Benjamin Fulford: Korporacja Stanów Zjednoczonych, Izrael, Polska i Ukraina mogą przestać istnieć, jako pokonana Chazarska Mafia (KM)

Benjamin Fulford 13.11.2023. Najnowsze wiadomości

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Korporacja Stanów Zjednoczonych, Izrael, Polska i Ukraina mogą przestać istnieć jako pokonana Chazarska Mafia

Sytuacja geopolityczna znajduje się w samym środku załamania podobnego do tego, jaki miał USASR. Spowoduje to, że wiele państw zniknie z mapy w obecnej formie. Wśród krajów, które prawdopodobnie znikną, są Izrael, Stany Zjednoczone, Ukraina i Polska.

Dzieje się to w momencie, gdy poplecznik Rockefellera, prezydent Joe Biden, podpisuje w tym tygodniu w San Francisco dokumenty kapitulacyjne większego Sojuszu Wyzwolenia Planetarnego, donoszą źródła Western White Hat i azjatyckich tajnych stowarzyszeń.

Wielowiekowy szatański plan przekształcenia planety w ogromną plantację niewolników w czasie trzech wojen światowych nie powiódł się. Chazarska mafia miała nadzieję wykorzystać ten plan do zdominowania świata z Izraela i Wielkiej Chazarii (Ukraina + Chazachstan itp.).

Zamiast tego, jak zobaczymy poniżej, KM poniosła zdecydowaną klęskę na Ukrainie, a wkrótce zostanie pokonana również w Izraelu.

“Ukraina jest ważnym elementem na geopolitycznej szachownicy, na którego utratę nie możemy sobie pozwolić… Nasza obecna droga… oznacza, że nasz globalny porządek przejmuje kontrolę” – przyznał Nathaniel Rothschild, który przejął przywództwo KM po tym, jak większość grupy Octagon została zneutralizowana.

Według źródeł, fiasko tego planu oznacza, że wiele granic może powrócić do sytuacji sprzed I wojny światowej.

Innymi słowy, Niemcy powróciłyby do granic Pierwszej Rzeszy, Austro-Węgry mogłyby ponownie stać się republiką, a Imperium Turecko-Osmańskie mogłoby ponownie uczynić Judeę (błędnie nazywaną Palestyną lub Izraelem) protektoratem. Oczywiście, w takim scenariuszu prawa i autonomia Polaków, Żydów i Żydów (“Palestyńczyków”) itd. zostałyby zachowane.

Jednak zmiany mogą być jeszcze bardziej znaczące, ponieważ szatańska KORPORACJA Stanów Zjednoczonych Ameryki musi zostać wyeliminowana w wyniku zwycięstwa narodu amerykańskiego w drugiej rewolucji. Republika Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej prawdopodobnie pojawi się jako następca firmy, gdy opadnie kurz.

Wszystko to może wydawać się naciągane, ale fakty ze świata rzeczywistego sprawiają, że ten scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.

Zacznijmy od sytuacji wokół IS (ISIS, bogini Księżyca), RA (egipskiego boga słońca), EL (stwórcy).

Żydzi wiedzą, że ich własny rząd zaatakował ich, aby usprawiedliwić wojnę w Strefie Gazy. Wyciekło nagranie wideo izraelskich sił powietrznych, które pokazało, że to izraelskie helikoptery Apache zbombardowały własnych obywateli podczas festiwalu “Bred” 7 października, a nie Hamas!

Co więcej, nawet żydowscy ocaleni z Holokaustu są teraz aresztowani za antysemityzm [antysatanizm].

Nic dziwnego, że jedna z najważniejszych izraelskich gazet, Haaretz, wypowiedziała się na ten temat:

Premier Benjamin Netanjahu, któremu powierzono kierowanie krajem, jest zblazowanym politykiem stojącym u kresu swojej kariery, a jego obecne problemy pogłębiają poważne powiązania przestępcze, w które uwikłał się własnymi rękami. Netanjahu nie cieszy się zaufaniem opinii publicznej, a wiele jego wysiłków ma na celu jego osobiste przetrwanie.

W zeszłym tygodniu przywódcy wszystkich krajów muzułmańskich zebrali się, aby odpowiedzieć na satanistyczną masakrę Żydów w Gazie na rozkaz satanisty Netanjahu.

