Benjamin Fulford: USA i Izrael przygotowują się do czegoś w rodzaju mega-wydarzenia “Czarnego Łabędzia”

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Coraz więcej wskazuje na to, że USA i Izrael zmierzają w kierunku czegoś w rodzaju mega-wydarzenia “Czarnego Łabędzia”. Rezultatem będzie to, że oba kraje przestaną istnieć w obecnej formie.

Dzieje się tak dlatego, że Zarząd Rezerwy Federalnej – źródło władzy satanistów – jest na skraju upadku. Jeśli upadnie, wszystko pod nim, takie jak Korporacja Stanów Zjednoczonych Ameryki, Banki Światowe, MFW, ONZ i 90% światowych korporacji międzynarodowych, również upadnie i przejdzie pod nowe kierownictwo.

Wiele wskazuje na upadek Banku Rezerwy Federalnej. Jak już zauważyliśmy, stopa procentowa Fed na poziomie 5,25% doprowadziła do bankructwa co najmniej połowy wszystkich amerykańskich banków pod względem rozliczeń, ponieważ zdewaluowała wszystkie papiery wartościowe z zerowymi lub bliskimi zerowymi stopami procentowymi w swoich księgach. Fed ucieka się teraz do oszustw księgowych, aby ukryć późniejszą transakcję bankową.

Stało się to oczywiste, gdy depozyty w większości głównych banków amerykańskich (posiadaczy FRB) zostały “odroczone” przez sieć Automated Clearing House (ACH) FRB.

W ten sposób Fed był najwyraźniej w stanie zasymulować “sezonową korektę”, aby zamienić odpływ 33 miliardów dolarów (run bankowy) na napływ w wysokości 52 miliardów dolarów. Dzięki tej sztuczce depozyty magicznie wzrosły o 168 miliardów dolarów od kwietnia. Ponieważ zasady Fed pozwalają na 1000-krotną dźwignię finansową, te fałszywe depozyty są wykorzystywane do finansowania “instrumentów finansowych” o wartości 168 bilionów dolarów. Innymi słowy, cały finansowy domek z kart opiera się na fundamencie oszustwa.

Amerykańskie banki nadal kradną pieniądze bezpośrednio od ludzi. Wielu klientów banków otrzymuje listy z powiadomieniem, że wszystkie ich konta czekowe i oszczędnościowe zostaną anulowane. Oświadczenie, jeśli takie istnieje, brzmi mniej więcej tak: “Zgodnie z umową o koncie, możemy zamknąć Twoje konto w dowolnym momencie i z dowolnego powodu”.

To samo dzieje się w Australii i innych krajach kontrolowanych przez KM.

KM desperacko próbuje teraz zakazać gotówki i wpędzić nas do cyfrowego więzienia. Nowy system komunikacji międzybankowej FedNow jest “potencjalnie niekonstytucyjny” i “zagraża wolnościom, o które powinni dbać wszyscy kochający wolność obywatele amerykańscy” – powiedział Mark Goodwin, redaktor magazynu Bitcoin, w odpowiedzi na próbę uciszenia przez Fed krytyki jego publikacji na temat systemu

Posunięcia te pojawiają się w momencie, gdy zbliża się termin 15 listopada, do którego rząd USA będzie musiał “zwiększyć limit zadłużenia”. Słyszymy, że chińscy i inni amerykańscy wierzyciele są zdeterminowani, aby nie tolerować dłużej cyrkowego spektaklu rządu USA.

Ze względu na te trudności finansowe prawdopodobne jest, że dojdzie do wielkiego wydarzenia o charakterze politycznym lub militarnym z udziałem czarnego łabędzia. Historycznie rzecz biorąc, Bank Rezerwy Federalnej reagował na kryzysy tego rodzaju wydarzeniami takimi jak 911, Fukushima, a ostatnio pandemią i próbą globalnego ludobójstwa.

Jedną z możliwości jest to, że w Izraelu planowany jest jakiś rodzaj holokaustu lub masowej ofiary dla szatana. Docierają do nas wiarygodne doniesienia od stacjonujących tam zagranicznych dyplomatów, że znaczna część kraju została ewakuowana na Ukrainę. Jest to zgodne z doniesieniami z Rosji, że na Ukrainie utworzono punkty kontrolne i że tylko osoby, które mogą udowodnić, że są Żydami, mogą przez nie przejść.

