Benjamin Fulford: Szatan został pokonany, a jego sługusy są aresztowane.

Benjamin Fulford 20.11.2023. Najnowsze wiadomości

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Na najwyższych szczeblach władzy światowej wydarzyło się coś fundamentalnego. Szatan, podobnie jak w starożytnym kulcie niewolników, został pokonany i obecnie przeprowadzana jest czystka. Znaki są wszędzie. Najpierw jednak spójrzmy na to, co zostało dokonane.

Kiedy w 2006 roku po raz pierwszy skontaktowały się ze mną azjatyckie tajne stowarzyszenia, dały mi następujący ręcznie narysowany schemat swojej struktury władzy (przepraszam za plamy po kawie).

Na szczycie znajduje się Gwiazda Szatana (błędnie nazywana Gwiazdą Dawida), a tuż pod nią Szwajcaria i Zarząd Rezerwy Federalnej. Babilońskim bogiem-królem na szczycie tej budowli był David Rockefeller. Pod jego bezpośrednią kontrolą znajdują się Japonia, Meksyk, Kanada, Afryka, Ameryka, Iran, Grecja, Anglia, Rosja i Mongolia.

Po lewej stronie królowa Elżbieta i Komisja Europejska (obecnie UE). Pod nim znajduje się londyńskie City i coś, co nazywa się nieruchomościami (prawdopodobnie ziemie Korony, w tym większość Australii i Kanady). Po prawej stronie widzisz Francję i wiszący obok ranking Fortune 500.

To, czego nie znajdziesz pod ich kontrolą, to Niemcy (wówczas kierowane przez Führera George’a H.W. Busha). Nie znajdziesz też pod ich kontrolą monarchii Bliskiego Wschodu, takich jak Arabia Saudyjska, Chiny, ASEAN i Ameryka Południowa.

Okej, teraz przenieśmy się do 2023 roku i zobaczmy, co się stało.

Anglia dokonała secesji pod rządami królowej Elżbiety, stąd Brexit. Ponieważ jej mąż Filip był monarchą Danii i Grecji, oni również się rozstali. Mimo że Elżbieta została zamordowana, Anglia, Irlandia i Szkocja są teraz pod kontrolą kogoś lojalnego wobec jej ducha. To nie jest fałszywy król Karol III. Ten człowiek mówi, że pojawi się publicznie w Nowy Rok.

Francja również dokonała secesji. Obecnie znajduje się pod kontrolą Pierre’a de Gaulle’a, wnuka Charles’a de Gaulle’a. Na Forum Petersburskim de Gaulle poruszył kwestię przystąpienia Francji do BRICS. Prezydent Rosji Władimir Putin zapowiedział, że jeśli Francja przedstawi swoją kandydaturę, rozważy ją.

Rosja, oczywiście, również dokonała secesji, gdy carscy działacze lojalni wobec Cerkwi prawosławnej zabili 200 satanistycznych oligarchów i wygnali wielu innych, zanim postawili Władimira Putina na czele Awatara.

Afryka również dokonała secesji, więc prawie nikt nie został zaszczepiony na tym kontynencie. Rosjanie udzielają wsparcia wojskowego nowo powstałym niepodległym krajom afrykańskim. Chińczycy udzielają wsparcia gospodarczego. Niepodległe są również kraje afrykańskie Wspólnoty Brytyjskiej.

Następnie spójrzmy na Niemcy. Po tym, jak George H.W. Bush i większość jego rodziny zostali straceni za zdradę, Elon Musk został nowym Führerem, według starszyzny organizacji Czarne Słońce. Donald Trump (ten prawdziwy, nie fałszywy) jest sojusznikiem tej grupy.

Japonia i Półwysep Koreański są teraz polem bitwy, na którym klan Rockefellerów walczy (i przegrywa) z tylną strażą, aby utrzymać kontrolę.

W ten sposób David Rockefeller Jr. pozostał z dziedzictwem, które teraz składa się z United States Corporation pod przywództwem fałszywego prezydenta Joe Bidena, Kanady pod przywództwem Katrudeau i wielu firm z listy Fortune 500. Jej Biuro Polityczne to szwajcarska grupa Octagon. Członek Biura Politycznego, Klaus Schwab Rothschild, mógł próbować obalić młodszego za pomocą swojego planu “wielkiego resetu”. Nie udało mu się.