Na spotkaniu Organizacji Współpracy Islamskiej (MKOl) w Arabii Saudyjskiej w weekend osiągnięto konsensus na rzecz położenia kresu izraelskiemu rabunkowi raz na zawsze. Kraje MKOl zgodziły się, że nie pozwolą, aby KM nakłonił je do rozpoczęcia III wojny światowej. Zamiast tego będziemy postępować zgodnie z podręcznikiem “Sąsiedzi oryginalnej Chazarii”.

MKOl wystosuje ultimatum do Izraela i jego przywódców KM, aby zaprzestali swoich przestępczych i antyspołecznych zachowań na świecie. Będą grozić atakiem na Izrael z armią liczącą ponad 5 milionów ludzi, przewyższającą ich liczebnie w stosunku 10:1, jeśli nie aresztują zbrodniarzy wojennych w swoim rządzie i nie dostaną się pod kuratelę Turcji.

Dlatego TASS donosi, że prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan planuje “globalną inicjatywę” mającą na celu rozwiązanie kryzysu w Strefie Gazy.

Zobacz także, jak niewolnik Rockefellera, Anthony Blinken, wykazuje chłodny stosunek do Turcji, gdy próbuje zapobiec temu posunięciu. Obecny reżim USA nie jest wiarygodny w regionie.

Ponadto każda próba szantażu nuklearnego ze strony Izraelczyków zostałaby udaremniona przez pakistański arsenał nuklearny.

Taki plan popierają również Chińczycy i Rosjanie.

Cokolwiek się stanie, nie doprowadzi to do scenariusza totalnej wojny nuklearnej między Gogiem (G7) a Magogiem (SCO), od dawna planowanego przez KM, scenariusza, który doprowadziłby do śmierci 90% ludzkości. Amerykańskie, chińskie i rosyjskie siły zbrojne nie będą zaangażowane.

Amerykańskie wojsko nie jest już pod kontrolą KM, wyjaśniają źródła w Pentagonie. Nawet gdy skompromitowani przywódcy próbują narzucić taki scenariusz, 72% Amerykanów twierdzi, że nie poparłoby swoich sił w przypadku poważnej wojny. Wojsko jest po stronie narodu amerykańskiego, a nie KM.

Spójrzcie, jak CNN próbuje stłumić prawdziwe poglądy armii amerykańskiej, odcinając się od tego żołnierza.

W każdym razie pojawiają się doniesienia o ataku na samą kontynentalną część USA, co oznacza, że wojska nie będą dostępne do walki na Bliskim Wschodzie. Najbardziej przekonujący dowód na to pochodzi z Los Angeles. “Każdej nocy około 2 nad ranem amerykańskie wojsko przyjeżdża ciężarówkami na główne drogi Long Beach w Kalifornii. Żołnierze schodzą pod ziemię i słychać głośne eksplozje, które nie są trzęsieniami ziemi. Kiedy zapytałem żołnierza w stołówce kompleksu portowego, z kim walczą, powiedział, że walczą z meksykańskimi handlarzami narkotyków i chińskimi żołnierzami” – powiedział oficer logistyki Long Beach Port Complex szanowanemu Jimowi Willeyowi z biuletynu Hat Trick.

Według Williego, walki koncentrują się wokół centrum klatki Getty Museum.

Wysoki rangą przedstawiciel meksykańskiego kartelu również potwierdził nam, że zemsta za atak bronią energetyczną na Acapulco trwa nadal. “Chińskie wojska wylądowały tam” – mówi, dodając: “Wyobrażam sobie atak na Las Vegas jako tragedię”. Kartele przysięgają na “rekonkwistę” części Meksyku odebranych im podczas wojny amerykańsko-meksykańskiej.

Doniesienia te częściowo potwierdzają ogromne, tajemnicze pożary, które wybuchły w Los Angeles.

W zeszłym tygodniu “rzadkie trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,2” nawiedziło również Menton w Teksasie, w pobliżu granicy z Meksykiem. Według U.S. Geological Survey, niewielka głębokość 4,34 mili oznacza, że było to “zdecydowanie poważne trzęsienie ziemi”, jak twierdzi jeden z urzędników CIA.

Inne źródła wprawiają KM w zakłopotanie, mówiąc, że co najmniej milion, być może dwa miliony terrorystów z Palestyny, Jemenu, Syrii, Iraku, Afganistanu, Kataru, Libanu, Iranu, Somalii itd., itd., są już tutaj i są bardzo dobrze finansowani, i posłuchajcie tego, administracja Bidena, która współpracuje z ONZ, dostarczyła im karty debetowe, które są uzupełniane co miesiąc. KM prawdopodobnie ma nadzieję wykorzystać tych piątych kolumn do obrony przed narodem amerykańskim.