Źródła Mossadu twierdzą również, że Izrael przestał istnieć jako organizacja 31 października. Chiny również wymazały Izrael ze swoich map.

Następnie Netanjahu pokazał mapę Izraela bez uwzględnienia Strefy Gazy. Ostatnią rzeczą, jaką Izrael może zrobić, jest rozpoczęcie wielkiej wojny.

“Izrael jest globalną organizacją terrorystyczną. To jest dokładnie to, czym są, ale lepiej nazwać ich rakiem planety Ziemia” – mówi źródło Mosadu

Innym znakiem, że Żydzi w Izraelu przygotowują się do kolejnego Holokaustu, jest to, że satanistyczni bandyci w Izraelu brutalnie atakują prawdziwych Żydów, protestując przeciwko ludobójczym działaniom ich rządu.

Według MI6, ministra ds. przestępczości Benjamina Netanjahu i “grupy ekstremistycznych izraelskich nacjonalistów, którzy przez lata mordowali różne międzynarodowe osobistości, w tym, jak słyszeliście, szwedzkiego hrabiego, a także rozprawiali się z niejakim Winstonem Churchillem. W swojej wizji współczesnego Izraela wzorują się na faszystowskich państwach Hiszpanii, Włoszech i Niemczech. wspólne ataki Izraela i Strefy Gazy są w rzeczywistości masakrą krwawych ofiar, a teraz ludobójstwem. Jeśli nie dostaną rozkazu, by się zatrzymali, zrównają z ziemią całe to miejsce i wszystko, co się w nim znajduje”.

Sam Netanjahu nazywa swoich żydowskich i palestyńskich wrogów Amalekitami:

“Pan rozkazał królowi Saulowi, aby zniszczył wroga i cały jego lud: ‘Teraz idźcie i podbijcie Amaleka, i zniszczcie wszystko, co ma, i nie okazujcie mu litości, ale zabijajcie mężczyzn i kobiety, od chłopca do dziecka, od wołu do owcy, od wielbłąda do osła’, Samuela 15:3.

Minister dziedzictwa kulturowego Amichai Eliyahu zgadza się z tym stwierdzeniem: “Jedną z opcji Izraela w wojnie w Strefie Gazy jest zrzucenie bomby atomowej na Strefę Gazy”.

Znakiem, że wiedzą, że coś się tam wydarzy, jest to, że Pentagon nie pozwala już swoim najwyższym oficerom wojskowym podróżować do Izraela i radzi kongresmenom, aby powstrzymali się od podróży. “Izrael nie podniesie się z tego obłędu” – ostrzega wysoki rangą informator CIA.

Innymi słowy, jeśli nie zostaną podjęte żadne działania, KM raczej zainscenizuje samobójstwo Izraela, niż zaakceptuje wyzwolenie Żydów spod tysiącletniej kontroli szatana.

Turcja mogłaby interweniować, odzyskując kontrolę nad Izraelem. “Obowiązkiem Turcji jest położenie kresu rozlewowi krwi w Strefie Gazy” – powiedział w niedzielę prezydent Recep Tayyip Erdogan. “Robimy i będziemy robić więcej niż to, co jest widoczne” – powiedział, sugerując, że największa armia NATO może interweniować.

Są też oznaki, że w Stanach Zjednoczonych szykuje się naprawdę straszne wydarzenie. “Pornografia strachu jest w pełnym rozkwicie. Przygotuj się na wydarzenie pod fałszywą flagą na dużą skalę. Przygotowują grunt pod to” – zgadza się źródło CIA.

Senator Ted Cruz również uważa, że “uważam, że jesteśmy dziś bardziej narażeni na poważny atak terrorystyczny w Stanach Zjednoczonych niż kiedykolwiek od 11 września”.

Nasze źródła donoszą, że ich próby zabicia nas wojną nuklearną, szczepionkami i bronią biologiczną nie powiodły się, a teraz prawdopodobnie użyją swojej broni ukierunkowanej energii (DEW).

Wygląda na to, że niedawne ataki DEW na Maui i Acapulco były tylko próbą przed czymś znacznie gorszym.

