Benjamin Fulford: Chazarska mafia chce się poddać i prosi o amnestię

Benjamin Fulford 27.11.2023. Najnowsze wiadomości

Benjamina Fulforda. Najnowsze wiadomości

Według wysokich rangą źródeł wywiadowczych, chazarska mafia próbuje wynegocjować kapitulację.

David de Rothschild, przewodniczący zarządu Światowego Kongresu Żydów, oskarżony o oszustwa w funduszach emerytalnych w Hiszpanii w 2015 r., a także szef brytyjskiego i francuskiego oddziału rodziny Rothschildów, proponuje przekazanie kontroli nad zachodnim systemem finansowym Sojuszowi Wyzwolenia Planetarnego.

W zamian proszą o amnestię. Propozycja ta została przedstawiona przez nowego przewodniczącego Komitetu 300 (który zastąpił królową Elżbietę, a nie Karola). Rada Iluminatów dała temu człowiekowi upoważnienie do negocjacji z Sojuszem.

Sojusz odpowiedział następującymi żądaniami:

Jubileusz, czyli jednorazowe umorzenie wszystkich długów, publicznych i prywatnych, musi się spełnić.

Bogactwo świata, skradzione przez tworzenie pieniędzy z niczego i pobieranie od nich “odsetek”, musi zostać zwrócone ludziom.

Kierowane przez Zachód powojenne instytucje, takie jak BIS, MFW, Bank Światowy, ONZ itd., muszą zostać zastąpione przez coś, co naprawdę służy ludziom na tej planecie.

Wszystkie technologie, takie jak wodór i antygrawitacja, które zostały stłumione przez KM, muszą zostać udostępnione opinii publicznej.

Należy rozpocząć masową kampanię na rzecz wyeliminowania ubóstwa i powstrzymania degradacji środowiska.

Demokracja, wolność prasy i rządy prawa muszą zostać przywrócone w krajach zachodnich opanowanych przez KM.

Prawdziwa, ukryta historia planety musi zostać ujawniona ludziom we wszystkich głównych mediach.

Jeśli chodzi o amnestię, sam Sojusz nie podejmie agresywnych działań przeciwko KM. Jednak różne procesy sądowe przeciwko niej za masowe zbrodnie przeciwko ludzkości, takie jak masowe morderstwa poprzez szczepienia, będą podejmowane zgodnie z prawem.

Kolejnym krokiem będzie spotkanie twarzą w twarz pomiędzy przedstawicielami Sojuszu i Rady Iluminatów. Zajmie to trochę czasu, ponieważ konieczne będzie zorganizowanie podróży i tak dalej.

KM próbuje teraz skapitulować, obawiając się, że pogrom mający położyć kres wszystkim pogromom zostanie zaaranżowany przez zwolenników prezydenta USA Donalda Trumpa.

Ponadto armia rosyjska zbliżyła się do granic Izraela i zagroziła inwazją, jeśli nie powstrzyma ludobójstwa w Gazie.

KM próbuje również zawrzeć umowę, ponieważ istnieje grupa, która najwyraźniej planuje zamknąć cały system bankowości cyfrowej. Twierdzą, że reprezentują Departament Skarbu USA, ale twierdzą, że nie są powiązani z rzekomą sekretarz skarbu Janet Yellen i fałszywym “prezydentem” Joe Bidenem.

Obecnie grupa ta kupuje lub próbuje wykupić wszystkie fizyczne dolary przechowywane głównie w azjatyckich magazynach.

Za każdym razem, gdy Stany Zjednoczone doświadczają deficytu handlowego, odpowiednia ilość dolarów jest fizycznie dostarczana do określonego kraju lub tam drukowana.

Ponieważ od 2000 roku Stany Zjednoczone mają całkowity deficyt handlowy w wysokości 12,143 biliona dolarów, oznacza to, że w magazynach zgromadziła się duża ilość gotówki. Tak wygląda bilion dolarów.

Oto, co powiedział rzecznik grupy:

“To nie ma nic wspólnego z Bidenem czy Rockefellerem. Jest to pozew związany z nowym systemem finansowym, znanym również jako QFS. Na paletach musi znajdować się co najmniej 1 tona gotówki.

