Wyjaśnienie PEDOGATE i PIZZAGATE

P E D O G A T E

Globalny syndykat ds. handlu dziećmi i wykorzystywania przestępstw

Przykrywka zostaje zdmuchnięta z trwającej na całym świecie operacji pedofilskiej CIA

PizzaGate Śledztwo obywatelskie Cyber-konferencja
State of the Nation

______________________________________________________________
Uwaga specjalna:
Ta ważna wiadomość jest szczególnie przeznaczona dla członków grupy VOAT Pizzagate, grupy Seen.life Pizzagate, byłych współpracowników strony Pizzagate sub-Reddit oraz wielu dziennikarzy obywatelskich, badaczy i śledczych poświęconych ujawnianiu prawdy o Pizzagate. Poniższy “Raport Specjalny” przedstawia szerszy obraz, który jest niezbędny do prawidłowego zrozumienia, o co tak naprawdę chodzi w Pizzagate. To, co zostało odkryte do tej pory, jest z pewnością OGROMNE według wszelkich standardów. Jednak w porównaniu z globalnym syndykatem przestępczym PedogatePizzagate jest tylko jednym z wielu podobnych pierścieni pedofilskich, które rozsiane są po całym świecie. Kluczową kwestią jest to, że teraz, gdy Pizzagate została szeroko ujawniona jako operacja CIA, nadszedł czas, aby poświęcić cenny czas i uwagę wielu innym skandalom pedofilskim na całym świecie. Należy rozumieć, że gdziekolwiek w tym raporcie wspomina się o CIA, izraelski MOSSAD, brytyjski MI6, francuski DGSE i GID Arabii Saudyjskiej są również mocno zaangażowane w ten sam “Globalny Syndykat Przestępczości Wykorzystywania Dzieci”. Istnieje wiele innych służb wywiadowczych na całym świecie, które ściśle monitorują narodowe Pedogaty występujące w ich krajach. Tak, Pizzagate jest kluczem, ale oczyścili to konkretne miejsce zbrodni tak bardzo, że dalsze wskazówki będą trudniejsze do odkrycia. Taki był właśnie cel bandyty pod fałszywą flagą, który pojawił się w Comet Ping Pong – aby zapewnić organom ścigania przykrywkę do przeszukania pomieszczeń wszelkich dowodów, które mogłyby zostać znalezione przez śledczego na miejscu. Niemniej jednak każdy badacz i dziennikarz powinien być świadomy, że to właśnie Pizzagate ostatecznie obali Światowy Rząd Cieni, który bezprawnie i ukradkiem kontroluje rząd USA, a także każde inne główne mocarstwo zachodnie.
______________________________________________________________

PIZZAGATE: Specjalny raport na temat skandalu pedofilskiego w Waszyngtonie (aktualizacja)

* Kluczowy punkt: Pizzagate reprezentuje tylko jedną amerykańską franczyzę w
ramach globalnej operacji handlu dziećmi i wykorzystywania dzieci znanej jako Pedogate.

Internet jest teraz przytłoczony dezinformacją, dezinformacją i fałszywymi informacjami na temat skandalu w Waszyngtonie, znanego przede wszystkim jako Pizzagate.

Ten alarmujący raport został przygotowany, aby zapewnić zarówno globalny kontekst, jak i dodatkową perspektywę dla zainteresowanych ludzi w całej cywilizacji planetarnej. Pedogate dzieje się praktycznie wszędzie.

Dla nowicjuszy w tym temacie szczególnie pilne jest przeczytanie całego tego “Raportu specjalnego”, aby można było właściwie zrozumieć leksykon Pizzagate i historię Pedogate. Gorąco polecamy również następujący doskonały ebook: PIZZAGATE FOR DUMMIES dla tych, którzy nie są zaznajomieni z historią Pizzagate.

Pizzagate jest lokalna, Pedogate jest globalna

Wielu skarżyło się, że Pizzagate powinna nazywać się Pedogate.

W rzeczywistości Pizzagate jest tylko jednym z wielu Pedogates występujących obecnie na całym świecie. Jak wskazuje tytuł, “Pizzagate reprezentuje tylko jedną amerykańską franczyzę w ramach światowej operacji handlu dziećmi znanej jako Pedogate“.

Prawdą jest, że Pizzagate jest wyjątkowo amerykańską franczyzą, która działa głównie w Waszyngtonie, ale obejmuje również operacje w Nowym Jorku, Chicago, Los Angeles i innych dużych obszarach metropolitalnych.

Istnieje wiele innych Pedogates, które nie mają nic wspólnego z Pizzagate, odbywających się w całej Ameryce w tym czasie. Czy są one powiązane? Tak, niektóre znacznie bardziej niż inne.

Gdzie są tysiące zaginionych dzieci w Ameryce?

Na przykład trwający hollywoodzki Pedogate jest połączony z D.C. Pizzagate. Powodem, dla którego wielu hollywoodzkich ludzi wyszło z stolarki, aby poprzeć Hillary R. Clinton i uderzyć w Donalda J. Trumpa, jest bliskie powiązanie dziesięcioletnich skandali związanych z wykorzystywaniem dzieci zarówno w D.C., jak i Tinseltown.

Najbardziej krytycznym punktem jest to, że Pizzagate jest podporą, która jest nierozerwalnie związana ze wszystkimi innymi Pedogate. Ponieważ reprezentuje operację wykorzystywania dzieci w stolicy kraju i związanych z nią ośrodkach władzy, jego ujawnienie może ujawnić całą krwawą kulturę wykorzystywania dzieci. Tak, Pizzagate jest tak wyraźnie skonfigurowana w ogólnoświatowym skandalu Pedogate. To nie jest dziadek jak brukselski pedogate, ale dotyczy tego, kto jest kim amerykańskiego społeczeństwa, a zwłaszcza klasy politycznej.

Pizzagate jest znacznie poważniejsza niż poprzednie Pedogates

Dlaczego Pizzagate rozwarła się na oścież… tuż przed wyborami?

Po pierwsze, ważne jest, aby zrozumieć, że Pizzagate została ujawniona przez podwójną porażkę Podesta WikiLeaks i 650 000 e-maili Anthony’ego Weinera. Innymi słowy, nadszedł czas, aby ta pedofilia na wysokich stanowiskach została szeroko rozdmuchana. Ponieważ wszystko to wydarzyło się zaledwie kilka tygodni przed najbardziej kontrowersyjnymi wyborami w historii USA, cały świat patrzył na amerykański teatr polityczny z całkowitym zdumieniem.

Jest to czas i środowisko, w którym Pizzagate została po raz pierwszy ujawniona. Od pierwszych ujawnień nabrał rozpędu, który po prostu nie chce się poddać. W rzeczywistości z każdym dniem pojawiają się nowe informacje i zaskakujące uświadomienia sobie, jak WIELKA jest ta rzecz. To, że Hillary Clinton, Barack Obama i John Podesta znajdują się w epicentrum tego “skandalu tysiąclecia”, czyni go jeszcze bardziej szokującym i trudnym do uwierzenia dla wielu.

Niemniej jednak to właśnie te i inne dramatyczne elementy wysunęły Pizzagate na pierwszy plan cyklu informacyjnego. Zwłaszcza, gdy NYT, WashPo i BBC publikują artykuły na pierwszych stronach, aby bronić wyjątkowo wątpliwego gejowskiego właściciela pizzerii, czytelnik wie, że coś jest nie tak. A kiedy Megyn Kelly z FOX News publikuje wywiad z osławionym Jamesem Alefantisem z Comet, który nie tylko oczyszcza go z wszelkich podejrzeń, ale wychwala go jako swego rodzaju bohatera, który patrzył na Alt Right, coś jest naprawdę bardzo nie tak.

W rzeczywistości jest to prawdziwa historia, która jest starannie ukrywana; Gdyby bowiem prawdziwe szczegóły Pizzagate wyciekły do opinii publicznej, świat zmieniłby się w ciągu dnia i nocy. Szokująca historia znacznie większego Pedogate wygląda tak. Przyjrzyj się uważnie poniższemu fragmentowi. To krótkie streszczenie skandalu i tuszowania Franklina z 1980 roku oddaje samą głębię i zakres zbrodni popełnianych przeciwko naszym dzieciom.

(Źródło: America’s Greatest Child Sex Scandal: Boys Town in Lincoln, Nebraska)

Czytelnik musi zrozumieć, że Pizzagate stanowi tylko wierzchołek góry lodowej – globalnej góry lodowej głębokiej przestępczości popełnionej przeciwko dzieciom na całym świecie. Nie tylko dotyczy to znacznie większego światowego kręgu pedofilii znanego jako Pedogate, ale także międzynarodowego syndykatu przestępczego, który handluje wykorzystywaniem dzieci – WSZĘDZIE – 24/7.

Waszyngton i CIA

To, co sprawia, że Pizzagate jest tak bardzo wybuchowe, to fakt, że wszyscy kluczowi gracze są głęboko zaangażowani w politykę Waszyngtonu i waszyngtońską grę o władzę, handel wpływami rządu USA i pośrednictwo w federalnej władzy. Jest też CIA, często uważana za agencję wywiadowczą, która nie tylko kontroluje wiele Pedogates występujących w całym kraju, ale także ściśle monitoruje każdego z nich. W końcu te niewyobrażalne operacje wykorzystywania dzieci są wdrażane – przede wszystkim – jako podstawowy mechanizm kontroli, który utrzymuje amerykańskich polityków w całkowitej kontroli. (PEDOGATE: Kobiety pracujące na bardzo wysokich stanowiskach)

Dlaczego to takie ważne?

Dla niewtajemniczonych ważne jest, aby zrozumieć, że Stany Zjednoczone Ameryki zostały starannie pielęgnowane, aby funkcjonować jako militarne ramię Nowego Porządku Świata (NWO). W tej kluczowej roli USA przejmują kierownictwo od ramienia finansowego z siedzibą w londyńskim City, a także od religijnego ramienia NWO z siedzibą w Watykanie. Dlatego tak ważne jest, aby Światowy Rząd Cieni kontrolował wszystko, co dzieje się w Waszyngtonie, D.C., najwyższe dowództwo amerykańskich sił zbrojnych i żandarm wojskowy świata.

Pizzagate po prostu odkryła to, co wszyscy w Waszyngtonie zawsze wiedzieli. Że praktycznie każdy znaczący polityk jest kontrolowany przez to, że został skompromitowany przez nielegalny i / lub skandaliczny romans seksualny, często z nieletnimi dziećmi. W niegdyś purytańskiej Ameryce zawsze był to najprostszy sposób na obalenie nieposłusznego wybranego urzędnika. Oczywiście, jeśli bezprawne i obrzydliwe zachowanie miało miejsce w kontekście gwałtu na dziecku lub satanistycznej ofiary rytualnej, ich kariera polityczna nie tylko się skończyła, ale także ich swoboda poruszania się z powodu więzienia.