Przeciwko amerykańskiej korporacji toczy się również wojna finansowa. Chińczycy handlowali amerykańskimi obligacjami rządowymi po cenach dumpingowych, aby doprowadzić do bankructwa Fed i jego filię w Waszyngtonie. To skłoniło KM do kontrataku, włamując się do systemów komputerowych chińskich banków. Reuters informuje o ataku w następujący sposób:

“W czwartek Departament Skarbu poinformował, że atak ransomware na Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) zakłócił niektóre operacje na amerykańskim rynku skarbowym.”

Kanadyjski oficer wywiadu relacjonuje, co naprawdę się wydarzyło:

“Fed wyemitował obligacje o wartości 24 bilionów dolarów, które kraje musiały kupić, aby pokryć dług, ale NIKT NIE KUPUJE NAWET grosza. Chiny kupiły kontrakty terminowe na ropę naftową od Iranu, płacąc 33 biliony dolarów, ale NIE w dolarach amerykańskich – co mówi coś o USA w sprawach światowych. Znaleźli się w impasie.

Starcia te mają miejsce przed szczytem między “prezydentem” Joe Bidenem a prezydentem Chin Xi Jinpingiem, który odbędzie się 15 listopada. Nasze źródła mówią nam, że “Biden” (Rockefellerowie) będzie próbował udobruchać Xi, oferując Chinom stan Kalifornia.

Jednak Chińczycy dali jasno do zrozumienia, że Stany Zjednoczone muszą “odłożyć na bok swoją arogancję i uprzedzenia oraz porzucić swoje hegemoniczne, dominujące i brutalne praktyki”.

Chińskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zauważa, że “Stany Zjednoczone walczyły lub angażowały się w działania wojenne z prawie wszystkimi z około 190 krajów uznanych przez Organizację Narodów Zjednoczonych, z zaledwie trzema wyjątkami. Te trzy kraje zostały “oszczędzone”, ponieważ Stany Zjednoczone nie znalazły ich na mapie.”

KM używa również propagandy, aby demonizować obalonych przywódców. Na przykład, posłuchajmy ugandyjskiego przywódcy Idi Amina, który został obalony i przedstawiony jako szalony za wypędzenie syjonistycznych Żydów

Jako alternatywę dla tego rodzaju działań Chiny “proponują nowy model relacji między państwami, który opiera się na dialogu i partnerstwie, a nie na konfrontacji czy sojuszu“.

Stowarzyszenie Białego Smoka ostrzegło Chińczyków przed zawieraniem jakichkolwiek umów z KM i jego amerykańską filią. KM powie Chińczykom wszystko, co chcą usłyszeć, a następnie wbije im nóż w plecy, gdy tylko nadarzy się okazja. Zamiast tego poradzono im, aby pozwolili obecnemu systemowi KM implodować i poczekali, aż białe kapelusze posprzątają bałagan.

Jak mawia przywódca amerykańskich patriotów, pułkownik Douglas MacGregor: “Nie ufaj nikomu na obwodnicy Waszyngtonu”.

Poniższy wykres to tylko jeden z przykładów tego, jak tak zwani politycy nie reprezentują narodu amerykańskiego.

Inną oznaką tego, jak nierealistyczni są politycy z Ameryki Północnej, jest ten film, który Castrudo opublikował w swoich mediach społecznościowych, w którym wyjaśnia, że dostaje “akcelerator”, nosząc koszulkę z napisem “Szczepionki są niezbędne u dorosłych”.

Zrobiła mu zastrzyk w lewe ramię i założyła plaster na prawe ramię.

Eksplozja jest tuż za rogiem. Jeśli amerykańska korporacja nie ogłosi bankructwa przed zimą, około 180 milionów Amerykanów i Kanadyjczyków zamarznie na śmierć z powodu niedoborów energii w okresach ekstremalnego mrozu z powodu niedoborów paliwa do systemów masowego zużycia (BPS) i paliwa do generatorów opalanych gazem ziemnym” – czytamy w Zimowej Ocenie Niezawodności (WRA) 2023-24.

