TO WSZYSTKO JEST TESTEM IQ: Dziesięć OCZYWISTYCH lekcji, które każda inteligentna osoba powinna wyciągnąć z COVID 1.0 (które mogą uratować cię przed tym, co nadchodzi z COVID 2.0)

08.29.2023 // Mike Adams // 

Naprawdę, w tym momencie trzeba być nieświadomym idiotą, aby myśleć, że rządowe nakazy COVID mają na celu przyniesienie korzyści ludziom. Trzeba też być idiotą, żeby pomyśleć, że maski N95 zatrzymują transmisję COVID, że dystans społeczny działa lub że szczepionki COVID zapobiegają infekcjom i transmisji.

Jednak, co zadziwiające, są to rzeczy, w które nieświadomi tego idioci wciąż wierzą. Ci ludzie wierzą również, że Joe Biden jest “najpopularniejszym prezydentem w historii”, że Big Pharma jest prowadzona przez anioły, które starają się pomóc ludzkości i że lekarze głównego nurtu kierują się dowodami medycznymi, a nie motywami zysku.

Rozpoczął się wielki test IQ. COVID 1.0 był rundą szkoleniową, aby przedstawić lekcje tyranii rządu i oszustw w naukach medycznych, aby wszyscy mogli być świadkami. COVID 2.0 to egzamin końcowy, aby zobaczyć, kto jest na tyle głupi, aby nadal nie wyciągnąć wniosków z rundy treningowej. Jednak ten “egzamin końcowy” jest bardziej jak ostateczne rozwiązanie, a ci, którzy nie przejdą tej rundy globalnego testu IQ, stwierdzą, że ich przewidywana długość życia gwałtownie się kurczy.

Wzrost tyranii COVID 2.0 jest już widoczny. Joe Biden właśnie ogłosił 1 + miliard dolarów finansowania nowej szczepionki i publicznie oświadcza, że wszyscy Amerykanie będą zachęcani do otrzymania nowej szczepionki, nawet po tym, jak sam Biden przyjął pięć szczepionek COVID, ale nadal udało mu się zarazić dwa razy.

Tymczasem CDC przyznaje teraz, że wszystkie poprzednie szczepionki COVID nie działają już przeciwko nowemu “wariantowi”, który nazwali BA.2.86, który według CDC zaraża tych, którzy są w pełni zaszczepieni.

Nazwaliśmy nowy wariant BS.24.7 i nazwaliśmy go “wariantem wyborczym”, ponieważ oczywiste jest, że ta nowa runda strachu przed wirusem ma na celu kradzież wyborów w 2024 r. poprzez ogólnokrajowe głosowanie korespondencyjne, nakazane przez kolejny “stan wyjątkowy” sfabrykowany przez bezprawnych Demokratów.

W rzeczywistości, jak pokazuje punkt #1 poniżej, tak długo, jak przestrzegasz tyranii, rząd zawsze znajdzie nowe powody, aby zachowywać się jak tyrani. Dlatego jedynym wyjściem z tego cyklu psyops, plandemics i lockdownów jest zaprzestanie podporządkowania się szaleństwu. Obudzić się i przestać zachowywać się jak programowalny zombie.

Oto dziesięć oczywistych lekcji, które każda inteligentna osoba powinna już wyciągnąć z COVID 1.0

1) Tak długo, jak przestrzegasz tyranii, rząd zawsze znajdzie nowe powody, by zachowywać się jak tyrani

Idźcie dalej z tyranią, a skorumpowany, przestępczy rząd będzie nadal przywoływał nowy “kryzys”, aby utrzymać cię w ryzach. Kryzys klimatyczny. Kryzys COVID. Kryzys powstańczy. Kryzys cyberataku. Kryzys rosyjski. Cudzoziemców. Bigfoot. Sasquatch… Nazwij to. Zawsze jest kolejna sytuacja awaryjna tuż za rogiem, gotowa do odegrania w całym teatrze twojego umysłu.

Przestań zakochiwać się w Truman Show. Pomyśl sam.

2) Maski nie działają. Nawet CDC otwarcie to przyznaje

CDC zostało zmuszone do przyznania, że maski z tkaniny N95 – typ powszechnie naciskany przez rząd na “ochronę” COVID – nie zapewniają ochrony przed cząstkami dymu pożarowego, które są o rzędy wielkości większe niż cząsteczki koronawirusa. Z ich własnej strony internetowej CDC.gov “maski, które są używane do spowolnienia rozprzestrzeniania się COVID-19, zapewniają niewielką ochronę przed szkodliwymi zanieczyszczeniami powietrza w dymie pożarowym”.