Żeby mogli się poruszać.

Przedstawiciele azjatyckich rodzin królewskich powiedzieli, że są gotowi dostarczyć dolary, ale nie wtedy, gdy przejdą na stronę Rothschildów. Czekają na odpowiedź.

Sytuacja ta stanowi największy ruch geopolityczny od czasu zabójstwa prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

Oto, co miał do powiedzenia twórca kwantowego systemu finansowego:

Ideą nowego systemu finansowego jest umieszczenie wszystkich tych aktywów pozagiełdowych w globalnym skarbcu pod podwójną kontrolą Światowego Banku Centralnego i kolektywną (jednomyślną) aprobatą suwerennych głów państw świata.

Różne waluty, towary, papiery wartościowe i ogólne bogactwo będą denominowane w bezpiecznej walucie cyfrowej, a z czasem wszystkie z nich zostaną zamienione na waluty fiducjarne.

Jest to powtórzenie tego, co Adnan Sakli próbował i poniósł porażkę, a także służy jako strategiczna reforma strukturalna ONZ, Banku Światowego i BIS w Bazylei.

Wypłata bogactwa ludności poprzez różne projekty strukturalne odbywa się następnie za pośrednictwem nowego systemu mainframe, czyli nowej międzynarodowej platformy bankowej, całkowicie cyfrowej i bardzo bezpiecznej, kontrolowanej przez wywiad wojskowy. Zajęło to lata pracy i jest to niesamowita rzecz. Nic dziwnego, że Rotszyldowie próbowali mnie zabić, prawie kopię Johna F. Kennedy’ego.

Nawiasem mówiąc, KM próbuje teraz zaprzeczyć jakiemukolwiek udziałowi w zabójstwie Kennedy’ego. Przedstawili oni następujące obalenie twierdzenia Dicka Cheneya, że to izraelski premier Dawid Ben Gurion wydał rozkaz zabójstwa Kennedy’ego:

— Z informacji wynika, że był to admirał Canaris! Mossad nie był w to zamieszany, była to operacja DVD (niemieckiego wywiadu), która została wykorzystana do finansowania CIA i FBI… Uważa się, że pan Cheney był inwigilowany przez pana Busha seniora (DVD), który później został oskarżony o zamordowanie Adnana Sakleya w BIS w Bazylei. Prowadziłem sprawę z niejakim François Delochem ze Szwajcarii, który był prawnikiem Adnana i utrzymujemy kontakt do dziś.

Jednak źródło Mosadu przysłało nam następujące wideo pełne dowodów na to, że Izrael i Mossad stali za zabójstwem Johna F. Kennedy’ego. Jest to jasno wyjaśnione.

Oto, co Robert F. Kennedy Jr. powiedział pułkownikowi Douglasowi MacGregorowi o tej sytuacji:

Wszyscy chcą położyć kres korupcyjnej fuzji władzy państwowej i biznesowej. Chcą, aby nasze organy regulacyjne nie były marionetkami w rękach branż, które mają regulować, ale aby faktycznie chroniły interes publiczny. Ludzie chcą położyć kres wojowniczemu państwu. Służby wywiadowcze zostały schwytane. Pentagon jest przechwyconą agencją. Fed jest ciałem zamkniętym. Ich zdolność do tworzenia pieniędzy jest obecnie wykorzystywana w imię korporacyjnej kleptokracji, jaką stała się nasza demokracja.

Oskarża CIA o zabicie jego wuja i ojca. Czytelnicy mogą podjąć własną decyzję.

Jasne jest, że nowy dolar Kennedy’ego oparty na aktywach został natychmiast zniesiony przez jego następcę, Lyndona Johnsona. Patrząc na satanistyczne gesty na pogrzebie wdowy po nim, Lady Bird Johnson, można zrozumieć, kto był odpowiedzialny za morderstwo. Byli satanistami, a nie Żydami.

Porozmawiajmy teraz o Davidzie de Rothschild, tak zwanym szefie Światowego Kongresu Żydów.

