CZERWONY PAŹDZIERNIK JEST TUTAJ: Ile październikowych niespodzianek zrobią globaliści NWO?

Opublikowano 1 października 2023 r., autor: State of the Nation


Od redakcji SOTNWszyscy wiedzą, że cały świat jest traktowany różnymi “październikowymi niespodziankami” co 4-letni cykl wyborczy POTUS. Większość nie zdaje sobie sprawy, że październik jest często miesiącem, w którym The Powers That Be przeprowadza wiele innych urzekających katastroficznych wydarzeń, które są integralną częścią wdrożenia ich agendy Nowego Porządku Świata.
Jakby świat nie miał się czym martwić, oto Rosja organizuje pierwsze ogólnokrajowe ćwiczenia nuklearne 3 października w następujący sposób:
Rosyjskie władze przeprowadzą zakrojone
na szeroką skalę ćwiczenia jądrowe w całym kraju 3 października 2023 r
Poniższy film pokazuje, w jaki sposób trzy główne wydarzenia na początku października mogą doprowadzić do efektu domina w zależności od rzeczywistego planu wdrożenia NWO.
OGÓLNOKRAJOWE ĆWICZENIA NUKLEARNE W ROSJI, 3 PAŹDZIERNIKA I
ZAMKNIĘCIE RZĄDU USA 1 PAŹDZIERNIKA &
TRANSMISJA AWARYJNA 4 PAŹDZIERNIKA (wideo)
Jest też interesujące podejście do kwestii podróży po październiku tego roku.
Zakaz podróży po październiku?!?
Bez względu na to, co wydarzy się podczas tego CZERWONEGO PAŹDZIERNIKA, komuniści zawsze dobrze wykorzystują ten miesiąc, aby przygotować się do długo planowanej amerykańskiej rewolucji bolszewickiej. W końcu kluczowe wydarzenie przejęcia rewolucji bolszewickiej w 1917 roku rozpoczęło się podczas CZERWONEGO PAŹDZIERNIKA, wyjaśnionego poniżej:

Rewolucja Październikowa, powszechnie określana jako Czerwony Październik, Powstanie Październikowe lub Rewolucja Bolszewicka, była przejęciem władzy państwowej instrumentalnej w większej rewolucji rosyjskiej 1917 roku. Miało to miejsce wraz z powstaniem zbrojnym w Piotrogrodzie 25 października 1917 r.

Nie ma nic bardziej niebezpiecznego i zabójczego dla Republiki
Amerykańskiej niż OPERACJA KOŃ TROJAŃSKI
Oczywiście największą rzeczą, jaka może się wydarzyć w ciągu najbliższych 30 dni, jest skrupulatnie kontrolowane zniszczenie globalnego systemu gospodarczego i finansowego, tak jak zrobili to banksterzy we wrześniu/październiku 2008 r. i w Czarny Wtorek, 29 października 1929 r. i w Czarny Poniedziałek, 19 października 1987 r.
PAŹDZIERNIK 2023: Wielki Ucisk i
czwarty zwrot eksplodują w czasie rzeczywistym
Wreszcie, biorąc pod uwagę czystą desperację, którą Plandemic perpy demonstrują teraz na każdym kroku, istnieje wyraźna możliwość, że TPTB wyciągnie wszystkie przystanki w następujący sposób:
STRZEŻ SIĘ!
POTRÓJNY WHAMMY 2023
Stan narodu
1 października 2023 r.
Uwaga: Poniżej znajduje się bardzo silne zastrzeżenie dotyczące
testu alarmowego FEMA w dniu 4 października. Każdy powinien przeczytać to zdroworozsądkowe ostrzeżenie w następstwie wojny biologicznej COVID-19 i uzbrojonych programów szczepień Covid. I NIE ZAPOMINAJCIE, że rząd USA zrobi wszystko, gdziekolwiek, kiedykolwiek i tak czy inaczej, aby jeszcze bardziej zniewolić naród amerykański i podporządkować ten naród totalitarnemu ponadnarodowemu tworowi, takiemu jak ich od dawna planowany Jeden Rząd Światowy.