CIA zawsze była znana z głębokiego zaangażowania w 3 największe nielegalne operacje generujące przychody na świecie. Handel narkotykami i handel bronią są dość OGROMNE; Jednak to handel dziećmi naprawdę utrzymuje ich w biznesie. CIA ma tak wiele operacji z czarnym budżetem, które muszą finansować, że potrzebują ogromnych funduszy z tych działań przestępczych, aby nadal prowadzić je na całej planecie. Handel dziećmi zapewnia również specjalne środki kontroli osób na stanowiskach postrzeganych jako władza. Jednak to ci, którzy zajmują najwyższe szczeble globalnej struktury władzy, są również objęci opieką za pośrednictwem tego globalnego pierścienia pedofilii.

To właśnie odróżniało Pizzagate od wszystkich innych skandali związanych z wykorzystywaniem seksualnym dzieci na wysokich stanowiskach w ciągu ostatnich wielu dziesięcioleci. Rozbił dobrze skonfigurowaną komórkę CIA głęboko osadzonych agentów w międzynarodowym biznesie wykorzystywania dzieci. Ta konkretna operacja Pedogate jest naprawdę kontrolowana przez CIA, a także inne agencje zupy alfabetu, o których nikt nawet nie słyszał, że są tak tajne i nikczemne w swojej działalności przestępczej.

Co może być bardziej radioaktywnego niż pedofilia na wysokich stanowiskach?

W rzeczywistości siatki pedofilskie są zorganizowane rzekomo jako przykrywka dla znacznie bardziej złowrogiej operacji biznesowej. Te rutynowo prowadzone działania przestępcze obejmują produkcję pornografii dziecięcej, zarówno fotografii, jak i filmów, a także filmowanie filmów snuff. Inne zachowania przestępcze mieszczą się w sferze satanistycznych rytuałów, składania ofiar z dzieci i picia krwi. Najbardziej ohydne przestępstwa dotyczą jednak handlu organami dziecięcymi, pobierania tkanek i pobierania krwi.

Ważne jest, aby zrozumieć, że CIA nie pracuje i nigdy nie pracowała dla narodu amerykańskiego. Firma, jak wiadomo, działa wyłącznie dla Wojskowego Kompleksu Przemysłowego i innych kluczowych firm z listy Fortune 1000 rozsianych po całym świecie. CIA jest również zatrudniona przez wybrane organizacje pozarządowe, które faktycznie zostały założone jako firmy-przykrywki CIA, takie jak Fundacja Clintonów. Clinton Global Initiative jest właśnie tym – globalną operacją CIA, która przenika każdy rodzaj korporacji, który jest niezbędny do przeprowadzenia czarnej operacji wszędzie tam, gdzie konieczne jest posiadanie tak życzliwej przykrywki.

Fundacja Clintonów: typowa “organizacja pozarządowa kierowana przez CIA”, która jest całkowicie ponad prawem

Z tych i innych powodów zarówno Hillary, jak i Bill Clinton byli zamieszani w różne plany, które mają związek z handlem dziećmi. Skandal Pizzagate w Comet Ping Pong jest tylko jednym z tych, które nadzorował przewodniczący kampanii Clintona John Podesta – kluczowa postać w pierścieniu pedofilskim DC wraz ze swoim bratem super-lobbystą Tonym Podestą.

Przedsięwzięcie, które umieściło Fundację Clintona na mapie, było odpowiedzią na katastrofalne trzęsienie ziemi na Haiti. Jednak kobieta, która została złapana i skazana za przemyt dzieci (33 dzieci) – Laura Silsby – i którą sekretarz stanu Clinton próbował chronić przed oskarżeniem, również ma powiązania z Fundacją. Dlatego media głównego nurtu (MSM) upiornie milczały na temat całej tej kryminalnej sprawy.

J. Edgar Hoover i FBI

W Ameryce jest jeden szczególny powód, dla którego przestępstwa pedofilii “na wysokich stanowiskach” są bardzo rzadko badane. A w tych kilku przypadkach, w których są, celem jest oczyszczenie Kongresu (i tym podobnych) z kogoś, kto opuścił rezerwat lub kto jest ofiarą nagiego oskarżenia politycznego. Ten powód ma wiele wspólnego z pierwszym dyrektorem FBI – J. Edgarem Hooverem.

J. Edgar Hoover był nie tylko homoseksualistą, ale także pedofilią. (Czy to nie dlatego Hoover został mianowany dożywotnim dyrektorem FBI?) Jako główny funkcjonariusz organów ścigania w kraju był wtajemniczony w tajemnice seksualne i nielegalne zachowania seksualne amerykańskiej klasy politycznej i nie tylko. Z powodu tej rzeczywistości Hoover wiedział, że dewiacja seksualna może zostać wykorzystana do obalenia każdej winnej strony w Waszyngtonie. Wiedział również, że jeśli użyje takiej władzy agresywnie, on również może znaleźć się w bardzo kompromisowej sytuacji.

Niedawne przewinienie obecnego dyrektora FBI Jamesa B. Comeya jest teraz znacznie łatwiejsze do zrozumienia, zwłaszcza jeśli odnosi się do szaleństwa zbrodni Clintona Emailgate. Jest całkiem prawdopodobne, że istnieje niestosowne zachowanie osób na najwyższym szczeblu Departamentu Sprawiedliwości (DOJ), które może zostać wykorzystane do szantażowania kluczowych graczy w FBI i DOJ. Tak się prawie zawsze robi, chociaż nie ma twardych dowodów na poparcie takiego zarzutu.

Istnieje jednak ogromna ilość możliwych do wykorzystania dowodów dotyczących Clintonów, zarówno Hillary, jak i Billa, a także Johna i Tony’ego Podesty. To, że obaj Clintonowie wielokrotnie latali Lolita Express Jeffreya Epsteina na Orgy Island, jest tylko jednym z wielu wysoce podejrzanych wzorców zachowania. Epstein jest nie tylko skazanym pedofilem, ale także znajduje się w centrum niezwykle niestabilnej sprawy z przeciwnym adwokatem z powodu nadzwyczajnego lekkiego wyroku skazującego i łagodzenia wyroku, który otrzymał. Dyspozycja sądu w jego sprawie była po prostu bezprecedensowa w historii USA.

Najwyraźniej FBI ma niepisany kodeks kierujący postępowaniem, w którym oskarżenia o pedofilię nie mogą być ścigane, chyba że zostaną oczyszczone na najwyższych szczeblach. znacznie powyżej skromnego przywództwa FBI i Departamentu Sprawiedliwości. Innymi słowy, w tej postmodernistycznej erze 3 tysiąclecia jest całkiem prawdopodobne, że CIA jest bezpośrednio zaangażowana w proces decyzyjny w celu postawienia zarzutów, a nawet kontynuowania dochodzenia. Jak zawsze, w świetle kontroli sprawowanej przez CIA nad Pedogates na całym świecie, jasne jest, dlaczego FBI prawie zawsze decyduje się nie ścigać.

Alfred Kinsey: Zboczony seksuolog pedofil i jego kryminalne eksperymenty

Nie ma innego amerykańskiego “naukowca”, którego dzieło życia zrobiło więcej dla legalizacji pedofilii niż Alfred Charles Kinsey. Znany jako pierwszy seksuolog w kraju, Kinsey przeprowadził sadystyczne eksperymenty seksualne na dzieciach, zarówno bardzo młodych, jak i starszych. Nawet pobieżne spojrzenie na wyniki jego zbrodniczych eksperymentów ujawnia, że były one niezwykle okrutne i znęcające się nad jego dziećmi-ofiarami.

SENSACJA! KINSEY ZAPŁACIŁ MOJEMU OJCU, ŻEBY MNIE ZGWAŁCIŁ

To, że gej Kinsey założył Instytut Badań nad Seksem na Uniwersytecie Indiana w 1947 roku, jest dość znaczące. W jaki sposób taka jawnie nieuczciwa instytucja badająca seks powstała w konserwatywnym i tradycyjnym miejscu Bloomington w stanie Indiana? To, że pozwolono na przeprowadzanie tak jawnie nielegalnych i nieludzkich eksperymentów na małych dzieciach, musiało mieć błogosławieństwo rządu federalnego USA. I tak też zrobili.

Uważna lektura zapisów historycznych może jedynie doprowadzić badacza do przekonania, że cały program pedofilii Kinseya został ustanowiony pod auspicjami CIA. Firma, jak jest również znana przez społeczność wywiadowczą, została również utworzona jako Centralna Agencja Wywiadowcza w 1947 roku. To, co stało się główną agencją wywiadowczą USA, było w rzeczywistości następną generacją jej poprzednika, niesławnego Biura Usług Strategicznych (OSS).

OSS naprawdę zyskał na znaczeniu po 2 wojnie światowej w następstwie operacji Paperclip – “programu Biura Służb Strategicznych Stanów Zjednoczonych (OSS), w którym ponad 1,500 Niemców, [1] głównie naukowców, ale także inżynierów i techników, zostało sprowadzonych do Stanów Zjednoczonych z postnazistowskich Niemiec w celu zatrudnienia rządowego począwszy od 1945 r. i wzrastającego po II wojnie światowej. ” Wielu historyków zauważyło, że nowa CIA – po 1945 roku – kontynuowała różnego rodzaju nazistowskie eksperymenty na ludziach, które były prowadzone przez Trzecią Rzeszę podczas II wojny światowej. Niektórzy sugerują nawet, że wszystkie tak zwane porwania przez obcych i eksperymenty na ludziach są w rzeczywistości operacjami wstecznymi prowadzonymi przez współpracujące wojskowe instytucje badawcze. (Nie ma porwań przez kosmitów, tylko porwania rządowe)

Kluczową kwestią jest to, że Instytut Seksu Kinseya nosi wszystkie znamiona nielegalnego nazistowskiego programu badawczego, któremu pozwolono działać wbrew wszelkim prawom i ustawom, obyczajom i normom społecznym. Barbarzyńskie eksperymenty przeprowadzone na małych dzieciach zostałyby uznane za najwyższą formę wykorzystywania seksualnego dzieci w 2016 r., A osoby odpowiedzialne byłyby ścigane w najszerszym zakresie prawa.