Francuscy patrioci, którzy mieli z nim do czynienia przez wiele lat, przekazali nam następujące informacje:

David de Rothschild kontroluje Francję wraz ze swoim kuzynem Erikiem. Zostałeś ojcem Davida Guya de Rothschilda, który organizował satanistyczne bale w Château de Ferrières.

David de Rothschild kontroluje Francję, mianując swoich ludzi na kluczowe stanowiska. Jacques Attali za François Mitterranda, Nicolas Bizarre i François Poron za Nicolasa Sarkozy’ego, Emmanuel Macron za François Hollande’a itd. Kluczową osobą w tym systemie jest Alain Mink, który kieruje francuską gospodarką w imieniu Davida de Rothschilda. Podobny system jest również bardzo powszechny w Hiszpanii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych (Carlo de Benedetti, rodzina Agnellich, rodzina Rockefellerów itp.).

Kuzynka Davida de Rothschilda, Natalie Rhimes, stwierdziła w Muzeum Sztuki i Historii Judaizmu w 2013 roku, że kazirodztwo było prowadzone przez całą rodzinę: “Występek jest w porządku, ale kazirodztwo jest najlepsze, ponieważ pozostaje w rodzinie”.

Ochroniarz Davida de Rothschilda, Christian Girouds, był zamieszany w sprawę handlu ludźmi i prostytucji nieletnich (porwanie ofiary handlu dziećmi w celu wykorzystania seksualnego).

David de Rothschild i jego najbliższy krąg żyją w przekonaniu, że Francja jest biblijnym Izraelem, a prawdziwą Jerozolimą jest Paryż i że to wszystko należy do nich i to oni powinni rządzić światem. Nie dbają o Palestynę i wysyłają tam biednych Żydów na rzeź.

Sam Macron wywodzi się bezpośrednio z rodziny Rothschildów (gałąź Fuld-Springer) poprzez matkę, a “Bridget” jest jego ojcem. Rolą Emmanuela Macrona jest ożywienie wyobraźni w oparciu o proroctwo Izajasza.

Krótka lekcja biblijna: W Księdze Izajasza 9:19 czytamy: “Gniew Pana Zastępów zmył ziemię, a lud jest jak ogień.”

Francuscy patrioci deklarują: “Szukamy wszystkiego, co może przyczynić się do destabilizacji reżimu Macrona”.

Tym, co położy kres reżimowi Macrona, jest sytuacja we wschodniej Francji.

Ukraina jest obecnie objęta kwarantanną. Tysiące samochodów stoi w kolejkach sięgających 40 kilometrów, podczas gdy kierowcy czekają w niskich temperaturach na przekroczenie granicy z Ukrainą, ponieważ protestujący kierowcy ciężarówek ustawili bariery. Truckerzy są wspierani przez polski rząd. Do zamknięcia granicy dążą także rządy Słowacji i Węgier.

Niemcy odcinają też drogę Ukrainie, zatrzymując tam przepływ broni i pieniędzy. Obecnie na Ukrainie panuje jawnie zbrodniczy reżim. Według rosyjskiego eksperta Anatolija Matwijczuka ukraińscy żołnierze otrzymują “dziwne szczepienia od zachodnich lekarzy, które prawdopodobnie są eksperymentami biologicznymi”.

Według pułkownika Douglasa MacGregora, ukraiński dyktator Wołodymyr Zełenski wykorzystuje stalinowską tajną policję do łapania ludzi, zmuszania ich do noszenia mundurów lub powoduje ich znikanie.

UE zrywa również stosunki ze wspieranym przez Zełenskiego fałszywym reżimem Bidena. Mówiąc o fałszerstwie, sekretarz obrony Lloyd Austin mówi, że jest w Kijowie i popiera Zełenskiego na tle rozmytej grafiki komputerowej. Żaden wojskowy nie przyjmuje rozkazów od tego klauna.

UE odwołała spotkanie handlowe z USA z powodu impasu w negocjacjach w sprawie stali i kluczowych minerałów. Ponadto kupują teraz rosyjską ropę, a nie ropę Rockefellera.