Innymi słowy, wiele wiadomości z ostatnich kilku lat można postrzegać jako walkę klanu Rockefellerów o utrzymanie się przy władzy. Dlatego pierwszą rzeczą, jaką zrobili, gdy ukradli wybory w 2020 r., było anulowanie rurociągu Keystone, aby uniemożliwić Stanom Zjednoczonym kupowanie ropy innej niż Rockefellera z Kanady. Wysadzili również gazociąg Nord Stream 2, aby zmusić Europejczyków do kupowania ropy i gazu Rockefellera po cenie dwukrotnie wyższej niż rosyjska.

Teraz okazuje się, że jednym z głównych powodów trwającego ludobójstwa w Strefie Gazy jest zapewnienie bezpieczeństwa znajdujących się tam ogromnych rezerw gazu. Ilustruje to powyższa mapa.

Jednak pomimo faktu, że Amerykanie i Europejczycy zostali zmuszeni do zubożenia, aby utrzymać się przy władzy, Rockefellerowie wciąż są na skraju bankructwa.

Jak wskazuje strona internetowa Kim.com,

“Rosja, kraj na świecie z największą liczbą sankcji, zakończy 2023 rok z zyskiem w wysokości 75 miliardów dolarów…

Stany Zjednoczone, najbardziej zadłużony kraj na świecie, zakończą 2023 rok ze stratą w wysokości 2 bilionów dolarów.

W zeszłym tygodniu Rockefellerowie mieli nadzieję utrzymać się na rynku, oferując Chińczykom wszystko, czego chcieli w zamian za dodatkowe pieniądze. Zaoferowali Chińczykom Kalifornię i udekorowali ulice San Francisco chińskimi flagami z napisem: “O, patrzcie, San Francisco zamieniło się w Chiny wraz z przybyciem prezydenta Xi. Nareszcie odsłaniam swoje prawdziwe oblicze”.

Patrząc jednak na wyraz twarzy Anthony’ego Blinkena – Bagmana Rockefellera – po rozmowie z jego chińskimi rozmówcami, widać wyraźne przerażenie. Zapytaliśmy azjatyckie źródła wywiadowcze, co mu powiedzieli, a oni powiedzieli nam, że Chińczycy NIE BĘDĄ już pożyczać pieniędzy amerykańskiej korporacji. Oświadczyli również, że będą nalegać, aby Rockefellerowie i inni odpowiedzialni za wojnę i masowe morderstwa za pomocą szczepionek zostali postawieni przed wojskowym trybunałem karnym.

Po spotkaniu chińska prasa rządowa potwierdziła: “Dysfunkcja amerykańskiego systemu politycznego będzie trwała tak długo, jak długo kraj będzie w stanie używać dolara do powstrzymywania światowej gospodarki.”

Stało się tak pomimo faktu, że “Biden” obiecał, że “Stany Zjednoczone nie będą dążyć do nowej zimnej wojny, nie będą próbowały zmieniać chińskiego systemu, nie będą próbowały ożywiać sojuszy przeciwko Chinom, nie będą wspierać “niepodległości Tajwanu” i nie zamierzają wchodzić w konflikt z Chinami” – powiedział chiński minister spraw zagranicznych Wang Yi.

Ponieważ nie miał pieniędzy, “Biden” nazwał Xi dyktatorem komunistycznego rządu po spotkaniu.

W każdym razie, bez chińskich pieniędzy, show Bidena jest skazane na porażkę, ponieważ nie mają pieniędzy na przekupywanie generałów i aktorów udających polityków.

Oznaki, że Rockefellerowie tracą kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi, można teraz dostrzec wszędzie.

Największym znakiem jest list wysłany do żołnierzy, który brzmi: “Byli żołnierze, którzy zostali przymusowo zwolnieni z wojska za odmowę zaszczepienia się przeciwko COVID-19, mogą poprosić o skorygowanie swojej kartoteki wojskowej”. Oznacza to, że mafia szczepionkowa straciła kontrolę nad armią USA.

Tracą również kontrolę nad amerykańską biurokracją. Ponad 500 amerykańskich urzędników podpisało list protestujący przeciwko polityce Izraela prowadzonej przez Bidena – surogatkę Rockefellera.