Najwyraźniej homoseksualna orientacja seksualna Alfreda Kinseya w latach 1940. wywołała u niego wielką konsternację. Jego wątpliwe relacje z przestępczymi pedofilami w tym czasie dostarczyły mu wielu wątpliwych danych na temat reakcji seksualnych dzieci. Własne zapisy eksperymentów Kinseya wskazują, że jego źródła były znane jako przestępcy pedofile, co potwierdzili niektórzy z jego współpracowników. W rzeczywistości Instytut Badań nad Seksem Kinseya na Uniwersytecie Indiana jest prawdziwym magazynem twardych dowodów, które faktycznie odzwierciedlają twardą i rozległą operację pedofilską. W ciągu dnia CIA uchodziło jej na sucho praktycznie wszystko, co chciała.

Badania seksualne Kinseya wyrządziły nieodwracalną szkodę dzieciom i kobietom

Nie ma wątpliwości co do jednej społecznej konsekwencji obraźliwej pracy Kinseya – rozpoczęła rewolucję seksualną lat 1960. i agendę LGBTQ trzeciego tysiąclecia. Żadna inna pseudonaukowa praca nie jest przywoływana tak często, jak opublikowane prace Kinseya. Żadne inne niewiarygodne badania nie były cytowane tak często podczas przesłuchań w Kongresie ze względu na ich postrzegany autorytet w kwestii ludzkiej seksualności. Nie tylko znaczna część metodologii badań była niezgodna z prawem, ale wyniki są uważane za wysoce problematyczne przez tych, którzy próbowali zweryfikować ich integralność.

James Alefantis i Comet Ping Pong Pizza Restaurant

Jeśli kiedykolwiek miała miejsce operacja pedofilii pod klucz, która jednego dnia działała w pełni, a następnego zakończyła działalność, to jest to bardzo podejrzana restauracja Comet Ping Pong Pizza należąca do Jamesa Achillesa Alefantisa. Pan Alefantis wyraźnie tnie profil agenta CIA, którego główną rolą było zarządzanie prawdopodobnie największą tego rodzaju operacją pedograficzną w Dystrykcie Kolumbii. [1]

James Alefantis i Comet Pizza ujawnili się jako klasyczna operacja CIA

Ponieważ CIA używa pedofilii do kontrolowania tak wielu polityków, pan Alefantis został dość niewiarygodnie zidentyfikowany jako “49. najpotężniejszy człowiek w Waszyngtonie”. Jest również zapisany za wizytę w Białym Domu co najmniej 5 razy. Ma swoje zdjęcia z Tonym Podestą, połową duetu superlobbystów z bratem Johnem Podestą. I ma list z podziękowaniami podpisany przez Hillary Clinton za wykorzystanie jego restauracji na imprezę Demokratów, która zebrała poważne pieniądze.

James Achilles Alefantis i jego Comet Ping Pong Network

Z dokładnej analizy wszystkich dowodów dotyczących Jamesa Alefantisa, które są zamieszczone w Internecie, jest teraz krystalicznie jasne, że PROWADZIŁ on pełnowymiarową czarną operację CIA. Jak wcześniej wspomniano, każdy, kto może dowodzić artykułami na pierwszych stronach w The New York Times, The Washington Post i BBC News, musi być naprawdę bardzo potężny… jak w przypadku CIA kierowanej i finansowanej, ponieważ tylko Kompania mogła przeprowadzić tak wysoce skoordynowaną obronę prowadzoną przez główne organy propagandy MSM. A zwłaszcza dla faceta, który powinien być badany, jakby nie było jutra – ponieważ nie ma wielu dzieci, które dają się złapać w te pierścienie pedo-ringowe.

PIZZAGATE: Pełna nazwa właściciela (Comet Ping Pong Pizza) oznacza po francusku “kocham dzieci”

Z nieproporcjonalnej reakcji na skandal Comet Ping Pong zmontowany do tej pory przez MSM, jest całkowicie jasne, że TPTB tak bardzo boją się tego, co otworzyła Pizzagate. Są tak przerażeni, że ich agenci zorganizowali całkowicie absurdalną operację fałszywej flagi, która była równie sfabrykowana, co ujawniona. To wydarzenie ujawniło, że ci, którym grozi Pizzagate, zrobią wszystko, co możliwe, aby zabić tę historię… Nawet jeśli oznacza to usunięcie wszystkich alternatywnych mediów informacyjnych.

Fałszywa flaga właśnie wystawiona w restauracji Comet Ping Pong Pizza, aby zamknąć Alt Media

Washington Post nie tylko opublikował bezprecedensowy hit przeciwko wszystkim głównym platformom informacyjnym Alt Media, które następnie musieli przywrócić, ale także spiskowali, aby stworzyć fałszywą nową platformę PropOrNot. MSM lekkomyślnie etykietują wszelkie wiadomości, które nie pochodzą, jako “fałszywe wiadomości”. Rozpoczęli to polowanie na czarownice tuż przed pojawieniem się pierwszych artykułów w Alt Media o Pizzagate, które wyraźnie wskazywały, że wiedzieli, że zbliża się burza. I nie widzieli innego sposobu na zdyskredytowanie wyłaniającej się narracji niż karygodne nazywanie wszystkich innych producentami “fałszywych wiadomości”. To był ruch D E S P E R A T E, jeśli kiedykolwiek taki był!

Co sprowadza nas z powrotem do CIA.

Tak jak prezydent Obama jest członkiem CIA z kartami, tak samo jest z praktycznie wszystkimi tymi, którzy mieszkają na najwyższych szczeblach rządu federalnego USA. Podobnie, wszyscy główni prezenterzy sieci i pisarze dla gazet są agentami CIA Firma Straszydeł jest przecież agencją wywiadowczą, a MSM jest największym odbiorcą i rozpowszechniaczem informacji wywiadowczych na planecie. CIA jest również najbardziej płodnym propagatorem propagandy i fałszywych wiadomości; Dlatego wiemy, że MSM jest obecnie największym producentem fałszywych wiadomości na świecie.

To właśnie dlatego pani Clinton nigdy nie była ścigana przez Departament Sprawiedliwości za Benghazigate, Emailgate lub Servergate, ponieważ cała jej kadencja w stanie była zdefiniowana przez strzelanie (patrz Benghazigate), handel narkotykami i handel ludźmi. To jest właśnie powód, dla którego syjo-anglo-amerykańska oś zaprojektowała największy masowy exodus z Bliskiego Wschodu we współczesnej historii. W dużej mierze ta finansowana przez George’a Sorosa ludzka katastrofa miała na celu oddzielenie dzieci od rodziców. W ten sposób dzieci pozbawione opieki są łatwym łupem dla operacji handlu ludźmi, z których Turcja jest bardzo dobrze znana.

CIA jest nie tylko operacyjnie odpowiedzialna za handel dziećmi na Bliskim Wschodzie, który jest wynikiem bezprawnych wojen w Iraku i Syrii, ale także na szczycie łodzi uchodźców wojennych i imigrantów ekonomicznych wyrzucanych na brzegi Włoch z Libii. Ditto dla każdego innego teatru wojny, gdzie prawdopodobieństwo rozdzielenia rodzin jest bardzo wysokie. Ta sytuacja stwarza idealną sytuację dla kręgów pedofilskich, aby wyrwać MNÓSTWO dzieci bez opieki, szczególnie gdy wędrują bez celu po obcych krajach.

Na pokładzie “Bestii”: imigranci odbywają niebezpieczną podróż do USA – FOX News

Granica z Meksykiem jest kolejnym przykładem, w którym Amerykanie byli zszokowani, widząc tysiące dzieci bez opieki z Ameryki Południowej i Środkowej przybywających do i przez granicę USA. Nawet stany graniczne Teksas i Arizona były bezsilne, aby kontrolować własne granice – władzę, którą Konstytucja USA przyznaje im poprzez prawa stanów. Bardzo niewielu rozumie, że to oszustwo jest koordynowanym przez CIA i wymuszanym przez DHS przedsiębiorstwem zajmującym się wykorzystywaniem dzieci.

Nie tylko CIA, ale te wysoce zorganizowane operacje handlu dziećmi są również chronione przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego. DHS również NIE działa dla narodu amerykańskiego; raczej w tym przypadku agencja jest zwerbowana przez korporacyjną Amerykę, aby zapewnić swobodny przepływ młodych, zdrowych istot ludzkich do pracy w swoich fabrykach za niewolnicze wynagrodzenie. Wojsko USA bierze również wielu 18-letnich mężczyzn i wciela ich do sił zbrojnych w zamian za obywatelstwo amerykańskie. To znaczy, oczywiście, jeśli wrócą żywi ze swoich służb.

Prawdziwe pytanie za 64 000 dolarów brzmi: dlaczego administracja Obamy dosłownie zachęcała do masowej migracji tysięcy dzieci bez opieki przez bardzo surową i niebezpieczną granicę. Dlaczego władza miałaby narażać dzieci na niebezpieczeństwo w ten sposób? Z pewnością, kiedy w końcu dotrą na różne przejścia graniczne, dzieci te są następnie przetwarzane i zabierane gdzie? Kim są strażnicy? Jako podopieczni państwa, gdzie są zakwaterowani i karmieni? Jaki jest ich ostateczny cel?

To prowadzi nas do powiatowych służb ochrony dzieci i systemu opieki zastępczej, które są tak obraźliwe dla dzieci, że są wręcz przerażające. Jeśli to właśnie tam trafiają nielegalne dzieci z zagranicy, powszechnie wiadomo, że wiele z nich znajduje się w skrajnym niebezpieczeństwie. Dorośli szukający dziecięcych niewolników i pedofile pragnący małych straumatyzowanych dzieci są znani z tego, że stają się rodzicami zastępczymi. W wielu przypadkach te dzieci są tymi, które kończą w sytuacji podobnej do Pizzagate – seksualnej pożywce dla waszyngtońskich elit.

W jaki sposób pedofilia lub wykorzystywanie seksualne dzieci są wykorzystywane jako mechanizm kontrolny?

Istnieje wiele sposobów, w jakie wybrani przywódcy i mianowani politycy, prezesi korporacji i prezesi fundacji, kanclerze uniwersytetów i dyrektorzy think tanków mogą być kontrolowani przez pedofilię. Najbardziej oczywiste ma miejsce, gdy polityk-gej przez całe życie zostaje zwabiony w pułapkę miodu z młodym chłopcem. Kiedy zostanie złapany lub sfilmowany na gorącym uczynku, tym politykiem można łatwo manipulować do końca swojej kariery. Spójrzmy na obecną trudną sytuację byłego spikera Izby Reprezentantów Dennisa Hasterta, który został umieszczony na najpotężniejszym stanowisku w Kongresie, wiedząc, że wykorzystywał nieletnich chłopców jako trener zapasów.

