WOJNA NA UKRAINIE: UKRADKOWY CHAZARSKI SPISEK MASOWEGO MORDU GOJÓW ZAPLANOWANY PRZEZ CHABAD

Opublikowano Wrzesień 13, 2023 by State of the Nation

Czy celem wojny na Ukrainie jest zabicie gojów? (bis)

11 września 2023 r

Khazaria11.gif

Najnowszy! 354 000 ofiar rosyjskich i ukraińskich. Wkrótce Ukraina będzie wolna od gojów!
Artykuł lidera Chabadu Mendla Schneersona z 1994 roku:

“Słowianin, Rosjanin, może zostać zniszczony, ale nigdy nie podbity. Dlatego to ziarno podlega likwidacji, a na początku gwałtownemu zmniejszeniu ich liczby. “Ukraińcy myśleliby, że walczą z ekspansjonistyczną Rosją i walczą o swoją niepodległość. Będą myśleć, że w końcu odzyskali wolność, podczas gdy zostaną całkowicie przez nas pokonani. To samo pomyślą Rosjanie, jak gdyby bronili swoich interesów narodowych, aby zwrócić swoje ziemie, “nielegalnie” im odebrane i tak dalej.

Czy ktoś może wysłać informacje o Żydach, którzy zginęli w tej wojnie? hmakow@gmail.comRuś kontra chazarscy Żydzi (Ukraina) – starożytna wrogość
Chazarowie kupili “żydowską” franczyzę w 8 wieku, aby odróżnić się od swoich chrześcijańskich i muzułmańskich sąsiadów.

Żydzi aszkenazyjscy (Izraelczycy) nie mają żadnego związku ze starożytnymi Hebrajczykami. Są Chazarami. 

Rewolucja bolszewicka była zemstą za zniszczenie imperium chazarskiego przez Ruś Kijowską w 965 r. 

Wojna rosyjsko-ukraińska kontynuuje tę tysiącletnią nienawiść.

NWO jest odrodzeniem starego imperium chazarskiego, rozciągniętym na całą planetę.

NATO to Chazaria w Drag (dosłownie)

Wydaje się, że zmierzamy do trzeciej masońskiej żydowskiej wojny światowej.

Przemówienie przywódcy Chabadu Mendla Schneersona z 1994 roku sugeruje, że wojna na Ukrainie może być częścią większego planu ludobójstwa Słowian.

Jednakże, chociaż zginęło wielu ukraińskich żołnierzy, rosyjska niechęć do atakowania cywilów zadawałaby kłam tej analizie. Z drugiej strony, niepowodzenie Rosji w śledzeniu problemu do zorganizowanego żydostwa i Chabadu, nazywanie NATO “Anglosasami”, poparłoby to.

NATO to Chazaria w Drag

Zmieniono z 17 marca 2023 r. 11 września – Rząd USA nie re[obecnie Amerykanie

Autor: Edward Menez(henrymakow.com)Czy obecny konflikt rosyjsko-ukraiński był planowany przez Chabad?

Eduard Hodos urodził się w Charkowie na Ukrainie w 1945 roku w ortodoksyjnej rodzinie żydowskiej. W 1990 roku został zwerbowany przez rabina Schneersona z Chabadu Lubawicz, ale zrezygnował, gdy zdał sobie sprawę, że Chabad ma na celu zniszczenie Ukrainy.

Od tego czasu Hodos jest otwartym krytykiem Chabadu, ostrzegając opinię publiczną przed ich programem – oraz politykami i oligarchami, którzy wykonują ich rozkazy. Od tego czasu Hodos nawrócił się na Ukraiński Kościół Prawosławny.

W swojej trylogii zatytułowanej “Syndrom żydowski” Eduard Hodos wyjaśnia, że jesteśmy w środku “Trzeciej Chazarii”.

Pierwsza Chazaria: Wielkie Imperium Chazarskie (VII-X wiek);
Druga Chazaria: rządy bolszewickie (1917-koniec 1920);
Trzecia Chazaria: CIS (1991-?)

hodos.jpg(po lewej, Eduard Hodos)

W Pierwszej Chazarii rdzenni mieszkańcy Ukrainy zostali przejęci przez Żydów i nawróceni na judaizm. Od tego początku w 7 do 10 wieku linia bitwy została narysowana z Rosją:

“Forty znajdowały się w odległości od 10 do 20 km od siebie, tworząc w efekcie nieprzerwaną linię fortyfikacji wojskowych wzdłuż granicy współczesnej Ukrainy i Rosji: Woroneż – Stary Oskoł – Biełgorod – Charków. Dalej, z południowego zachodu Charkowa: Krasnograd – Dniepropietrowsk – Krivoj Rog. Na północnym zachodzie: Kijów – Czernigow”.