Przewodniczący węgierskiego parlamentu, László Kövér, jest jednym z wielu, którzy otwarcie mówią takie rzeczy jak: ambasador USA nie istnieje, ONZ jest narzędziem propagandy, a wszyscy węgierscy politycy opozycyjni są zdrajcami.

Również Niemcy walczą o swoją niepodległość. Sąd Najwyższy orzekł właśnie, że 60 miliardów funtów nie jest należne. Euro niewykorzystanych środków covidowych zostało niekonstytucyjnie przekazane do Funduszu Ochrony Klimatu. To bolesny cios dla koalicji Olafa Scholza, która nie ma już dostępu do pieniędzy stworzonych z niczego. Przedstawiciele Banku Japonii twierdzą, że Niemcy przygotowują się do ożywienia marki niemieckiej.

Niemcy dołączają do Japonii w inicjowaniu rewolucji wodorowej. Włochy i Niemcy ogłosiły właśnie, że planują ominąć Alpy, zamieniając gazociągi na gazociągi wodorowe.

Interesy Rotszyldów w Szwajcarii są teraz również zagrożone ze względu na fakt, że dostęp do zasobów afrykańskich i innych jest odcięty. Oznaką tego jest fakt, że prezes UBS, jednego z największych banków na świecie, mówi, że potrzebuje prywatnego nabywcy na ewentualny scenariusz ratunkowy.

“To wyraźny znak, że UBS jest w poważnych tarapatach. Przejęcie przez nich [zbankrutowanego] Credit Suisse wejdzie w życie dopiero w 2024 roku” – powiedziało źródło CIA. Jak już wcześniej informowaliśmy, większość głównych amerykańskich banków jest również niewypłacalna.

Spadają również firmy farmaceutyczne. Oto fragment prawnego tsunami, które nadchodzi na ciebie:

CDC utrzymuje drugą ukrytą bazę danych skutków ubocznych szczepionek

Prokurator generalny Ken Paxton pozywa firmy Pfizer i Tris Pharma za oszustwo związane z Texas Medicaid i dostarczanie sfałszowanych leków dzieciom

Filipińska komisja rządowa postanowiła wszcząć dochodzenie w sprawie ponad 327 000 niewyjaśnionych zgonów w latach 2021-2022.

Byli żołnierze domagają się miliardów dolarów odszkodowania: pozwy przeciwko rządowi USA w związku z przymusowymi szczepieniami w wojsku.

Kanadyjscy żołnierze również są sądzeni.

Rzymski prokurator Francesco Lo Voi oskarżył byłego ministra zdrowia Roberto Speranzę i innych o kłamstwa ideologiczne, wielokrotne morderstwa i wprowadzenie na rynek niedoskonałego, niebezpiecznego leku.

Poplecznicy KM, tacy jak przewodnicząca Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych, profesor Maria Leptin, zostali nawet przyłapani na wygłaszaniu publicznych oświadczeń w stylu: “Rządy nie muszą przekonywać swoich obywateli do produkcji szczepionek mRNA poprzez naukę”.

Sytuacja ta skłoniła niewybranego w wyborach globalnego cara zdrowia, Billa Gatesa, do krytykowania “teoretyków spiskowych” za “znacznie utrudnianie” jego “krytycznej pracy” w zakresie szczepienia dzieci w krajach rozwijających się.

Całkowicie zaskoczony: Bill Gates wzywa do ukarania krytyków masek na twarz i szczepionek

Rośnie też lawina wyroków skazujących za pedofilię przeciwko poplecznikom KM.

Na przykład rzecznik Pentagonu Steven Francis Hovanich został właśnie aresztowany w związku z dużą operacją handlu ludźmi w Georgii. Jednym z jego zadań było kierowanie szkołami podstawowymi w Pentagonie.

W Australii były członek parlamentu i dwukrotnie skazany pedofil Milton Orkopoulos został skazany na 20 lat więzienia za “wyrachowane, drapieżne i manipulacyjne” przestępstwa seksualne wobec dzieci.