Następnie mamy do czynienia z powszechną sytuacją, w której heteroseksualni politycy są zapraszani na spotkanie towarzyskie, na którym nieletnie dziewczęta są udostępniane za przysługi seksualne. Są też przypadki, gdy czysty polityk zostaje zaproszony na wieczorny wieczór, który kończy się filmem snuff lub innym odrażającym wydarzeniem z udziałem nieletnich dzieci. Zgłaszano nawet przypadki, w których niczego nie podejrzewający polityk został wprowadzony do piwnicy, gdzie odbywała się satanistyczna rytualna ofiara z dzieci… i jednocześnie filmowane. Gdy kamera się kręci, ofiara nie ma innego wyjścia, jak tylko zrezygnować z kariery w służbie publicznej lub poddać się szantażowi.

Wreszcie, są tacy przywódcy i urzędnicy, którzy świadomie i dobrowolnie uczestniczą we wszelkiego rodzaju wyjątkowo perwersyjnych zachowaniach seksualnych z dziećmi. W niektórych sytuacjach dzieci pozostają z poważnymi obrażeniami; W poważniejszych przypadkach są brutalnie zabijani. Kiedy składa się ofiarę z dziecka, różne organy są czasami spożywane i pije się krew. Kiedy głównym celem jest handel narządami, upragnione narządy są szybko wysyłane do lekarza prowadzącego najnowszego miliardera, który desperacko potrzebuje wątroby lub nerki, trzustki lub płuc. Zapłacą duże pieniądze za szybkie pozyskanie tych narządów.

Satanistyczny rytuał składania ofiar z dzieci i mordowania

Istnieje inny wymiar tego całego biznesu wykorzystywania dzieci, który nie ma nic wspólnego z biznesem jako takim. Ten aspekt dotyczy świadomego składania ofiar z czystych niemowląt i nieskalanych małych dzieci w celu przebłagania “bogów”. Po pierwsze, bardzo ważne jest zrozumienie historii słowa “szatan”. W rzeczywistości pochodzi od tego samego słowa co “Saturn”.

Starożytni naprawdę wierzyli, że każdy luminarz (czytaj planeta i gwiazda) był planetarną manifestacją różnych bóstw w ich panteonie bogów. Każda starożytna szkoła astrologii rozumiała, że Saturn jest planetą, która zwraca karmę, szczególnie bardzo trudną karmę. Im większe próby i udręki w życiu, tym więcej mówiono, że dana osoba była odwiedzana przez samego Saturna. W rzeczywistości każdy główny system astrologii trzyma się podobnego zrozumienia, więc my – człowiek postmodernistyczny – wiemy, że musi być w tym trochę prawdy.

Przez tysiąclecia słowo “Saturn” zaczęło być pisane i wypowiadane jako “szatan”, ponieważ oba czynią życie nieszczęśliwym. Zarówno Saturn, szafarz karmy, jak i szatan, zwodziciel ludzi, jak zrozumiano, zawsze byli odpowiedzialni za wielkie przeciwności i straszliwe cierpienia życia. W pewnym momencie szatan został zidentyfikowany jako przeciwnik zarówno Boga, jak i ludzkości, a zwłaszcza Jezusa Chrystusa. Inne główne religie mają podobne demoniczne postacie, które można łatwo zrozumieć jako ich formę szatana, diabła i / lub Lucyfera.

Pomnik Baphometa z dziećmi

Kiedy Bawarscy Iluminaci zostali po raz pierwszy ustanowieni, ich członkowie byli ludźmi, którzy ostatecznie odrzucili właściwą ścieżkę z powrotem do Boga. Zamiast tego wybrali lewą ścieżkę, która obejmowała wszelkiego rodzaju praktyki okultystyczne, demoniczne rytuały i leworęczne protokoły, aby zadowolić swoich różnych idoli. Najbardziej czczonymi z tych bożków są znani Moloch i Baphomet, które są surowymi przedstawieniami Saturna. Dlatego obraz “Sabbatic Goat” jest często używany jako symbol satanistyczny. Koza górska jest również symbolem zodiaku Koziorożca – znaku astrologicznego rządzonego przez Saturna.

Klasyczna ilustracja Molocha z dzieckiem

Istnieją bardzo dobre powody, dla których hebrajski patriarcha Starego Testamentu Abraham był gotów poświęcić swojego syna Izaaka “żywemu bogu”. Oczywiście taka dziwaczna i bezbożna prośba nigdy nie zostałaby wygłoszona przez jedynego prawdziwego Boga. Bardziej prawdopodobne jest, że był to rozkaz Saturna wydany przez Bóg jeden wie kogo. Co wskazuje na bardzo potężną demoniczną istotę, która w tym czasie przedstawiała się jako ich “Bóg Wszechmogący” i “Najwyższa Istota”.

Moloch, starożytny pogański bóg ofiar z dzieci.

Ta bardzo przejmująca biblijna historia “Abrahama i Izaaka” pozostaje wyryta w psychice każdego dziecka, które słyszy ją po raz pierwszy. Być może tradycja składania ofiar z dzieci była znacznie bardziej rozpowszechniona w starożytnej religii hebrajskiej niż jest ujawniana poza dzisiejszą tradycją wiary judaistycznej. Jednak obiektywna analiza zapisów historycznych pokazuje, że istniały cywilizacje starsze i współczesne narodowi żydowskiemu, które również zawierały rytualne ofiary z dzieci i morderstwa.

Dlaczego niektóre żydowskie rodziny praktykują satanistyczne rytualne składanie ofiar z dzieci?

Ponieważ ten ważki i niezwykle istotny temat wykracza daleko poza zakres tego exposé, zostanie on podjęty w eseju uzupełniającym. Wystarczy powiedzieć, że w pewnym momencie ewolucji obecnej rasy ludzkości rozpoczęła się wysoce wypaczona tradycja wśród bogatych, potężnych i wpływowych, którzy naprawdę wierzyli, że ich pozycja w społeczeństwie była spowodowana takimi morderczymi ofiarami z ludzi. Kiedy składanie ofiar z dzieci zostało zinstytucjonalizowane, po prostu nie można było tego zatrzymać. Nawet kiedy takie tortury i morderstwa dzieci zostały ujawnione jako całkowicie barbarzyńska praktyka, którą naprawdę są, po prostu wycofały się w cień.

Należy rozumieć, że bóstwo znane jako “Saturn” jest rozpoznawane w wielu kulturach od niepamiętnych czasów. W mitologii rzymskiej został uhonorowany na Saturnaliach, które “odbywały się 17 grudnia kalendarza juliańskiego, a później rozszerzone o uroczystości do 23 grudnia”. Tradycja ta ostatecznie przekształciła się w Boże Narodzenie, które było postrzegane jako dzień kulminacyjny uroczystości. Przesilenie zimowe jest zawsze najkrótszym dniem w roku z najmniejszą ilością światła słonecznego; Dlatego świąteczne lampki są używane, aby przywrócić światło do królestwa Ziemi. Dlatego też ten esej został opublikowany 25 grudnia 2016 r. – aby naświetlić tę tragiczną sprawę, aby wszyscy mogli ją zobaczyć.

Wreszcie, rządzące bóstwo Saturna jest znane pod różnymi imionami i zawsze dostarcza najtrudniejszej karmy, jaką człowiek musi znieść. Z tego powodu uważano, że ofiary z ludzi przebłagają tego groźnego boga Saturna. To dzięki jego edyktowi każda żywa istota doświadczy “płaczu, zawodzenia i zgrzytania zębami” w pewnym momencie swojego istnienia. Dlatego głęboko błędnie zrozumiano, że jedynym sposobem na złagodzenie tych cierpień jest zaangażowanie się w zasadniczo różne formy szatańskiego odkupienia ofiarnego. Ofiarowanie czystej ofiary z dzieci było rozumiane jako najlepsza ofiara, jaką społeczność mogła złożyć, aby złagodzić wszelkie społeczne cierpienia i / lub zapobiec przyszłym katastrofom.

Bruksela: Dziadek wszystkich operacji pedofobii

Prawdą jest, że to, co często jest błędnie określane jako pedofilia, jest w rzeczywistości skrajną formą pedofobii. Biorąc pod uwagę niezwykle wrogie traktowanie dzieci w tych tak zwanych kręgach pedofilskich, czy naprawdę nie są one prowadzone jako okrutne operacje pedofobii? Te sieci tortur i morderstw dzieci można znaleźć na całym świecie. Jednak to Bruksela, Belgia, stała się miejscem intensywnej działalności pedofobicznej przez wiele dziesięcioleci. Przez wieki niektóre zamki i pałace otaczające Belgię stały się znane jako pełnoetatowe fabryki tortur i morderstw dzieci. Teraz wiemy, dlaczego co roku w Brukseli ginie tak wiele dzieci.

Biorąc pod uwagę wyjątkową rolę, jaką pedofobia/pedofilia odgrywa jako główny mechanizm kontroli globalnej matrycy kontroli, nie powinno dziwić, że Bruksela została wybrana de facto stolicą Unii Europejskiej. Jak łatwo jest zwabić tak wielu przywódców z całej Europy do przestępczych zachowań, do których nie mieli ochoty. Nawet kapitan RAF Peter Townsend został celowo zesłany do Brukseli – na 2 długie lata – aby mógł być na tyle skompromitowany, że jego skandaliczny związek z brytyjską księżniczką Małgorzatą mógł zostać zakończony. Obawiano się, że księżniczka może pójść w ślady swojego wuja, króla Edwarda VIII, który zrzekł się brytyjskiego tronu.

Jak straszna stała się Bruksela w związku z trwającym syndykatem przestępczym wykorzystywania dzieci? Kiedy powszechnie wiadomo, że w pewnym miejscu znajdują się jedni z najgorszych przestępców zajmujących się wykorzystywaniem dzieci na świecie, wiesz, że jest źle – bardzo źle! Kiedy wszyscy miejscowi doskonale zdają sobie sprawę, że lokalna policja nie będzie badać niczego, co ma związek z przestępstwami przeciwko dzieciom, coś jest nie tak. I tak jest w Brukseli… i okolica, która słynie z małych zamków i uroczych dworów z rozległymi posiadłościami … na którym można polować.