Ale cząsteczki koronawirusa mają tylko około 0,1 mikrometra średnicy, podczas gdy cząsteczki dymu mają zwykle zakres 10 mikrometrów. Oznacza to, że CDC, wciskając maski, w jakiś sposób argumentuje, że maski, które nie mogą zatrzymać cząstek 10 mikrometrów, mogą w jakiś sposób zatrzymać cząstki 0,1 mikrometra. Nielogika nie ma oczywiście sensu.

W tej kwestii CDC jest celowo nieuczciwe. Na różnych stronach twierdzą również, że “respiratory” N95 działają przeciwko COVID i pożarom, jednocześnie próbując zaciemnić fakt, że respirator to nie to samo, co zwykła maska z tkaniny. Respirator to hermetyczne, dopasowane do twarzy urządzenie bez wycieków powietrza. Maski z tkaniny N95 nie są maskami N95. Nie przylegają do twarzy i dlatego są bezużyteczne w zatrzymywaniu zarówno dymu, jak i cząstek koronawirusa.

Dlatego naukowcy CDC nie polegają na prostych maskach N95 podczas zwiedzania obiektów zagrożenia biologicznego poziomu 4. Gdyby to zrobili, prawdopodobnie wszyscy by zginęli. Ale mówią ci, abyś używał masek N95, nawet jeśli sami nigdy nie polegaliby na takich rzeczach.

3) Szpitale otrzymały od rządu federalnego rozkaz masowego mordowania setek tysięcy ludzi… i chętnie się do nich zastosowali

Teraz wiemy z całą pewnością, że szpitale w Stanach Zjednoczonych były finansowo zachęcane do masowego generowania zgonów z powodu COVID, otrzymując aż 500 000 USD zachęt za zgon z powodu COVID. Federalne zachęty szybko przekształciły szpitale w fabryki morderstw, w których pacjenci, którzy jedynie wykazywali objawy grypy, byli fałszywie diagnozowani z COVID, intubowani do respiratora, izolowani od członków rodziny i rutynowo “zabijani” przez szpital, który w rezultacie pobierał dużą wypłatę.

Oto mój wywiad z adwokatem Thomasem Renzem, który reprezentuje informatora pracownika służby zdrowia, który ma dowód dźwiękowy, że całe piętro pacjentów w jednym szpitalu zostało nakazane do usunięcia, aby szpital mógł zebrać ogromne zyski:https://www.brighteon.com/embed/5fb94482-654e-4074-8911-0ac68d7e40fb

Zrozumcie, że pod rządami Bidena amerykańskie szpitale są teraz zabójcami do wynajęcia i otrzymują wypłatę za śmierć, tak jak zabójcy kontraktowi. Medycyna stała się morderstwem.

4) Szczepionki COVID nie zapobiegają infekcjom ani przenoszeniu

To wszystko zostało potwierdzone przez CDC, a nawet korporacyjne media: szczepionki COVID nie zapobiegają infekcjom ani transmisji. Establishment medyczny już nawet nie udaje, że to robi. Zamiast tego mówią, że otrzymanie szczepionek COVID “zmniejszy objawy” infekcji COVID. Naczelny okupant Joe Biden otrzymał pięć szczepionek i na COVID, ale powiedziano nam, że nadal dwukrotnie zachorował na COVID (nawet po obiecaniu Ameryce, że szczepionka powstrzyma infekcje).

Być może dlatego wiele hrabstw Florydy jest teraz na pokładzie z rezolucją o całkowitym zakazie szczepień COVID. W końcu są to broń biologiczna, która nie zapewnia ochrony przed COVID, ale znacznie zwiększa ryzyko zawału serca, udaru mózgu, problemów neurologicznych i śmierci. “Szczepionki” COVID 2.0 również nie będą legalnymi szczepionkami. Zostaną zaprojektowane tak, aby osiągnąć masową śmierć, bezpłodność i depopulację, ponieważ są to prawdziwe cele całego programu COVID.

Każdy, kto jest na tyle głupi, by ustawić się w kolejce i wziąć jedną z nowych szczepionek COVID, angażuje się tylko w samobójstwo wspomagane szczepionkami, rodzaj rytuału posłuszeństwa eutanazji, który często kończy się własną śmiercią.

