Alasce. Rosyjscy żołnierze poinstruowali Jordana, aby zadzwonił do Białego Domu i sprowadził Hopkinsa. Hopkins nakazał Jordanii zezwolić na eksport planów technicznych i uranu.

W późniejszych czasach amerykański naukowiec Leuren Moret pracował w ściśle tajnym laboratorium nuklearnym i widział, jak generałowie ZSRR oprowadzali to miejsce. Zastanawiała się, co się do dzieje. To był lend-lease od nowa.

W II wojnie światowej nigdy nie chodziło o “zwycięstwo” nad “wrogiem”, w przeciwnym razie Patton położyłby kres bolszewizmowi tak, jak chciał. “Wojna” była na nas, którym elity nie mogą pozwolić na pokój.

Elity potrzebują wojny, aby odebrać nam prawa i potajemnie stworzyć nową technologię na naszym niklu. Fundacje publicznie piszą plany i szydzą, że Amerykanie ich nie czytają. Znosimy nasze życie w strachu przed najlepszymi wrogami, jakich można kupić za pieniądze, jak pisali Sutton i Orwell.

Orwell, były fabiański socjalista, znał wynik. Wyobraził sobie, że wczorajszy wróg jest dzisiejszym sprzymierzeńcem; świadkiem Japonii. Kto pamięta amerykańskie obozy internowania z czasów wojny? Kalifornijskie rolnictwo nosiło kiedyś przydomek “Dolina Japonii”.
Dzisiaj widzicie planowany rezultat zimnowojennej mistyfikacji.

W Ameryce Sowieckiej maoistowskie rytuały samopotępienia na ulicach i bolszewicy wynajmują zamieszki. Bankierzy finansowali Lenina, finansują Antifę wraz z flagami z sierpem i młotem. Norman Dodd dowiedział się, że cała idea polegała na wygodnym połączeniu Ameryki z ZSRR.

Film zatytułowany “The President’s Analyst” (Analityk prezydenta) predykcyjnie zaprogramował to pojęcie w dialogu. Między innymi w filmie tym pojawiły się implanty bez zgody, które dziś, pół wieku później, atakują wybrane osoby. Amerykanie nie czytają, więc dostają filmy. Chiny to idealna synteza elit, nie musisz już sobie tego wyobrażać.
KK
Naprawdę polecam następującą stronę internetową ( heiwaco.tripod.com ) . Wyjaśnia ona bardzo dobrze oszustwo związane z bronią jądrową i ” pokaz załogowych podróży kosmicznych “, między innymi interesujące rzeczy.

Oszustwo związane z bronią jądrową musiało powstać, aby stworzyć “zimnowojenne” zagrożenie/strach, a jego głównym strachem była broń jądrowa.

Tak jak lądowanie na Księżycu ma dwa aspekty, jeden heroiczny, w którym my, rasa ludzka, możemy śmiało udać się w kosmos, dumni i głośni. Drugą, i najważniejszą, są możliwości, na jakie otwiera to umysł, tacy kosmici i inwazja obcych, jak zostaliśmy już zaprogramowani przez setki takich filmów.

A teraz zagrożenie koronawirusem, które jest prawdopodobnie początkiem kolejnej komunistycznej rozgrywki psyops / teraz Mark of the Beast.Bez wątpienia wyciągną całą swoją broń w tym celu, wiadomości o ataku nuklearnym tu i tam, wybuchu szczepionki Corana/5G tam, obserwacje obcych spodków tu i tam, a nawet wrogie interakcje, itp.

Dorzućmy do tego dobry kryzys gospodarczy, a także przerwy w dostawie prądu, racjonowane bony na paliwo/żywność i oczywiście ograniczenia w podróżowaniu. Krwawa lista może być długa.

Dlaczego, bo wierzymy w to wszystko. Tak jak stwierdza twój ostatni artykuł, może nie będzie żadnych odprysków na czole lub przedramieniu, tylko nasze własne głupie umysły wierzące w kłamstwa diabła. Wszystko, czego musimy się bać, to sam strach.
James C napisał:

Po raz kolejny Twoja strona mówi prawdę w tej sprawie. Wiem, że ten artykuł jest prawdziwy. Byłem w Hiroszimie w Japonii w sierpniu 1965 roku.
Nie było żadnych śladów promieniowania z jakiejś fałszywej bomby atomowej. Miasto zostało zbombardowane i odbudowane, zanim tam byłem.
Gdyby w 1945 roku, 20 lat przed moim przyjazdem, zrzucono bombę atomową, poziom promieniowania byłby tak wysoki, że nikt nie wyszedłby na ulice, a armia Stanów Zjednoczonych nigdy nie pozwoliłaby mi tam być, porucznikowi marynarki wojennej USA. Ale leżałem na ziemi. Naoczny świadek. Niestety, żyjemy w świecie kłamstw i jeszcze więcej kłamstw. Smutno.

Opublikowano za: https://www.henrymakow.com/2020/07/nuclear-bombs-do-not-exist.html

Comments

 1. adamd says:

  Dlaczego Prawda jest istotna.
  Kształt kłamstwa;
  https://www.youtube.com/watch?v=_n0yjxa1_f8

 2. adamd says:

  Uzupełnienie .
  Zgodnie z doc. Józefem Kosseckim.. inne widzenie problemu,
  Zawsze szukamy skrajnych informacji, wnioski wysnuwamy samodzielnie..

 3. adamd says:

  Ups..
  Proszę o załączenie adresu..

 4. adamd says:

  Adres strony;
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/08/06/psychopatyczna-logika-ktora-kierowaly-sie-usa-zrzucajac-bomby-atomowe-na-japonie-po-70-latach/
  ps.
  Przepraszam… roztargnienie adekwatne do wieku.. jak mawiają znajomi lekarze..

Wypowiedz się