Ambasador Polski MASAKRUJE Politykę PIS względem Ukrainy! Ma Rację?

Znakomita merytorycznie wypowiedź byłego ambasadora Jacka Izydorczyka na temat polskiej polityki wobec Ukrainy z przywołaniem podobnych fatalnych doświadczeń rządów Sanacji przed II wojną światową i katastrofy Powstania Warszawskiego.

Redakcja KIP

https://www.facebook.com/watch/?v=924384348920257

Comments

 1. czystesale says:

  Banderowski gang o nazwie PiS *)

  w Polsce.

  https://www.youtube.com/watch?v=7Kh32ChQ75I&t=360s

  Jeżeli taka kanalia wyje w Kijowie „Sława Ukraine” a motłoch na Majdanie mu odpowiada „Herojam sława”, tzn. tym „herojam”, którzy wymordowali ok. 100.000 Polaków i to w bestialski sposób, to trudno go nie uważać za gangstera. Tym bardziej, że znajduje się w towarzystwie nazistowski gangsterów z tzw. Prawego Sektora.

  O tym, że wywiad USA chętnie posługuje się gangami, to wspominano także tu wiele razy, ja przytoczę jedynie przypadek Lucky Luciano, który z więzienia w USA został wysłany na Sycylię, aby wspierał inwazję wojsk USA na Włochy, których demokracja jest też dziełem gangów

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/kiedy-prze/#Zoragniz

  i gangsterów, jak n.p. Andreotti.

  Udział gangsterów w powstawaniu demokracji jest powszechny, z czego mało kto zdaje sobie sprawę, ale spójrzmy otwartymi oczyma na organizację państwa:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  naszego, z którego jesteśmy tacy dumni.

  *) ale grupy wspólników PiS: SP i inna hołota, naturalnie PO to też. Demokratycznie wybrani wiedzą, że łup czyli swych wyborców, jaki im przyznano na okres kadencji, mogą eksploatować jedynie w tym okresie, dlatego muszą się starać ten krótki czas wykorzystać.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Ta oficjalnie funkcjonująca liczba pomordowanych Polaków na Ukrainie w liczbie 100 tysięcy jest mocno zaniżona, tak jak liczba 3 milionów rdzennych Polaków w czasie II wojny światowej. Pierwszy prezydent Ukrainy Krawczuk określił liczbę pomordowanych Polaków na liczbę około 500 tysięcy, natomiast rzetelny historyk ukraiński Poliszczuk określił tą liczbę na co najmniej 300 tysięcy pomordowanych Polaków.

   • czystesale says:

    Bestializm ukraińskich nazistów

    jest decydujący, liczby są szacowana, użyłem tej najczęściej stosowanej. Należy tu dodać, że ukraińskie bestie donowały mordów także na ludności ukraińskiej, jeśli jej brakowało bestializmu i żądzy mordu, liczby niepolskich ofiar też nie są znane.

    Bestializm ukraińskich nazistów jest przysłowiowy i dają oni dziś dowód wobec rosyjskich jeńców i mogilizowanych na front mieszkańców krainy. Wiele słychać, że naziści, ci chłopcy od mokrej robory żydowskich oligarchów i wyższych urzędników w tym prezydenta, mordują tubylców, którzy usiłują się poddać oddziałom z Rosji, podobnie wzięci do niewoli Rosjanie poddawani są przez nich torturom albo mordowani.

Wypowiedz się