5) Rząd użyje COVID jako broń do fałszowania wyborów i niszczenia gospodarek

Wszyscy wiemy, że “wariant wyborczy” COVID jest zaplanowany, aby zakłócić wybory w 2024 r., W których Demokraci nie mają szans przeciwko Trumpowi w uczciwej i wolnej konkurencji. Dlatego próbują kryminalizować Trumpa i jego przemówienia, mając nadzieję, że go zamkną i odmówią mu możliwości startu przeciwko Bidenowi (lub jakiejkolwiek bezmyślnej marionetce, którą zastąpią go Demokraci).

Demokraci wiedzą, że stracą całą władzę polityczną, jeśli wola ludu znajdzie odzwierciedlenie w wynikach wyborów. Dlatego oczywiście sprzeciwiają się papierowym kartom do głosowania i identyfikatorom wyborców. Oszukiwanie jest ich jedyną drogą do władzy, która odzwierciedla całkowity brak etyki, moralności i uczciwości Demokratów. Z nielicznymi wyjątkami, Demokraci są destrukcyjnymi, nieuczciwymi ludźmi, którzy są całkowicie niekompatybilni z wolnym społeczeństwem, ponieważ niemal powszechnie popierają cenzurę, okaleczanie dzieci, oszukiwanie w wyborach i kryminalizację swoich przeciwników politycznych.

6) Testy PCR do diagnozy infekcji są kompletnym oszustwem

“Diagnoza” PCR COVID zawsze była szarlatańskim oszustwem naukowym od pierwszego dnia. Instrumenty PCR nie są w stanie przeprowadzić analizy ilościowej, co oznacza, że nie mogą określić miana wirusa w żadnej próbce. Co więcej, przyrządy PCR można łatwo dostosować w celu zwiększenia ich cykli replikacji, tak aby szum tła był powiększony do punktu, w którym uzyskuje się “pozytywny” wynik dla praktycznie każdej pożądanej próbki.

Cała narracja wokół “wymazów”, testów i “nadzoru” COVID za pomocą PCR jest w 100% czystą fikcją bez podstaw naukowych lub faktów. Cała sprawa jest celowym kłamstwem, forsowanym przez nieuczciwe władze i operatorów, którzy są częścią plandemicznego planu, który ma na celu mordowanie ludzi, niszczenie gospodarek, osiągnięcie masowego posłuszeństwa i upoważnienie rządów do działania jako bezprawni tyrani.

Maszyna PCR nie może zdiagnozować infekcji wirusowej, tak jak szkło powiększające nie może zobaczyć przyszłości.

7) Twój lekarz został PRZEKUPIONY, aby wcisnąć niebezpieczne, niesprawdzone mRNA COVID i chętnie się z tym zgodził

Jeśli twój lekarz naciskał na ciebie, aby wziąć szczepionkę COVID, on (lub ona) był do tego motywowany finansowo. Innymi słowy, zapłacono mu, jak farmaceutycznej dziwce, za przepchnięcie eksperymentalnego zastrzyku z rażącym naruszeniem międzynarodowych traktatów o zbrodniach wojennych, a także przysięgi Hipokratesa.

Okazuje się, że nie ma niczego, czego konwencjonalni lekarze nie wstrzyknęliby swoim pacjentom, jeśli otrzymają za to premię. Nawet broń biologiczna, depopulacja i eksperymentalne fabryki białek kolców. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że ci lekarze, raz opłaceni, również okłamują samych siebie, twierdząc, że szczepionki na COVID były dobrze przetestowane, potwierdzone klinicznie, bezpieczne i skuteczne. Nie mogą przytoczyć żadnych prawdziwych dowodów na poparcie takich fałszywych twierdzeń, ale mówią sobie, że to wszystko prawda, aby mogli wewnętrznie uzasadnić eksterminację pacjentów dla zysku.

Depopulacja nigdy nie opłacała się tak dobrze, jak dzisiaj, dzięki rządowej polityce antyludzkiej COVID i zachętom finansowym. Konwencjonalni lekarze są bardziej niż szczęśliwi, mogąc odgrywać swoją pierwszoplanową rolę w masowej eksterminacji populacji ludzkich, o ile w rezultacie utrzymają władzę i zyski.

8) WHO jest kierowana przez globalistów z programem depopulacji

Jednym z kluczowych celów Organizacji Narodów Zjednoczonych, w ramach której działa WHO, jest wyeliminowanie miliardów istot ludzkich żyjących obecnie na planecie Ziemia. Ten ludobójczy program jest fundamentem, na którym zbudowano oszustwa związane ze zmianami klimatycznymi. Cała narracja “klimatyczna” tak naprawdę polega na zakończeniu działalności człowieka poprzez zakończenie ludzi.