Tak więc od samego początku podbijający Żydzi dzisiejszej Ukrainy byli w stanie wojny ze swoimi sąsiadami, Rosjanami. 

Ten artykuł pochodzi z wywiadu z ukraińskim generałem, który gorzko opisuje, jak Ukraina była przygotowywana do przejęcia Chabadu.

Wprzemówieniu z 1994 roku opublikowanym w gazecie Wołogdy Slavyanin, przywódca Chabadu, Messiah Menachem Mendel Schneerson przedstawił swoje plany zniszczenia zarówno Ukrainy, jak i Rosji.

Przywódca Chabadu, Mesjasz Menachem Mendel Schneerson (1902-1994)

“Słowianie, a wśród nich Rosjanie – są najbardziej nieugiętymi ludźmi na świecie. Słowianie są nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, stworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmienienie tych genów. Słowianin, Rosjanin, może zostać zniszczony, ale nigdy nie podbity. Dlatego to ziarno podlega likwidacji, a na początku gwałtownemu zmniejszeniu ich liczby.”

“Przede wszystkim podzielimy narody słowiańskie (300 milionów, z czego połowa to Rosjanie) na małe kraje o słabych i zerwanych powiązaniach. W tym celu użyjemy naszej starej metody: dziel i rządź. Spróbujemy nastawić te kraje przeciwko sobie i wciągnąć je w wojny domowe w imię wzajemnego zniszczenia.”

“Ukraińcy myśleliby, że walczą z ekspansjonistyczną Rosją i walczą o swoją niepodległość. Będą myśleć, że w końcu odzyskali wolność, podczas gdy zostaną całkowicie przez nas pokonani. To samo pomyślą Rosjanie, jak gdyby bronili swoich interesów narodowych, aby zwrócić swoje ziemie, “nielegalnie” im odebrane i tak dalej.”

Bigdnipropetrowsk.jpg

Po lewej, 540 000 stóp kwadratowych Dniepropietrowsk Jewish Community Center jest największym na świecie JCC. Dniepropietrowsk jest 250 mil SE od Kijowa.

“Patrząc wstecz na historię, trzeba przyznać, że te ziemie są starożytnymi ziemiami przodków żydowskiej Chazarii, czyli Izraela, zdobytymi przez Rusię Kijowską (starożytne państwo rosyjskie ze stolicą w Kijowie) w X wieku. Słowianie są tymczasowymi gośćmi na tych ziemiach i podlegają eksmisji. Zwrócimy to terytorium i zbudujemy Wielką Chazarię – państwo żydowskie – na tych żyznych ziemiach w taki sam sposób, w jaki 50 lat temu stworzyliśmy Izrael, wypierając Palestyńczyków. Izraelczycy częściowo przeniosą się tutaj, a my wypędzimy słowiańskie bydło daleko na północ, poza Moskwę. Będzie małe Terytorium Północne, rezerwat ze zwartą populacją – rezerwat, jak rezerwaty Indian w Ameryce.”

W “Trylogii żydowskiej” Hudos zidentyfikował źródło tej długo jątrzącej się nienawiści między Chazarami a Rosjanami:

“Wielkie Imperium Chazarskie istniało przez kilka stuleci, aż rosyjski książę Światosław “w 965 roku wziął zarówno ich miasto, jak i Białą Świątynię”. “Trzecia Potęga została zmieciona z powierzchni ziemi, a jej ludność rozproszona we wszystkich kierunkach. Większość prosiła o ochronę Światosława, podczas gdy elita żydowska przeniosła się do dzielnicy chazarskiej w Kijowie.”

___
https://henrymakow.com/2023/09/russia-khazaria-ukraine.html

Comments

 1. czystesale says:

  Przypomnienie Rzezi Wołyńskiej

  https://pppolsku.wordpress.com/2023/07/11/rosja-przypomina-80-rocznica-rzezi-wolynskiej/#MasznkaNaMieso

  Być może, że ktoś nie dostrzega podobieństw, ale istotnie chodzi znowu o maszynkę do mięsa na Słowian i oczyszczenie terenu z tej ludności. I znowu wyrzynają się samodzielnie.

  Wojna trwa od dziesiątków lat, a może raczej wieków.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  Buffet, syn Bafometa ?

Wypowiedz się