Izrael-Hamas: “Chleb i igrzyska V.2.0” – Gaza = Nowe Koloseum Rzymskie

ŚWIATHALA TURNERA 10 LISTOPADA 2023 ODSŁON: 11654

Ci, którzy obserwują konflikt między Izraelem a Hamasem, muszą zdać sobie sprawę, że to nic innego jak “Chleb i Igrzyska w wersji 2.0”. Gaza to nowe rzymskie Koloseum, a w tym V2.0 Gladiatorzy nie tylko zabijają się nawzajem, ale także zabijają publiczność!

To, co oglądamy w Strefie Gazy, to dosłownie nowa wersja rzymskiego Koloseum, gdzie każdy może oglądać prawdziwą rzeź, nikt nie wkracza, aby ją powstrzymać, a “Gladiatorzy” (zarówno Izraelskie IDF, jak i Hamas) nie tylko zabijają się nawzajem, ale także zabijają widzów. To jest… rozrywka….. chorym draniom, którzy to wszystko robią.

Nie bawi cię to? Cóż, pozwól, że cię zabawię:

To jest to, co “Izrael” nazywa “samoobroną”: cała ulica domów i budynków mieszkalnych obok szpitala – z którego NIE BYŁO STRZELANIA ani ŻADNYCH WYSTRZELEŃ RAKIET – zrównana z ziemią przez myśliwce zrzucające bomby:

TO jest “samoobrona”? Nie. Nie jest. Jest to celowy ubój.

Ale to nie wszystko! Oto fragment reportażu NA ŻYWO, w którym indonezyjski szpital w Gazie zostaje trafiony:

Przypadek, powiadasz? A co powiesz na ten dodatkowy szpital, ponieważ __on__ jest bombardowany?

Bombardowanie szpitali to “samoobrona”? Nie. Nie jest. TO BARBARZYŃSTWO. To zbrodnia wojenna. To jest satanistyczne.

Niektórzy z was są tak niewolniczo pozbawieni mózgów, że mówią: “Hamas ma tunele pod szpitalami, a Izrael je za to bombarduje”. Och. Naprawdę? Gdzie jest dowód? Nie ma żadnego.

A jeśli chodzi o urzędników w Izraelu, którzy to robią, wydaje mi się, że nie obchodzi ich nawet to, że ich nie ma. Nikt nie domaga się odpowiedzi. To tak, jakby to był jakiś film akcji, a świat po prostu siedzi i ogląda.

Wydaje mi się, że urzędnicy w “Izraelu” mają misję oczyszczenia Palestyńczyków i to jest dokładnie to, co robią! Czy nie bawi cię to wszystko?

Chodźcie, oni są “tylko” Palestyńczykami!

Wasze barbarzyńskie racjonalizacje są obrzydliwe.

NIECH TO SIĘ STANIE W CELU

Ta sytuacja została celowo zaaranżowana. Izraelski establishment obronny, w tym policja, rzekomo otrzymał rozkaz “stania” na ponad siedem godzin 7 października. Z wciąż nieujawnionych powodów grupa ludzi na paralotniach była w stanie w jakiś sposób przeniknąć przez najpilniej strzeżoną i inwigilowaną granicę na świecie i udać się w szał zabijania, nie niepokojona przez organy ścigania ani wojsko.

Cała ta koncepcja, że był to dobrze zaplanowany atak, jest obrzydliwym kłamstwem. To się MOGŁO WYDARZYĆ (…). CELOWO.

KANAŁ BEN GURIONA; ROPA NAFTOWA I GAZ

Izrael nienawidzi Palestyńczyków od dziesięcioleci. Izrael chce Strefy Gazy, aby móc zbudować Kanał Ben Guriona, jako konkurenta dla Kanału Sueskiego, i w ten sposób zagarnąć część miliardów dochodów, które obecnie trafiają do Egiptu.

Ale istnienie Strefy Gazy jest prawdziwym problemem dla budowy tego kanału; a __jedynym__ rozwiązaniem tego problemu jest wyrzucenie Palestyńczyków na zewnątrz.

Jest też cały gaz ziemny i ropa naftowa znalezione u wybrzeży Gazy. Dosłownie setki miliardów dolarów w gazie i ropie, które po prostu tam leżą, czekając na odwierty i sprzedaż. Ale znowu, ci nieznośni Palestyńczycy tam są i to ONI mieliby dochody z całego tego gazu i ropy.

Tak więc, przy dwóch gigantycznych zachętach finansowych, wydaje mi się jasne, że pewne grupy interesów w Izraelu zdecydowały się dokonać fałszywego “ataku terrorystycznego”, pozwolić na zabicie bandy izraelskich “bezużytecznych zjadaczy”, a następnie użyć tego jako pretekstu do unicestwienia Palestyńczyków i zagarnięcia Gazy na zawsze. W końcu, kogo obchodzi, że kilku Izraelczyków zostanie zabitych, stawką są miliardy dolarów!

Liberałowie zwykli skandować: “Nie dla wojny o ropę”. Gdzie są teraz?

Och tak. Są zbyt zajęci próbami podjęcia decyzji, czy są chłopcami, czy dziewczynkami i jakie hormony przyjmować, aby zmienić płeć. Nie mogą zawracać sobie głowy czymś tak trywialnym jak masowa rzeź niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci.

SZATAŃSKI!

To prowadzi mnie do moich kolegów “konserwatystów”. Większość z nich ma głowę tak wysoko w dupie Izraela, że aż bierze, że w ogóle mogą oddychać. Tyle tylko, że ich ślepe uwielbienie dla “Izraela” jest nie na miejscu.