Dla wyższej warstwy społeczeństwa, która zaczęła polować na dzieci, niektóre z tych dużych obszarów leśnych stały się idealne do utrzymania ich działalności przestępczej w dobrze strzeżonej tajemnicy. W epoce nowożytnej w tych samych okolicach powstało wiele filmów snuff. Sama kultura Brukseli dosłownie wyrosła wokół tej skrajnie pokręconej perwersji wykorzystywania dzieci. Więc w pewnym sensie to wszystko jest tak jawne, a jednak nikt nie może nic z tym zrobić. Taka jest celowa współpraca z organami ścigania, z której bogaci uczestnicy zawsze korzystali. Kiedy sami szefowie policji są również regularnymi uczestnikami takich wydarzeń przestępczych, zapewniona jest ochrona tych haraczy związanych z wykorzystywaniem dzieci. (Zobacz poniższy link, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat grafiki)

POZA SPRAWĄ DUTROUX: RZECZYWISTOŚĆ CHRONIONYCH SIECI WYKORZYSTYWANIA DZIECI I TABAKI

Dlaczego torturowanie i zabijanie dzieci?

Istnieją różne wewnętrzne wyjaśnienia systematycznego torturowania i zabijania dzieci na całym świecie. Dzieci są również rutynowo robione obiektami polowania na filmy snuff. We wszystkich tych przypadkach dzieci są ostatecznie zabijane po okresie skrajnego strachu. Utrzymujący się poziom strachu powoduje uwalnianie różnych hormonów i innych biochemikaliów, które są wysoko cenione przez starzejące się elity. W rzeczywistości piją krew dzieci natychmiast po tym, jak zostaną straceni na bloku rzeźnika lub zabici podczas polowania.

Ta forma sadystycznego kanibalizmu była praktykowana od eonów przez tajne stowarzyszenia na całym świecie. Praktycy tej czarnej magii i pseudo-nauk mocno wierzą, że otrzymują wielkie moce z tak bogatej w hormony krwi. Tak bardzo, że dosłownie zjedzą bijące serce dziecka, które jest w trakcie brutalnego zabijania. Oczywiście te zagubione dusze są opętane przez demony, które zmusiły je do działania jak diabły z żądzą krwi.

Innym celem tych satanistycznych rytuałów jest pobieranie organów, tkanek i krwi, które są obecnie szeroko sprzedawane na całym świecie. Niektóre dochodzenia wykazały, że ludzkie mięso (i krew) pojawia się w żywności, a zwłaszcza w restauracjach typu fast food. [2] Jednak młode narządy (np. wątroby, nerki, płuca, serca i trzustki) są przeznaczone głównie do przeszczepów dla bogatych i potężnych, których własne narządy zawiodły. Rynek jelit, rogówek i szpiku kostnego również odnotował niedawny wzrost popytu. Te produkty na czarnym rynku są dostarczane zarówno do dużych szpitali metra, jak i lekarzy concierge. Stał się więc szybko rozwijającym się biznesem na całym świecie.

Jeśli chodzi o tkanki, nielegalne badania nad komórkami macierzystymi stworzyły rosnące zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju tkanki, zarówno żywe, jak i martwe. Dlatego metodyczne pobieranie tkanek stało się obecnie dużą częścią tych operacji pedologicznych jako sposób na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy. Ze względu na te stosunkowo nowe aspekty handlu dziećmi, które generują dochody, istnieją obecnie naciski na utrzymanie poziomów dochodów, które do tej pory nigdy nie istniały lub miały znacznie mniejszy poziom.

Niefortunną konsekwencją jest to, że dzieci są obecnie porywane w alarmującym tempie przez zawodowych porywaczy, którzy otrzymują dobre pieniądze za młodych i zdrowych ludzi. Niektóre dzieci są nawet porywane przez rodzinę lub przyjaciół, którzy są wciągani w takie intrygi, czasami nieświadomie tak zawiłe są spiski. Prawdziwe statystyki dotyczące zaginięć dzieci, wraz z porwaniami w twarz, odzwierciedlają ten złowieszczy trend. Bycie dzieckiem nigdy nie było tak niebezpieczne, biorąc pod uwagę, że niektóre korporacyjne wyniki finansowe są obecnie zawyżane przez handel dziećmi i ich produktami na czarnym rynku.

Niewolnice seksualne dzieci

Niewolnictwo pracy dzieci i niewolnictwo seksualne

Istnieje również rynek wysoce najemniczy, który handluje dziećmi, które będą wykorzystywane do pracy, a także tymi, które zostaną sprzedane jako niewolnice seksualne. Popyt na te pierwsze znacznie przewyższa popyt na te drugie. W wyniku globalnej recesji w ciągu 8 lat urzędowania Obamy, nigdy nie było tak dużej presji, aby generować zyski. Wolna siła robocza jest prawdopodobnie najłatwiejszym i najszybszym sposobem pokazania takich zysków, ponieważ koszty pracy są zwykle największe na oświadczeniu “Zysk i strata”.

Nie ma wątpliwości, że wykorzystanie niewolników wzrosło astronomicznie od roku 2000. Nawet naród Arabii Saudyjskiej został przyłapany na wielokrotnym wykorzystywaniu siły roboczej, która wyemigrowała z innych krajów. Wielu z tych imigrantów ekonomicznych zostało praktycznie uwięzionych w okropnych warunkach pracy i życia, bez możliwości wyjścia z kłopotów. W tych czarnych branżach dobrze wiadomo, że im młodszy pracownik, tym łatwiej można go utrzymać w ryzach. Zwykle mają lepsze zdrowie ze względu na młodość wykonywania żmudnych zadań.

Oczywiście bardziej krzepcy i atrakcyjni fizycznie niewolnicy są zwykle zarezerwowani dla niewolnictwa seksualnego. Te dzieci mogą znaleźć się w sytuacjach, w których są praktycznie przykute do łóżka, do kłopotów, w których niewolnicy seksualni faktycznie dają niewolnictwu dziecięcemu moc do prowadzenia całego domu. Wszystko zależy od właściciela niewolnika i osobistej relacji, która rozwija się z niewolnikiem. Niemniej jednak, raz niewolnik seksualny zawsze do pewnego stopnia, zwłaszcza gdy dziecko jest tak akulturowane od najmłodszych i młodych lat.

Obecnie istnieją całe kraje, które są dobrze znane w kręgach pedofilskich jako międzynarodowe centra niewolnictwa seksualnego. Tajlandia jest jednym z takich narodów, podobnie jak Izrael. Podobnie, Hongkong jest główną izbą rozliczeniową dla przemysłu handlu niewolnikami dzieci, który jest wykorzystywany korporacyjnie do obsługi wszystkiego, od chińskich wyzyskowni i wietnamskich fabryk, a także wielu innych małych lub bezpłatnych operacji. Wraz ze spadkiem marż zysku na całym świecie rośnie wykorzystywanie dzieci niewolniczych przez “szanowane” korporacje.

Skandal pedofilski w Kościele rzymskokatolickim

Podczas gdy Bruksela jest dziadkiem Pedogate, Kościół rzymskokatolicki jest matką światowych operacji pedofilskich. To tutaj wykorzystywanie seksualne często bezbronnych dzieci zostało zinstytucjonalizowane przez najwyższe szczeble Kościoła. W rzeczywistości nie tylko kardynałowie i arcybiskupi, prałatowie i biskupi zostali oskarżeni i / lub skazani za przestępstwa pedofilskie i tuszowanie, wielu z nich zapewniło ochronę, która spowodowała, że księża pedofile przenosili się z parafii do parafii, gdzie nadal kontynuują swoje szaleństwo przestępstw seksualnych z bezmyślnym porzuceniem.

Papież Franciszek mówi, że około 8 pedofilów to członkowie duchowieństwa katolickiego, w tym biskupi i kardynałowie

Nie broniąc ich natychmiast za ich ohydne zbrodnie, watykańska hierarchia służyła jako haracz ochronny, jakiego świat nigdy nie widział. Ten zorganizowany system umożliwiania prałatom pedofilów pozwolił, aby instytucjonalna przestępczość pozostała niewykryta, a zatem nieścigana przez wiele dziesięcioleci, ku przerażeniu wielu ofiar i ich rodzin. To właśnie to seryjne umożliwianie jest o wiele większą zbrodnią… i został skrupulatnie przeprowadzony przez najwyższy szczebel przywództwa Kościoła rzymskokatolickiego!

To, że to upiorne zjawisko było tak powszechne w całym Kościele rzymskokatolickim, który został ustanowiony praktycznie wszędzie na świecie, mówi o głębokim “religijnym” poddźwięku Pedogate. Ponieważ Stary Testament służy jako fundament Nowego Testamentu, nie powinno dziwić, że tworzy się duża grupa kapłanów i diakonów, mnichów i braci, a także innych prałatów, którzy dość regularnie skłaniają się ku temu haniebnemu postępowaniu.

To, że takie przestępcze zachowanie było dozwolone przez najwyższe szczeble Kościoła przez tak wiele dziesięcioleci, jest wystarczająco szokujące. Jednak to ich niezwykły wpływ na lokalne organy ścigania, aby odwrócić wzrok, pokazuje, jak akceptowane i zakorzenione są takie wykroczenia w społeczeństwie obywatelskim. Rzeczywiście, Kościół Rzymskokatolicki zapewnił bezpieczną przystań dla “matki wszystkich skandali pedofilskich”, które miały miejsce w bardzo długim okresie czasu.

Nawet papieże obecnego i ostatniego stulecia dobrze zdawali sobie sprawę z istnienia takiej plagi, a jednak nic z tym nie zrobili, dopóki na horyzoncie nie pojawiła się bardzo realna groźba ścigania karnego. W rzeczywistości to bardzo realna groźba procesów sądowych i późniejszego przyznania ogromnych odszkodowań pieniężnych zmusiła Kościół do znaczącego zajęcia się tym głębokim zepsuciem, raz na zawsze.

Badania NCR: Koszty kryzysu wykorzystywania seksualnego dla kościoła w USA rażąco niedoszacowane

Dlaczego właściwie Kościół RC jest matką ich wszystkich – Pedogates?

Ponieważ nadawała fałszywą legitymację innym poza Kościołem. Innymi słowy, jeśli księża mogą to zrobić i ujdzie im to na sucho, a nawet biskupi im na to pozwalają, to musi być w porządku. Podobnie, jeśli wszystkie krajowe i lokalne organy ścigania zawsze odwracają wzrok, to akty pedofilii, pederastii i pedofobii nie mogą być aż tak złe. Taki jest wyniszczający i poniżający efekt, jaki Kościół RC miał na całym świecie. A ci, którzy są za to odpowiedzialni – zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio – będą zawsze żyć we wstydzie i hańbie.

Do tej pory każdy naród, który ma dość dużą liczbę katolickich zwolenników i rozwinięty system parafii, padł ofiarą tej plagi pedofilii kapłańskiej. Pozwy, które są obecnie regularnie rozstrzygane na korzyść powodów, którzy byli wykorzystywani seksualnie jako dzieci, wyniosły miliardy (plus 4 miliardy dolarów). Jako fakt udokumentowany, Kościół RC musi podjąć wszelkie środki prawne niezbędne do ochrony swoich ogromnych i cennych aktywów znajdujących się w lokalnych jurysdykcjach, w których popełniono przestępstwa, a także skarbnicy aktywów w samym Watykanie. (Patrz załącznik poniżej)

W jaki sposób, módlcie się, tak straszliwe przedsięwzięcie przestępcze zostało kiedykolwiek usankcjonowane przez największą instytucję religijną na Ziemi?