Ten wysiłek wyludnienia planety Ziemia przybiera wiele form, ale szczepionki są jedną z najbardziej skutecznych form, ponieważ dają szalonym naukowcom bezpośredni dostęp do tkanek i krwiobiegu ofiar. Te same ofiary, w fałszywym przekonaniu, że “szczepionki są bezpieczne i skuteczne”, nie opierają się nawet wstrzyknięciu depopulacji broni biologicznej. Głównym celem narracji COVID było oczywiście wykorzystanie strachu do doprowadzenia ludzi do dobrowolnych strzałów śmierci… Najprostszy sposób dla globalistów na pozbycie się miliardów ludzi, upewniając się, że nie będą walczyć.

W plandemicznym 2.0, który jest obecnie uruchamiany, WHO nakaże lokalnym jurysdykcjom łapanki na ludzi i więzienie ich w obozach koncentracyjnych – zwanych “obozami kwarantanny” – gdzie prawdopodobnie zostaną zamordowani, a następnie policzeni jako “ofiary COVID”, aby jeszcze bardziej zwiększyć liczbę martwych ciał.

W COVID 2.0, jeśli przyjdą zabrać cię do jakiegokolwiek obozu, najprawdopodobniej zamierzają cię zamordować. #DoNotComply (albo umrzesz).

Niedawno doradca WEF, prof. Sarah Harper, powiedziała, że załamanie populacji obserwowane obecnie w Wielkiej Brytanii jest “dobre dla planety”.

“Mówiąc o gwałtownym spadku liczby nowych urodzeń w Wielkiej Brytanii w tych dniach, Harper świętował to jako wspaniałą rzecz, która pomoże powstrzymać globalne ocieplenie i zmiany klimatu”, donosi Natural News.

Widzieliśmy wiele innych przykładów globalistów, którzy przypadkowo pozwolili wymknąć się spod kontroli, że utożsamiają globalne wyludnienie z korzyściami planetarnymi.

9) Zakłócenia w łańcuchu dostaw żywności nie są efektem ubocznym, ale CECHĄ narzuconych przez rząd blokad (tj. Próbują zagłodzić nas wszystkich)

Jednym ze sposobów, w jaki zachodnie rządy świata próbują wymordować własnych ludzi, jest zniszczenie łańcucha dostaw żywności.

Powołując się na oszukańczy stan zagrożenia pandemią, rządy mogą zmusić do zamknięcia produkcji żywności i zakładów rolniczych. Oszukańcze testy wymazów PCR są rutynowo stosowane w zakładach spożywczych w celu wygenerowania “pozytywnych” wyników PCR, które oznaczają wyimaginowany “przypadek COVID”. Przypadek ten jest następnie cytowany przez lokalne władze ds. Zdrowia, aby nakazać zamknięcie tego obiektu, powodując poważne zakłócenia w łańcuchu dostaw żywności (prowadzące do niedoboru żywności i inflacji żywności, oba celowo zaprojektowane).

Kiedy ceny żywności są zaprojektowane tak, aby rosły, powoduje to ogromny wzrost niedoboru żywności. Więcej ludzi głoduje, a wiele osób staje się bezdomnych, ponieważ konieczny wzrost kosztów żywności osłabia ich zdolność do pokrycia czynszu lub kosztów kredytu hipotecznego.

W przypadku COVID 2.0 uważaj na ekstremalne zakłócenia w dostawach żywności i niedobór, wykraczające poza to, co większość z nas widziała w oryginalnym COVID. Tym razem globaliści idą na całość, aby osiągnąć masową eksterminację. Wkrótce zobaczymy masy głodujących Amerykanów na ulicach miast rządzonych przez Demokratów, żebrzących o jedzenie i oferujących im darmowe hamburgery, jeśli tylko zgodzą się na zastrzyki eutanazyjne (oznaczone jako “szczepionki”).

10) Rząd wierzy, że ludzie będą bezmyślnie posłuszni prawie wszystkiemu… I mają w połowie rację

Ponieważ COVID 2.0 jest globalnym testem IQ dla ludzi, rząd liczy na to, że jakiś procent ludzi jest tak głupi, że zgodzi się na wszystko, co zostanie popchnięte przez pozorny “autorytet”.