Tymczasem zwolennik Donalda Trumpa, Kash Patel, pozywa dyrektora FBI Christophera Wraya oraz innych urzędników FBI i Departamentu Sprawiedliwości za nielegalną inwigilację. Zostaniesz przesłuchany pod przysięgą w tej sprawie.

Kongresmen Clay Higgins (Republikanin z Luizjany) również powiedział Rayowi o “nikczemnych” autobusach, “pełnych informatorów FBI przebranych za zwolenników Trumpa, którzy przybyli do naszego Kapitolu 6 stycznia”.

Teraz opublikowano nagrania audio z 6 stycznia, dowodzące, że to wydarzenie było gigantycznym oszustwem, które było możliwe i koordynowane przez elementy w rządzie USA.

Do czasu opublikowania w piątek ponad 40 000 godzin nagrań wideo z kamer monitoringu policji Kapitolu, krążyły dziesiątki filmów ujawniających przedstawienie komitetu 6 stycznia jako “gwałtownego powstania”.

Inna sprawa, że jest coraz więcej dowodów na antyszczepionkowe przestępstwa popełniane przez chazarską mafię farmaceutyczną. Na przykład japońscy naukowcy potwierdzili, że szczepionki zostały zaprojektowane w taki sposób, że mięsień sercowy wytwarza białka kolców. To z kolei spowodowało, że zaatakował je układ odpornościowy, co doprowadziło do wszystkich tych zgonów sercowych. Od tego czasu Pfizer przyznał, że uprzywilejowane segmenty populacji otrzymały specjalne bezpieczne “szczepionki” przeciwko Covid-19 w różnych partiach. Innymi słowy, szczepionki zostały użyte do selektywnego pozbycia się “niepożądanych” substancji.

Widzimy również, że pozew został złożony przeciwko New Jersey, ponieważ potajemnie pobierali krew od dzieci dla VIP-ów:

Instytut Sprawiedliwości złożył pozew przeciwko stanowi New Jersey, twierdząc, że tajny program pozwala na pobieranie i przechowywanie krwi od noworodków bez wiedzy i zgody rodziców niemowląt.

Senator Rand Paul (D-Kent.) wniósł teraz do Kongresu zarzuty karne przeciwko dr Anthony’emu Fauciemu pod zarzutem krzywoprzysięstwa.

“Prawie wszystko, co mówili prywatnie, publicznie mówili coś przeciwnego” – powiedział dr Paul.

Ma zostać oskarżony o zbrodnie wojenne i masowe morderstwa.

Na przykład dokument “Sekretariat Porządku Światowego” z 20 września 1991 r. wzywa do:

Natychmiastowa redukcja światowej populacji… Należy to zrobić za pomocą wszelkich niezbędnych środków…. Rada Bezpieczeństwa ONZ, na czele z wielkimi mocarstwami anglosaskimi, postanowi, że odtąd Rada Bezpieczeństwa będzie informować wszystkie kraje, że ustaliło przyzwolenie na liczbę ludności, że wszystkie kraje mają coroczne kontyngenty na redukcję ludności, ustalone przez Radę Bezpieczeństwa w drodze selektywnej lub nieselektywnej redukcji ludności. Całkowite embargo na kredyty, towary handlowe, w tym żywność i lekarstwa, lub użycie siły wojskowej, jeśli zajdzie taka potrzeba, może zostać wprowadzone.

Prawdziwy Donald Trump z pewnością planuje wszcząć sprawy karne przeciwko Rockefellerom i ich kumplom.

Dlatego kontrolowany przez Rotszyldów ekonomista nazywa Trumpa “największym zagrożeniem dla świata w 2024 roku”.

Ze swojej strony Jen Psaki Rockefeller mówi o strachu przed Trumpa: “ściganiem każdego, kogo postrzega jako wroga” i o tym, że “tym razem planuje obsadzić swoją administrację ludźmi, którzy faktycznie to zrobią”.

Rockefellerowie używają fałszywego Trumpa, aby to udaremnić. Oto zdjęcie fałszywego Donalda Trumpa, którego KM używa do wspierania fałszywej historii o “procesie o wpływy na wybory w Georgii przeciwko byłemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi, który ma trwać do początku 2025 roku”.

Nawet jeśli Trump okaże się szczurem, reszta świata podejmie działania.