Odpowiedź: Wielowiekowe egzekwowanie celibatu w Kościele sprawiło, że dość łatwo było rozwinąć się takiej subkultury pederastii/pedofilii. Ponieważ wielu męskich księży po prostu nie było w stanie kontrolować swoich popędów seksualnych, było tylko kwestią czasu, że będą je projektować na ministrantów. Cały rytuał Mszy św. RC zaczyna się i kończy na księdzu i ministrancie w zaciszu zakrystii.

W zakrystii przechowywane są szaty kapłańskie i artykuły kultu. Jest to również bardzo prywatne pomieszczenie, w którym specjalne przygotowania są prowadzone zarówno przez kapłanów, jak i ministrantów w ciasnych pomieszczeniach. To miejsce porannej interakcji, wraz z domowymi plebaniami, które również zapewniają bezpieczne schronienie dla takiej nielegalnej aktywności seksualnej, gwarantowało, że niewłaściwe rzeczy będą się działy. I tak też zrobili… z niezwykłą częstotliwością na całej planecie.

Jednak to agresywna polityka rekrutacyjna Kościoła RC naprawdę stworzyła tak sprzyjającą atmosferę dla szalejącej pedofilii. Diecezje rzymskokatolickie w całych Stanach Zjednoczonych zawsze były gorliwe w swojej inicjatywie, aby wyświęcać więcej księży. Im więcej księży, tym więcej parafii. Im więcej parafii, tym więcej dziennych zgromadzeń. Im więcej parafian, tym więcej dziesięciny i datków, dzięki którym można dalej rozwijać Kościół. W końcu Kościół RC jest tak naprawdę organizacją polityczną po pierwsze, a następnie religijną. W tym kontekście liczby naprawdę mają dla nich znaczenie… O wiele więcej niż nawet dobro niewinnych dzieci.

Kościół RC zawsze wiedział, że wielu gejów, zwłaszcza pedofilów, pederastów i pedofobów, naturalnie przyciąga kościelny sklep ze słodyczami. I że wykorzystają sytuację jak dziecko w sklepie ze słodyczami, tylko w tym przypadku księża uzależnili się od “kradzieży cukierków dziecku” tak łatwo było to zrobić. Polityka promocyjna Watykanu była w rzeczywistości ukierunkowana na wyniesienie tych prałatów do godności kardynała i biskupa, którzy okazywali sympatię dla subkultury pedofilii. W ten sposób szeregi kapłańskie nie zostały zdziesiątkowane, a Kościół RC nie został sprowadzony na ruinę poprzez ujawnienie skandalu.

Całkiem wygodnie, Kościół RC odniósł również duży sukces w negocjowaniu immunitetu dla działań organów ścigania w każdej jurysdykcji krajowej. Ten ochronny układ prawny miał polegać na wdrożeniu prawa kanonicznego Kościoła katolickiego tak, aby właściwie rozstrzygnąć wszystkie przypadki karne pedofilii, które pojawiły się w każdej parafii. Następnie miejscowy biskup miał zasadniczo pełnić funkcję sędziego i ławy przysięgłych, prokuratora i kata we wszystkich sprawach zgłoszonych przestępstw pedofilskich. Kiedy jednak watykańska hierarchia była tak przychylna pedofilom i pilnie potrzebowała księży, czego innego można było się spodziewać?

Kontemplacja: Kto lub co jest “nierządnicą babilońską”?

Popularna rozrywka

Popularna rozrywka w całej Ameryce stała się pełna wyraźnych treści seksualnych, niektóre zawierające język i obrazy, które szokująco sugerują pedofilię. Znaczna część twórczości Miley Cyrus stanowi dobry przykład tego, jak nasycona jest postmodernistyczna muzyka materiałem, który jest wysoce obraźliwy dla dobra dzieci, niektóre graniczą z przestępczością. Takie lekkomyślne przejście przez przemysł rozrywkowy do tak wielu nieodpowiednich treści graficznych o charakterze seksualnym jest dość celowym projektem. Zmiękczenie populacji ma kluczowe znaczenie dla ukradkowego programu TPTB, aby uzyskać ogólną akceptację pedofilii na całym świecie

Miley Cyrus pokazuje swoją przynależność do Pizzagate.

Jest też niezbyt popularne muzyczne porywanie, które jest używane przez takich artystów jak Amanda Kleinman, której branżowy pseudonim to “Majestic Ape”. [3] Kleinman był stałym bywalcem Comet Ping Pong, zarówno jako gospodarz imprez, jak i dostawca muzyki[4]. Wraz z koordynatorem muzycznym Comet, Sashą Lordem, są odpowiedzialni za jedne z najbardziej niestosownych treści, jakie kiedykolwiek widziano i słyszano w rzekomej rodzinnej pizzerii. Jedyne widzenie to wiara w niektóre z tych “rodzinnych rzeczy” dziejących się w Comet Ping Pong. [<>] Jak następuje: Comet Ping Pong’s Sasha Lord Presents…? ? ?

Muzyka Amandy Kleinman dostarcza studium tego, jak urzec dzieci i wciągnąć je w bardzo wątpliwy związek z muzyką i z tymi, którzy są na początku i na końcu takiej perwersyjnej produkcji muzycznej. Najwyraźniej programowanie neurolingwistyczne na poziomie Tavistock Institute, programowanie kontroli umysłu i wyrafinowane techniki porywania, które Kleinman stosuje, wskazują, że za jej muzycznymi przedsięwzięciami kryje się potężna siła. Dokładnie czym jest ta siła, dopiero zostanie odkryte, ale niewątpliwie wszędzie są odciski palców CIA.

Poniższy film jest tylko jednym z wielu przykładów w jej repertuarze, który ilustruje, jak uwodzicielska seksualnie została zaprojektowana jej treść dla młodej nastoletniej publiczności. Niemniej jednak, kto dokładnie ją do tego zmusił i dla kogo naprawdę pracuje, można się tylko domyślać w tym momencie. Jednak każdy psycholog dziecięcy potwierdziłby, że producent jej muzyki i treści wideo jest manipulatorem umysłu i emocji pierwszego stopnia, który najprawdopodobniej ma poważne złe intencje, gdy dotyczy to jej nastoletnich fanów i słuchaczy.

“Majestic Ape” uderza ponownie w ciężkim oddechu wideo, które jest skierowane do dzieci

Amanda Kleinman aka Majestic Ape w: Comet Ping Pong Pizza

Lekkoatletyka dziecięca i sporty młodzieżowe

“Gdziekolwiek są dzieci, tam są pedofile”.

“Wszędzie tam, gdzie są nastolatki, są dorośli, którzy na nich żerują.”

Były spiker Izby Reprezentantów – Dennis Hastert – został wepchnięty na swoje stanowisko władzy bez najmniejszego sprzeciwu. Przewodniczący Izby Reprezentantów jest w rzeczywistości najpotężniejszym stanowiskiem w rządzie federalnym USA. Marszałek ma władzę nad budżetem publicznym i jako taki może pozbawić finansowania – za odpowiednią zgodą Izby – każdą część rządu, która jest w ten sposób ukierunkowana. Jak więc trener zapasów został postawiony na tak potężnej pozycji, jeśli nie przez celowy plan polityczny? Jak łatwo jest manipulować mężczyzną z przeszłością pełną przestępstw seksualnych wobec dzieci – do tej pory zgłosiło się 4 nastolatków w jego przypadku?

Kto wybrał pedofila Dennisa Hasterta na spikera Izby Reprezentantów?

Niesławna na całym świecie sprawa Jerry’ego Sandusky’ego jest kolejnym rażącym przykładem zaniedbania instytucjonalnego, które zostało szokująco pokazane wobec niczego nie podejrzewającej młodzieży. Cała marka futbolu Penn State została na zawsze zszargana z powodu skandalu, w który zaangażowany był asystent trenera piłki nożnej Jerry Sandusky i wielu administratorów uniwersytetów, którzy zostali oskarżeni o celowe tuszowanie. Najpoważniejsza część tego śledztwa nigdy jednak nie została zakończona, co miało związek ze znacznie większą siecią pedofilów na uniwersytecie.

Podobny skandal wybucha teraz w Wielkiej Brytanii, który wstrząsnął narodem do głębi. Każdy dzień przynosi więcej dowodów na wykorzystywanie seksualne dzieci przez trenerów klubów piłkarskich, którzy mieli kontrolę nad sukcesem i / lub przeznaczeniem sportowca w sporcie. [5] To tylko kolejny przykład tego, jak powszechni pedofile są przyciągani do dziecięcej i nastoletniej areny sportowej. To po prostu naturalne dopasowanie dla pedofilów, tak jak księża żerują na ministrantach.

Skauci, harcerze i harcerki

Czy istnieje jakakolwiek wątpliwość, że niedawny sukces ruchu LGBT, aby homoseksualni przywódcy skautów zostali zaakceptowani przez Boy Scouts of America, był wielkim zamachem stanu przeciwko chrześcijańskiej Ameryce? To, że wielu prezesów korporacji i przewodniczących Zarządu również wyraziło tak silne i niezachwiane poparcie dla tak plugawej inicjatywy, mówi wiele. Dlaczego prezesi firm z listy Fortune 500 mieliby kiedykolwiek zaangażować się w takie fiasko… Chyba, że im kazano, albo na tym polegają ich sympatie.

Tak, ale kto ma moc przeforsowania potężnego dyrektora generalnego korporacji? Nie tylko akcjonariusze, ale także zarządy mogą wywierać ogromną presję na kierownictwo i będą, gdy zamierzają promować program taki jak LGBT. Nigdy w historii USA tak wiele firm nie przyjęło zasadniczo niemoralnego zestawu inicjatyw, jak w przypadku włączenia bardziej ekstremalnej polityki zorientowanej na LGBT. Nie chodzi tu o prawa obywatelskie dla tłumu LGBT, pamiętajcie, że chodzi o normalizację skrajnie nienormalnego stylu życia, tak aby był uważany za równy temu, co jest naprawdę normalne.

To, że Boy Scouts of America mogło zostać przejęte tak szybko i całkowicie, jest surowym świadectwem surowej siły politycznej LGBT, która solidnie stała za przejęciem. A skauci NIGDY nie będą tacy sami, ponieważ religijne i szanowane rodziny w całym kraju natychmiast usunęły swoje dzieci z niegdyś szanowanej instytucji. Niektórzy wiedzą nawet, że legalizacja pedofilii jest tuż za rogiem, chyba że My, Naród, będziemy czujni.