Teraz agencja Moody’s właśnie obniżyła rating długu USA. Z mojego doświadczenia wynika, że obniżenie ratingu Moody’s następuje zbyt szybko i zbyt późno. Stany Zjednoczone są już na niskim poziomie, a twierdzenia, że ich rating AAA jest zagrożony obniżeniem, są żartem.

Miejmy nadzieję, że Chińczycy nie dadzą się ponieść emocjom i nie rozdadzą jeszcze większej ilości pieniędzy i że rząd USA nie przedłuży pułapu zadłużenia poza 15 listopada.

Jeśli utrzymają się na rynku, istnieje realne niebezpieczeństwo, że znajdziemy się w cyfrowej niewoli. Prezes Europejskiego Banku Centralnego Christine Lagarde przyznaje, że nowy bank centralny UE, cyfrowe euro, będzie wykorzystywany do kontroli. Obywatelom UE już teraz grozi kara więzienia lub grzywna za dokonywanie transakcji gotówkowych o wartości powyżej 1 000 euro, ale wprowadzenie cyfrowego euro przyczyni się do totalitaryzmu finansowego. To samo dzieje się z Bankiem Rezerwy Federalnej.

KM domaga się również wznowienia operacji prania brudnych pieniędzy w celu przekupstwa politycznego na Ukrainie. Tutaj możesz obejrzeć zabawny filmik, na którym rosyjski agent KM Władimir Zełenski mówi, że jego pralnia jest nadal otwarta. Posłuchajcie, jak to ujął:

“Jeśli nie możesz nas wesprzeć finansowo, daj nam pożyczkę, a my zwrócimy ci twoje pieniądze.”

Jest jednym z najgorszych zbrodniarzy wojennych w historii. Zorganizowany handel dziećmi na Ukrainie “obejmuje całą gamę działań, począwszy od znalezienia nowej rodziny gdzieś w Europie Zachodniej bez zgody lub nawet wiedzy biologicznych rodziców, a skończywszy na handlu ludźmi w celu wykorzystywania seksualnego, prostytucji, pedofilii i mordowania tych dzieci, których serca, nerki i wątroby zostały sprzedane na międzynarodowym czarnym rynku w celu handlu organami” – poinformował polski wywiad.

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa potwierdza, że “przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia w kraju NATO osiągnęli porozumienie z niektórymi” prywatnymi biznesmenami “przy wsparciu Ministerstwa Zdrowia Ukrainy i Administracji Prezydenta w sprawie dostawy wagonu chłodni z ludzkimi organami i częściami ciała”.

Nic dziwnego, że tak zwany król Anglii Karol III został obalony po przemówieniu, w którym między innymi stwierdził:

“Moi ministrowie będą ściśle współpracować z partnerami międzynarodowymi, aby wspierać Ukrainę”.

Według MI6 tak zwany król Anglii Karol III został obalony

Ta strona zostanie wkrótce zamknięta. Generał Wałerij Załużnyj, głównodowodzący Sił Zbrojnych Ukrainy, dokonał wojskowego zamachu stanu na Ukrainie. Na poniższym filmie stwierdza między innymi: “Widzisz, było nas pięćdziesiąt milionów, a teraz zostało nas mniej niż dwadzieścia. Jeśli nie powstrzymamy Zełenskiego, poprowadzi on wszystkich Ukraińców na rzeź… Rozkazuję całemu personelowi wojskowemu natychmiast opuścić strefę walk i przejąć władzę w miastach znajdujących się pod kontrolą wojska”.

Nic dziwnego, że program Bidena prowadzony przez KM dystansuje się od tej kwestii. “Washington Post” opublikował raport, w którym oskarża Ukrainę o wysadzenie gazociągu Nord Stream. “Wygląda na to, że Zełenski i jego oficerowie zostali rzuceni pod autobus. To ciekawe, że wychodzi to teraz” – powiedział rzecznik Mossadu.

Tymczasem Niemcy podejmują kroki zmierzające do zajęcia nie tylko Ukrainy, ale także Polski i Łotwy. Były ambasador Niemiec w Warszawie, Arndt Freytag von Loringhoven, zasugerował na łamach niemieckiej gazety, że wojska niemieckie powinny stacjonować na stałe w Polsce.

Unia Europejska stara się realizować “niemiecki plan”, który doprowadzi do “zniszczenia państwa polskiego” – ostrzega Jarosław Kaczyński, lider polskiej partii rządzącej.