Nie popierają prawdziwego “Izraela”, który jest LUDEM w Biblii, a nie liniami na mapie narysowanej przez ludzi. Popierają fałszywy Izrael (…). Stworzony i prowadzony przez tych, którzy biblijnie identyfikują się jako “Ci, którzy nazywają siebie Żydami, a nimi nie są; Oni są synagogą szatana”.

Święte dymy! Chwileczkę Hal, jak śmiesz tak mówić?

Powiem wam, jak śmiem to mówić: Na początek Objawienie 2:9 i 3:9.

Znam uczynki twoje, ucisk i ubóstwo, ale ty jesteś bogaty ( i znam bluźnierstwo tych, którzy mówią, że są Żydami, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.)

Oto uczynię z synagogi szatana tych, którzy mówią, że są Żydami, a nimi nie są, ale kłamią; oto sprawię, że przyjdą i oddadzą pokłon przed twoimi stopami, i poznają, że cię umiłowałem. 

Dla tych konserwatystów, którzy wciąż nie rozumieją, że popierają szatana, pamiętajcie, co sam Jezus powiedział do faryzeuszy:Jana 8:42-47 Nowa Biblia Króla Jakuba

42 Rzekł do nich Jezus: «Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście Mnie, bo wyszedłem i przyszedłem od Boga; Nie przyszedłem sam z siebie, ale On Mnie posłał. 43 Dlaczego nie rozumiecie Mojej mowy? Ponieważ nie jesteście w stanie słuchać Mojego słowa. 44 Jesteśdiabłem twego ojca i pragniesz spełniać pragnienia twego ojca. Był mordercą od początku i nie stoi w prawdzie, bo nie ma w nim prawdy. Kiedy mówi kłamstwo, mówi z własnych środków, ponieważ jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 Ale ponieważ mówię prawdę, nie wierzycie Mi. 46 Który z was przekonuje Mnie o grzechu? A jeśli mówię prawdę, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Ten, kto jest z Boga, słucha słów Boga; przeto nie słuchacie, bo nie jesteście z Boga”.

A teraz spróbuj założyć czapkę z daszkiem i zastanów się: Gdyby byli ludzie, o których sam Jezus powiedział: “Ty jesteś z ojca swego, diabła”, chodząc dookoła, podczas gdy Jezus chodził po ziemi, czy nie ma sensu, że niektórzy z nich są tu dzisiaj?

Zgadnij co? Widzisz je w czasie rzeczywistym. To oni robią to w Gazie. Mordowanie mężczyzn, kobiet i dzieci, za pomocą myśliwców zrzucających 2000-funtowe bomby na szpitale, szkoły, uczelnie, kościoły, meczety, konwoje karetek pogotowia i wiele innych.

Twierdzą, że jest to “samoobrona”, ale tak nie jest. Pamiętajcie, że oni pochodzą od ich ojca, diabła, i kłamią. Nie ma żadnego racjonalnego wytłumaczenia dla zrzucania bomb z myśliwców i zrównywania z ziemią całych kwadratowych bloków Gazy i w jakiś sposób TWIERDZENIA, że jest to “samoobrona”. Nie jest. Jest to masowa rzeź niewinnych ludzi.

Co gorsza, niektórzy z was są tak niewolniczo poddawani praniu mózgu, że usprawiedliwiają to masowe morderstwo, mówiąc: “Oni są wybrańcami Boga, mogą robić, co chcą”.

Nie, nie są i nie, nie mogą.

Urzędnicy, którzy to robią, są diabłem, ojcem diabła. Urzędnicy, którzy to robią, to “Żydzi, którzy mówią, że są Żydami, ale nimi nie są”.

Zostaliśmy o nich ostrzeżeni, a TY ignorujesz te ostrzeżenia.

Następnie, aby dodać zniewagę do krzywdy, ośmielasz się wprowadzać w to Boga, jak gdyby On mówił, że “Izrael” jest w porządku, aby to robić. Bóg nie potrzebuje ludzi, aby kogokolwiek zabić. Bóg Wszechmogący może wyłączyć każdego z nas – lub nas wszystkich – kiedy tylko zechce.

Angażowanie w to Boga, jako środka do obrony jawnego morderstwa dokonywanego przez “Izrael”, jest najgorszym bluźnierstwem, jakie słyszałem w ciągu moich 61 lat na tej ziemi.

Powinniście się wstydzić za to, że zostaliście tak niewolniczo poddani praniu mózgu, że najwyraźniej nie jesteście w stanie nawet myśleć logicznie.

Bóg NAKAZAŁ nam: “Nie zabijaj”.

Co robi “Izrael”? Masowe morderstwo.

Czyje rozkazy tak naprawdę wykonuje “Izrael”? Rozkaz naszego Stwórcy, Boga Wszechmogącego, czy raczej rozkaz Tego, który “od początku był mordercą i nie mieszkał w prawdzie”? Poznacie ich po owocach. Spójrzcie na “owoce”, które “Izrael” teraz wydaje: ludobójstwo.

To, moi koledzy konserwatyści, nie jest “od Boga”.

Masowe morderstwo daje ci odpowiedź.

Przestańcie opowiadać się po stronie szatana. I przestańcie usprawiedliwiać masowe morderstwa, jakby Bóg uważał, że to jest w porządku. Twoje bluźnierstwo, rozmyślna ślepota i niewolnicze pranie mózgu wpędzą cię w wielkie kłopoty.

Wyciągnijcie swoje zbiorowe głowy z dupy syjonistów i zacznijcie widzieć, co się naprawdę dzieje. Popieracie satanistów.

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/israel-hamas-bread-circuses-v-2-0-gaza-new-roman-colosseum

Wypowiedz się