Szczególnie w następstwie wszechobecnego skandalu pedofilskiego Kościoła RC był to ważny ruch dla skautów ze strony pedo-promotorów, postrzegany jako niezwykle śmiały i nieudolny. Ale zrobili to … i najwyraźniej uszło im to na sucho, tak zdeterminowani, aby zamienić nawet skautów w kolejną ogólnokrajową operację pedo. Oszałamiający! Naprawdę zdumiewające, że rodzice z USA pozwolili, aby tak oczywisty koniec podważył bezpieczeństwo i dobre samopoczucie ich bezbronnych dzieci.

Normalizacja pedofilii

Teraz dochodzimy do szybko rosnącego ogólnoświatowego ruchu na rzecz legalizacji pedofilii. Ta bardzo poważna inicjatywa socjotechniczna od wielu lat nabiera rozpędu. Stanowi podstawę wielu operacji pedologicznych, które stają się coraz śmielsze w swojej przestępczej działalności. Rzeczy, które rzekomo miały miejsce w sieci Comet Ping Pong, są doskonałym przykładem tego pedo-push, który wychodzi na jaw. Nawiasem mówiąc, gra w ping-ponga jest powszechnym sposobem dla dorosłych, aby znaleźć wspólną płaszczyznę z dzieckiem dość szybko i bez wzbudzania podejrzeń.

Nie ma wątpliwości, że TPTB chciałoby, aby pedofilia została zalegalizowana wszędzie tam, gdzie pracują i bawią się. Nie tylko nie chcą już żyć sekretnym życiem, stawiając czoła wszystkim zagrożeniom związanym z pedoprzestępstwami, ale wolą żyć w społeczeństwie, które w pełni zaakceptowało ich nienormalne zachowanie. Teraz wydają się być tak zdeterminowani, aby narzucić nowe przyjazne dla pedofilów prawa narodom zachodnim, że stają się coraz bardziej agresywni. Manipulowanie zainteresowanymi ustawodawcami w krajach uprzemysłowionych jest ich podstawową strategią.

Istnieją bardzo “dobre” powody, dla których światowa społeczność narodów doświadczyła prawdziwego blitzkriegu LGBTQ podczas drugiej kadencji Obamy. Ruch LGBT został dość szybko wyrósł na najpotężniejszą siłę polityczną na świecie. Tylko wtedy, gdy przekroczy krytyczny próg wpływów, zostanie uwolniony, aby narzucić normalizację pedofilii krajom na całym świecie. Pedofile już stanowią rosnący odsetek zwolenników LGBT i cierpliwie czekają na swój czas, aby przedstawić swoją niedopuszczalną i obrzydliwą sprawę szerszej publiczności.

AGENDA LGBT: ukryta historia w końcu ujawniona

Istnieje wiele innych ukrytych celów stojących za całkowicie demonicznym ruchem LGBT, ale ostateczna legalizacja pedofilii pozostaje jego najważniejszym celem. Dlatego konieczne jest, aby ruch ten został udaremniony wszelkimi niezbędnymi środkami. Gdyby pedofilscy / pedofobiczni przywódcy Światowego Rządu Cieni postawili na swoim, społeczeństwa na całym świecie składałyby ofiary z dzieci, takie jak te z kultur prekolumbijskich, takich jak Aztekowie.

Konkluzja

Niestety, światem rządzą dosłownie pedofile i pedofobowie.

Przez wiele stuleci, a może nawet tysiącleci, tajna kabała praktykowała swoją czarną magię i sadystyczne rytuały w tajemnicy ukrytych gajów i mrocznych zamków.

Ta duża grupa bogatych i potężnych przywódców, bogatych i wpływowych prywatnych obywateli, desperacko chce wyjść z ukrycia. Wraz z rażącą liberalizacją, która miała miejsce za prezydenta Baraka Obamy, dostrzegli niezrównaną okazję do normalizacji pedofilii.

Legalizacja małżeństw homoseksualnych w jednym kraju po drugim jest krokiem do uchwalenia ustawodawstwa, które, jak mają nadzieję, zalegalizuje pedofilię.

Ci psychicznie obłąkani “VIP-y” naprawdę nie dbają o dzieci ani na jotę. Chcą tylko, aby liczne dzieci były dostępne dla własnej satysfakcji seksualnej i dla innych bardzo chorych i pokręconych celów.

Niemniej jednak ich ruch rośnie szybko z dnia na dzień, ponieważ jest teraz wystarczająco dużo poruszycieli i wstrząsaczy na wysokich stanowiskach, aby dalej rozwijać tę społeczną katastrofę.

Pedofilski tłum naprawdę chce wyjść ze swoich szaf. Uchwalając nowe prawa, mają szczerą nadzieję, że mogą wykorzystywać seksualnie i gwałcić dzieci do woli. Że mogą torturować i zabijać dzieci do woli.

Dzięki akceptacji aborcji sponsorowanej przez państwo mają już prawo do zabijania płodów w łonie matki. Dlaczego więc dzieci nie miałyby być następne w kolejce do listy bezsilnych i maltretowanych?

Najlepsza rekomendacja:

Jedynym sposobem na zakończenie globalnych operacji Pedogate jest zmierzenie się z nimi przez ludzi dobrej woli i tych, którzy mają sumienie. Perpom uszło na sucho tylko tyle rażącej przestępczości wobec dzieci z powodu niechęci dobrych ludzi do uznania jej wystąpienia. Nawet ci, którzy wiedzą o tym wszystko, albo się boją, albo nie chcą tego powstrzymać.

Ta zbiorowa postawa strachu i apatii była przyjmowana przez wieki, a elity wykorzystały wynikającą z tego inercję. Jednak obecnie żyjemy w epoce, w której cała planeta jest poprzecinana autostradami informacyjnymi i autostradami danych. World Wide Web widzi teraz zrzuty danych wykonywane codziennie, z których niektóre były odpowiedzialne za zmianę wyniku wyborów prezydenckich w USA – PO RAZ PIERWSZY!

Dlatego jeszcze nigdy nie dojrzał czas na globalne wyjście Pedogate. Tak jak My, Naród, wyszliśmy z Pizzagate w YUUUUUGE sposób! Naprawdę, nadszedł ich (TPTB) czas na kompensację. Przynieście widły i pochodnie i nie tylko wyrzućmy je ze stołecznych budynków na całym świecie, upewnijmy się, że nigdy więcej nie będą w stanie skrzywdzić naszych drogich dzieci.

Pizzagate Dochodzenie obywatelskie Cyber-konferencja
Przesłano: grudzień 25, 2016
Stan narodu

Specjalne życzenie

To exposé jest pierwszym z serii o amerykańskiej franczyzie znanej jako Pizzagate, a co ważniejsze o globalnym syndykacie przestępczym PedogateNie zawiera twardych dowodów, które zostały wysłane na konferencję Citizens Investigation Cyber-conference od początku listopada 2016 r. Wiele z tych dowodów zostało wysłanych przez ofiary Pedogate z całego świata, członków rodzin ofiar i peryferyjnych uczestników satanistycznych rytualnych ofiar z dzieci. Co ważniejsze, cyberkonferencja otrzymała dowody tortur i morderstw dzieci od byłych agentów FBI, informatorów CIA, funkcjonariuszy lokalnych departamentów policji, a także świadków, którzy milczeli przez lata i dziesięciolecia, z powodu tego, jak niebezpieczne było zgłaszanie tak poważnych przestępstw organom ścigania.

Tak jak WikiLeaks dobrze zaplanowało swoje rewelacje, wkrótce nadejdzie czas na masowy zrzut danych prawdy Pedogate. To obszerne pobranie najbardziej wrażliwych dostępnych informacji na temat trwających przestępstw przeciwko naszym dzieciom odbędzie się po ułożeniu krytycznych elementów układanki. Do tego czasu wiele kopii wszystkich dowodów zostało bezpiecznie ukrytych, tak aby żadna pojedyncza osoba lub grupa nie działała pod nadmiernym ryzykiem. Do momentu wydania niepodważalnego dowodu, wszyscy śledczy są zachęcani do dzielenia się istotnymi informacjami, do których tak zainspirowano. Proszę nie wysyłać żadnych dowodów, które są tak ściśle tajne, że analitycy metadanych NSA będą mieli wątpliwości.

Adres e-mail cyberkonferencji: InvestigatePizzagate@gmail.com

Pamiętaj też, że w prawdziwej jedności celu jest wielka siła, a w liczbach jest wielka ochrona. CIA nie może zamknąć wszystkich naszych stron internetowych, ani nie może mikrozarządzać wszystkimi naszymi stronami na Facebooku ani kontrolować wszystkich naszych kont na Twitterze. Nie da się tego zrobić z jakimkolwiek stopniem wydajności lub sukcesu. Nie oznacza to, że nie będą próbować za pomocą fałszywego filtra “fałszywych wiadomości”. Dlatego ważne jest, aby każdy badacz ukrył wiele kopii istotnych dowodów w jak największej liczbie miejsc. Załóżmy też, że pewnego dnia usuną wszystkie treści Pizzagate z Internetu. Pojedyncza fałszywa flaga EMP lub fałszywy rozbłysk słoneczny może dać im pretekst, dzięki któremu znikną wszystkie twoje ciężkie prace dotyczące Pedogate i / lub Pizzagate.

Od autora

Ten rozszerzony esej został napisany ku pamięci wszystkich dzieci, które zostały bezlitośnie poświęcone i zabite przez dorosłych, którzy mają je chronić. Jest również napisany na cześć tych zranionych dusz, które noszą ze sobą w każdej żywej chwili czysty horror swoich dziecięcych doświadczeń. Wreszcie, co nie mniej ważne, to exposé zostało opublikowane w Internecie, aby oświecić, zbudować i wzmocnić tych dorosłych, którzy również przeżyli terror i są gotowi opowiedzieć swoją historię. Proszę, wiedzcie, że poprzez mówienie (i masowe rozpowszechnianie) waszego bardzo osobistego świadectwa, globalne operacje Pedogate zostaną zamknięte – na dobre!