– W planach jest też utworzenie »Unii Ochronnej«, która mogłaby korzystać z pomocy polskich sił zbrojnych bez zgody rządu w Warszawie – ostrzega Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris. “Traktaty europejskie nie zawierają definicji praworządności” – dodaje.

Ze swojej strony KM przedstawiła “10-punktowy plan pokojowy”. Plan ten obejmuje “bezpieczeństwo radiologiczne i jądrowe”, “bezpieczeństwo żywnościowe”, “bezpieczeństwo energetyczne” i “bezpośrednią ochronę środowiska”.

Tłumaczy się jako: “Jeśli nie dacie nam pieniędzy, odetniemy wam żywność i energię, co doprowadzi do zatrucia nuklearnego i degradacji środowiska”.

Na przykład dla mnie wygląda to jak zawoalowana groźba głodu:

Sarah Menker, założycielka i dyrektor generalna Gro Intelligence, ostrzegła, że obecny kryzys żywnościowy wciąż przewyższa kryzys z lat 2007-08. Według niego inflacja żywności wzrosła o 2000% w Syrii, o 1200% w Le Bonan i o 700% w Argentynie. Powiedziała, że kryzys żywnościowy jest daleki od zakończenia dla większości ludzi na świecie.

Zagrażają również ROSA. Zobacz, co robią z HAARP. Tworzą sztuczną poświatę na niebie przez cztery dni.

Po tych wiadomościach pojawiły się takie doniesienia, jak:

Według jednego z naukowców superburza słoneczna może zniszczyć internet na tygodnie lub miesiące… Możemy zachwycać się zorzą polarną, ale ta sama energia z burzy słonecznej może pewnego dnia wywołać coś, co jeden z badaczy nazwał “internetową apokalipsą”. …. Zagrożona jest sieć energetyczna, satelity, podziemne światłowodowe w osłonie miedzi, systemy nawigacyjne i GPS, nadajniki radiowe i sprzęt komunikacyjny” – powiedział Peter Becker z Laboratorium Badawczego Marynarki Wojennej USA.

Od końca października na Islandii doszło do około 24 000 trzęsień ziemi, które mogą wywołać coś w rodzaju supererupcji wulkanu.

“Co jeszcze robisz bez informowania opinii publicznej? Całkiem sporo…. Trzęsienia ziemi, wulkany i zmiany pogody” – powiedziało źródło w Pentagonie.

Chińczyków i Rosjan nie da się jednak zastraszyć, bo mają podobną broń.

Chińczycy i Rosjanie muszą jednak radzić sobie z własnymi placówkami medycznymi, ponieważ są tak samo dogłębnie penetrowani przez Farmaceutyczną KM, jak ludzie z Zachodu.

Na przykład mamy teraz dowody na to, że tlenek grafenu, który jest używany do elektronicznie kontrolowanego umysłu, został włączony do szczepionek przeciwko COVID-19.

Prokurator generalny Florydy Ashley Moody odpowiedział na wezwanie do ścigania dr Anthony’ego Fauciego i innych osób odpowiedzialnych za reakcję USA na pandemię COVID-19.

Dr David E. Martin wzywa do całkowitego zniszczenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) za zbrodnie przeciwko ludzkości i bioterroryzm (przemówienie z 13 września 2023 r.: @DrDMartinWorld)

“Tak długo, jak nie postrzegamy tego jako przestępczego spisku przestępczych oszustów prowadzącego do globalnego terroryzmu dla zysku i morderstw; Dopóki nie prowadzimy tej rozmowy, prowadzimy niewłaściwą rozmowę”.

Chińczycy i Rosjanie powinni podjąć podobne kroki. Chcielibyśmy również wezwać Chińczyków, aby zrobili coś z tymi fałszywymi jajami.

Cały świat pragnie powrotu do prawdy i rozumu. Im szybciej, tym lepiej.

przez

Opublikowano za: https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-13-11-2023-poslednie-novosti/

Comments

  1. krnabrny1 says:

    Faktycznie, mamy najniższe bezrobocie od dekad oraz najwyższy wzrost PKB w całe Unii…. czas zniszczyć konkurencję…jak sie uda:-)

    https://www.money.pl/gospodarka/europa-moze-pozazdroscic-polsce-sa-nowe-dane-o-pkb-strefy-euro-6963034055609088a.html

Wypowiedz się