“Stany Zjednoczone i Izrael, które od dawna łączą siły, zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za masakry w Gazie. Za kilka lat Izrael i “Imperium Amerykańskie” znikną. Ci, którzy walczą z biegiem historii, prowokują wojny i niepotrzebne ofiary wśród swoich szeregów” – pisze francuski dziennikarz Thierry Meyssan, odzwierciedlając opinię dominującą w większości krajów świata.

Republika Południowej Afryki, Turcja i Rosja należą do krajów, które podjęły oskarżenia o zbrodnie wojenne przeciwko USA i ich przywódcom Oktagonu, z siedzibą w Izraelu i Szwajcarii, w celu zbadania zbrodni wojennych popełnionych w Strefie Gazy.

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział, że Turcja zapewni, że świat “uzna Izrael za państwo terrorystyczne”. Obiecuje, że setki prawników są w drodze do sądu w Hadze, aby podjąć działania przeciwko niemu. Zachód “wykracza poza granice moralności i prawa” i “narusza międzynarodowe normy prawne” – powiedziała rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow powiedział, że te działania są teraz możliwe, ponieważ “Zachód rządzi światem od ponad 500 lat, ponad pięciu wieków. I ta era się skończyła”.

Najnowszym tego przykładem jest przytłaczające zwycięstwo libertariańskiego outsidera Javiera Mileya w wyborach prezydenckich w Argentynie, które zadało miażdżący cios tradycyjnym partiom, które przez dziesięciolecia były odpowiedzialne za kryzys gospodarczy. Miley obiecuje drastyczne cięcia w budżecie, zastąpienie osłabionego peso dolarem amerykańskim i zamknięcie banku centralnego. Chciał też zlikwidować ministerstwa, takie jak Ministerstwo Spraw Kobiet, Równości i Różnorodności, a także Ministerstwo Środowiska.

Chazarska mafia wpada teraz w panikę, ponieważ ich odwieczny plan rządzenia światem z Chazarii rozpada się po porażce na Ukrainie.

To zakłóciło rozległą polityczną sieć łapówkarstwa. Polski wywiad szacuje, że od czasu rosyjskiej inwazji w 2022 roku Ukraina otrzymała ponad 230 mld dolarów pomocy. Według rosyjskiego MSZ ukraińscy urzędnicy zdefraudowali od 20% do 36% całej pomocy finansowej, jaką Kijów otrzymał od Zachodu.

Reszta funduszy została zdefraudowana przez amerykańskich i izraelskich urzędników lub wykorzystana do sfinansowania ludobójstwa na Ukrainie i w Strefie Gazy.

Według źródeł Mossadu, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zostanie pociągnięty do odpowiedzialności, ponieważ już dawno opuścił Ukrainę. Jego żona wiedziała, że jest to nieuniknione, kiedy byli w Kanadzie.

Polski wywiad zgadza się z tym: “Jedyne, co nie budzi już wątpliwości, to to, że Zełenski wkrótce dołączy do grona przyjaciół Stanów Zjednoczonych, poświęconych, gdy nie byli już potrzebni lub z jakiegokolwiek powodu nie byli łatwi do kontrolowania zdalnie”.

Wyraźnym tego znakiem jest to, że “The Wall Street Journal” wzywa teraz do zakończenia “magicznych rozważań” na temat porażki Rosji na Ukrainie

Załączona fotografia z podpisem “Widziałeś tego człowieka? Jest poszukiwany za oszukanie starszego mężczyzny na 100 miliardów dolarów” – to przykład prawdziwych słów wypowiedzianych w żartach.

Nawet naród żydowski się budzi. Na przykład, kontrolowana przez KM BBC zaczyna kwestionować izraelski wizerunek Strefy Gazy, donosząc: “Izrael musi jeszcze dostarczyć dowodów na istnienie tuneli [które zostały użyte jako pretekst do zburzenia szpitala]”.

KM jest w trakcie utraty kontroli nawet nad swoją niewolniczą kolonią Izrael. Lider opozycji Jair Lapid przyłączył się do chóru żądań usunięcia premiera Benjamina Netanjahu z urzędu. Źródła Mossadu twierdzą, że Netanjahu jest obecnie aktywnie ścigany przez izraelskie siły specjalne.

Inni wicepremierzy, tacy jak Justin Castrudo, również są na wylocie. Nie może już pokazywać się publicznie, by nie zostać zaatakowanym przez tłum.

Oczywiście, KM wariują i teraz grożą zniszczeniem świata.

