Red Pill News: Fakty o zamachu wewnętrznym w Nowym Jorku w 2001 r. i inne wiadomości ze świata. Tego nie dowiesz się w MENDIACH – 64

Kolejny zestaw wiadomości na temat ważnych problemów świata, poczynając od zestawienia prawdziwych faktów o zamachu w Nowym Jorku w dniu 11 września 2001 r., który zapoczątkował wojnę z „terroryzmem”, czyli niepokornymi państwami przez tych, którzy ten terroryzm państwowy tworzyli. To było wydarzenie „zapłonowe” zaplanowane w celu wywołania III jądrowej wojny światowej. Satanistyczny Zachód usilnie do takiej wojny dąży, od co najmniej 22 lat, a ostatnio przez konfrontację z Rosja mocarstwem nuklearnym.  

W kontekście wewnętrznego zamachu w Nowym Jorku, pragniemy przypomnieć wypowiedź generała Kozieja byłego szefa Rady Bezpieczeństwa Narodowego, który na drugi dzień po wydarzeniu stwierdził w telewizji POLSAT, że „wydarzenie to miało wszelkie cechy operacji militarnej” i więcej na ten temat nie zapytano, ani nie zaproszono go do żadnej telewizji. Narracja mendialna natomiast nachalnie wtłaczała na całym świecie, że to terrorystyczni arabscy Beduini z jakiejś pustyni, dokonali tego bardzo złożonego logistycznie i skomplikowanego zamachu, “pod nosem” armii i rządu mocarstwa USA, którzy byli tym “zaskoczeni”.

Tego nie dowiesz się w ŚCIERWOMENDIACH.

Redakcja KIP

https://rumble.com/v3hq4f2-red-pill-news-wiadomoci-w-czerwonej-piguce-14.09.2023.html

Opublikowano za:

SZUKASZ PRAWDY?

Wypowiedz się