Według naocznych świadków w Acapulco, burza, która uderzyła w miasto, była tornadem o szerokości 20 kilometrów, któremu nie towarzyszył deszcz, jak to ma miejsce w przypadku prawdziwego huraganu.

Podobnie jak na Maui, ucierpiały również biedne dzielnice w najlepszej lokalizacji. Świadkowie donoszą, że krzyki i strzały słychać z biednych dzielnic Acapulco, co wskazuje, że dzieci były porywane w celu zebrania adrenaliny, tak jak na Maui.

Podobnie jak na Maui, wojsko w Acapulco nie zezwala na napływ pomocy humanitarnej z sektora prywatnego.

Inną paralelą jest to, że Acapulco, podobnie jak Maui, zostało zaplanowane jako “inteligentne miasto”.

Inną paralelą jest to, że Mountain DEW wprowadził na rynek napój bezalkoholowy o nazwie Maui Burst.

To było przed atakiem na Maui. Wprowadzili również na rynek produkty o nazwie Baja Blast i Baja Flash.

Może to zabrzmieć trochę naciągane, ale w tej samej serii jest coś, co nazywa się VOO Blast. VOO ist der Vanguard S&P Exchange Traded Fund. Tak się składa, że Mountain Dew jest spółką zależną PepsiCo, a głównymi udziałowcami są The Vanguard Group (8,9%) i BlackRock (7,6%).

Za tymi nazwiskami kryją się Rockefeller i KM, którzy kontrolują większość spółek publicznych.

Jeśli trochę poszukasz, prawdopodobnie odkryjesz, że te firmy inwestują w inteligentne miasta.

Z meksykańskich kręgów antymonopolowych dowiadujemy się, że atak na Acapulco zniszczył również znaczną część upraw maku. Twierdzą, że wykorzystali to do zniszczenia “naturalnej konkurencji” dla syntetycznego i śmiercionośnego fentanylu produkowanego przez XM.

KM zawsze sugerowało swoje planowane ataki za pomocą wewnętrznych żartów. Być może to tylko zbieg okoliczności, ale inny produkt Mountain DEW nazywa się Code Red, co może wskazywać na poważną i rozległą katastrofę w Stanach Zjednoczonych.

DONALD TRUMP-BEZOGEN Q-DROP NIE WSZYSTKO BĘDZIE CZYSTE

[KONIECZNE WYDARZENIE sugeruje również, że katastrofa została zaaranżowana, aby uzasadnić interwencję wojskową w USA.

Cała planeta jest zmęczona takim zachowaniem. Jak mówi o Zachodzie były prezydent Malezji Mahathir:

“Inwazje i agresja są usprawiedliwiane jako wysiłki mające na celu walkę z terroryzmem i wojowniczością [lub przeciwdziałanie klęskom żywiołowym], ale wiemy, że są one tylko przykrywką dla ukrycia ich chciwości ropy i terytorium, poza ich zamiłowaniem do wojny”.

Pojawiają się również oznaki, że po raz kolejny napędzają projekt Blue Beam. Pentagon właśnie uruchomił nowy portal, na którym obecni i byli wojskowi, pracownicy rządowi i kontrahenci mogą zgłaszać obserwacje UFO.

Wyjaśnienie można znaleźć tutaj:

W końcu, gdy wyciągniesz mapę inwazji obcych, prawdopodobnie będzie to twoja ostatnia, ponieważ ściany będą się do ciebie zbliżać.

Po pierwsze, mnożą się pozwy o szczepionki, a procesy o zbrodnie wojenne można śmiało nazwać ostatecznymi. Najnowsze w tej sprawie jest to, że rząd Korei Południowej zaczął wypłacać odszkodowania rodzinom, jeśli członek rodziny umrze w ciągu 90 dni od szczepienia mRNA, nawet jeśli autopsja nie może ustalić przyczyny. Koreańska Administracja Kontroli i Zapobiegania Chorobom powiedziała, że środki działają wstecz.