Nawiasem mówiąc, nie mylą się w tym założeniu. Być może połowa osób narażonych na kłamstwa rządowe i oszustwa medyczne nadal daje się na to nabrać, ponieważ nie są w stanie samodzielnie myśleć. Będą maszerować prosto do aptek “kill shot” i stref eksterminacji szczepień, radośnie przypominając sobie, jak mądrzy myślą, że są, aby podążać dokładnie za tym, co każe im rząd. (Tak, zombie z wypranymi mózgami faktycznie myślą, że są “mądrzejsi”, ponieważ zachowują się jak zombie z wypranymi mózgami.)

Mimo to rośnie opór wobec wymaganego przez rząd posłuszeństwa. Niedawno zarówno grupa medyczna, jak i hollywoodzkie studio cofnęły nakaz noszenia masek po tym, jak klienci i pracownicy podnieśli alarm. Wskazuje to, że kiedy ludzie zdecydują się uniknąć tyranii, mogą wymusić zmiany w korporacjach i instytucjach.

Proste zasady, które utrzymają cię przy życiu, podczas gdy nieświadomi (łatwowierni) ludzie zostaną zabici

Podsumowując, każda inteligentna osoba powinna być w stanie nauczyć się tych oczywistych lekcji z COVID plandemic 1.0. Najbardziej oczywistą lekcją jest to, że podporządkowanie się tyranii nagradza tyranów tylko władzą, zachęcając ich do wymyślania sytuacji kryzysowych, które usprawiedliwiają ich tyranię.

Na szczęście ci z was, którzy czytają tę stronę, są wystarczająco dobrze poinformowani, aby uniknąć dalszych sztuczek COVID. Dzięki dość rażącej nieuczciwości establishmentu podczas COVID 1.0 znamy teraz następujące twarde zasady:

1) Będą kłamać na temat liczby zmarłych i przyczyny śmierci.

2) Będą kłamać na temat skuteczności masek i szczepionki.

3) Będą kłamać na temat “nauki” i będą publikować sfabrykowane artykuły “naukowe” w czasopismach medycznych.

4) Będą ingerować w leczenie, które działa i próbować kryminalizować tych, którzy je promują.

5) Będą zastraszać i zmuszać ludzi do podporządkowania się za pomocą gróźb i przymusu.

6) Będą zachęcać lekarzy i szpitale do zamordowania cię.

7) Będą cenzurować każdą mowę, która sprzeciwia się ich agendzie śmierci.

8) Będą domagać się szalenie niekonstytucyjnych uprawnień poprzez zwykłą zuchwałość, mając nadzieję, że ludzie po prostu się na to zgodzą.

9) Jeśli chcesz przetrwać to wszystko, musisz odmówić wiary w kłamstwa i odmówić podporządkowania się ich tyranii.

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2023-08-29-ten-obvious-lessons-every-intelligent-person-should-have-learned-from-covid.html

Od Redakcji KIP:

Chociaż na naszej stronie jest zamieszczonych, od początku 2020 roku, kilkaset artykułów z całego świata, przestrzegających przed Covid, fałszywą plandemią i szczepionkami mRNA, jako bronią biologiczną, to uzupełniamy to tekstem, który jest przysłowiową “kropką nad i” (także następny na stronie) na linku:

Comments

 1. adamd says:

  Test na inteligencję…
  z sieci;
  “Inteligencja to umiejętność rozumienia, uczenia się, wykorzystywania posiadanej wiedzy i wyciągania wniosków, a także analizowania i dostosowywania się do postępujących zmian. Pojęcie to pochodzi od łacińskiego słowa “intelligentia”, oznaczającego: zdolność pojmowania, rozum.19 gru 2022″
  Ha, na palcach jednej ręki mogę policzyć ludzi w moim otoczeniu spełniających te wymagania..
  Zaszczepili się? To ponoszą konsekwencje swojej decyzji.
  Nic nie docierało kiedy odradzałem szprycę, wiedzieli lepiej ..
  Maseczki na pysiaczki to moja domena…
  Muzycy grający na instrumentach dętych dokładnie wiedzą kiedy należy poddać czyszczeniu wszystkie kanały w instrumencie, zaczynają tracić panowanie nad tworzonym dźwiękiem. Przyczyną jest osad, szlam osadzający się na ściankach, ustniku czy też stroiku.
  Zapach osadu podobny do starej beczki po kiszonce, obrzydliwość …
  Ten osad powstaje z czasem, mniej więcej po dwóch tygodniach pracy na estradzie czy ćwiczenia, muzyk czyści instrument ze szlamu.. Chyba, że grywa od czasu do czasu, to okres nagromadzenia się pożywki bakteryjnej jest dłuższy bo szlam wysycha.
  I teraz najważniejsze!
  PRZY GRANIU POBIERAMY CZYSTE !! POWIETRZE I TLOCZYMY JE DO “ZASYFIONEGO” INSTRUMENTU!! NIGDY nie zasysamy tego świństwa do płuc!
  A w maseczce wydychamy bakterie i cholera wie co jeszcze.. i zasysamy ten zajzajer do płuc! Po dziesięciu minutach na maseczce mamy hodowlę wszystkiego co organizm starał się wydalić…
  ps.
  Maseczki sa sterylne?
  Wykonane z polistyrenu, sterylne(!!) szalki Petriego o różnych wielkościach, przeznaczone do hodowli mikroorganizmów. Wyposażone w żeberka wentylacyjne