4 października FEMA Emergency Alert Test: Plandemic 2.0 Trigger, Super Psyop, Dangerous Black Op lub All 3


absolutnie NIE bierz udziału……
Wyłącz WSZYSTKIE urządzenia ……
Odłącz WSZYSTKIE komputery …..
I odłącz WSZYSTKIE technologie informacyjne od WiFi – NAPRAWDĘ!!

Wysłane przez Weteran Cyber Crackerjack
SOTN Exclusive


“Kto nie jest już świadomy, że rząd federalny USA jest niczym innym jak globalnym międzynarodowym syndykatem przestępczym, który terroryzuje światową społeczność narodów poprzez swoją światową machinę wojenną i sieć terrorystyczną, a także tyranizuje własnych obywateli poprzez zinstytucjonalizowany program marksistowski kulturowy realizowany przez mocno zakorzenioną komunistyczną / faszystowską Uniparty?”

Teraz proszę ponownie przeczytać poprzedni cytat bardzo uważnie, aby w pełni zrozumieć, z czym naród amerykański, a także cała światowa społeczność narodów, ma teraz do czynienia – 24/7.

Nie, to wcale nie jest ładny obraz, ale jest to ponura rzeczywistość, z którą każdy Amerykanin musi się zmierzyć prędzej czy później. Albo ignorują to na wielkie ryzyko.

Co prowadzi nas do tego:

PATRIOT ALERT: Zamknięcie rządu USA 1 października, a następnie test alarmowy
FEMA 4 października nie jest przypadkiem!

W świetle ustalonego faktu, że rząd federalny USA został przekształcony w niezwykle złowrogą i niebezpieczną korporację amerykańską, która obecnie działa całkowicie poza Konstytucją USA, naród amerykański musi wystrzegać się każdego większego ruchu BEAST.

Plandemiczna wojna biologiczna COVID-19 i uzbrojone programy “szczepionkowe” Covid udowodniły – PONAD WSZELKĄ WĄTPLIWOŚĆ – że rząd USA pracujący w zmowie z korporacyjną Ameryką popełni przypadkowe ludobójstwo, bezmyślnie zrani i zaszkodzi, będzie kłamał i tuszował, oszukiwał i kradł, oszukiwał i zdradzał, oszukiwał i oszukiwał, oszukiwał i oszukiwał itp.

Dlatego wniosek dotyczący października może być TYLKO jeden. 4. Test alarmowy FEMA zaplanowany na przedział czasowy od 2:00 do 3:00, jak pokazano poniżej:

ŹRÓDŁO: https://www.fema.gov/press-release/20230803/fema-and-fcc-plan-nationwide-emergency-alert-test-oct-4-2023

Biorąc pod uwagę nadzwyczajny stopień zgubnych intryg rządu USA przeciwko obywatelom przez wiele dziesięcioleci, a zwłaszcza od czasu Ustawy o Rezerwie Federalnej z 1913 r., dobrze skrywany rząd cieni, który faktycznie rządzi Stanami Zjednoczonymi, wielokrotnie pokazywał, że nie ma niczego, czego nie popełnią, aby na zawsze zniszczyć Amerykańską Republikę.

I, TAK!, ludobójcze perpy przeprowadzą nawet taki szalony plan:


29 września sympozjum na żywo prawników, lekarzy i innych ekspertów omówi niebezpieczeństwa związane z testem alarmowym FEMA 4 października i innymi kwestiami związanymi z 5G.
“Przedstawimy przytłaczające dowody na to, że sygnały z wież telefonii komórkowej nie tylko mogą powodować poważne obrażenia ciała, ale są do tego zaprojektowane” – powiedział adwokat Todd Callender, mówca sympozjum. “Na przykład sygnały te mogą stworzyć wirusową epidemię gorączki krwotocznej zaprojektowaną w celu zmuszenia Amerykanów do ośrodków kwarantanny i obowiązkowych eksperymentalnych “szczepionek”.
(Źródło: SOS! 4 października Test alarmowy FEMA to “kryminalna bateria”, mówią eksperci)


Jaki jest punkt krytyczny tego ekstremalnego ostrzeżenia?

Biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w stolicy kraju (i Kapitolu) do tej pory w 2023 r., Powinno być jasne, że kierowana przez komunistów Partia Demokratyczna jest w WIELKICH tarapatach.

Nieustanne przesłuchania ujawniły poziom jawnej przestępczości i bezczelnej korupcji na każdym szczeblu władzy wykonawczej, nigdy nie widziany ani słyszany przez ciało polityczne. A radioaktywne rewelacje i bombowe rewelacje wciąż nadchodzą … i coraz bardziej obciążające z dnia na dzień.

Oczywiście nie wróży to dobrze perspektywom Demokratów na wybory w 2024 r. – WSZYSTKIE WYBORY, NIE TYLKO POTUS.

Oznacza to, że zdesperowani DEM muszą zrobić coś bardzo śmiałego i bezczelnego, lekkomyślnego i skandalicznego, aby radykalnie zmienić dyskusję internetową, która zabija ich teraz w każdej sekundzie, szczególnie w mediach społecznościowych. Krótko mówiąc, są one ostatecznym przełomem – prawdziwym “szokiem i przerażeniem”!

Cóż, Plandemic 1.0 działał jak urok na tak wiele sposobów, więc dlaczego nie mieliby wykonać zgodnie z tym samym podręcznikiem. Jeśli Joe Biden może wprost ukraść jedne wybory w środku całkowicie sztucznej i przejrzyście sfabrykowanej pandemii, dlaczego nie może ukraść kolejnych.

Oczywiście “Old Joe” może najprawdopodobniej nie dotrwać do dnia wyborów; ani jego gwałtownie pogarszający się stan sobowtóra. W związku z tym celowo generowany chaos, zamieszanie i konflikt Plandemic 2.0 służyłby również, powiedzmy, temu, aby Big Mike został wybrany na jego miejsce.


Obama Insider: BIG MIKE przygotowuje się do wyścigu w 2024 roku

Konkluzja

Jako wieloletni specjalista ds. bezpieczeństwa cybernetycznego mogę powiedzieć z absolutną pewnością, że ukryta rządowa infrastruktura IT, która była potajemnie budowana przez kilka lat, może być wykorzystywana przez przestępców o złych intencjach podczas nadchodzącego testu alarmowego w celu wywołania niezwykle szkodliwych skutków.

W rzeczywistości technicy kierowani przez NWO, którzy naprawdę kontrolują tę wysoce zaawansowaną i wyrafinowaną technologię, mogą robić z nią rzeczy, które absolutnie ROZWALIŁYBY TWÓJ umysł – zarówno w przenośni, jak i dosłownie!!

Część II tego exposé będzie dotyczyć technicznych arkana i naprawdę niepewnego stanu technologicznego, który obecnie istnieje, szczególnie dla wszystkich użytkowników smartfonów. Oto zapowiedź: Czy FEMA z 4 października naprawdę testuje ich “Quinary Weapon System”?!

Ta kontynuacja wyjaśni również, gdzie dotyczy 4 października, dlaczego będziesz chciał:

absolutnie NIE bierz udziału……
Wyłącz WSZYSTKIE urządzenia ……
Odłącz WSZYSTKIE komputery …..
i odłącz WSZYSTKIE technologie informacyjne
od WiFi …..
Od 2:00 do 3:00 ET
W środę, 4 października.


KLUCZOWY PUNKT: Nie będziesz wiedział, co naprawdę robią z częstotliwościami wyzwalającymi 4 października przez cokolwiek, co się stanie… więc nie chcecie się im narażać – PRAWDA?!?!?!

Weteran Cyber Crackerjack
State of the Nation
Wrzesień 28, 2023

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=188857

Comments

 1. czystesale says:

  Wojna przeciwko ludzkości trwa

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  operacje:
  inwazja na Polskę NSZZ “S”
  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/
  Palestyna, Afganistan, Irak, Libia, Syria, Liban
  bankructwo Grecji
  inwazja muzułmanów i Afrykanów na Europę
  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/
  plandemie
  wojna przeciwko Rosji i Europie (Polsce), 5-ta kolumna gangu PiS
  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/10/ambasador-polski-masakruje-polityke-pis-wzgledem-ukrainy-ma-racje/#comment-15791

Wypowiedz się