W Kanadzie miliarder Robert Miller, nazywany “Jeffreyem Epsteinem Kanady”, został oskarżony o haniebne akty seksualne z nieletnimi.

Lista jest długa.

Skradzione wybory w USA są również bliskie odwołania.

Sędzia federalny właśnie orzekł przeciwko maszynom do głosowania w Georgii, stwierdzając: “Luki w zabezpieczeniach cybernetycznych urządzeń naruszają konstytucyjne prawa wyborców”.

Ponadto całkowicie skorumpowany prokurator generalny Arizony Chris Mays, który ukradł jej wybory w 2022 r., został przyłapany na grożeniu urzędnikom kwestionującym użycie papierowych kart do głosowania do głosowania, próbując zapewnić uczciwe wybory.

Teraz okazuje się, że komisja 6 stycznia wygodnie zniszczyła prawie 50% materiału dowodowego przed ujawnieniem nagrań audio.

Innym znakiem, że KM śmiertelnie boją się Donalda Trumpa, jest to, że była demokratyczna senator Claire McCaskill powiedziała, że Trump jest “bardziej niebezpieczny” niż Hitler i Mussolini

KM jest również coraz częściej demaskowany jako mordercy i rasiści.

Tzipi Navon, szefowa kancelarii premiera Netanjahu, wezwała członków Hamasu do odcięcia nie tylko napletków, ale także wszystkich genitaliów, a następnie zmuszenia ich do ich zjedzenia. Działo się to po tym, jak byli torturowani i smarowani “słoniną”, a także po obdarciu ze skóry paznokci i skóry.

Weteran Departamentu Stanu USA, Stuart Seldovitz, został przyłapany na molestowaniu ulicznego sprzedawcy w Nowym Jorku, mówiąc: “Gdybyśmy zabili 4000 palestyńskich dzieci, to nie wystarczyłoby…” Pan Seldovitz jest syjonistą, który, według źródła CIA, pracował również dla Langley i używał drzwi obrotowych.

Weteran Departamentu Stanu USA Stuart Seldovitz złapany

Prawdziwi Żydzi buntują się przeciwko temu draniu. Były premier Izraela Ehud Olmert oświadczył: “Minister bezpieczeństwa narodowego (Itamar Ben Gvir) w tym rządzie jest człowiekiem skazanym przez izraelski sąd za terroryzm przeciwko Palestyńczykom. Ten rząd jest hańbą dla podstawowych wartości narodu żydowskiego i narodu izraelskiego”.

Około 100 000 osób zebrało się przed domem ministra ds. przestępczości Benjamina Netanjahu, aby domagać się jego dymisji.

Świat wspiera ich za plecami. Kraje BRICS złożyły skargę przeciwko Izraelskim Siłom Obronnym, powiadamiając Sekretarza Generalnego ONZ, że ludobójstwo w Strefie Gazy musi zostać NATYCHMIAST powstrzymane.

Prezydent Chin Xi Jinping omówił trzy pilne potrzeby:

1. Zaprzestanie działań wojennych i osiągnięcie natychmiastowego zawieszenia broni.

2. Zaprzestanie wszelkich form przemocy i ataków na ludność cywilną oraz uwolnienie schwytanych cywilów.

3. Położenie kresu zbiorowemu karaniu ludności Gazy.

Żądanie to zostało wzmocnione przez rosyjskie czołgi. To jest prawdziwy powód zaprzestania działań wojennych w Strefie Gazy.

Turcy i Irańczycy również składają pozwy o zbrodnie wojenne przeciwko izraelskim urzędnikom rządowym. Trybunały ds. zbrodni wojennych są już przesądzone. Według Wysokiego Komisarza Iranu ds. Praw Człowieka, Kazema Gharibabadiego, przestępczy funkcjonariusze izraelskiego reżimu muszą zostać postawieni przed sądem.

Teraz już wiesz, dlaczego KM wzywa do pokoju i prosi o amnestię.

przez

Opublikowano za:  https://vizitnlo.ru/bendzhamin-fulford-27-11-2023-poslednie-novosti/

Wypowiedz się