Prezydent Turcji do Izraela: Wasz koniec jest bliski… Twoje bomby atomowe nie mają znaczenia

ŚWIATHALA TURNERA 15 LISTOPADA 2023

Prezydent Turcji Recpyt Erdogan zadrwił dziś z Izraela w przemówieniu do tureckiego parlamentu. Napisał w nim:

“Hej, Izraelu! Macie bombę atomową i grozicie nią. Wiemy o tym. W każdym razie wasz koniec jest bliski, bez względu na to, czy macie broń nuklearną, czy nie. Jesteś na wylocie.

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/turkiye-president-to-israel-your-end-is-nigh-your-nuclear-bombs-don-t-matter

Izrael wysadza w powietrze budynek parlamentu w Gazie

“Jedyna demokracja na Bliskim Wschodzie”Izrael – poinstruowała swoją armię, aby wysadziła w powietrze budynek parlamentu w Strefie Gazy. Wideo poniżej:

To wideo, nagrane z telefonu komórkowego w Strefie Gazy, pokazuje moment, w którym Izraelskie Siły Obronne (IDF) wysadziły w powietrze budynek parlamentu w Gazie:

Opinia redakcyjna Hala Turnera:

Czy to nie ironia losu, że ci pierwsi ludzie, tutaj w USA lub gdziekolwiek indziej na świecie, którzy publicznie krzyczą, że kandydat lub polityka polityczna jest “zagrożeniem dla naszej demokracji”, są tymi samymi, którzy faktycznie wysadzili w powietrze demokratyczny budynek legislacyjny? Dosłownie ZNISZCZYLI TO!
O rany: Bombardowanie szpitali, meczetów, szkół, uniwersytetów, obozów dla uchodźców, konwojów karetek pogotowia, a teraz wysadzanie w powietrze demokratycznego budynku legislacyjnego. To w pewnym sensie pokazuje prawdziwe oblicze Izraela, jeśli chodzi o jego zaangażowanie w demokrację, nieprawdaż?
Dzień po dniu “państwo” Izrael pokazuje całemu światu, czym naprawdę jest: brutalnymi rasistami, bigotami, tyranami i mordercami, którzy rządzą całkowicie rasistowskim państwem apartheidu. Wydaje mi się, że w ten sposób popełniają samobójstwo swojego kraju.
Następnym razem, gdy usłyszysz, że ktoś mówi o “zagrożeniu dla demokracji”, poświęć chwilę, aby ocenić, KTO TO JEST, kto to mówi. Jeśli to jest którykolwiek z tych ludzi, to wiesz, że oni po prostu kłamią, są rasistami, bigotami, tyranami, oszustami, próbują tobą manipulować, ponieważ na własne oczy właśnie widziałeś ICH zaangażowanie w “demokrację”.

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/israel-blows-up-gaza-parliament-building

Comments

  1. adamd says:

    “Prezydent Turcji Recpyt Erdogan zadrwił dziś z Izraela w przemówieniu do tureckiego parlamentu. Napisał w nim:
    “Hej, Izraelu! Macie bombę atomową i grozicie nią. Wiemy o tym. W każdym razie wasz koniec jest bliski, bez względu na to, czy macie broń nuklearną, czy nie.”
    Widać z tego, że istnieją podstawy do takiego twierdzenia…
    https://www.henrymakow.com/2020/07/nuclear-bombs-do-not-exist.html

Wypowiedz się