Wciąż trzymają się iluzji, że mogą zrealizować swój plan rozpętania III wojny światowej, aby zabić 90% ludzkości i zniewolić resztę.

Tutaj możesz zobaczyć, jak przemawia przedstawiciel izraelskiego Kanału 14;

“Czy możesz sobie wyobrazić, ilu ludzi zabijemy? Jesteśmy gotowi do walki ze Stanami Zjednoczonymi i światem”.

Źródła CIA ostrzegają:

“We flocie stacjonującej na Morzu Śródziemnym jest tylko jedna załoga ratunkowa… Jest ku temu powód. Bądźcie przygotowani na operację pod fałszywą flagą, w której Izrael wyśle podwodnego drona, który uderzy i zatopi jeden z lotniskowców. Podobnie jak incydent w Zatoce Tonkińskiej. Zrzucą winę na Iran. Potrzebują Iranu w tym konflikcie. Rosja już o tym wie”.

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow potwierdza jednak, że ani Iran, ani Liban, ani bojownicy Hezbollahu nie pozwolą, aby ludobójstwo w Strefie Gazy skusiło ich do spełnienia pragnienia KMC rozpętania III wojny światowej.

Wydaje się również, że działa jakaś nieziemska siła, która zapewnia, że planeta nie zostanie zniszczona. Sekretarz Sił Powietrznych USA Frank Kendall powiedział, że “istnieją nieznane niewiadome”, które uniemożliwiają USA budowę międzykontynentalnych pocisków balistycznych. Oczywiście Stany Zjednoczone mają tylko pociski Minuteman III, które mają ponad pół wieku i nikt nie wie, jak je obsługiwać.

Może mam problem z pamięcią, ale jestem prawie pewien, że Stany Zjednoczone miały wiele innych pocisków po serii Minuteman. To tak, jakby sama rzeczywistość się zmieniała.

Sam Pentagon również pozostaje czarną skrzynką. Właśnie po raz kolejny poniósł porażkę w swoim rocznym audycie dotyczącym 3,8 biliona dolarów środków wojskowych.

Oczywiście KM nie zabrakło jeszcze sztuczek. Okładka magazynu The World Ahead z 2024 roku, kontrolowanego przez KM Rothschild, zawiera wiele wskazówek.

Zawiera obrazy międzykontynentalnych pocisków balistycznych i aluzje do wojny pogodowej i kontroli umysłu AI.

Moją uwagę przykuł jednak wykres po prawej stronie, który pokazuje spadek dolara amerykańskiego, euro, jena japońskiego i funta szterlinga. Dla mnie jest to wskazówka, że po latach wabienia inwestorów na giełdy poprzez zmuszanie ich do podporządkowania się papierowym pieniądzom, teraz będą zarabiać pieniądze, sprzedając swoje akcje i rozbijając wszystko wokół siebie. Patrzcie.

Kolejną rzeczą, którą zdecydowanie planują, jest wojna z pogodą, aby zdobyć pieniądze na walkę ze “zmianami klimatycznymi”.

Oto, jak “car klimatyczny” CMS, John Kerry, mówi o “nauce” o zmianach klimatycznych stworzonej przez ich płatnych sługusów: “Ta zmiana jest znacznie większa niż jakakolwiek pojedyncza partia w tym kraju… To nie jest ideologiczne”.

Następnie można zobaczyć Bidena w fałszywej masce (uśmiechającego się obficie): “Współpracuję z naszym Kongresem, aby radykalnie zwiększyć międzynarodowe finansowanie działań klimatycznych”.

Więcej prania brudnych pieniędzy, w sumie 100 miliardów dolarów.

Wreszcie, co może być znakiem, że rzeczywiście mamy do czynienia z wydarzeniami biblijnymi (lub biblijną grafiką komputerową), Nil wydaje się płynąć na czerwono.

przez

Opublikowano za:  https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-20-11-2023-poslednie-novosti/

Comments

  1. adamd says:
  2. adamd says:
  3. burak says:

    Szatan został pokonany, ciekawe spojrzenie – jak Pan i wladca Materii jednoczesnie calego swiata Materii moze byc pokonnany, kto GO pokonal, czym i jak, bardzo interesujace zagadnienie…. Patrzac z innej strony czy Swiat Materii moze istniec bez Pana Materii.. Oto jest pytanie ….

Wypowiedz się