  Miny lekarzy którym to objawiałem były bezcenne…
  A moje otoczenie ?… Uważa mnie za głupka wszystkowieda…
  Więc chorują i odchodzą do innej przestrzeni czasowej coraz częściej.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   W kontekście trafnej wypowiedzi odnośnie bardziej mądrości niż inteligencji ( sprytnym złodziejom i oszustom, trudno jest odmówić inteligencji, natomiast mądrości niewątpliwie tak) przypomnę badania jakie przeprowadzono w całej Europie za pomocą sprytnej metodologii ( opowiadał mi to nieżyjący już dr Eugeniusz Tomaszewski, który oglądał prezentacje z tych badań w 2003 r w II programie telewizji niemieckiej, chyba ARD; niestety nie podał czy było to prezentowane w rozbiciu na poszczególne kraje). Dwa zagadnienia prezentowane w badaniach:
   Pierwsze – jak reagują ludzie kiedy dostaną stanowiska we władzy i poczują, że dużo od nich zależy w reakcji do ludzi podwładnych. Okazało się, że dla 60% takich awansowanych ludzi “woda sodowa uderza do głowy”, czyli bez kija do nich nie można podchodzić.
   Drugie – jak ludzie weryfikują informacje, wydarzenia i wiedzę, która do nich dociera od: polityków, kleru, naukowców, z mediów itd. a więc chodziło o zbadanie jaki odsetek populacji myśli samodzielnie. Okazało się, że średnio w Europie tylko 5% procent (!!!) myśli samodzielnie, czyli tak jak dobry złotnik, nie przyjmuje nic na wiarę, tylko zawsze sprawdza próbę oferowanego kruszcu ( złota, srebra, platyny itp.)
   W przypadku Polski, już wcześniej, niż otrzymałem powyższą informację, doszedłem do wniosku, że ten odsetek jest wyższy niż średnio w Europie, ze względu na to, że trudności życia od pokoleń, większe niż w innych krajach + potencjał genetyczny zauważony przez wtajemniczonego rabina Schneersona, a także przez Hitlera w raporcie do Himmlera z początku 1944 r., zaświadczają, że ten odsetek samodzielnie myślących jest w Polsce wyższy, osobiście szacuje, że przynajmniej dwukrotnie, czyli co najmniej 10%, niż średnio w Europie. Dlatego też począwszy od końca lat 90-tych opowiadałem następującą anegdotę, także dla studentów. “Dyrektor rzymskiego biura turystycznego został zapytany przez dziennikarzy: Przedstawiciele jakich narodowości sprawiają największe i najmniejsze kłopoty przy zwiedzaniu “Wiecznego Miasta”. Odpowiedział, że najwięcej kłopotów ma z Amerykanami, ponieważ każdemu trzeba dać przewodnika, mapy, a mimo to czasami zagubią też wtedy w Rzymie, także w wycieczkach i mają duży problem ze znalezieniem ich (wtedy kiedy nie było jeszcze telefonów komórkowych w ręku). A najmniejszy problem mają z Polakami, wystarczy mapa do ręki, zwiedzi cały Rzym i nie ma problemu, aby się zgubili.”

 2. makepeace1961 says:

  Mądrzy ludzie powinni zacząć eliminować globalistów w USA, Kanadzie, Australii i całej UE. Bez eliminacji tego bydła nie przetrwamy.Przekupili rządy, w Polsce takim przykładem jest PO, PIS, SLD, PSL. Dostali kasę od Clausa Schwaba na plandemie. Szalone chazarskie plemię inaczej żmijowe plemię zrobi wszystko, każde oszustwo i kłamstwo, sterowanie pogodą, wojnami i finansami,żywnością

Wypowiedz się