“W Korei wskaźnik szczepień był wyższy niż w pozostałej części świata, ponieważ ludzie zaufali państwu i zaszczepili się” – powiedział parlamentarzysta Partii Władzy Ludowej Park Dae-chol na spotkaniu partii z administracją w Zgromadzeniu Narodowym. W związku z tym państwo powinno mieć wyższy wskaźnik szczepień niż w pozostałej części świata, ponieważ ludzie ufali państwu i zostali zaszczepieni” – powiedział Pak Dae-cheol, poseł z Partii Władzy Ludowej, na spotkaniu partii z administracją w Zgromadzeniu Narodowym. W związku z tym państwo powinno wyeliminować martwy punkt w pomocy tym, którzy ucierpieli w wyniku polityki szczepień… Korea rozpoznała 11 skutków ubocznych szczepionki COVID-19, w tym anafilaksję, zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia,

Gdy tylko rząd oficjalnie przyzna się do czegoś takiego, wrota się otwierają. Większość głów państw na Zachodzie jest twarda w tej kwestii.

Zabawny satyryczny film z udziałem Klausa Schwaba Rothschilda poniżej jest w rzeczywistości dokładny.

Szczepionka to tylko jeden ze sposobów, w jaki KM próbowało zabić nas wszystkich. Polski wywiad donosi, że próbowali nas również zabić, zmuszając do jedzenia robaków.

Badanie chityny u owadów z 2017 r. stwierdza, że “stymuluje ona ludzki wrodzony układ odpornościowy do wytwarzania strumienia cytokin zapalnych, które powodują uszkodzenie narządów (powodując astmę, atopowe zapalenie skóry itp.) I prowadzić do śmierci w sytuacjach długotrwałych (stwardnienie rozsiane, toczeń rumieniowaty układowy (SLE)., rak itp.)”.

Nawet piwo było już zatrute. W 2016 roku Monachijski Instytut Środowiska przeprowadził badanie 14 najpopularniejszych marek piwa pod kątem zawartości glifosatu. Zostało to wykazane we wszystkich z nich. Było to co najmniej 300 razy więcej niż dopuszczalny limit wody pitnej. Najniższe stężenie stwierdzono w marce Augustiner Helles, a nawet było ponad czterokrotnie wyższe niż dopuszczalny limit 0,1 mikrograma dla wody – 0,46 mikrograma na litr.

Dotyczy to wielu produktów, którymi bombardują nas korporacje. Sprawiedliwość jest już dawno spóźniona.

Wiele wskazuje na to, że wysocy rangą członkowie KM zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

Na przykład Dalajlama nie jest już głową buddyzmu tybetańskiego, jak podają źródła w Cesarskim Domu Japonii. Według doniesień, prawdopodobnie zostanie stracony za morderstwo.

Wygląda też na to, że Sojusz Białych Kapeluszy aresztował Zuckerberga Rockefellera. Wykorzystując kontuzję nogi, organizuje sesję zdjęciową w szpitalu, aby wpłynąć na owce. Zuckerberg Rockefeller doznał kontuzji stopy/nogi i będzie nosił buty medyczne, czy jest to monitor GPS?

Istnieją również doniesienia, że Billowi Gatesowi grozi dożywocie za gwałt na dziecku:

Bill Gates stracił już małżeństwo z powodu przyjaźni ze skazanym pedofilem Jeffreyem Epsteinem, ale straci o wiele więcej, dowiedzieli się śledczy, stwierdzając, że globalistyczny miliarder ma zostać wrzucony pod autobus i oskarżony o gwałt na dzieciach.

Gwałt na dziecku to jeszcze niższa rzecz, za którą można obwiniać Gatesa. A co z masowymi morderstwami?

“Gates nie jest jedyną globalną elitą, która została postawiona w stan oskarżenia. Wiele znanych nazwisk, w tym członkowie Izby Reprezentantów i Senatu USA, obecnie się poci, ponieważ mury wokół nich stają się coraz gęstsze” – obiecują źródła Mossadu.

W sądzie pojawią się także Victoria Nuland i Wołodymyr Zełenski. Sąd w Kijowie orzekł, że masakra na Majdanie w lutym 2014 r. rozpoczęła się od zabicia i zranienia milicji i demonstrantów przez snajperów z hotelu Ukraina, kontrolowanego przez Departament Stanu USA.

Rosyjski rząd twierdzi, że ukraińscy neonaziści powinni zostać postawieni przed międzynarodowym trybunałem pod zarzutem “próby eksterminacji narodu rosyjskiego w Donbasie, a także zabijania Ukraińców w bratobójczej wojnie”.