Droga ofiaro pedofilii / pedofobii, wiedz, proszę, że ta niezrównana rewelacja została naprawdę napisana dla ciebie. Czerp z tego siłę. Wyleczyć się z tego. Wyrośnij ze swojego dawnego ja i użyj go, aby świecić swoim pięknym światłem w świecie, który teraz rozpaczliwie cię potrzebuje. Szczególnie w tym krytycznym momencie ewolucji ludzkości wasza wyzwalająca prawda jest niezbędna dla tych, którzy nadal są codziennie poddawani tak rozdzierającemu bólowi i cierpieniu. Poświęć trochę czasu na obejrzenie poniższego filmu, w którym jedna z twoich rówieśniczek dzieli się swoimi bardzo osobistymi doświadczeniami. Tysiąc podobnych świadectw z pewnością zmieni świat… zawsze. A zwłaszcza to, jak jest prowadzony z samej góry.

WIDEO: Byłem niewolnikiem seksualnym europejskiej elity w wieku 6 lat

Nota redaktora

Powyższa “Nota autora” wymaga dalszego wyjaśnienia. Od pierwszej chwili, kiedy usłyszeliśmy o Pizzagate, wiedzieliśmy, że to WIELKA sprawa. Ta Pizzagate była zapalnikiem, który pomógł zdetonować eksplozję Pedogate. I tak ma … W sposób, który całkowicie zaskoczył elity rządzące. W rzeczywistości zostali tak zaślepieni przez PizzaGate i wynikające z niego globalne dochodzenie obywateli, że są w szoku. Główne platformy informacyjne MSM są teraz “zmuszone” do przedstawiania takich pedofilów, jak James Alefantis, usprawiedliwiających każdy swój seksualny post i obraźliwe zdjęcie, skandaliczny występ muzyczny i pedofilskie zdjęcie związane z Comet Ping Pong.

Krytyczne jest to, że to Pizzagate i Pedogate ostatecznie obalą globalną strukturę władzy. To nikczemne ujawnienia otaczające każdą Pedogate – występujące w dużych i małych narodach – spowodują ostateczny upadek zbrodniczo szalonej kabały psychopatów, którzy rządzą światem. Tak, Pizzagate i Pedogate mają wszystkie niezbędne elementy, które okażą się ich zgubą.

Epilog

Pizzagate naprawdę różni się od wszystkich innych skandali

Wielu z podziwem obserwuje, jak Pizzagate z dnia na dzień wkracza w globalne śledztwo obywatelskie. Ten ogromny projekt badawczy jest produktem nowej formy dziennikarstwa Alt Media. Sama Pizzagate również głęboko różni się od wszystkich innych skandali w Waszyngtonie. Ponieważ popełniane są poważne przestępstwa przeciwko naszym dzieciom, ma ono miejsce na każdym podwórku. Tak jak teraz są dzieci dosłownie przesuwane z podwórka w biały dzień, tak śmiałe są perpy. Innymi słowy, nie ma NIMBY, jeśli chodzi o Pizzagate. Każdy ma córkę lub syna, wnuczkę lub wnuka, siostrzenicę lub siostrzeńca, brata lub siostrę, którzy są narażeni na niebezpieczeństwa związane z takim niekontrolowanym przedsiębiorstwem wykorzystywania dzieci. Sama natura tej bestii skłoniła wszystkich do wymyślenia, jak ją zabić. Kto chciałby, aby taka bestia wędrowała swobodnie – jak to miało miejsce przez wieki – pożerając dzieci praktycznie do woli? Nie na moim podwórku! Albo na czyimś podwórku!

Źródło

[1] Niekończący się ślad dowodów wskazuje na bardzo winnego Jamesa Alefantisa

[2] Ludzkie mięso znalezione w fabryce mięsa McDonald’s

[3] PIZZAGATE Evidence: Amanda Kleinman aka “Majestic Ape” i jej wideo “The Neutered Noel”

[4] Sasha Lord z Comet Ping Pong przedstawia…? ? ?

[5] Setki osób zgłaszają policji nadużycia związane z piłką nożną

Wymagana lektura

Głęboka historia światowego pierścienia pedofilii

Największy pierścień pedofilski w historii, 70 000 członków, głowy państw, Szczury

Skandal z tuszowaniem Franklina: pierścień seksualny z dziećmi, który dotarł do Białego Domu Busha / Reagana

Uwięziony w rozległej australijskiej sieci wykorzystywania dzieci (część 1)

Uwięziony w środku (część 2): Uniwersytet Bonda odsłonięty

Wymagane wyświetlanie

Podestas, Pizza i Pedos

PIZZAGATE: Cały nikczemny spisek został ujawniony

Były starszy agent specjalny FBI Ted Gunderson – CIA i satanizm

OSTRZEŻENIE: Treści z występów na żywo Mariny Abramovic są wysoce obiektywne

Zalecana lektura

PIZZAGATE: Skandal, który obalił Clintonów, Partię Demokratyczną i rząd federalny USA

PIZZAGATE: Największy skandal trzeciego tysiąclecia

Blog Waszyngtonu poprawnie łączy Pizzagate ze wszystkim, co złe na świecie

AGENDA LGBTTTT: Poniżanie amerykańskiego społeczeństwa i deprawowanie cywilizacji planetarnej

Osobiste świadectwo

Żona mafii mówi, że członkowie rodziny królewskiej, politycy, zabijają, gwałcą dzieci dla zabawy

15-letnia dziewczyna przeżyła nadużycie satanistycznych rytuałów Pizzagate

Posty dotyczące Jamesa Achillesa Alefantisa aka jimmycomet na Instagramie

Właściciel Comet Pizza, James Alefantis, opublikował setki podejrzanych zdjęć na Instagramie, takich jak te

Dlaczego jimmycomet nazywa dziecko “hotardem” w mediach społecznościowych?

Waszyngton: Pizza dla Hillary z Johnem Podestą, przewodniczącym kampanii, i Mayą Harris, starszym doradcą ds. Polityki i gościem specjalnym szefem kuchni Jamesem Alefantisem z Comet Ping Pong

Dlaczego James Alefantis z Comet Pizza promuje dzieła sztuki, które są wręcz satanistyczne?

James Alefantis mówi, że Pizzaaria Pingpong Comet nie ma piwnicy

Odwołania

Ogromny przełom w Waszyngtonie Pierścień Pedofilii

Ogromne repozytorium niepodważalnych dowodów na skandal pizzy

PIZZAGATE: Jest o wiele gorzej, niż kiedykolwiek będziesz wiedział

Dowody na PIZZAGATE, których NIGDY nie zobaczysz w mediach głównego nurtu

Góra dowodów na masowy międzynarodowy pierścień pedofilski chroniony przez policję i agencje wywiadowcze

Czy Rudy Giuliani naprawdę opublikował oświadczenie i tweety PIZZAGATE?

SZKOCKIE DZIECI ZAMORDOWANE W FILMACH SNUFF PEDODO (aktualizacja)

Dla kogo naprawdę pracował twórca filmów snuff, torturujący pedofila i morderca dzieci Peter Scully?

Dla tych, którzy nie wierzą, że w Los Angeles w Kalifornii istnieje Klub Kanibali:

NAMBLA: Tak, istnieje północnoamerykańskie stowarzyszenie miłości mężczyzny i chłopca

Izrael staje się “schronieniem dla pedofilów”, ostrzega adwokat ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci

Kalifornijscy Demokraci legalizują prostytucję dziecięcą

Dlaczego Comet Ping Pong Pizza Restaurant znajduje się w dolnym punkcie pentagramu DC?

Dowody obrazkowe

#Pizzagate: Właściciel Comet Pizza James Alefantis opublikował setki podejrzanych zdjęć na Instagramie, takich jak te

Uzupełnienie

Fragment: James B. Comey: Inside Man for the Bush-Clinton Crime Family?

___________________________________________________________
Uwaga specjalna:
Kościół rzymskokatolicki doświadczył globalnego skandalu pedofilskiego w ciągu ostatnich 60 lat, który był zasadniczo prowadzony przez irlandzkich katolickich prałatów. W rzeczywistości w całych Stanach Zjednoczonych zdecydowana większość kardynałów, arcybiskupów i biskupów była Amerykanami irlandzkiego pochodzenia katolickiego. Wielu z nich było najwyższymi rangą duchownymi w USA, takimi jak kardynał Bernard Law z Bostonu, kardynał Roger Mahony z Los Angeles, biskup Thomas O’Brien z Phoenix, biskup William Murphy z Rockville Centre, biskup John B. McCormack z Manchesteru, arcybiskup Elden Curtiss z Omaha, kardynał Francis George, arcybiskup Chicago i kardynał Timothy Dolan, arcybiskup Nowego Jorku. Krytycznym punktem jest to, że istnieje dość głęboka i fatalna wada charakteru wśród tej wybranej grupy agentów watykańskich, która pozwala na rażące nadużycie władzy i nadużycie władzy. * Wielu z tych irlandzkich przywódców katolickich było chronionych przez swoich irlandzkich katolickich kolegów w lokalnych biurach prokuratorów okręgowych i innych organach ścigania. Nadużycia seksualne pedofilii były zgłaszane i znane od dziesięcioleci przez zainteresowane miasta i powiaty, a jednak organy ścigania odpowiednich jurysdykcji rzadko reagowały na pilne potrzeby wykorzystywanych seksualnie dzieci. Często zdarzało się, że irlandzcy katoliccy stróże prawa zaciekle chronili irlandzkich duchownych katolickich. Prawdziwą twarzą tajnej mafii irlandzkiej jest zatem duchowieństwo i stróże prawa, którzy chronili ich przez dziesięciolecia. O co chodzi? Reżyser Comey pasuje do tego schematu do “T”. Chroni bogatych i potężnych i ściga bezbronnych jak Martha Stewart.
___________________________________________________________

*W pewnych uprzywilejowanych kręgach w różnych amerykańskich systemach szkolnictwa, w których pracowali irlandzcy bracia i mnisi chrześcijanie, bardzo dobrze wiadomo, że istniała wielopokoleniowa słabość do alkoholu. Ponieważ tak wielu z tych nauczycieli i administratorów szkół religijnych ostatecznie stało się alkoholikami, można ich było bardzo łatwo kontrolować. Był to początek światowego skandalu pedofilskiego, który nęka Kościół rzymskokatolicki w każdym kraju, w którym wykonywali swoją pracę. Istotne jest to, że im bardziej liberalne używanie alkoholu, tym większa częstość występowania pedofilii. Oba zawsze występują w tandemie ze sobą. Gdy te uzależnienia staną się wystarczająco poważne, zaangażowane osoby są dość podatne na szantaż i łapówki, a także inne taktyki przymusu stosowane w celu wymuszenia pewnych rodzajów oficjalnego niewłaściwego postępowania.

“Nierządnica Babilonu” wrzucona do ognistej otchłani piekła.

Pierwotnie opublikowane przez SOTN pod adresem: https://stateofthenation2012.com/?p=60679

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?page_id=176347

Wypowiedz się