Na znak, że wojna się skończyła, Rosja sprzedaje na aukcji dawny ukraiński dom Zełenskiego.

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow również zaprzeczył, jakoby grupa Wagnera dostarczała systemy obrony powietrznej Hezbollahowi w Libanie: “De facto taka grupa (Wagner) nie istnieje”. Innymi słowy, to KM sprzedał rakiety Hezbollahowi w nadziei, że uda im się ich użyć do zniszczenia rakiety. Wypędźcie Żydów z Izraela.

Teraz jest jasne, że cała historia Wagnera przeciwko Ukrainie była szatańską przykrywką dla masowej eksterminacji Ukraińców. Jak już wcześniej informowaliśmy, Jewgienij Prigożyn, szef Wagnera, i Zełenski pracowali dla KM, aby wyludnić Ukrainę i utorować drogę do odrodzenia Chazarii. Zamiast tego ich szefowie KM zostaną oskarżeni o zbrodnie wojenne.

Ponad 50 państw wspierających Ukrainę, w tym członkowie NATO, zdecydowało się na negocjacje pokojowe z Rosją po spotkaniu na Malcie. Nawet media KM, takie jak Time i CNN, przyznają, że wojna w Ukrainie zakończyła się fiaskiem.

To dlatego, że Zachodowi skończyły się pieniądze i wyczerpał wszystkie swoje zapasy broni, według pułkownika Douglasa MacGregora i polskich źródeł wywiadowczych.

Coraz więcej wskazuje na to, że owce z wypranymi mózgami budzą się masowo. “Kłamali na temat World Trade Center, kłamali na temat wojny w Iraku, kłamali na temat kryzysu bankowego, kłamali na temat Libii, kłamali na temat Syrii, kłamali na temat Ukrainy, kłamali na temat pandemii, ale teraz na pewno nie kłamią. Cóż, teraz na pewno mówisz prawdę. Tyle lat, tyle kłamstw, a bydło wciąż zakochuje się w tych samych rzeczach” – powiedział jeden z polskich komentatorów, powtarzając odczucia wielu.

Na przykład sondaż przeprowadzony przez dziennik “Bild” pokazuje, że dwie trzecie Niemców sprzeciwia się wpuszczaniu do kraju większej liczby migrantów z krajów islamskich. Wielu twierdzi, że nie czuje się już bezpiecznie we własnym kraju i uważa, że coraz większa liczba przybyszów gardzi niemieckim społeczeństwem.

Kolejnym przejawem powszechnej rewolty było to, że “Łowcy androidów” trafili na pierwsze strony gazet w Wielkiej Brytanii, niszcząc 1000 kamer CCTV.

Ale to nie koniec. Marionetka WEF, brytyjski premier Rishi Sunak, przyjmował jego rozkazy.

Wielka Brytania zgadza się przenieść swoją jurysdykcję podatkową na WEF

Rząd Wielkiej Brytanii zgodził się przekazać pełną kontrolę nad swoją jurysdykcją podatkową Światowemu Forum Ekonomicznemu.

Nowe przepisy oznaczają, że niewybieralni biurokraci z siedzibą w Davos będą pobierać podatki od obywateli Wielkiej Brytanii.

OECD, pod przewodnictwem WEF, wprowadzi “globalny podatek minimalny” dla przedsiębiorstw w USA i Wielkiej Brytanii w ramach programu o nazwie Filar 2.

Klaus Schwab Rothschild jest również z tego dumny

“Technologie leżące u podstaw czwartej rewolucji przemysłowej” mają “potencjał, aby skupić się na przywilejach i rzucić wyzwanie istniejącym systemom rządów”.

Kształtowanie przyszłości czwartej rewolucji przemysłowej, 2018 r.

Znak tego, jak straszne mogą być te technologie: “Ostatnie postępy w elektroenergetyce dokonane przez naukowców z ETH w Zurychu sugerują kuszącą możliwość urządzeń do noszenia, które mogą bezpośrednio kontrolować ludzkie DNA”.

Innymi słowy, jeśli ci satanistyczni oligarchowie nie zostaną obaleni, będziemy skazani na wieczność na farmie hodowlanej.

przez

Opublikowano za:  https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-06-11-2023-poslednie-novosti/

Wypowiedz się